Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 20.08.07
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2007 11:39

ok vphode, len nechapem co mas proti valid, mojej ciare lebo to co si teraz poslal je zlozitejsie ako jedno img, a ten flash plugin to este musim pohlad na google co s tym menu ako si povedal


Offline

Čestný člen
Čestný člen
BBwebdesign

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2007 12:26

Tak načo sem dávaš hodnotiť stránky, keď ta hodnotenie nezaujíma. Urob mi radosť - ak nie si zvedavý na to, čo ti napíšu, už sem nedaj ani jednu stránku. V opačnom prípade to budeš musieť prekonať, tú všetku kritiku. A je dobrým zvykom nepoukazovať na "nekvalitu" iných stránok, takže neviem prečo si sem dal stránku firmy, s ktorou nemáš nič spoločné... bolo to detinské.
A k tomu IMG tagu - vieš čo znamená oddeliť obsah od prezentácie? Ak vložiš tú čiaru IMG priamo do textu, tak sa ti aj s vypnutým css ukáže. Ak si nejakú moju stránku čo teraz robím, pozrieš bez css, tak ti ukáže text a pod nim nenaformátovanú čiaru - pretože používam tag HR a viem si ho prípadne naformátovať. Žiadnu grafiku ti neukáže - teda okrem tej, ktorá má byť priamo súčasťou obsahu ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 20.08.07
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2007 14:37

omg ja nesom proti kritike stranky, ale som uz aj pisal ze vobec nechapem co ma proti valid, hr a pod...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
BBwebdesign

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2007 14:56

myslim ze to hr ti vysvetlil. ak si to z nejakeho dovodu nepochopil, za to uz mi nemozme. k tomu valid len tolko, ze tu stranku aj treba mat validnu, ked uz to tam mas, ale inak ked to niekoho zaujima zisti si to aj sam, takze je to zbytocnost.

kritika k tvojej stranke asi len tolko, ze tabulkovy layout nie, obcas myslet aj na textovu alternativu niektorych elementov. pri vypnuti obrazkov chyba hlavny nadpis, a menu cez flash je asi to najhorsie, kedze odkazy maju dost velku informacnu hodnotu. inak na stranke so 6 odkazmi je sitemap uplne zbytocny. taktiez by to chcelo nejake chybove hlasenia. prazdna plocha cloveku moc nenapovie. http://web-design.war-sector.net/index.php?action=onnas







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
BBwebdesign

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 20.09.07
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2007 18:36

doteraz som si myslel ze najskaredsia vec na svete je moja riť... zmenil som názor:D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra