Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 9:33

Apple znížil objednávky displejov o polovicu, a ďalších komponentov pre iPhone 5 pre prebiehajúci štvrťrok, kvôli nižšiemu záujmu než spoločnosť očakávala

http://www.letemsvetemapplem.eu/2013/01 ... aly-zajem/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 11:25

inými slovami zistili, že ľudia sú sice blbí, ale už ich nie je až toľko čo by očakávali a čo by kupovali 2x drahšie ako ponúka konkurencia.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 12:15

V USA a na tych najvacsich trhoch iPhone drahsi nez konkurencia nie je a kvoli tomu ze je drahsi tu asi objednavky neobmedzili. A mozes byt iPhonu vdacny. Bez neho by si si pravdepodobne este skrabkal Samsung palickou.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 12:20

A v čom je takí IPHONE vinimočný?
Má kopec nedostatkov ale sa dobre predava :-D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 12:33

Tusim zvlada kontrolu pravopisu. To by ti bodlo, nie ? :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 20.01.08
Prihlásený: 20.11.17
Príspevky: 28
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 12:46

Johnnny píše:
Tusim zvlada kontrolu pravopisu. To by ti bodlo, nie ? :)


Myslíš ten Autocorrect? :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 12:52

Popravde som v tejto situacii nemyslel nic konkretne ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 13:01

Johnnny píše:
A mozes byt iPhonu vdacny. Bez neho by si si pravdepodobne este skrabkal Samsung palickou.


to je príklad, akokeby som trabantu ďakoval za to, že sa dnes vozím na bmw. Keď je to v USA aspoň cenovo približné konkurencii, tak to ešte berem.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 13:13

V USA to kupuju za 300dolarov, ale s viazanostou(bez nej myslim kupit nejde). A hocikde inde v zapadnej europe stoja skratka ovela menej.

To prirovnanie nie je spravne, pretoze Trabant nikdy neurcoval trendy co je presne to, co iPhone robi. Dokonaly nie je a sadnut kazdemu nemoze, ale ma svoje plusy za ktore su ludia ochotni zaplatit. Ale nic netrva vecne, to je pochopitelne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 13:34

ja to applu neberiem, ale ako si povedal, nič netrvá večne a to by si mali uvedomiť aj pri ich cenách, ale na druhej strane keď im to ľudia kupujú, tak prečo nie. Len mne to pripadá tak, že apple predával s iphone 4 a iphone 5 ľuďom rohlík za cenu chleba, naivní ľudia si mysleli, že budú mať za tie prachy mašiny jak nikto na svete a teraz zistili, že sú na tom horšie ako ostatní čo majú samsungy atď...a ešte za to horšie dali 2x takú cenu. Teraz to ľudom dopína a apple sa už z toho vyhrabe len veľmi ťažko. V USA to možno až taký problém nebude, tam sú ľudia kapitola sama o seba. Niečo ako tu u nás fico, ukradne aj slepému paličku, ale ten ho pôjde voliť aj keby mal po ceste k urne umrieť.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 13:47

V skutocnosti to tak nie je.
1. Ako som pisal a zdalo sa mi, ze si to aj pochopil, tie ceny su vyssie tu, v Cesku, snad aj na Ukrajine atp, ale na vacsine trhu nie su drahsie nez napr GS III.
Tiez vyroba iZariadeni asi bude narocnejsia, kedze pouziva exkluzivnejsie materialy a unibody a celkovo je ta konstrukcia naozaj kvalitna.

2. To co ty volas zaostalost je u Apple cielom. Oni sa skratka na to co je pre zakaznika dobre pozeraju inak a mne osobne sa to paci. Paci sa mi, ze tu mame (mali sme) aspon niekoho kto rozmyslal inak. Dnes je trendom zobrat konkurencny produkt a pridat tomu pixely, hz, jadra a este to trochu zvacsit. Apple ma solidnu predstavu o tom co robi a tym sa riadi. Poslednu dobu sice iPhone s nicim revolucnym neprisiel, ale rovnako ako Samusng dost vyrazne zvysil vykon. Ze kazdym rokom nemenia design, alebo nezvacsuju displej niekomu vadi, niekomu nie. Mas na vyber.

3.Vzdy ma svoje plusy ako rychlost, stabilitu, plynulost, mnozstvo aplikacii (a stale trvam na tom, ze ich je na iOS viac a su kvalitnejsie nez na konkurencne zariadenia), skvely fotak, skvely audiovystup, lepsia podpora nez u Androidu atd. Koniec koncov, skus si najst grafy o rozsireni Androidu a iOS v business sfere a zistis ze podiel Androidu je v tejto oblasti smiesny, takze naozaj nemozes prist a povedat, ze vsetci tyto ludia su jednoducho idioti.

Vzdy sa najde niekto, kto kupi iPhone za posledne peniaze lebo si mysli, ze s nim bude cool. Z rovnakeho dovodu si xy ludi kupi stareho bavoraka a nema na benzin, atp. Tych prikladov je mrte.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:10

Johnnny ja chápem tvoj názor, nechcem sa odvolávať na videá z youtube, ale prečo si mám priplácať za sklo ? Veď je to vec, ktorú používam skoro vkuse a šanca že mi padne je celkom veľká, podľa toho čo som videl, tak je po tom iphone okamžite ako mi padne na zem, berem to oproti samsungu. Prečo by mal byť plast nekvalitný ? Ja dokážem ohodnotiť či je niečo kvalitné, alebo nie je, a ver mi, že tá s2 je kvalitná až moc, keby nebola, tak to napíšem, určite si nebudem chváliť vec len preto že ju osobne vlastním. Ty by si si kúpil auto z krištálu ? Nie je lepší plech, resp. plast ? Síce by to bol kvalitný krištál, ale na auto úplná sprostosť...Ďaľšiu vec ktorú spomínaš ako výhodu je systém. Je pravda, že som nemal celé dni na skúšanie iphonu, ale android 4.0 mi ešte ani raz nezamrzol, je svižný a aplikácií je naň tolko, že by som pri nich mohol stráviť celé týždne. A foťák ? Ja neviem, ale ak ti mám povedať úprimne, tak mne stačil na mobile aj foťák čo mala n95tka, podľa mňa aj to bolo vcelku kvalitné. Ale táto s2 má foťák taký, čo plne nahradí kompakt, je naozaj slušný aj za tmy, takisto full hd video. Displej je nádherný, naozaj neviem, čo s2 nemá a iphone má. Naopak iphone nemá kopec vecí, napr. neni šanca tam dať pamäťovú kartu...prečo ?? To si zaslúži zákazník čo dá zato toľko prachou ? Namiesto toho dostaen výhodu že je zo skla a keď mu padne tak amenma, to že sa mu nič nestalo z pádu 4 km je trošku smiešne, keď sa z 2 metrov roztrepe na sklo. Možno tak s padákom by to prežil. Ešte som počul, že má vstavanú batériu nejakú mikro sim kartu, nejaký svoj konektr a nie mikro USB atď...toto mám brať za nejakú výhodu ? Ja niesom proti applu, ale podľa mňa nemá voči s2 ani jednu výhodu a pritom s2 je o polovicu lacnejšia ako 4s, o to mi ide. Preto porovnávam s s2, lebo ju vlastním, neviem posúdiť ostatné, len sa mi zdá smiešne, že hneď ako si apple prdne lebo vydáva iphone 6, tak pred obchodmi sa už v tú sekundu tvoria kolóny čo čakajú na to, kedy môžu vykopnúť dvere v obchode aby si ju kúpili, pritom nemajú ani šajnu čo kupujú. Ja viem čo kupujú, resp. čo si myslia oni že kupujú. Imidž a istú formu nadradenosti, ale postupne zistili, že ak niekto kúpi trabanta za cenu ferrari, tak je pri stole skôr za hlupáka ako za nejakú hviezdu. Ale to že môžeme applu ďakovať za inováciu a myšlienky je fakt, to beriem, no ako je vidno, tie časy sú už preč a mne sa nepáči ak ešte stále ryžujú na ľuďoch so starými úspechmi. Ale to je len môj názor, každý si kúpi to čo chce. Ale dvojnásobná cena tomu neprináleží. Aj keby to stálo tak isto čo konkurencia, aj tak by sa to neoplatilo lebo to nemá nič lepšie, ale bolo by to primeranejšie ako takto.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:21

Ak by som argumentoval, zacal by tu zase flame o iOS vs Android a tomu sa radsej vyhnem :) S Androidom skusenost mam a tak ruzove to jednoducho nie je. Ma xy plusov, ale rovnako tolko minusov. Vzdy je to len vecou volby o com hovoria aj tvoje vety ako: "mne staci aj taky fotak" atp.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:35

Ano, iOS je co sa tyka funkcnosti asi najlepsi ale nie je to pre kazdeho. Mne by napriklad nesadol len kvoli tej uzavrenosti. Ja by som sa jednoducho v tom menu unudil. Ale pre ludi ktory so systemom nepracuju je to idealna volba.







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:38

Gravedigger píše:
Ja by som sa jednoducho v tom menu unudil.


Poziciam ti na vikend WP 7.5 a hned v pondelok sa v tom menu iOS stratis :lol:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:40

Ja zas na opak. Mna islo drbnut z androidu co som sa tam furt s niecim musel babrat atd. a menu? Ved to je len vyhoda ze je jednoduchsi na pouzivanie. Unidil? Si robis srandu? Ty sa na telefone v menu hras? Je to len vyhoda, ze dokazem veci spustit rychlejsie a je to prehladnejsie.. Ale nejdem nic pisat lebo zarity droidak to neakceptuje a najde milion milionov dovodov preco je iPhone zly telefon.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:44

To menu som myslel tak ze sa z neho nikam nedostanem.







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:45

mirom ja nie som zarytý, ja mám necelý mesiac s2 a dovtedy som žiadny dotykový nemal. Len sa mi nechce veriť, že iphone má otoľko lepší systém aby bol 2x tak drahý, keď je teda výhoda iphonu v systéme. Skúšal som aj iphone 4s aj iphone 5, do detailov som nešiel, ja len že zatiaľ mi ani raz nezamrzol, je rýchly jak blesk a ide na tom všetko na čo si len pomyslím.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:47

iPhone nie je 2x tak drahy a na inych trhoch stoji prakticky rovnako. Vidiet moje prispevky, alebo ... ? Pretoze to pripadne nahlasim ako chybu ...


Naposledy upravil Johnnny dňa 14.01.2013 14:52, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 14:52

Tak to sa potom necudujem tomu co pises. Mas prvy dotykovy telefon v zivote a ides robit zavery a hodnotit. :roll:
Naviac ako pise Johnnny, uz to pisal asi 3x ze nieje drahsi ako ine telefony, ked si si to nevsimol tak odporucam navstivit ocneho.
SGS2 je dobry telefon, chvilu som s nim robil...vies ja som bol tiez napoprve z androidoveho mobilu co stal 180 eur uneseny co to vsetko dokaze ale casom sam ho uz ani nemohol vidiet. Zatial som nenasiel jedinu vec co by mi na iPhone vadila nejak vyraznejsie a system ten je neskutocne intuitivny, vsetko je tam kde by si to hladal, vsetko funguje tak ako by si chcel aby to fungovalo. Vela ludi si to ani neuvedomuje ale iOS ma proste take drobnosti co dost ulahcuju zivot, na prvy pohlad nepodstatne veci ale ked si na to zvyknes tak uz ine nechces.
Len napriklad blbe odomykanie, pride notifikacia, zasvieti display, ked telefon odomknem hned tak mi otvori appku od tej notifikacie, ked ale nic nespravim a display zhasne a idem odomykat potom tak mi ju uz nezapne lebo system predpoklada, ze som hned ako prisla ju nechcel zobrazit tak nechcem asi ani teraz, no ak ano, odomknem mobil slidenutim notifikacie..atd atd.. dalo by sa pokracovat.
/Android na drahsich zariadeniach je fajn a ide pekne plynulo ale stale si stojim za tym, ze iOS je intuitivnejsi a pohodlnejsi na pouzivanie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 15:07

http://mobilne-telefony.heureka.sk/sams ... laxy-s-ii/
http://mobilne-telefony.heureka.sk/appl ... e-4s-16gb/
http://mobilne-telefony.heureka.sk/apple-iphone-5-16gb/

sak už nebudte jak malí, čo chcete preboha nahlasovať :-D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 15:11

mirom, ty tie moje prispevky vidis ? Lebo teraz fakt neviem, co si mysliet ...
Pisem uz asi 15x, ze je tak drahy u nas a zase to iste ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 15:59

Prosim ukaz mi kde som napisal nieco proti. Praveze som s tebou suhlasil a napisal som ze je to pravda, ze sa uz 3x opakujes ze nieje drahsi ako konkurencia a ze len nase obchody to predrazuju, teraz trochu nechapem co si napisal.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:02

Nie, ja som sa ta pytal, ci ich vidis, pretoze nicobb zjavne nie :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.01.2013 16:04

nicobb píše:
inými slovami zistili, že ľudia sú sice blbí, ale už ich nie je až toľko čo by očakávali a čo by kupovali 2x drahšie ako ponúka konkurencia.


inými slovami skvelá investičná príležitosť, akcie sú na 11 mesačnom minime, vianočný kvartál bude rekordný, iPhone 5 a iPad mini sa predávali ako teplé rožky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:07

Johnnny píše:
Nie, ja som sa ta pytal, ci ich vidis, pretoze nicobb zjavne nie :)


ja to samozrejme porovnávam s cenami u nás ;) okrem toho by som s2 prirovnal skôr iphonu 5 ako k 4s :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:12

Ty mozno, ale nikto iny nebude porovnavat novy telefon s 2 roky starym SGS II :) A tato tema je o obecnom trhu, nie o tom, ze Apple redukuje objednavky kvoli tomu, ze pre Slovensko je iPhone drahy. Rovnako tak su podla teba blbi vsetci, ktori si iPhone kupia a nie len slovaci, takze preto neporovnavam ceny u nas. (sme zanedbatelny trh)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:14

Johnnny píše:
Nie, ja som sa ta pytal, ci ich vidis, pretoze nicobb zjavne nie :)

A ha tak som to pochopil zle ja. :D
Ano vidim, niesu invisible. :D

Inak ked je rec o kupovani, ja som moj iP4 kupil pouzivany od typka co na nom odnova mal folie aj v predu aj v zadu, este tie od vyroby a nosil ho este aj v plastovom puzdre takze za 240 eur som kupil prakticky novy teleofon. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:43

tak ja neporovnávam podľa dátumu výroby ale podľa toho, čo to za tú cenu obnáša a iphone 5 má oroti 4s fakt neúrekom vecí navyše :rolleyes: Mikro sim na nano sim, z 3,5" na 4.0", fakt je toho dosť prečo ho kúpiť a keď je 4s s s2 porovnateľný, tak iphone 5 je teda fakt neporovnateľný. Ja som narážal na to, že aj keby do iphone 6 pridali navyše len nano ultra sim, tak by to kupovali jak teplé rožky a cena by mohla byť aj 1000 eur. A stále by sa našlo mnoho ľudí čo by v tom význam vydeli, koniec koncov si jedným z nich. Okrem toho som narážal na dôvod pre ktorý o súčiastky...nie je až taký záujem a že apple počítal s lepšími číslami. S lepšími číslami počítal hlavne pre stádovité zmýšľanie, ale niekoľko ovečiek z radu vystúpilo, no a to ich zrejme prekvapilo.
http://www.apple.com/sk/iphone/compare-iphones/

Možno je aj toto z youtube nepravdivé, ale zdá sa mi byť kamera s2 odosť lepšia,

http://www.youtube.com/watch?v=YX3HphvoD78

proste ja nevidím nič na iphone lepšie a asi to zbadali aj iphone ovečky, tak možno preto klesli tie objednávky komponentov. Samozrejme okrem systému, na ňom tie výhody posúdiť neviem, hral som sa s ním len pár minút, tak isto ako aj s s2. Keď sa naserem tak si zajtra kúpim iphone 5 a objektívnejšie ho zhodnotím, resp. porovnám s 2. Potom ho predám ako teplý rožok, budú mi tu stáť za dverami 3 rady kupujúcich.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 16:45

mirom píše:
Johnnny píše:
Nie, ja som sa ta pytal, ci ich vidis, pretoze nicobb zjavne nie :)

A ha tak som to pochopil zle ja. :D
Ano vidim, niesu invisible. :D

Inak ked je rec o kupovani, ja som moj iP4 kupil pouzivany od typka co na nom odnova mal folie aj v predu aj v zadu, este tie od vyroby a nosil ho este aj v plastovom puzdre takze za 240 eur som kupil prakticky novy teleofon. :D


A signál na ňom máš ? Možno mám zlé info, ale 4rky mali problém s anténou, preto prišiel nový hit 4s.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Clear Case pre Iphone 11

v Predám

1

246

10.10.2020 19:34

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 4 8GB, iPhone 4S 16GB, 32GB a 64GB

v Novinky

10

2206

06.10.2011 13:21

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 3g 16gb vs Iphone 3gs 16gb vs HTC Desire

v Mobilné zariadenia

20

1513

17.10.2011 21:21

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 8gb

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Články

32

7206

02.04.2008 23:36

a4000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 4S - Facebook

v Smartfóny a tablety

1

468

24.09.2012 21:33

Zecko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Apple iPhone 3G

v Kúpim

4

601

29.12.2010 13:45

Pedro69 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Apple iphone 4s

v Kúpim

0

277

17.09.2013 10:06

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple zítra představí nový iPhone.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

203

7630

15.11.2011 16:54

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. apple iPhone 4 16GB - Odblokovanie

v Smartfóny a tablety

3

520

02.01.2014 17:23

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iphone 6 16gb

v Predám

0

434

01.04.2015 16:15

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aktualizacia Apple Iphone 3GS 16Gb

v Smartfóny a tablety

1

720

11.11.2011 9:22

Revolution Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 5S a 5C

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Novinky

281

6652

28.08.2014 10:14

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Propaguje Apple iPhone klamlivou reklamou?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

2447

09.09.2008 20:41

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Iphone 12 64GB

v Predám

0

268

24.03.2023 11:34

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Iphone 8 64GB

v Predám

0

406

03.08.2020 10:20

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Apple iPhone 4 32GB BLACK

v Predám

4

759

04.08.2013 0:29

marcel6611 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra