Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 480 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16 ďalšia

Fajčíťe?
 Áno! 22% 22% [ 72 ]
 Nie! 78% 78% [ 259 ]


Celkom hlasov : 331

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 17:45

ako mozete fajcit to seno??si radsej dajte dutnik alebo zelenu to uz mate lepsie,cigarety mi strasne smrdia a neznasam ich a do ust uz ich nikdy nedam







_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 09.03.08
Prihlásený: 16.05.08
Príspevky: 37
Témy: 5
Bydlisko: Oravske Vesele
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 17:54

ja teš naštastie netaham to svinstvo,len ked trošku viac pripijem tak zo dve stiahnem :D







_________________
Milujem hudbu,preto ingorujem Hip-Hop!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 18:01

jo jo, radsej sexujte a pite :)







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 18:09

Harlequin píše:
jo jo, radsej sexujte a pite :)


Múdro vravíš :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 21:32

Citácia:
ako mozete fajcit to seno??si radsej dajte dutnik alebo zelenu to uz mate lepsie,cigarety mi strasne smrdia a neznasam ich a do ust uz ich nikdy nedam


Deti omu nerozumeju.
Ani pivo ti nechuti ze ? A nechapes ako to mozeneikto pit.
:) :)

Jedina moznost ako sa nikotinom otravit a zomriet, je ze sa oblepite kopou nikotinovych naplasti. Inak realne a prakticky nie je v podstate mozne sa nejak ohrozit nikotinom.
Ak by sa malo zakazat vsetko co skodi, tak tu nemame nic. Dnes mas uz vo vsetkych potravinach rozne chemikalie stabilizatory, emulgatory atp. Coca Cola obashuje kyselinu dusicnu a dalsie svinstva a kpec ludi to pije a nemaju problem. V minulosti obsahovala koku, co je v podstate ako kokain a podobne ucinky to ma, a nikto nemal s tym problem. V juznej amerike sa bezne zuvaju a jdnes listy koky, aj v parlamente na protest proti zakazaniu. :)
Tieto prirodne vecisu v pohode, teda tabak, trava, koka. ale veci, ktore as uz pripravuju synteticky to uz je humus.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Cigarety

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 21:46

to sú také chabé výhovorky... a hovoriť niekomu "dieťa" za to že mu nechutia cigarety? hmm... ako by sme potom nazvali teba? starček? nie počkaaaj... nikotínová troska... to je dobré :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 21:50

Velmi dobry clanok o celej tejto debate, urobte si zavery a pol hodku na citanie :D

http://www.badatel.sk/index.php?option= ... &Itemid=42

pokracovanie

http://www.badatel.sk/index.php?option= ... &Itemid=42







_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 22:25

Jerry19 píše:
Citácia:
ako mozete fajcit to seno??si radsej dajte dutnik alebo zelenu to uz mate lepsie,cigarety mi strasne smrdia a neznasam ich a do ust uz ich nikdy nedam


Deti omu nerozumeju.
Ani pivo ti nechuti ze ? A nechapes ako to mozeneikto pit.
:) :)

Jedina moznost ako sa nikotinom otravit a zomriet, je ze sa oblepite kopou nikotinovych naplasti. Inak realne a prakticky nie je v podstate mozne sa nejak ohrozit nikotinom.
Ak by sa malo zakazat vsetko co skodi, tak tu nemame nic. Dnes mas uz vo vsetkych potravinach rozne chemikalie stabilizatory, emulgatory atp. Coca Cola obashuje kyselinu dusicnu a dalsie svinstva a kpec ludi to pije a nemaju problem. V minulosti obsahovala koku, co je v podstate ako kokain a podobne ucinky to ma, a nikto nemal s tym problem. V juznej amerike sa bezne zuvaju a jdnes listy koky, aj v parlamente na protest proti zakazaniu. :)
Tieto prirodne vecisu v pohode, teda tabak, trava, koka. ale veci, ktore as uz pripravuju synteticky to uz je humus.


ano, tak my sme deti.. ty woe toto mi este nepovedal nikto :shock: ku zvysku sa radsej nevyjadrim, ocividne nema zmysel pisat akekolvek argumenty







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 22:51

Nerozčuluj sa, nestojí to za to :smoke: , opilec ti tiež bude tvrdiť, že alkohol posiluje jeho zdravie :
borovička pečienku a pivo ľadviny :spirit:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 22:53

a cervene vino je dobre na cervene krvinky a biele vino na biele krvinky, sak to da rozum nee ? :look:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 22:56

Tak na vínko mi nešiahaj to je liek ! :water:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 13:35

el mariachi:

Klud. Necitoval som teba. Nepovedal som ze ty si decko.Neviem co sa znervoznujes.

Len som xcel povedat, ze ak by sa malo vsetko co len trosku skodi zakazat, tak by toho vela povoleneho neostalo. :)

Vsetko je relativne. Vsetkeho vela skodi.

Do nedavna (napr. povedzme do zaciatku 21. storocia) na slovensku nikomu nevadilo, ze sa u nas moze fajcit. Teraz tu mame 2008 a naraz je v mode nefajcenie. Zakazu fajcenie na verejnych priestranstvach a mozu davat pokuty. Fajciarov to urcite neodradi.

V Holandsku je povolene aj fajcit travu a nie su s tym ziadne problemy, dokonca su podniky kde je mozne to fajcit, nie len doma. Policia nema pravo vas prehladavat v podstate. No a neviem o tom ze by to niekomu vadilo.

Nefajciarovi moze vadit akurat to ze je menej nefajcarskych podnikov. Ale to je jasne, pretoze je menej ludi, ktory nefajcia a navvstevuju taketo podniky (napr. bary). Nefajciarskych restauracii, picerii atp. je neurekom. A tie navstivim aj ja lebo aj ked som fajciar, pri jedle fajcit nemusim.
A este mu moze vadit ze na verejnom priestranstve fajci niekto vedla neho. Kazdy normalny fajciar, ked zi zapali na zastavke, alebo na stanici, alebo niekde, tak sa postavi niekam bokom. Ked je tam tlacenica, alebo stoji v rade, tak asi nebude fajcit. ak stoji niekto od neho 10m tak mu urcite nemoze vadit ziaden dym. Maximalne ho tak mozno registruje a citi ze niekto niekde fajci. Ved predsa sa nepostavim vedla neznameho cloveka a nezapalim si vedla neho. Postavim sa mimo, alebo sa postavim vedla znameho cloveka a tomu to vadit nebude a ak mu to vadi tak o tom viem lebo ho poznam a urcite mu nebudem fukat dym do ksichtu.
Ja proste ziaden problem nevidim, mam kopec kamosov nefajciarov a oni tiez nemaju problem. Nevadi im ani sediet vo fajciarskom podniku, ked nefajci niekto hned pri nich. To ze je tam trosku hmla to je nieco ine ako, ked sedite vedla niekoho co fajci.
Ale treba proste vymyslat problemy tam kde nie su.

A este taka drobnost. Ja si nenyslim ze sa nieco zakazuje, alebo ze sa prijimaju nejake zakony, preto, lebo maju ludom pomahat, alebo zakazovat nieco co skodi. Posledna vec co zaujima nejakeho poslanca je ze ci to pomoze ludom, alebo ze ci to je uplne zdravotne nezavadne. Najdolezitejsie je, aby ziskal s5 peniazky co investoval do kampane (+ nejaky bonus samozrejme, ved nemoze predsa vladnut zadarmo :), alebo tak hlasuje, lebo je v nejakej strane, jeho vlastny nazor je nepodstatny). Ak ho zvolili znamena to ze mal dobru kampan nic viac. Lebo na Slovensku staci mat dobru kampan a najde sa dost blbych oviec, co vas zvolia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 13:57

Jerry19 píše:
el mariachi:

Klud. Necitoval som teba. Nepovedal som ze ty si decko.Neviem co sa znervoznujes.

Len som xcel povedat, ze ak by sa malo vsetko co len trosku skodi zakazat, tak by toho vela povoleneho neostalo. :)

Vsetko je relativne. Vsetkeho vela skodi.

Do nedavna (napr. povedzme do zaciatku 21. storocia) na slovensku nikomu nevadilo, ze sa u nas moze fajcit. Teraz tu mame 2008 a naraz je v mode nefajcenie. Zakazu fajcenie na verejnych priestranstvach a mozu davat pokuty. Fajciarov to urcite neodradi.

V Holandsku je povolene aj fajcit travu a nie su s tym ziadne problemy, dokonca su podniky kde je mozne to fajcit, nie len doma. Policia nema pravo vas prehladavat v podstate. No a neviem o tom ze by to niekomu vadilo.

Nefajciarovi moze vadit akurat to ze je menej nefajcarskych podnikov. Ale to je jasne, pretoze je menej ludi, ktory nefajcia a navvstevuju taketo podniky (napr. bary). Nefajciarskych restauracii, picerii atp. je neurekom. A tie navstivim aj ja lebo aj ked som fajciar, pri jedle fajcit nemusim.
A este mu moze vadit ze na verejnom priestranstve fajci niekto vedla neho. Kazdy normalny fajciar, ked zi zapali na zastavke, alebo na stanici, alebo niekde, tak sa postavi niekam bokom. Ked je tam tlacenica, alebo stoji v rade, tak asi nebude fajcit. ak stoji niekto od neho 10m tak mu urcite nemoze vadit ziaden dym. Maximalne ho tak mozno registruje a citi ze niekto niekde fajci. Ved predsa sa nepostavim vedla neznameho cloveka a nezapalim si vedla neho. Postavim sa mimo, alebo sa postavim vedla znameho cloveka a tomu to vadit nebude a ak mu to vadi tak o tom viem lebo ho poznam a urcite mu nebudem fukat dym do ksichtu.
Ja proste ziaden problem nevidim, mam kopec kamosov nefajciarov a oni tiez nemaju problem. Nevadi im ani sediet vo fajciarskom podniku, ked nefajci niekto hned pri nich. To ze je tam trosku hmla to je nieco ine ako, ked sedite vedla niekoho co fajci.
Ale treba proste vymyslat problemy tam kde nie su.

A este taka drobnost. Ja si nenyslim ze sa nieco zakazuje, alebo ze sa prijimaju nejake zakony, preto, lebo maju ludom pomahat, alebo zakazovat nieco co skodi. Posledna vec co zaujima nejakeho poslanca je ze ci to pomoze ludom, alebo ze ci to je uplne zdravotne nezavadne. Najdolezitejsie je, aby ziskal s5 peniazky co investoval do kampane (+ nejaky bonus samozrejme, ved nemoze predsa vladnut zadarmo :), alebo tak hlasuje, lebo je v nejakej strane, jeho vlastny nazor je nepodstatny). Ak ho zvolili znamena to ze mal dobru kampan nic viac. Lebo na Slovensku staci mat dobru kampan a najde sa dost blbych oviec, co vas zvolia.


-> ze je menej nefajciarov v podnikoch ako fajciarov ? a preco myslis ? uvediem ako priklad moju skusenost z pred 3 dni, ked som skocil do klubu a do restauracie. doteraz sa mi vetraju veci, ako nechutne napachli tym dymom, a to neboli priamo vedla mna fajciari, ale cela miestnost bola zadymena (to co ty opisujes ze by mi nemalo vadit ked niekto nefajci hned vedla mna). nehnevaj sa, ale prave vdaka podobnym skusenostiam nefajciari radsej zajdu do parku a pustia si mp3ku jak skocit do klubu aby si mohli zatancovat... nie je to trosku egoisticky pristup, ze niekto je zavislak na fajceni, tak teraz to musia citit vsetci okolo neho ???

-> s tym fajcenim na verejnych priestranstvach (zastavky atd) to ani zdaleka nie je take ruzove ako to opisujes ty. mozno to nerobis ty osobne, ale v bratislave je bezne, ze sa na zastavku postavia bez problemu aj traja fajciari a bez vsetkeho si zapalia... a ak sa nahodou dakto opovazi vobec daco povedat, tak sa strhne okamzite hadka, nefajcia vacsinou stare babky, ale zakomplexovani ludia, ktori nemaju problem ti na ulici aj jednu drbnut ak si nahodou na neho otvoris usta... a kludne ti aj pustia dym do tvare a ece sa usmeju :) a policia ? kym ich zavolas (ak ta vobec nevysmeju a vobec dojdu), tak je fajciar uz davno doma...

ked si fajcite doma, tak pre mna za mna, robte si co chcete, ale ja sa nemienim pozerat, jak vlastnym deckam fukate dych do tvare ked im menite mlieko vo flasi :jaw: ked si mienite nicit svoje zdravie, vela stastia, ale NENICTE HO NAM !!!

-> ze ta policia nema pravo prehladat ? ale ano, pokial ma podozrenie ze prechovavas zakazane latky. pri cigaretach to este nie je, ale keby mali dovodne podozrenie na drogy(napr by ta naky kamarat bonzol), tak ta kludne zvalia aj na ulici a prehladaju, to mi ver. kludne by som rovnake spravanie dovolil policii aj v pripade fajciarov co fajcia ludom priamo na ulici ci v podniku do tvare

inak by som ta rad videl, ako napr v bratislave fajcis vo vzdialenosti vacsej jak 10 metrov napr na zastavke od ludi, ked daktore zastavky maju ledva 10 metrov ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 14:18

Musia mat povolenie. Potom mozu. U nas nemusia mat nic, stacci ze maju podozrenie. Mozu ta prehladat, staci ze maju DOVODNE podozrenie a oznamia ti to predtym ze ho maju a ze ta idu prehladat.

Neviem ako v BA. nezijem v BA, ani nechcem zit. Najvacsie mesto v ktorom si viem predstavit zivot su Kosice, ale ani tam by som nerad zil.

Bol som v BA, viem ake hovada tam ziju :)

To ze ti napachnu veci to by som nevidel ako problem. zoberiem si veci u ktorych mi nebude vadit ze napachnu. Ked ja nieco oslavujem, vratim sa domov na druhy den na obed a veci pachnu po borovicke, po pive atd, ak by pachli len po dyme tak to je pohoda. :) Proste tak ci tak to musim vsetko vyprat. a aj ked mi na to nikto nic nevyleje, tak urcite sa za tu dobu aj spotim. Proste vyprat to treba urcite. Ked idem na jedno pivo to je ine. Ale su podniky, kde chodim na jedno pivo (ciste, tiche, vonave) a su podniky kde xodim oslavovat (plne dymu, atd.).
Ak ti vadi ze niekto vedla teba na zastavke fajci, staci spravit 5 krokov a hotovo, netreba as s nim hadat a hned je to vyriesene a je po probleme a mozno ked to uvidi ze si od neho odstpil pochopi a sam ustupi niekde stranou. Mne sa este nestalo, aby mne niekto povedal nieco v zmysle prepacte, nemozte sa posunut, alebo fajcit niekde inde. Ja sa najviac bavim ked je niekde cedulka zakaz fajcit, napr na stanici a stoja tam 2 ludia a fajcia. Zapalim is aj ja, ved to nemoze nikomu vadit.


Mal si ist do restauracie, kde sa nefajci. Nemozes sa stazovat ze si napachol, ked si bol vo fajciarskom podniku. Ja sa tiez nestazujem ze si nemozem zapalit, ked vleziem do nefajciarskeho podniku a nedovolim si zapalit si tam.

Moj otec fajci od mojho narodenia a fajcil davno predtym a nikdy mne nefukal dym do tvare. Doma fajci, len vyhradne na balkone, pretoze mama nefajci. A aj ak by sme fajcili vsetci, dnu sa nefajci. napachne vsetko caluneen, koberce zaclony. Ja osobne vseobecne nerad fajcim vo vnutornych priestoroch. V podstate vnutri fajcim, len ked som v nejakom bare a popijam. Pivo sa blbo pije bez cigarety :)

Ked cakam na autobus, nemusim stat predsa priamo na zastavke. Mozem kludne stat aj 10m od nej, autobus uvidim. Aj ja casto stojim uplne inde, staci aby som videl prichadzajuci autobus, ked ho uz vidim presuniem sa na zastavku 10 alebo aj 30m vzdialenu. Naviac myslim ze na zastavke sa nesmie fajcit :).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 14:27

-> ano, na zastavke sa nesmie fajcit, ale vsetci fajciari to zvysoka ignoruju...
-> preco by som mal kazdy vecer, ked chcem ist napr do restauracie, musel prat potom veci ?? akoze o com to je ? kupim si nove veci do spolocnosti a kazdy vecer to mam prat alebo jak si to predstavujes ? :)
-> pozri, napr vcera som bol v jednej vacsej dedine nedaleko BA (takych 30km ci kolko) a VSETKY podniky tam nemaju este oddelenu fajciarsku od nefajciarskej casti. o diskoteke ani nehovorim, to uz som si zvykol ze je vsade prefajcene. kam sme sa mali ist zabavit, ked vonku mrzlo ? kvoli zavislakom sme mali ostat trcat doma alebo platit peniaze za cestu do mesta(cesta taka hodinka do meststkej restauracie, hodinka cesta spat) kvoli 4 hodinam v restauracii ?? chodim na podobne miesta uz len raz za cas prave kvoli takymto skusenostiam, enznasam cigaretovy dym a vacsina podnikov s tym proste nic nerobi
-> hovorim, to mozno robis ty, ale vacsina fajciarov na to zvysoka serie. a prepac, ale kvoli par ako-tak slusnym fajciarom trpiet zvysnych fajciarov co su hajzli ?
-> inak to s tym dietatom som videl uz asi milionkrat v meste.. mamicka si ide s kocikom po meste, v ruke cigareta a raz za cas sa tak milo nakloni k dietatku...... :sick:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 14:43

JJ V to mas pravdu, podnikov pre nefajciarov je malo. Ale to je len preto, ze majitel podniku spravi to co sa mu viac oplati. Ak sa mu oplati viac spravit podnik pre fajciarov tak spravi podnik pre fajciarov. Ak by bol nejaky disco bar so zakazom fajcit tak by mu tam nikto neprisiel.
V mensom meste je problem naist podnik vhodny pre nefajciara. No a stavebne oddelovat a vyhradzovat priestor pre nefajciarov to je nakladna zalezitost a nie je vobec iste ze sa mui investicia do toho minimalne 2x vrati v dohladnej dobe. Naviac si enviem predstavit, ze diskobar ma 2 tanecne plochy ioddelene. :)

Ja verim ze sa to robi a ze su aj taky ludia a suhlasim ze su to idioti. Teda to s fukanim dymu detom do ksichtu. Len vravim ze vobec by to nemuseli robit a neobmedzovali by tak ani seba a fajcit by mohli dalej a ani deti. No a ani nikoho ineho a nebolo by trbea ani davat na zastavky cedulky so zakazom atp. Ale podniky musia byt oddelene. Teda bud je fajciarsky alebo nefajciarsky, alebo ma 2 uplne oddelene casti so samostatnym vchodom z ulice. No a je pravda ze nefajciar je v nevyhode. Pretoze ked ma niekto nocny klub, bar alebo diskobar tak sa mu asi viac oplati v nom fajcenie povolit. Mozes sa stazovat ze je malo podnikov kde sa nefajci, ale nemozes sa stazovat, ze si napachol vo fajciarskom podniku. Ja si tiez nestazujem ze si nemozem zapalit v podniku kde sa nefajci a nezapalim si tam. Ked xcem fajcit idem do ineho. Ale ked vleziem do podniku kde sa fajci a napr. je 13:00 a vidim ze tam nikto nefajci, 5 ludi obeduje, tak si ani ja nezapalim aj ked kludne by som mohol. Zapalim si vonku. Mne by tiez vadilo ak by niekto fajcil v miestnosti kde ja obedujem, aj ked som fajciar.

Povedal by som ze to nie je problem fajciarov, ale vseobecne problem v tom ze ludia su arogantny, hnusny a proste hajzlici. No a v blave to plati zarucene.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:01

to sa tu normalne ze neda spamovat. lebo vase vydrbane posty maju 15 riadkov a ten moj potom hned vidno a kazdy ze spammer ... ukamenovat, a ani sa kus nebavite, ste ako nejake pristroje. Bavte sa, zivot je len jeden, nie vzdy sa treba vyjadrovat k teme a potom ked to nieje k teme tak hned utocit ze to je post bez vyznamu a debilne smajliky pisat.... saj vlastne aj ten vas post dalsi bude uplne bezpredmetny... a nebude mat zmysel... sa preberte, sa preberte a hlavne sa vyserte na to, vam vravim... no a teraz nieco malo k teme aby ste na mna nemohli utocit... no je to pomala smrt... malo by to tak byt ze poistovna by zistovala ci dany subjekt fajci alebo nie a podla toho by bola vyska poistenia... ti co maju na cigarety by mali platit ovela viac, ked maju na cigarety a cucaju z naseho zdravotnictva peniaze, ktore potrebuju chori ludia.... zamyslite sa... nepodporujte to ale bojujte, je to skaza tohto storocia...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:13

Dokaz ze mne cigarety skodia. Ja fajcim dlho a citim sa super. Poznam ludi co fajcia 30 rokov a citia sa super.
Ano ja viem obsahuju heno a ono. No a ? V akom mnozstve ti to skodi a v akom vobec nie ?
Ako som uz pisal aj mnozstvo potravin obsahuje veci, ktore najdes aj v cistiacih prostriedkoch. No a vadi to snad niekomu ?
A su ludia co nefajcia a furt su chory a chodia po doktoroch.
To s tym ze fajciar by mal platit vacsiu poistku je blbost.
Ja by som nepotreboval poistku v podstate vobec. Vobec nenavstevujem doktorov, som uplne zdravy. Mne by stacilo poistit sa ked budem mat 30 rokov alebo 35. No ale poisteny byt musm tak poisteny som. :)
Zakonna poistka auta sa mi nepaci vobec. Preco by som platil poistku za nejaku skodovku ? Ked ju rozbijem, kupim si dalsiu a hotovo :) Ked s nou niekomu rozbijem mercedes, tak on ho asi ma poisteny, takze nevidim problem :). Ak mam lepsie auto tak si ho poistim, moze mi do neho niekto tknut, aj ked si ja davam pozor. V podstate nemam rad nic co je povinne. :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Cigarety

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:24

Si predstavuješ život moc lahko... btw, keď niekomu rozbiješ mercedes škodovkou, tak si namieste mŕtvy ;) a ak by si to zázrakom prežil, musíš zaplatiť škodu

inak pobavilo ma to tvoje "fajčím dlho a cítim sa super" veď uvidíš o pár rokov ;)
ano, v niektorých potravinách bláblá, chabé argumenty... také skodliviny sú hlavne v tesko kole za 9sk a podobne ;) také nekupujem

Tiež som za väčšie pojistky, nech si platíš viac, keď v päťdesiatke budeš ležať v nemocnici s rakovinou za moje prachy.

Inak máš ľahostajný prístup k životu, taký som pomaly nevidel. Raz ťa nakope do riti, neboj sa ;)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:26

Jerry19 píše:
Dokaz ze mne cigarety skodia. Ja fajcim dlho a citim sa super. Poznam ludi co fajcia 30 rokov a citia sa super.
Ano ja viem obsahuju heno a ono. No a ? V akom mnozstve ti to skodi a v akom vobec nie ?
Ako som uz pisal aj mnozstvo potravin obsahuje veci, ktore najdes aj v cistiacih prostriedkoch. No a vadi to snad niekomu ?
A su ludia co nefajcia a furt su chory a chodia po doktoroch.
To s tym ze fajciar by mal platit vacsiu poistku je blbost.
Ja by som nepotreboval poistku v podstate vobec. Vobec nenavstevujem doktorov, som uplne zdravy. Mne by stacilo poistit sa ked budem mat 30 rokov alebo 35. No ale poisteny byt musm tak poisteny som. :)
Zakonna poistka auta sa mi nepaci vobec. Preco by som platil poistku za nejaku skodovku ? Ked ju rozbijem, kupim si dalsiu a hotovo :) Ked s nou niekomu rozbijem mercedes, tak on ho asi ma poisteny, takze nevidim problem :). Ak mam lepsie auto tak si ho poistim, moze mi do neho niekto tknut, aj ked si ja davam pozor. V podstate nemam rad nic co je povinne. :)


nedavno som bol v nemocnici a bol tam so mnou na izbe jeden postarsi pan. mal velmi podobne kecy jak ty, akurat ze on svojho mercedesa poisteneho nemal(ocividne jeho velmi nezaujimalo ci je to povinne alebo nie) a prave kvoli havarke bol v spitali ;) takze nemal uz mercedesa a zdravie mal tiez v <> ....
mimochodom, to, ze tebe fajcenie neskodi teraz, neznamena, ze to nebude skodit ludom okolo ;) ja sa pri fajciaroch napriklad dakedy pekne rozkaslem, a to ani nemusim byt v bezprostrednej blizkosti
Citácia:
V podstate nemam rad nic co je povinne.

v podstate suhlasim, ale v dnesnej dobe plnej dementov to ocividne inak nejde ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 1:18

"Si predstavuješ život moc lahko... btw, keď niekomu rozbiješ mercedes škodovkou, tak si namieste mŕtvy a ak by si to zázrakom prežil, musíš zaplatiť škodu "

si trosku najivny.

Na parkovisku pri parkovani nemoze do mna tuknut nejaka debilna blondinka na novom mercedese ?

Sak havaria nemusi byt len v plnej ryxlosti na dialnici.

Myslis ze ked budem mat 35 musim mat rakovinu a nedozijem sa 40, lebo zomriem na nasledky fajcenia ? to si myslis ty.
Napr moj otec bude mat 50 a fajci viac ako 30 rokov, nema ziaden problem. Moja stara mama ma 72, ma velke problemy so srdcom a s zlcnikom atd. Nikdy nefajcila. Ak by fajcila, samozrejme ze by kazdy tvrdil ze to ma z toho.

Poistky.
System vobec nefunguje ako by mal. na jaku prdel si platim tu poistku, ked za kazdym ked navstivis doktora a lekaren platis (viem lebo stara mama berie kopec liekov). Akoze starej mame by nevadilo ak by platila o par stovak vacsiu positku ale nemusela by platit za lieky (a za tie roky co platila poistku zaplatila urcite tolko ze teraz by mala mat minimalne 10 rokov lieky zadarmo, ked bola mladsia bola uplne zdrava. No tak naco to platila, ked teraz musi platit za lieky ?). To su fakt super sluzby. Ale ja chapem preco to tak je, ak by sa za lieky neplatilo doktorkovia by popredpisovali liekov 5x tolko a drahe, lebo ved ten je kvalitnejsi tak ten sa predpise. Treba doktorov nejak inak donutit aby predpisovali tak aby nezrujnovali poiztovne. Malo by sa to nejak rozdelit na poistku na nemocnicne osetrenie a na poistku na besne navstevy lekara. Tu prvu by som platil, lebo moze sa stat, nejaky uraz a mozem sa dostat do nemocnice. Tak v podstate aj keby som nemusel tak si to platim lebo nemam inu moznost. Pretoze ak by som nebol poisteny a dostal by som sa do nemocnice, nechali by ma zdochnut. Ale platit poistku a platit za kazde potvrdenie (doktor ma na dverach cennik, potvrdenie na zvaracsky, rpe vojakov, do skoly, do autoskoly s cenami), za kazdu somarinu, za kazdy druhy liek doplacat, tak to nie je normalne a to tu mame Ficka, ktory je akoze socialny.

Ked pridem ku zubarovi tak xce love za kazdu blbost. Myslim ze u zubara mi je poistka uplne na nic, aj tak si vsetko platim sam. Uz sa plati i za dabilnu ciernu amalganovu plombu. Na prd mu tam budem ukazovat nejaku karticku poistenca aj tak mu to vsetko cvakam ja.

Ak by som mal auto za 900 000 tak si ho poistim urcite, ale preco poistit crep za 10 000, ked sa mi na nom pokazi stierac, tak kupim novy crep za 10 000. Nebudem sa s tym zaoberat, tak preco platit poistku ?

Kasles pri fajciaroch, lebo tvoje plucka nie su zvyknute, imunita 0 bodov. Ak by si sem tam pracoval v prasnom alebo zadymenom prostredi, nevadilo by ti to, alebo ak by si fajcil, alebo ak by si robil sofera.

"mimochodom, to, ze tebe fajcenie neskodi teraz, neznamena, ze to nebude skodit ludom okolo" Neznamena to ani ze musi, resp ze urcite bude neskor a ak neskor budem mat nejaky problem, napr so srdcom, nieje vobec iste ze by som ho nemal ak by som nefajcil.
Neskodim nikomu (to ze fajcim neznamena automaticky ze musmi skodit niekomu), nefukam dym nikomu do ksichtu. Nefajcim v podnikoch pre nefajciarov, kde je zakaz. Nijak nikomu neprekazam. V poslednej dobe fajcim tak, ze ked som doma vydem von zapalim si nikto nikde okolo mna nestoji ani 30m daleko. Ked fajcim na zastavke postavim sa uplne mimo. Atd. Ked dristam pri fajceni s kamosom tak s nim dristam preto ze sme si spolu vysli zapalit a teda asi mu to nevadi ze fajcim pri nom lebo je tiez fajciar.
Ak mam pracu niekde dnu a som tam 16 hodin, nemam moznost ist von a fajcit s tam nesmie, nemam problem. Zapalim si az vecer. V pohode mne staci ze si zapalim 2 cigarety hodinku pred spanim kazdy den, ale ked som von a nieco robim a mam moznost a nie je to problem (nepotrebujem obe ruky furt surne) tak vyfajcim aj 20 za den. Viac nikdy ako 20 na den nefajcim. (len ak je zvlastna prilesitost a mam uz viac lignute, no a to je maximalne 2x do roka)

"v podstate suhlasim, ale v dnesnej dobe plnej dementov to ocividne inak nejde"
JJ presne tak, problem je v tom ze je tu plno dementov :)
Malo by sa nieco spravit s tym nasim skolstvom, lebo cim dalej tym je to horsie. Ak sa clovek nenauci sam, tak v skole ho naucia prd a ma vygumovanu hlavu potom.

Ja som auto zatial nemal a ani ho zatial na nic nepotrebujem. :) Takze mi nehrozi ziadna buracka :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Cigarety

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 1:36

ahá no takže teraz ešte aj tvrdíš, že cigarety posilujú imunitu pľúc, no ty si génius ;)

btw, pri tých autách si povedal "rozbiješ mercedes škodovkou" ver tomu, že keď do teba ťukne blondínka s meďákom, maximálne si olupne farbu, a ty máš blatník otočený do zlej strany;) takže sa tu neťahaj za slovíčka

btw, to, že nikto okolo teba 30m nieje neznamená, že to nikomu neškodí . dym stúpa hore do okien, do ovzdušia.

Neviem prečo vlastne hájiš drahú, životu škodiacu a smradlavú vec ;)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 1:56

Hehe
Ja nikoho nenutim ani nikomu nedoporucujem aby fajcil.
Ja len tvrdim ze ja nikomu neskodim.
Berem to tak ze si nenapisal nic v zmysel ze to stupa hore do okien atp. (lebo to je smiesne)
Nebyvam na sidlisku, nefajcim nikomu pod oknom. Este som nevidel aby dym co vyfuknem stupal 20 metrov a nerozplynul sa. Ak je ten dym uz uplne okom neviditelny, tak ho mozno este zacitis aj po 30m ale to je asi tak vsetko.(rec je o vonkajsich priestoroch)

Ano ak fajcis, tvori sa ti v plucach viac hlienu (vela fajciarov, rano ked vstane, zapali si zakasle, vykasle hlien, ludske telo a aj pluca su uzasne prisposobitelne, ked proste prestanes na tyzden alebo 2 fajcit a potom si zapalis, pride ti zle budes kaslat, musis si zas na to zvyknut a pluca si musia zvyknut na to a teda su tie pluca urcite odolnejsie ak sui zvyknute na pravidelny prisun dymu ak nefajcis 2 tyzdne a zapalis si, okrem toho ze kasles pride ti zle, lebo pluca pustia toho viac do krvy), tym padom sa ti potom tazsie dostane do pluc a potom do krvy ina skodlivina, napr dym s tazkych dieselovych motorov je daleko skodlivejsi. Ak robis s azbestom (nemal by si bez masky) ale ak s nim robis alebo si robil, ekd to este nebolo zname ze skodi, urcite by bolo pre teba lepsie ked si fajciar. No a este sa ti po 2 tyzdnoch nefajcenia pozorovatelne a dost vyrazne zlepsi cuch a aj chut sa zlepsi. Fajcenie ich teda otupuje.

Pozri, ked idem po parkovisku so svojou skodoveckou a naraz mi neda dniekto v medaku prednost a cuva z parkovacieho miesta, vpalim to do neho zboku v 20 Km/h, myslim ze to nebude len poskrabana farba. Ale prikladov je viac. Proste kludne sa moze hocikde stat ze ti neda niekto prednost. Nemusis ist rychlo ale skody tam budu. Samozrejem ze ak sa zrazis so skodovkou s medakom na normalnej ceste (vojdes do protismeru) celne v ryxosti tak to asi neprezijes (kedze skodovka je skodovka)

Do ovzdusia sa vypustaju daleko horsie veci. Ak sa dodrzuje limit je to OK. Je to v sulade so zakonom, dokonca sa s mnozstvami obchoduje. Staci mat dost vysoky komin aby sa to dostatocne rozptylovalo.

Chces tvrdit, ze ak stoji niekto 30m a dalej odomna, bude mu vadit ze fajcim (pri akomkolvek vetre a pocasi) ? Ak ma dobry cuch a je dobry vietor, tak maximalne tak zaregistruje ze niekto fajci niekde, ale nic viac. Urcite mu to nebude nijak skodit.

NEhajim nic. Hajim len to, ze clovek by mal mat moznost sam si vybrat ci xce alebo nexce fajcit. Zakazovat uplne fajcenei je uplny nezmysel. Naviac fajciar prispieva danou vsetkym obcanom ako som uz spominal.
Problem je v tom ze je kopec dementov. Ak by nebola kopa dementov na slovensku, mali by sme fajciarov aj enfajciarov, kazdemu by bolo dobre, nikomu by nikto nevadil.

Ak sa vedla teba niekto postavi, zapali si a zacne ti fukat dym do ksichtu, problem nie je v tom ze je to fajciar, ale v tom ze je to idiot.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 8:51

JohnFrusciante píše:
nefajcim. mam k cigaretam odpor. neznasam ich. fuj!

totožný názor, bude to niečo s tým, že verím v Boha ...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 13:14

Nedalo mi nereagovat.

Tominator, tvoje vystupovanie v poslednych dnoch mi pripomina spravanie buzeranta, ktori prave prelomil barieru medzi sebou a okolitym svetom a teraz musi vsetkym co najjasnejsie vyjasnit to ako na tom je z orientaciou, v tvojom pripade z vierou. (Som teply! A nehambim sa za to!, Verim v Boha! Podme a poklonme sa! ).
Pre mna, za mna si uctievaj aj Baphometa alebo prirodne bozstva, pokial to sem nebudes tahat a povazovat to za znamku toho, ze sa nehambis za svoju vieru.

kus ot.

-------------------

Fajcenie niekomu skodi len minimalne, niekomu skoci az moc, je to dost individualne. Ale to ze skodi, je nepriestrelny fakt.

Pokial si fajciar fajci niekde doma v obyvacke alebo na balkone tak ze to necitim, je to imo v poriadku. No tak to v skutocnosti vobec nie je.

Ale aj tak mi cigarety skor vadia ako nevadia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 13:21

imnotwhafo píše:
Nedalo mi nereagovat.

Tominator, tvoje vystupovanie v poslednych dnoch mi pripomina spravanie buzeranta, ktori prave prelomil barieru medzi sebou a okolitym svetom a teraz musi vsetkym co najjasnejsie vyjasnit to ako na tom je z orientaciou, v tvojom pripade z vierou. (Som teply! A nehambim sa za to!, Verim v Boha! Podme a poklonme sa! ).
Pre mna, za mna si uctievaj aj Baphometa alebo prirodne bozstva, pokial to sem nebudes tahat a povazovat to za znamku toho, ze sa nehambis za svoju vieru.

kus ot.

-------------------

PLNE suhlasim, tiez ma to chlapcek uz serie, a nielen svojimi vyrokmi "VERIM", ale celkovo vystupovanim...

Citácia:

Fajcenie niekomu skodi len minimalne, niekomu skoci az moc, je to dost individualne. Ale to ze skodi, je nepriestrelny fakt.

Pokial si fajciar fajci niekde doma v obyvacke alebo na balkone tak ze to necitim, je to imo v poriadku. No tak to v skutocnosti vobec nie je.

Ale aj tak mi cigarety skor vadia ako nevadia.


jj, presne o to ide.. vies jerry, ono bolo by to fajn, ale nie kazdy to robi ako ty a prave kvoli tym hajzlom fajcenie proste treba zakazat. keby kazili zivot len sebe, mne je to jedno, nech pre mna za mna aj skacu z mosta. ale ti hajzlici nicia zdravie aj ludom okolo seba, a to v poriadku nie je a pri tychto ludoch to inak ako zakazom proste ocividne nepojde







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09.07
Prihlásený: 15.02.13
Príspevky: 154
Témy: 22
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 13:26

najlahsie je s fajcenim ani nezacat... ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 13:51

imnotwhafo píše:
Nedalo mi nereagovat.

Tominator, tvoje vystupovanie v poslednych dnoch mi pripomina spravanie buzeranta, ktori prave prelomil barieru medzi sebou a okolitym svetom a teraz musi vsetkym co najjasnejsie vyjasnit to ako na tom je z orientaciou, v tvojom pripade z vierou. (Som teply! A nehambim sa za to!, Verim v Boha! Podme a poklonme sa! ).
Pre mna, za mna si uctievaj aj Baphometa alebo prirodne bozstva, pokial to sem nebudes tahat a povazovat to za znamku toho, ze sa nehambis za svoju vieru.

kus ot.

ono takto: bohužial je to tak ako si myslíš Tým, že verím, má to vplyv aj na moje názory, a keď poviem, svoj názor poviem aj prečo jetaký aký je. Dúfam, že to nie je proti pravidlám


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 14:17

Tominator, daj sa vysetrit.

Kludne nech to zakazu a nech davaju pokuty za fajcenie, ale nech spravia nejake vyhradene miesta na to urcene a podniky pre fajciarov nech existuju nadalej. Myslim ze vacsina ludi v nejakom fajciarskom bare budu fajciari.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cigarety

Registrovaný: 02.03.08
Prihlásený: 11.12.08
Príspevky: 238
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 14:18

sry za OT ale krestanstvo a ine nezmysly tohto druhu ma dostavaju do varu. ked si taky strasny krestan odporucam ti pozriet si Zeitgeist - Duch casu snad ti to dojde ze je to cele len obrovsky nezmysel.

a co sa tyka tych hajzlikov co nedaju dychat nefajciarom je len chyba spolocnosti ze nedokazu pouzit prostriedky ktore su na to urcene. pokutovanie za fajcenie na zastavkach, zriadenie nefajciarskych casti vo fajciarskych podnikoch....


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 480 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cigarety eshop

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

12

1157

06.02.2018 18:17

mareks4 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra