| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Frontend Téma: MyOwPa 2.0 |
Odpovede: 151 Zobrazenia: 6960
| | poviem to inak to logo by sa aj dalo ale to ostatne .... |
|
Fórum: Krčma Téma: Akú hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2988 Zobrazenia: 86866
| |
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Obchod amazon.com |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1721
| ja som vedel ze sme v EU ale ani neviem preco proste som v minulomesacnom cisle PC*SPACE nieco take cital a teraz som to napisal som sa nezamyslal  |
|
Fórum: Frontend Téma: zahadna biela ciara... |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 873
| mam IE7 a stale je tam biela ciara  |
|
Fórum: Frontend Téma: freelance webdsign |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2092
| taku otazku kde tam vidis pero? a mne sa nepaci menu velice kriklave a zle vymyslene ale ostatne sa mi celkom paci  |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Paypal - vysvetlenie pre lamu :) |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 2875
| Citácia: pohodlne platiť za svoje nákupy v obchodoch, na internete a vyberať hotovosť z bankomatov
a mas tam "Debetna" co ja sa mi zda prave embasovana takze s touto urcite mozes zalozit paypal (teda dufam) |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Obchod amazon.com |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1721
| teda som to myslel inak teda vlastne pockat.... ved vsade je pisane ze "ked prideme" do EU ci ako teda do kolko su zbavene veci od cla? tych 120Dol abo menej? |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Obchod amazon.com |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1721
| | som neako zmeteny z ich stranok ako vidim neni to aukcia ako ebay ale kde je pisane kolko stoji postovne na slovensko? inak je to pravda ze ked budeme v EU od cla budu oslobodene veci az do 120dolarov ci ako? |
|
Fórum: Ostatné Téma: Programy pro tvorbu webu |
Odpovede: 114 Zobrazenia: 47368
| galerie obrazkov sa daju aj napr vo PS abo keby chces tak mozs pouzit Thickbox ale to uz je trocha narocnejsie  |
|
Fórum: Ostatné Téma: Ktora silikonova podlozka pod PSU? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 527
| a coho podlozky abo zdroja?
a podla mna to takisto moc nema moc vyznam pretoze to uz fakt do tohto investuje niekto co ma uz vsetko a nema kam vrazit svoje "tazko nasetrene" prachy  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Texas hold'em |
Odpovede: 160 Zobrazenia: 11383
| ja tiez trocha ale hlavne na mobile ked sa niekde brutal nudim bo doma na to moc nemam cas  |
|
Fórum: Krčma Téma: Akú hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2988 Zobrazenia: 86866
| new album od metallicy  |
|
Fórum: Frontend Téma: ...tell me... |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1467
| ty si zablokovana haluška  |
|
Fórum: Frontend Téma: ...tell me... |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1467
| design celkom ujde ale tie cervene boky s tym obrovskym bielym pismom dost taha oci to by som neako prerobil  |
|
Fórum: Krčma Téma: Vaše workplace... |
Odpovede: 1647 Zobrazenia: 116912
| Ellendil teda to je brutal to uz vecsi subak nebol? to doma robis diskoteky abo co?  |
|
Fórum: Ostatné Téma: Ktora silikonova podlozka pod PSU? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 527
| Revoltec Vibration absorber for ATX ComputerPSUe
aj ked myslim ze ten rozdiel je uplne minimalny ak neaky je ale tych par korun by som uz priplatil  |
|
Fórum: Frontend Téma: MyOwPa 2.0 |
Odpovede: 151 Zobrazenia: 6960
| | takze design neni najhorsi ale ani najlepsi to menu je trocha dost divne si ich robil ty abo to si stiahol? bo napr tie styly fakt divny button k tej teme :-/ ... |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| hmmmmm
$vypis["obr"]
teraz neviem presne co ti spravi toto ci to da postupne po jednom abo do vsetkych troch ten isty abo spravit na kazdy obr zvlast cyklus a spravit to takto a bude ti to davat furt new obrazok abo to spravit neako s indexami obrazkov ale neviem presne ako to spravit ... |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| mno ved spravis normalne tabulku
<table>
$query=mysql_query("SELECT * FROM obrazky"); while ($vypis=mysql_fetch_array($query)){ <tr> <td>Prvy obr.</td> <td>Druhy</td> <td>Treti</td> </tr> }
</table>
neako takto |
|
Fórum: Backend Téma: Zapis do suboru |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1500
| a nema byt nahodou nieco typu "r+" a nie ze a skus to je sa mi zda na citanie a zapis do suboru  |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| takze na zaciatok co tam robi ten apostrov v tom poslednom td ??
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='99%'><tr><td'>
a poprve by som dal pevnu sirku tabulky a potom napr by som to robil po riadkoch cize v jednom riadku by boli tri obrazky a potom zase dalsi a dalsi a problem by bol vyri... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Programy pro tvorbu webu |
Odpovede: 114 Zobrazenia: 47368
| takisto si myslim ze Dreamweaver je blbost
a takisto ConText je good hlavne na PHP  |
|
Fórum: Krčma Téma: Hadanka registracia. |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 940
| teda to je sila jedine co som "rozlustil" je ze "Zadaj"  |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| neako nechapem sak ty uz tu nieco vypisujes nie?
Kód: .$fotoalbum_picture['foto_name'].
abo co chces akoze ty nevies ako vybrat udaje z DB a potom ich vypisat abo co? |
|
Fórum: Backend Téma: Knihy, knihy, knihy, čítam, čítaš, čítame |
Odpovede: 238 Zobrazenia: 30139
| takze aj ja by som potrboval pomoc vianoce sa blizia a chcel by som neaku knihu ale nieco uz ne pre uplnych zaciatocnikov bo ja uz celkom(dufam) tie zaklady aj ovladam takze nieco "pokrocilejsie" a nie zase 5 rokov staru knihu sa neviem rozhodnut zeby nieco taketo?
http://knihy.cpress.cz/... |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| nj takto som to myslel aj ja
Kód: <table> <tr> <td> Kod prvej tabulky </td> <td> Kod druhej tabulky </td> </table>
to bude fungovat  |
|
Fórum: Backend Téma: Výpis údajov z mysql tabuľky |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1672
| | no takze tu ide o html/css a nie php! nazaciatok by som nedal centrovanie na strad ale napr left a right ak su dostatocne "male" sa ti hodia sami abo to potom uz dorovnat pomocou css ale este ma napadlo nerobit dve tabulky ale iba jednu kde by boli dve bunky v jednom riadku to by bolo asi ... |
|
Fórum: Frontend Téma: GigaCast.sk |
Odpovede: 112 Zobrazenia: 8272
| nj slogan a nie hentakeho klauna si clovek moze mysliet vselico  |
|
Fórum: Frontend Téma: GigaCast.sk |
Odpovede: 112 Zobrazenia: 8272
| to menenie tem je zaujimave ale ten smile sa mi nepaci tak ci tak dat ho prec a bude to OK  |
|
Fórum: Krčma Téma: Zasa Vianoce :) |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2677
| ja asi rodicom:M->neaka vonavka abo tak
O->to uz je horsie nieco s holenim asi co sa tyka  |
|