|
| Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
| Oznámenia |
 | PCforum CPU Coolers Chart zobrazuje odporúčané chladiče v daných cenových kategóriách. Privítam každý konštruktívny komentár,... | 2 | 1730 | 14.02.2014 13:39 jtbs |
 | Vela ludi sa stazuje, ze ich procesor ma vysoku teplotu, alebo ze teplota v skrinke je vysoka. Tu si povieme, ako je mozne... | 0 | 10723 | 20.06.2005 22:37 Spirit |
| Témy |
 | PROGRAM NA ZISTENIE PRACOVANIA VENTYLATOROV POZNATE TAKY PROGRAM??? | 10 | 1254 | 24.04.2006 21:32 matus129 |
 | Mám zdroj dájú sa na ňom regulovať otáčky? Najprv bol tichý ale teraz hučí jak sviňa | 3 | 1209 | 15.04.2006 14:37 ScorpionSX |
 | zdar, chcem sa spytat ci to ma lepsi ucinok ak mi na koniec pipiek fuka vetrak zboku (obr.) alebo ci sa tym nieco zhorsuje... | 8 | 1134 | 10.04.2006 19:38 Spirit |
 | Dostal sa mi do ruk tento chladic na RAM-ky, chcel by som vediet ci ma nejaky vyznam ho mat nalepeny. Lebo dal som ho na... | 3 | 895 | 10.04.2006 15:09 Intelman |
 | caute mam problem. kupil som dosku GIGABYTE K8NF-9 ultra okrem neho aj GK a CPU ATHLON 64 3000+. no moj problem spociva v tom... | 7 | 1160 | 08.04.2006 13:13 Driv3r |
 | potrebujem radu ktory chladic je lepsi na A 64 3000+ tt-silent tower alebo AC 64 pro ten poznate | 29 | 1969 | 29.03.2006 19:10 Eleanor_GT |
 | Bude to za 350 Sk dobra nahrada za hlucny BOX? OC neplanujem. Cital som vselijake recenzie ale zaujimaju ma skor osobne... | 2 | 1058 | 28.03.2006 22:12 decried |
 | Caute, Mam GeForce 6600GT 256MB DDR3 128bit, 2,0ns, 8 pixelpipelines cez PCX od Gainward. Vie nikdo poradit ako je to s... | 1 | 889 | 27.03.2006 17:12 Spirit |
 | je to mozne? Totiz by som rad dal AC Freezer 7 Pro na moju dosku Asus P4P800 SE (S478). | 1 | 901 | 15.03.2006 14:10 Spirit |
 | Nemohli by ste mi doporucit nejaky chladic na chipseti pre asus 875 alebo 865?Chcem vymenit ten original za nejaky z vetrakom... | 27 | 2124 | 15.03.2006 10:51 Jarko |
 | Poradte mi aký chladič si mám kúpiť. Mám Socket 775 a procesor intel P4 2,6 zbernica 533. Chcem taký nejaký do 800 Sk, ktorý by... | 2 | 941 | 05.03.2006 22:05 Spirit |
 | AMD Athlon 64 3000+ BOX Venice (Socket 939) ASUS A8N-E Zdroj Thermaltake PurePower 420W Silent W0009 Apacer DDRAM 512MB PC-400... | 19 | 1564 | 25.01.2006 13:57 Search.mod |
 | Dobry den nevim jestli to patri do tady teto sekce kdyz tak to presunte ale mam dotaz ohledne notebooku Gericom.Nevim jak se... | 8 | 1141 | 09.01.2006 20:52 Tmik |
 | | 0 | 1026 | 21.12.2005 17:29 Spirit |
 | Čistič vzduchu s dezinfekčními účinky do 5.25 pozice, pomáhá chlazení počítače. Tak to vidim prvy krat :lol: | 7 | 1181 | 20.12.2005 12:57 Ivo Mašek |
 | Mate niekto chladenie od nich? Je to tusim Popradska firma, pre blizsie info www.viscool.com | 1 | 1217 | 09.12.2005 22:12 jaffar |
 | Viete niekto, kedy sa bude dat zohnat v SR? A pribliznu cenu? | 2 | 915 | 04.12.2005 22:28 vandal666 |
 | Zkoušel někdo vyhodit tu TC?By mě zajímalo jaký to má potom otáčky :cyborg: :devil: | 8 | 1089 | 21.11.2005 0:38 Spirit |
 | Takze rozhodol som sa ze s tym hlukom a teplom v case musim cosi urobit, tak sa rozhodujem aky chladic dat na procesor.... [ Choď na stránku: 1, 2 ] | 30 | 3072 | 15.11.2005 22:01 ScorpionSX |
 | Mám v plánu koupit pasivy na paměti grafické karty.Zajímá mě jestli někdo má nějaký typy a taky jestli ta lepivá páska co tak... | 8 | 1111 | 01.11.2005 17:47 Luks |
 | Takze konecne ako bolo v clanku spomenute to uz nie je len zbuchane dielo ale porozmyslali autori co by chcelo zlepsit. Komu sa... | 1 | 1010 | 14.10.2005 15:20 jaffar |
 | Nazdar mam taku otazku nalepsie by bolo keby mi s tim pomohol niekto kto uz ma vodnika ... : chcem si postavit vodnika ale... | 17 | 1865 | 10.10.2005 21:33 Intelman |
 | Takze toto je dost novinka a vyzera slusne co sa tyka parametrov a ceny potrebujem to fotrovi do roboty na Celeron 2.9 box... | 2 | 1158 | 06.10.2005 17:19 Hitachi |
 | no ludia som sa odhodlal na stavbu vodnika, ale problem je v tom ze dost casto cestujem, ako by ste mi poradili riesit problem? | 12 | 1606 | 06.10.2005 15:50 LuckeR |
 | Máte někdo zkušenosti stímto regulátorem ? . | 6 | 1639 | 06.10.2005 11:09 Schuger |
 | Výrobci: Jednotlivé díly: Čerpadla Eheim: Hadičky: Testy, články: Testy čerpadel: Testy WB: Recenze Aquacool: Články o vodním... | 2 | 1113 | 04.10.2005 14:36 Luks |
 | Chtěl jsem se zeptat, jak regulovat větráky ve SpeedFanu. Co pro to všechno musim udělat? | 7 | 2924 | 21.08.2005 16:03 PetoLV |
 | je to sice dlhsia doba co zalman toto monstrum predstavil ale kedze kazdu chvilu by malo byt zaradene do predaja a este som sa... | 11 | 1285 | 06.08.2005 21:29 kolo |
 | V prvom pripade sa treba zamysliet ze kolko do toho chceme investovat ked sa ma invsticia pohybovat na urovni 2000SK tak... | 2 | 2315 | 25.07.2005 10:50 Tommy |
 | btw: Bartony pecu viacej ako Athlony s jadron T-Bred, Palomino :-) preto lebo maju 512kB L2 cache :) no si myslim ze barton... | 13 | 986 | 22.07.2005 14:15 Tommy |
 | NO a chcem sa opytat ze kebyze chcem taktnut moj komp teda procak Athlona 2600+ Barton s Boxovanym chladicom? nechcem si... | 14 | 1455 | 29.06.2005 18:54 jararak |
 | Tento skveli chladič za 440Sk sa neda zohnať v SR...........Všade je napisane,že je na ceste,ale stale nič......... BlowerFan... | 10 | 1478 | 21.06.2005 16:07 To[m]aS |
 | Heat pipe (tepelná trubička :P ) V nejjednodušší verzi je heatpipe dokonale uzavřená trubička s vakuem naplněná malým množstvím... | 1 | 1597 | 21.06.2005 8:35 kolo |