Chcel by som kupit nejaku grafiku, momentalne mam MSI R4670-MD512 s chladenim Accelero S2, takze nieco lepsie najlepsie s pasivnym chladicom, popriapde nejaka kde viem namontovat ten moj Accelero S2
zvysok zostavy
CPU: Pentium G3258
RAM: 2x4GB
MB: GA-Z87-HD3
PSU: FSP AURUM S 500W
chcem to na hranie hier, uplne postacuje ked nove hry spustim na LOW pripadne MEDIUM nastaveniach s vypnutym AA atd., proste staci mi aby nove hry aspon spustila a dalo sa hrat na normalnych FPS
cena tak do 50€ a najidealnejsei by bolo pasivne alebo velmi tiche chladenie a radsej by som chcel nvidia ako ati
pozeral som sa po tychto
http://pc.bazos.sk/inzerat/49880106/Predam-pasivnu-grafiku-Sapphire-Ultimate-HD6670.phphttp://pc.bazos.sk/inzerat/49950869/ASUS-GeForce-GT440-1GB-Silent.phphttp://pc.bazos.sk/inzerat/50458922/Nvidia-ZOTAC-630-pasiv.phpdik