Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2017 19:37

Zdravím, dá sa nejako vysporiadať s backdoormi a podobnými vecami na webovej stránke?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Backdoors

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2017 19:41

Skús byť trošku konkrétnejší, v čom máš problém. Základ je väčšinou nechať webstránku naprogramovať človeku, ktorý sa do toho rozumie, a mať webstránku umiestnenú na kvalitnom hostingu.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2017 19:59

Dá.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.04.2017 20:26

walther píše:
Skús byť trošku konkrétnejší, v čom máš problém. Základ je väčšinou nechať webstránku naprogramovať človeku, ktorý sa do toho rozumie, a mať webstránku umiestnenú na kvalitnom hostingu.


Dal som si stránku preskenovať acunetixom a nič závažné nenašiel. Ale od jedného človeka mám typ, že je tam SQL Injection (teda minimálne ten). No a problém je v tom, že kód nieje môj. V programovaní sa moc nevyznám. Ak máš záujem mi odpovedať na moje otázky na nejakom chate, kde to bude svižnejšie apod. tak sa mi kludne ozvi do správy s nejakym kontaktom.
Zatial dakujem ostatným za ďalšie rady.

// Spojený príspevok 17.04.2017 10:13

Od ľudí som sa dozvedel, že je možné, že sú tam backdoory, pretože majitel mal z toho veľký biznis. Jedná sa totižto v podstate o hru na webe. Ja čo som si čítal na internete o sql injection / backdooroch tak vraj stačí, keď do kolonky, kde má človek napísať nejakú hodnotu napríklad virtualnu menu pripíše časť kódu ktorou ten pôvodný kód využije k svojmu prospechu. Napríklad jeden chalan hovorí o tom ako mu v podobnom scripte človek robil toto: bets 1e+1 over socketio over the console i think and the script thinks that its a bet of 101010 i need help. but he only pays 30 coins.

O takéto veci konkrétne ide.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra