[ Príspevkov: 21 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.12.2010 0:27 | Darcek pre kolegu

Ja uz neviem, prezerem si tie vtipne darceky a podobne chujovinky asi 2 hodiny a fakt netusim, co originalne by sa dalo kupit. Nieco od 0 - 20€, nech je to vtipne, ale zaroven nechcem nejaku fakovinu. Nieco speci, popr. to moze byt nieco uplne nezmyselne, nemusi to byt klasicky darcek. Btw ma 23 rokov.
[len mi sem prosim nehodte prvy link z nejakeho e-shopu s pomalovanym hrncekom alebo elektrosokujucim zapalovacom]


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 1763
Témy: 41 | 41
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 14.12.2010 0:44 | Darcek pre kolegu

Záchodový zvon


_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 14.12.2010 0:50 | Darcek pre kolegu

Pivna ciapka :)
cena.14,20€
Darcek pre kolegu


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 14.12.2010 1:02 | Darcek pre kolegu

hej ale zober si to realne, kedy si taku ciapku niekto da na hlavu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 14.12.2010 1:10 | Darcek pre kolegu

doma pred telkou :) s pivom napr...


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 14.12.2010 5:59 | Darcek pre kolegu

kúp mu poriadnu fľašu, za 20€ už vyberieš niečo, napr teraz majú v COOP Jednote Spiš Original Hruška 0,7l/40% za 10,99€ v peknej tube a potom, keď ju aj vypijete tak budete vtipný...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92 | 92
NapísalOffline : 14.12.2010 13:57 | Darcek pre kolegu

davat flasku na vianoce, to je uz len kultura...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 08.05.25
Príspevky: 5873
Témy: 88 | 88
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 14.12.2010 14:02 | Darcek pre kolegu

Tiež to nedokážem pochopiť, ale tak ľudia sú rôzni. Exoomer, neviem ako ti my máme vybrať darček, ak ho vôbec nepoznáme, nevieme čo obľubuje, čomu sa venuje, čo ho baví... To musíš vedieť ty a tam sa sústreď s vyberaním darčeka. ;)


_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163 | 163
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.12.2010 14:35 | Darcek pre kolegu

vy si davate darceky medzi kolegovcami?
kup mu karton kondomov :D


_________________
≡v≡
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 14.12.2010 15:53 | Darcek pre kolegu

sedlák píše:
davat flasku na vianoce, to je uz len kultura...

to ešte pochopím, ale kupovať to v COOP jednote?? Keď už alkohol, tak hádam dačo poriadne a nie nejaký "Spiš Original Hruška" v zľave v lokálnych potravinách.. :)

ale súhlasím s KingTommym, darček by mal byť o dačom inom


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 26.05.26
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
NapísalOffline : 14.12.2010 17:19 | Darcek pre kolegu

darček by sa mal viazať na osobnosť.

uvediem príklad.. známy má kamaráta, z ktorého si robia srandu, že je mafián... na narodeniny mu kúpili čierne igelitové vrecia :-D to sa mne zdá ako originálny a vtipný darček

alebo napríklad jeden dostal fašu nejakej whisky s obálkou (nejak pripevenou na flašu) na obálke je písané, že má flašku spolu s obálkou otvoriť až o 20 rokov. a v obálke bolo napísaný nejaký text so zmyslom približne "dúfam, že tú whisky pijeme spolu. kamráti navždy" atp. ale to už sa skôr hodí na narodeniny alebo iný sviatok ako na vianoce.. píšem len pre inšpiráciu


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 14.12.2010 17:27 | Darcek pre kolegu

sedlák píše:
davat flasku na vianoce, to je uz len kultura...
flasu by som nedal len najblizsej rodine, ale inac ostatnym je to uplne v poriadku

pozri http://ajtaci.sk/


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 11.04.08
Prihlásený: 28.03.22
Príspevky: 1198
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 14.12.2010 17:36 | Darcek pre kolegu

Daj mu toto aj s komentarom,ze pokial nelubi citat,velmi dobre posluzi aj na sebeobranu :D
http://www.eplanet.sk/kniha/eragon-chri ... olini/k-5/


_________________
MB:Gigabyte GA-MA785GT-UD3H ,CPU:AMD Athlon II X3 435,Cooler:NOCTUA NH-U12P SE2, GPU:Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate 1GB GDDR5,RAM:2x2GB DDR3 ,HDD ST350041 8AS Seagate (500 GB, 7200 RPM, SATA-II),HDD2,Audio:Asus Xonar U1,CASE:FRACTAL Define R2 (titan grey),PSUCorsair 450W,OS:Win 7 Ultimate 32
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.12.2010 23:46 | Darcek pre kolegu

majso píše:
Záchodový zvon

diky kamo,inšpiroval si ma ;)

fajčí ? (Zippo zapalovač,cigara a pod. )
pije? (flaša nejakeho kvalitného chlastu (moj oblubeny Jagermaister teraz predavaju v darčekovom balení aj s ploskačkou... napríklad...
čita knihy? (nejaku vyber) poprípade nejaky dobrý film na DVD mu kúp...

alebo ak chceš niečo fakt originálne a vtipné,tak tá čiapka na pivo je good idea,poprípade nejaká vtipná erotická pomôcka... ale neviem aky dobry ste kamarati,ci by sa za taky darcek skor neurazil... ty musíš rozhodnúť


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 14.12.2010 23:55 | Darcek pre kolegu

Chcel som viac menej vediet, ci nemate nahodou nejaky originalny darcek, nieco zabavne a pomerne lacne zaroven. Isteze mozem kupit flasku, zipak alebo podobne, mne skor islo a nieco netorepane.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.12.2010 23:56 | Darcek pre kolegu

(sry,viem že toto nieje dost originálne,ale je to pekný darček: http://www.alza.sk/evolve-miniaturni-zl ... 166293.htm )

čo tie erotické pomocky? to býva vždy haluz ked to niekomu dáš...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 14.12.2010 23:57 | Darcek pre kolegu

Hej, nad tym zacinam rozmyslat, ze mu kupim daku eroticku pakovinu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 08.05.25
Príspevky: 5873
Témy: 88 | 88
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 15.12.2010 0:11 | Darcek pre kolegu

Len aby si o tebe niečo nepomyslel... :brow:


_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.10
Prihlásený: 14.11.11
Príspevky: 197
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Námestovo
NapísalOffline : 15.12.2010 0:27 | Darcek pre kolegu

http://www.darceky-eshop.sk/borat-plavk ... p-698.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 15.12.2010 6:41 | Darcek pre kolegu

sedlák píše:
davat flasku na vianoce, to je uz len kultura...

on nikde nepíše, že chce obdarovať kolegu darčekom na vianoce, takže preto som navrhol fľašu, inak by som nikdy nedal nikomu na vianoce fľašu :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Darcek pre kolegu

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 15.12.2010 23:15 | Darcek pre kolegu

king: on ma holku, ja mam holku, takze tam by sa to zvrhnut nemalo ;>


 [ Príspevkov: 21 ] 


Darcek pre kolegu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC pre kolegu

v PC zostavy

9

823

13.10.2018 8:45

ryan123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

komponenty pre kolegu do 500€

v PC zostavy

5

456

14.03.2012 21:12

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darček pre ženskú

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Diskusia

45

4789

27.12.2009 0:11

Pufo Callo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darcek pre otca

v Diskusia

13

873

20.02.2013 12:49

M0f0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darček pre kamarátku

v Diskusia

18

3828

26.10.2011 18:22

hornak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

darcek pre sefa

v Diskusia

4

818

26.08.2014 19:21

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darček pre ženu ? (15r.)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Diskusia

31

1991

10.03.2013 21:20

1daemon1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vianocny darcek pre mladsieho brata

v Ostatné

7

1205

17.12.2009 19:53

Matias555

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darček priateľke

v Diskusia

12

3806

08.12.2009 11:15

Brano13

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aky darcek

v Diskusia

27

1747

22.08.2009 23:00

markesy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

srandovny darcek

v Diskusia

15

1773

04.09.2009 22:30

Atrix24

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darcek notebook

v Notebooky a netbooky

24

1684

19.04.2011 17:38

TommyHot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vianočný darček

v Krčma

18

1281

01.12.2011 11:48

camo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Darcek Film

v Krčma

8

1190

05.12.2009 14:04

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Narodeninovy darcek

v PC zostavy

10

824

18.10.2011 20:37

MilanYX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosim navrhnite darcek

v PC zostavy

11

578

26.11.2007 20:05

Ylidan



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF