dadmtb - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 21 z 98 [ Vyhľadávanie našlo 2929 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Frontend   Téma: MyOwPa 2.0


Odpovede: 151
Zobrazenia: 6960


poviem to inak to logo by sa aj dalo ale to ostatne ....

 Fórum: Krčma   Téma: Akú hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2988
Zobrazenia: 86866


BEP-Elephunk

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Obchod amazon.com


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1721


ja som vedel ze sme v EU ale ani neviem preco proste som v minulomesacnom cisle PC*SPACE nieco take cital a teraz som to napisal som sa nezamyslal :D

 Fórum: Frontend   Téma: zahadna biela ciara...


Odpovede: 12
Zobrazenia: 873


mam IE7 a stale je tam biela ciara :(

 Fórum: Frontend   Téma: freelance webdsign


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2092


taku otazku kde tam vidis pero? a mne sa nepaci menu velice kriklave a zle vymyslene ale ostatne sa mi celkom paci ;)

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Paypal - vysvetlenie pre lamu :)


Odpovede: 5
Zobrazenia: 2875


Citácia:
pohodlne platiť za svoje nákupy v obchodoch, na internete a vyberať hotovosť z bankomatov

:D a mas tam "Debetna" co ja sa mi zda prave embasovana takze s touto urcite mozes zalozit paypal ;)(teda dufam)

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Obchod amazon.com


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1721


teda som to myslel inak teda vlastne pockat.... ved vsade je pisane ze "ked prideme" do EU ci ako :? teda do kolko su zbavene veci od cla? tych 120Dol abo menej?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Obchod amazon.com


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1721


som neako zmeteny z ich stranok ako vidim neni to aukcia ako ebay ale kde je pisane kolko stoji postovne na slovensko? inak je to pravda ze ked budeme v EU od cla budu oslobodene veci az do 120dolarov ci ako?

 Fórum: Ostatné   Téma: Programy pro tvorbu webu


Odpovede: 114
Zobrazenia: 47368


galerie obrazkov sa daju aj napr vo PS ;) abo keby chces tak mozs pouzit Thickbox ale to uz je trocha narocnejsie :D

 Fórum: Ostatné   Téma: Ktora silikonova podlozka pod PSU?


Odpovede: 14
Zobrazenia: 527


a coho podlozky abo zdroja?
a podla mna to takisto moc nema moc vyznam pretoze to uz fakt do tohto investuje niekto co ma uz vsetko a nema kam vrazit svoje "tazko nasetrene" prachy :-D

 Fórum: Diskusia   Téma: Texas hold'em


Odpovede: 160
Zobrazenia: 11383


ja tiez trocha ale hlavne na mobile ked sa niekde brutal nudim bo doma na to moc nemam cas :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Akú hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2988
Zobrazenia: 86866


new album od metallicy :)

 Fórum: Frontend   Téma: ...tell me...


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1467


ty si zablokovana haluška ;)

 Fórum: Frontend   Téma: ...tell me...


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1467


design celkom ujde ale tie cervene boky s tym obrovskym bielym pismom dost taha oci to by som neako prerobil ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Vaše workplace...


Odpovede: 1647
Zobrazenia: 116912


Ellendil teda to je brutal to uz vecsi subak nebol? :D to doma robis diskoteky abo co? :-D

 Fórum: Ostatné   Téma: Ktora silikonova podlozka pod PSU?


Odpovede: 14
Zobrazenia: 527


Revoltec Vibration absorber for ATX ComputerPSUe
aj ked myslim ze ten rozdiel je uplne minimalny ak neaky je ale tych par korun by som uz priplatil ;)

 Fórum: Frontend   Téma: MyOwPa 2.0


Odpovede: 151
Zobrazenia: 6960


takze design neni najhorsi ale ani najlepsi to menu je trocha dost divne si ich robil ty abo to si stiahol? bo napr tie styly fakt divny button k tej teme :-/ ...

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


hmmmmm
$vypis["obr"]
teraz neviem presne co ti spravi toto ci to da postupne po jednom abo do vsetkych troch ten isty abo spravit na kazdy obr zvlast cyklus a spravit to takto a bude ti to davat furt new obrazok abo to spravit neako s indexami obrazkov ale neviem presne ako to spravit ...

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


mno ved spravis normalne tabulku

<table>

$query=mysql_query("SELECT * FROM obrazky");
while ($vypis=mysql_fetch_array($query)){
<tr>
<td>Prvy obr.</td>
<td>Druhy</td>
<td>Treti</td>
</tr>
}

</table>

neako takto

 Fórum: Backend   Téma: Zapis do suboru


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1500


a nema byt nahodou nieco typu "r+" a nie ze a skus to je sa mi zda na citanie a zapis do suboru ;)

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


takze na zaciatok co tam robi ten apostrov v tom poslednom td ??
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='99%'><tr><td'>
a poprve by som dal pevnu sirku tabulky a potom napr by som to robil po riadkoch cize v jednom riadku by boli tri obrazky a potom zase dalsi a dalsi a problem by bol vyri...

 Fórum: Ostatné   Téma: Programy pro tvorbu webu


Odpovede: 114
Zobrazenia: 47368


takisto si myslim ze Dreamweaver je blbost
a takisto ConText je good hlavne na PHP ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Hadanka registracia.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 940


teda to je sila jedine co som "rozlustil" je ze "Zadaj" :lol:

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


neako nechapem sak ty uz tu nieco vypisujes nie?
Kód:
.$fotoalbum_picture['foto_name'].

:? abo co chces akoze ty nevies ako vybrat udaje z DB a potom ich vypisat abo co?

 Fórum: Backend   Téma: Knihy, knihy, knihy, čítam, čítaš, čítame


Odpovede: 238
Zobrazenia: 30139


takze aj ja by som potrboval pomoc vianoce sa blizia a chcel by som neaku knihu ale nieco uz ne pre uplnych zaciatocnikov bo ja uz celkom(dufam) tie zaklady aj ovladam takze nieco "pokrocilejsie" a nie zase 5 rokov staru knihu sa neviem rozhodnut zeby nieco taketo?
http://knihy.cpress.cz/...

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


nj takto som to myslel aj ja
Kód:
<table>
<tr>
    <td>
        Kod prvej tabulky
    </td>
    <td>
        Kod druhej tabulky
    </td>
</table>

;) to bude fungovat ;)

 Fórum: Backend   Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1672


no takze tu ide o html/css a nie php! nazaciatok by som nedal centrovanie na strad ale napr left a right ak su dostatocne "male" sa ti hodia sami abo to potom uz dorovnat pomocou css ale este ma napadlo nerobit dve tabulky ale iba jednu kde by boli dve bunky v jednom riadku to by bolo asi ...

 Fórum: Frontend   Téma: GigaCast.sk


Odpovede: 112
Zobrazenia: 8272


nj slogan a nie hentakeho klauna si clovek moze mysliet vselico :D

 Fórum: Frontend   Téma: GigaCast.sk


Odpovede: 112
Zobrazenia: 8272


to menenie tem je zaujimave ale ten smile sa mi nepaci tak ci tak dat ho prec a bude to OK ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Zasa Vianoce :)


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2677


ja asi rodicom:M->neaka vonavka abo tak
O->to uz je horsie nieco s holenim asi co sa tyka :)
Stránka: 21 z 98 [ Vyhľadávanie našlo 2929 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF