Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 20:34

ja som mal Jailbreak ale su s tym iba problemy, je to nestabilne a mierne to spomaluje system, obcas padne Springboard, obcas zamrzne, obcas sa ikonky niektorych programov zmenia na biele ikonky, nestava sa to casto ale vie to nasrat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 20:42

Kto je trochu sikovny tak nepotrebuje JB a vie telefon otvorit rovnako ako keby ho mal. :)
Staci iPhone pripojit ku linuxu a mas pristup ku vsetkemu. :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 20:49

tak otvarat ho nemam dovod, JB som potreboval na automaticke vypinanie 3G pri zamknuti displeja (setrenie baterie) a jeho automaticke zapnutie pri odomknuti a tiez hlavne na skrytie nepouzivanych aplikacii a napr. debilneho Newsstandu, ktory sa ani neda presunut do priecinku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 21:33

"WSJ s odvoláním na své vlastní zdroje stejně jako na japonský list Nikkei" potvrdili to výrobcovia displejov? Potvrdil to Apple? Kludne to môže byť klamstvo a aj keby nebolo, môže za tým byť všeličo. Možno len skôr predstavia nový iPhone a chcú mať pri začiatku predaja viac zásob. Možno sa chystajú predstaviť lacnejší iPhone a očakávajú prepad predajov tohto drahšieho. Kamarát si v decembri zobral iPhone na paušál a dodali mu ho až minulý týždeň. Je dosť ľudí (vrátane mňa :-) ) ktorí si predĺžia paušál a chcú telefón okamžite, nie o 2 týždňe, tak miesto iPhonu zoberú Samsung, ktorých je všade dosť. Stačí aby si Apple ukrojil z marže, operátori tým pádom môžu znížiť cenu a ostatní výrobcovia zažijú smutné časy







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:04

david3504 píše:
Stačí aby si Apple ukrojil z marže, operátori tým pádom môžu znížiť cenu a ostatní výrobcovia zažijú smutné časy

Pekne povedane. :lol: A je to pravda nech kazdy tvrdi co chce. Na druhej strane nemyslim, ze by apple bolo v situacii kedy by znizovali ceny..


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:21

no neviem, fakt sa mi strasne paci iPhone tym minimalizmom, nezabuggovanostou ...ale uz je to ide na ukor praktickosti ....obcas mam tiez situacie, kedy je perfekcionalizmus na ukor produktivity ...vedeli ste, ze Jobs kedysi davno este, ked si kupil byt, tak si ho roky nezariadil nabytkom, lebo si nevedel vybrat? presne takto mi to teraz pripada s Applom, tak pridaju jednu-dve ficury na rok aby to bolo "minimalisticke" ale je strasne neproduktivne, iPhone 4S ani 5-ku si urcite nekupim, ak nebudu robit inovacie, momentalne som rozhodnuty nechat si 4-ku tak cca pol roka a potom kupit nejaky napr. HTC One X

este jedna vec co sa mi paci na iPhone je lightning conektor, uplne best, najlepsie je na nom je, ze sa da strcit z oboch stran, nema ziadne viditelne "haciky" na zachytenie, pekne drzi, pevny a odolny, mohol by nieco iniciovat aj "androidaci" a vymysliet nejaky standard, ten microusb je oproti lightning strasny SHIT, jeho jedina vyhoda je ze je tak rozsireny, ale aj 30-pinovy apple konektor bol rozsireny a dlhe roky pouzivany no treba ist dopredu a nie drzat sa pri zemi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:23

Ako chceš byť "produktívny" na mobile? Keď chceš kanceláriu do vrecka, kúp si Blackberry, na všetko ostatné je iPhone vhodnejší a ak mu chýba nejaká funkcia, v App Store určite bude nejaká aplikácia.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:30

tu produktivitu som porovnaval s realnym zivotom, nie s produktivitou na iPhone, proste ze obcas chcem spravit vela veci ale kym som si nie isty na 100% tak nakoniec nespravim nic


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:33

Vlad píše:
a potom kupit nejaky napr. HTC One X

Aby si potom neostal sklamany...
Hovoris ze nic neinovuju a v zapati vychvalis ich konektor..tak asi inovuju nie? Co tam maju este pridat? Vodotrisk a noznicky?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:35

appky su fajn, ale ked napr. potrebujem synchronizovat databazu hesiel z dropboxu s password managerom v PC a v mobile, tak to na iPhone nejde, da sa to len tak, ze importujes subor z dropboxu do appky v iPhone, a ked tam nieco zmenis, musis ju zase rucne exportovat do dropboxu a nahradit stary subor novym ...to je o hovne "synchronizacia"

alebo napr. ze chcem aby sa mi na pozadi aktualizovali fotky kontaktov z profilovky na FB, nejde to, funguje to tak, ze appka sa mi raz za tyzden pripomenie a ja zapnem appku a musim kliknut na "aktualizovat" a tak sa fotky kontaktov zaktualizuju ......a viem ze sa da prepojit contactlist z faceboku ale to mi nevyhovuje, pretoze nechcem mat milion-patsto kontaktov z facebooku v kontaktliste s cislami, chcem cisto len fotky

ta uzavretost je v mnohych pripadoch naprd


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:36

mirom píše:
Vlad píše:
a potom kupit nejaky napr. HTC One X

Aby si potom neostal sklamany...
Hovoris ze nic neinovuju a v zapati vychvalis ich konektor..tak asi inovuju nie? Co tam maju este pridat? Vodotrisk a noznicky?



:D haha ...a co teraz? konektor nerobi z tehly telefon ...nebudem si 5-kovy iPhone kupovat kvoli konektoru, ale je to pre mna vyznamne plus


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 22:47

Daron píše:
Zaujimalo by ma, koli z vas co tak velmi nadavaju na aplikacie ich maju stiahnute a cracknute a kolki si ich naozaj kupili a podporili tvorcov, aby mohli nadalej zlepsovat kvalitu svojich produktov...

napríklad ja :rolleyes: cracknuté tam nemám nič a jednu kúpenú, ktorú používam dennodenn
(a whatsapp je zadarmo len na rok)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 8:10

Ja takisto. Na zaciatku som rootol Nexus, lebo sa mi to nechcelo vsetko platit, ale nakoniec to vsetko platim :)

Co sa inak tyka tej produktivity s mobilom, suhlasim s davidom. Mobil nie je produktivne zariadenie. Vybavis tam tam telefonaty, precitas maily a to je cele. A ako som uz pisal, vdaka aplikaciam pre business sferu je navyse iPhone neporovnatelne rozsirenejsi nez ktorakolvek konkurencna platforma.

Jediny prinos Androidu bol u mna mass-storage, ktory ale momentalne nefunguje a ja musim zase riesit preco. Ked som nedavno potreboval preniest nejake fotky z maminho firemneho PC s XP, tak Nexus nebol rozpoznany a stahovat drivre som nemohol. Z tohto dovodu mi pride daleko produktivnejsie kupit si 32 GB USB kluc. Nehovorim, ze to nie je vyhoda, ale uz by som sa na to nespoliehal.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 8:27

Semp píše:
(a whatsapp je zadarmo len na rok)

Hej? To som netusil a po roku ti da vyzvu aby si ho zaplatil? To ma aky vyznam. Nechapem preco sa neplati hned. Ako vravim ja som si ho na Appstore kupil no napriklad minule bol zadara na par dni takze da sa vychytat aj akcia. Je na to aj akasi aplikacia, ze ta upozornuje na veci co su v akcii.
Johnnny co viem tak na Droide staci povoli cudzie zdroje v nastaveniach a mozes zvesela instalovat cokolvek aj bez rootu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 8:38

Je to mozne, neskusal som.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 2:06

tak momentalne ma napadlo, ze Apple asi straca aj tu vyhodu, kedy je ich 30-pinovy konektor velmi rozsireny ze je v kazdom drahsom aute a predavaju sa pren reproduktory kombinovane s dock stojanom a kopec ineho prislusenstva ....konkurencia dava do smartfonov kombinaciu NFC+bezdrotove nabijanie a toto riesenie je omnoho univerzalnejsie a pohodlnejsie riesenie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 8:23

Co ja viem tak niektore drahsie auta maju USB port s oznacenim iPod, kam strcis USB kabel a autu je uplne jedno co je na druhej strane, popravde som este nevidel auto ktore by malo built in 30 pinovy konektor. A aj keby, stale existuje redukcia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 20.01.08
Prihlásený: 20.11.17
Príspevky: 28
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 17:07

Freelan píše:
Co ja viem tak niektore drahsie auta maju USB port s oznacenim iPod, kam strcis USB kabel a autu je uplne jedno co je na druhej strane, popravde som este nevidel auto ktore by malo built in 30 pinovy konektor. A aj keby, stale existuje redukcia.


Drahšie autá :D Lenže my na Slovensku si nemôžeme dovoliť nové BMWčko :) Nám stačí Kia, Chevrolet či nejaký Opel :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 18:30

Pokial viem práve Kia aj chevrolet majú prípojku na apple zariadenia aj v nižších modeloch, BTW iP 5 už nepripojíte ani vo Veyrone :D Mne sa ten iP začínal páčiť, ani nie kvoli tomu samotnému zariadeniu, stále si myslím, že High-end androidy sú proste technicky lepšie zariadenia, ale na iP sa mi páčila práve tá podpora, jednoduchosť, ovládanie iných zariadení pomocou iP, rôzne možnosti čo sa týka áut ako už bolo spomínané, ale zmenou konektora to trochu pokazili, aj keď ten 30-pin bol naozaj zastaralý a chcelo to zmenu... a Android už má takmer rovnakú podporu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 19:28

Spartan.Ex píše:
ale na iP sa mi páčila práve tá podpora, jednoduchosť, ovládanie iných zariadení pomocou iP, rôzne možnosti čo sa týka áut ako už bolo spomínané

A koli comu inemu maju ludia tie zariadenia tak radi..To je presne ono.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 20:00

Mali by sa vsetci dohodnut na jednom konektore a nie hrat sa kazdy na svojom piesocku...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 20:35

Pre Apple by to nebolo výhodné, oni z vlastného konektoru dosť ťažia, čudoval by som sa, keby išli na micro USB ako ostatní.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 20:45

To by bolo skvele, uz davno som rozmyslal nad tym ake super by bolo keby bol univerzalny konektro uplne pre vsetko, pre telefony-tablety, notebooky a kazdu podobnu elektroniku no to je asi nerealne.

Tak ale apple ked chce mat nadalej svoj konektor tak by mohli na zariadenia okrem neho robit aj usb, ktore by sluzilo cisto na nabijanie a nebolo by nim mozne robit nic ine, ved to by mali len vyhodu


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 20:48

Ale bolo by to technicky náročnejšie, možno by to pridalo na velkosti telefónu a boli by krizitovaní, pokial by tam dali konektor čisto na nabíjanie, to nedáva logiku, to určite nikdy nespravia, oni majú svoj konektor, ktorý je v autách, rôznych dokoch atd. nemajú dôvod prechádzať na USB.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 21:09

Ak sa bavime o lacnejsich autach tak drviva vacsina je predavana bez autoradia a samotny clovek si potom kupi uz vlastne autoradio dle chuti a tam ma xy vyberov, urcite niektore podporuju aj iPody. A aku ma logiku ak si maitel kupi novy i5 za 900eur a auto ma 3 alebo 4 nasobnu hodnotu? Chapem chapem, aj tak ale existuju redukcie pripadne moznost napojit telefon na AUX, pripadne BT. A na ten univerzalny port nevidim jediny dovod. Chceli zaviest microUSB to sa im nepodarilo a podaktory vyrobcovia pribalili len redukciu, ktora pomoze v pripade ze ju zabudnete doma spolu s nabijackou. Skor si myslim ze univerzalne napajanie by malo byt viac v notebookoch nez v telefonoch. Najviac rozsirene modely maju bud mikroUSB alebo applovsky konektor a na to zozeniete nabijacku takmer vsade. Horsie je to uz s lacnejsimi modelmi napr. od samsungu ktore maju tie cudne konektory este aj na pripojenie sluchadiel.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 21:19

dalsi konektor iba na nabijanie je hlupost, zbytocna

a Apple urcite neprejde na microUSB, ved ten konektor je oproti Lightning uplny shit, ale keby spravili jeden konektor pre vsetky telefony tak by to bolo fajn

co sa tyka aut, tak nehovorime o 10-rocnych passatoch a ani 2-rocnych ktora dufam ze ma v zaklade vobec autoradio, tieto auta bezia mozno u nas na Slovensku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 21:25

Keď má auto konektor pre iVeci, zanemá to, že má klasický 3,5 mm jack, ktorý je upravený tak aby sa dal strčiť aj do iPhonu a iPodov. Nevšimol som si, že by nejaké autá mali 30 pinový konektor a popravde ani neviem, načo by tam bol







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 21:33

http://www.youtube.com/watch?v=b0oogWbriAs 16:22 napríklad, taký konektor býva bežne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 21:58

ked ma auto konektor pre iVeci, znamena to, ze iPod/iPhone sa da do docku a vodic moze cez auto prepinat pesnicky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple redukuje objednávky komponentov pre iPhone 5

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2013 22:04

Nemajú to už nové autá automaticky bezdrôtové? Kamarát nedávno kupoval Mercedes E a iPhone ovláda bezdrôtovo, predtým mal nejaký Android a fungovalo mu to tiež.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Clear Case pre Iphone 11

v Predám

1

246

10.10.2020 19:34

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 4 8GB, iPhone 4S 16GB, 32GB a 64GB

v Novinky

10

2206

06.10.2011 13:21

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 3g 16gb vs Iphone 3gs 16gb vs HTC Desire

v Mobilné zariadenia

20

1513

17.10.2011 21:21

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 8gb

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Články

32

7210

02.04.2008 23:36

a4000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Apple iphone 4s

v Kúpim

0

277

17.09.2013 10:06

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 4S - Facebook

v Smartfóny a tablety

1

468

24.09.2012 21:33

Zecko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Apple iPhone 3G

v Kúpim

4

601

29.12.2010 13:45

Pedro69 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Iphone 12 64GB

v Predám

0

268

24.03.2023 11:34

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Iphone 8 64GB

v Predám

0

406

03.08.2020 10:20

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple zítra představí nový iPhone.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

203

7634

15.11.2011 16:54

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. apple iPhone 4 16GB - Odblokovanie

v Smartfóny a tablety

3

520

02.01.2014 17:23

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iphone 6 16gb

v Predám

0

434

01.04.2015 16:15

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aktualizacia Apple Iphone 3GS 16Gb

v Smartfóny a tablety

1

721

11.11.2011 9:22

Revolution Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Iphone 5S a 5C

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Novinky

281

6654

28.08.2014 10:14

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Propaguje Apple iPhone klamlivou reklamou?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

2447

09.09.2008 20:41

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Apple iPhone 4 32GB BLACK

v Predám

4

759

04.08.2013 0:29

marcel6611 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra