[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 883
Témy: 327 | 327
Bydlisko: Roznava
NapísalOffline : 10.06.2015 15:03 | Bazarova GPU do 50€

Chcel by som kupit nejaku grafiku, momentalne mam MSI R4670-MD512 s chladenim Accelero S2, takze nieco lepsie najlepsie s pasivnym chladicom, popriapde nejaka kde viem namontovat ten moj Accelero S2
zvysok zostavy
CPU: Pentium G3258
RAM: 2x4GB
MB: GA-Z87-HD3
PSU: FSP AURUM S 500W

chcem to na hranie hier, uplne postacuje ked nove hry spustim na LOW pripadne MEDIUM nastaveniach s vypnutym AA atd., proste staci mi aby nove hry aspon spustila a dalo sa hrat na normalnych FPS
cena tak do 50€ a najidealnejsei by bolo pasivne alebo velmi tiche chladenie a radsej by som chcel nvidia ako ati
pozeral som sa po tychto
http://pc.bazos.sk/inzerat/49880106/Predam-pasivnu-grafiku-Sapphire-Ultimate-HD6670.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/49950869/ASUS-GeForce-GT440-1GB-Silent.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/50458922/Nvidia-ZOTAC-630-pasiv.php

dik


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Bazarova GPU do 50€

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 17250
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 10.06.2015 17:48 | Bazarova GPU do 50€

http://pc.bazos.sk/inzerat/50387358/Predam-GAINWARD-NVIDIA-GTX560Ti-1GBDDR5256bitPCI-EDX11.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/50482820/Gigabyte-GTX560-1Gb-GDDR5-60E-.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/50426896/MSI-N560GTX-Ti-Twin-Frozr-IIOC.php

hentie co si postol su uplne sunky

http://pc.bazos.sk/inzerat/50383924/Evga-560ti-1GB.php

accelero s2 je stary chladic, oficialnu podporu tychto kariet nema, ale je velka sanca ze bude sediet


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
 [ Príspevkov: 2 ] 


Bazarova GPU do 50€



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bazarova grafika

v Grafické karty

6

457

20.03.2014 19:02

mirof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vhodná (bazárová) GK

v Grafické karty

8

444

31.03.2015 21:34

pepone

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Lacna bazarova zostava

v PC zostavy

4

564

20.03.2008 16:46

johnny7

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/K: 8GB DDR3 RAM do 50€ a GPU do 60€

v Bazár

3

351

06.07.2015 14:39

eren

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bazárová Gigabyte Z78X-oc nič nenabehne

v Intel platformy

18

665

01.06.2015 20:53

Sheldorr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bazarova zostava do 180€ bez bedne

v PC zostavy

6

502

01.08.2014 16:06

Toshibak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

výber VGA k starému šnekovi- bazárová

v Grafické karty

3

564

05.05.2016 12:39

ser1a

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

UPGRADE PC: Najlepšia bazárová grafika v pomer CENA:VÝKON

v Grafické karty

4

679

25.03.2023 12:26

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

27'' monitor - 50% hry, 50% filmy

v Monitory, televízory a projektory

25

1552

11.01.2020 20:45

martino9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zobrazenie dvoch bannerov 50 % na 50 %

v Backend

16

1290

05.08.2009 21:27

rooobertek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bazarova GK do starsej zostavy do 150e (C2Qq9550,8gb ram)

v Grafické karty

20

1067

28.10.2016 10:27

michalkkk1313

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Porovnanie mobilnych gpu vs. desktopove gpu

v Ostatné grafické karty

8

1487

09.04.2011 0:06

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GPU monitor-nanajde GPU kartu

v Ostatné programy

0

757

22.07.2013 19:36

pitopit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herná myš do 50€ + herna klavesnica do 50 eur

v Externé zariadenia

22

1652

03.12.2013 18:43

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: 2x AIO (120+240) + NZXT G10 (pre GPU) - komplet chladenie pre CPU+GPU

v Bazár

8

1251

01.08.2018 13:23

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD A8 X4 3850 + GPU alebo AMD Phenom II X4 840 + GPU

v Procesory

2

889

14.10.2011 23:39

jifo84



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF