Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
Cafte chcem sa spytat uvazujem ze by som dal na moju gigabyte HD6870 (referencny model) chladic ARCTIC Accelero Twin Turbo II.
http://www.alza.sk/arctic-accelero-twin ... 286540.htm
Je to dobra volba? Popripadne co by ste mi doporucili? Samozrejme cim lacnejsie tym lepsie dik 
|
|
Registrovaný: 18.08.10 Prihlásený: 30.05.25 Príspevky: 4730 Témy: 59 | 59 Bydlisko: Prešov |
twin turbo II je určite dobrá voľba. tu je minirecenzia práve s HD6870
http://www.redlinepctech.com/product-re ... ii-review/
_________________ WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2
HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus |
|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
okej mino diky moc 
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Akorát nechápu naco by ti byl.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
luks co mas presne na mysli? nechapes naco si chcem dat druhy chladic na VGA?
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Máš Gigabyte,ten má sám o sobě výborný chlazení.Nevidim důvod měnit ho.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
nevsimol si si ze som dal do zatvorky ze je to referencny model 
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Aha,nepostřehnul jsem že dělali i takový karty.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
cafte stale vyberam ten chladic ... mam moznost zohnat nieco taketo do cca 15 €
http://datacomp.sk/gelid-icy-vision-gc- ... 82884.html
aky je to podla vas chladic? ma snim niekto nejake skusenosti? aky bude napr rozdiel medzi tym AC twin turbom II ? oplati sa mi kupit ten gelid? btw je kompatibilny s HD6870? Dakujem
|
|
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
Registrovaný: 13.10.11 Prihlásený: 05.06.26 Príspevky: 967 Témy: 132 | 132 Bydlisko: Piešťany |
oki a co si myslis o vlastnostiach toho chladica a hlucnosti? oplati sa kupit z bazaru za cca tych 15 € ?
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
|