[ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
NapísalOffline : 14.03.2012 20:13 | chladic na HD6870

Cafte chcem sa spytat uvazujem ze by som dal na moju gigabyte HD6870 (referencny model) chladic ARCTIC Accelero Twin Turbo II.
http://www.alza.sk/arctic-accelero-twin ... 286540.htm

Je to dobra volba? Popripadne co by ste mi doporucili? Samozrejme cim lacnejsie tym lepsie dik :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 30.05.25
Príspevky: 4730
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 14.03.2012 20:51 | chladic na HD6870

twin turbo II je určite dobrá voľba. tu je minirecenzia práve s HD6870
http://www.redlinepctech.com/product-re ... ii-review/


_________________
WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
Napísal autor témyOffline : 15.03.2012 10:45 | chladic na HD6870

okej mino diky moc :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 15.03.2012 10:46 | chladic na HD6870

Akorát nechápu naco by ti byl.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
Napísal autor témyOffline : 15.03.2012 11:11 | chladic na HD6870

luks co mas presne na mysli? nechapes naco si chcem dat druhy chladic na VGA?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 15.03.2012 11:19 | chladic na HD6870

Máš Gigabyte,ten má sám o sobě výborný chlazení.Nevidim důvod měnit ho.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
Napísal autor témyOffline : 15.03.2012 11:23 | chladic na HD6870

nevsimol si si ze som dal do zatvorky ze je to referencny model :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 15.03.2012 11:33 | chladic na HD6870

Aha,nepostřehnul jsem že dělali i takový karty.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
Napísal autor témyOffline : 03.04.2012 22:09 | chladic na HD6870

cafte stale vyberam ten chladic ... mam moznost zohnat nieco taketo do cca 15 €
http://datacomp.sk/gelid-icy-vision-gc- ... 82884.html

aky je to podla vas chladic? ma snim niekto nejake skusenosti? aky bude napr rozdiel medzi tym AC twin turbom II ? oplati sa mi kupit ten gelid? btw je kompatibilny s HD6870? Dakujem


Offline

Správca fóra
Správca fóra
chladic na HD6870

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 03.04.2012 22:49 | chladic na HD6870

http://www.gelidsolutions.com/products/ ... d=17&id=52
rev.2 očividne je kompatibilná s Radeonom 6870


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
chladic na HD6870

Registrovaný: 13.10.11
Prihlásený: 05.06.26
Príspevky: 967
Témy: 132 | 132
Bydlisko: Piešťany
Napísal autor témyOffline : 04.04.2012 19:11 | chladic na HD6870

oki a co si myslis o vlastnostiach toho chladica a hlucnosti? oplati sa kupit z bazaru za cca tych 15 € ?


 [ Príspevkov: 11 ] 


chladic na HD6870



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chladic HD6870

v PC skrinky, zdroje a chladenie

8

654

21.04.2011 22:30

NesTon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD6870

v AMD grafické karty

5

658

07.03.2012 17:31

JanSpasitel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD6870

v Grafické karty

13

674

09.01.2012 18:08

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD6870

v AMD grafické karty

3

411

31.07.2012 7:30

mikulasko0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD6870 RIP?

v AMD grafické karty

2

321

16.08.2015 13:50

NesTon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa HD6870

v Grafické karty

12

708

11.03.2011 7:12

stiffy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s HD6870

v AMD grafické karty

5

324

05.01.2016 21:17

Toshibak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTX470 vs. HD6870

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

34

1548

25.12.2010 17:43

stiffy

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: Saphire hd6870

v Bazár

7

537

02.02.2012 20:39

22replay22

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pretaktovanie grafickej karty HD6870

v Biosy a ladenie výkonu

1

1005

10.11.2012 12:50

killer

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/K: HD6870/6950

v Bazár

2

439

12.01.2012 22:23

JanSpasitel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Úprava chladenia na HD6870

v AMD grafické karty

8

834

18.11.2010 3:29

Mir

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: SAPPHIRE HD6870 TOXIC

v Bazár

0

381

01.04.2013 21:32

concept

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Sapphire HD6870 CrossFire

v AMD grafické karty

2

576

29.01.2012 20:10

josenyx

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I : AMD X4 965 , Hd6870 ...

v Bazár

6

453

15.01.2013 14:58

mikulasko0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

620W zdroj na 280X + HD6870

v PC skrinky a zdroje

13

472

06.05.2014 16:57

luboxxx



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF