Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 387 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:07

Samotna otazka "naco" mozno je blbost, ale je to ako ty velmi rad hovoris, relativne. Mne nijak neprekaza, ze tam Apple fukne vacsiu ram, ulozisko, alebo rychlejsi CPU, budem len rad. Otazka "naco" pride na svet az ked sem pride niekto ako yaJohnny a zacne mi nadavat do oviec len preto, ze si kupim osekany telefon za dvojnasobnu cenu toho neosekaneho. Ano, kupim, pretoze to co potrebujem na tom osekancovi funguje lepsie nez na tom neosekanom a vtedy sa pytam: "naco" ? Ziadnemu Apple userovi nevadi, ze bude mat rychlejsi iPhone, s lepsim fotakom, vacsim uloziskom a novymi featurami. Akurat to pre nich nie je priorita.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:07

Johnnny píše:
Tvoj nazor a je dost mimo.

Ja si bohužial nemyslím, že by jeho názor bol mimo. (Teraz nemyslím, že to práve na teba, ani nie nutne na Apple, aj keď ten je príkladom, myslím to všeobecne na súčastných ludí.)
Súhlasím hlavne s tým, že ludia sú ochotní dať peniaze za veci, ktoré im stačia. Ja si osobne vážim vlastné peniaze natolko, že si nekupujem veci, ktoré mi stačia, ale kupujem si to, čo je za dané peniaze. Bohužial je pravda, že marketing totálne odnaučil ludí rozmýšlať racionálne. Marketing učí ludí riadiť sa pri kúpe čo najviac emóciami a čo najmenej rozumom, lebo vtedy sa na tom výrobcovia nabalia najviac.
Johnnny píše:
Akurat to pre nich nie je priorita.

O tom práve píšem, marketing ich naučil, aké majú byť ich priority a preto si teraz môžu dôvoliť spraviť stagnujúci telefón s mid-end HW a ludia to budú ďalej kupovať.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:12

Samozrejme s nim mozes suhlasit, ale xy uspesnejsich ludi nez ste vy dvaja iPhone v spokojnosti pouziva, takze na tom asi nieco bude. Poznam kopec ludi ktori mali Android a boli odporcovia iOS a dnes maju iPhony. Kopec ludi naopak prejde z iOS na Android a su spokojni. Kopec debilov si kupi iOS, Samsung, alebo Vertu, lebo sa citi "in", dalsi si v nich najdu nieco co sa im paci a nemusia riesit cenu. Co je na tom zle ?

S tebou to je ako hadzat hrach o stenu. Ty si fakt myslis, ze vsetci ti ludia ktori zarabaju pekne peniaze a raz rocne si kupia iPhone nemaju na praci nic ine ako sediet na zadku a pozerat si benchmarky iPhonu, studovat parametre a porovnavat ich s konkurenciou ? fakt si myslis, ze im na Apple nic nevadi ? Jednoducho je to pre nich najlepsia volba a ak im nerobi problem to zaplatit, preco to neurobit ? ja tiez nechapem preco da niekto cez 20000 za Ibizu, ale verim, ze dotycny snad nejake racionalne vysvetlenie pre taku volovinu ma.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:19

Nebojte sa, raz aj Apple padne na hubu pokiaľ zo sebou nezačnú niečo robiť.
Ja fakt neviem v čom je iP6 lepší napríklad od iP5S. Ten väčší displej za výhodu nepovažujem a inač je to prakticky to isté ako 5S.

Už naozaj neviem aký telefón si kúpim keď mi 4S doslúži, nič nové čo je na trhu mi nevyhovuje, vrátane iP6 :lol:







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:21

Ja si tiez myslim, ze na hubu padnu, pretoze je to uz len dalsia znacka podliehajuca trhu. iP6 v nejakej 64GB ale v dnesnej dobe aj tak povazujem za pre mna najlepsi mobil sucasnosti(pokial sa neprejavia nejake vyrobne chyby), hoci by mi uz chybali nejake featury zo Z10.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:28

Marketing Applu je na takej úrovni, že aj keď spravia ďalšie dve generácie iPhonov, ktoré budú zhodné, len ich premenujú a spravia iný dizajn, stále budú lámať predajné rekordy. Keď im to prestane isť, okopírujú konkurenciu pekne to zaobalia, spravia dobrý marketing a pôjdu ďalej.
Johnnny píše:
S tebou to je ako hadzat hrach o stenu. Ty si fakt myslis, ze vsetci ti ludia ktori zarabaju pekne peniaze a raz rocne si kupia iPhone nemaju na praci nic ine ako sediet na zadku a pozerat si benchmarky iPhonu, studovat parametre a porovnavat ich s konkurenciou ?

Nie, načo by skúmali či vec ktorú si idú kúpiť za tie peniaze stojí a či nie je niečo čo ich požiadavky splní lepšie... presne to som myslel. Nemôžem si pomôcť, ja našťastie kupujem veci úplne iným spôsobom ako ostatní ludia, ale ako múdre mi také konanie stálne nepripadá.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:31

No moj IT manager (v Taliansku) zaraba slusne peniaze a este zaciatkom roka si z Apple robil srandu. Na telefony si potrpi, z N5 presiel na Note 3 a dnes ma iP5. Podla teba ako 40 rocny dospel k nazoru, ze potrebuje byt viac cool ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:32

Odkial by som to mal asi tak veieť?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:33

Johnnny píše:
Samozrejme s nim mozes suhlasit, ale xy uspesnejsich ludi nez ste vy dvaja iPhone v spokojnosti pouziva, takze na tom asi nieco bude. Poznam kopec ludi ktori mali Android a boli odporcovia iOS a dnes maju iPhony. Kopec ludi naopak prejde z iOS na Android a su spokojni. Kopec debilov si kupi iOS, Samsung, alebo Vertu, lebo sa citi "in", dalsi si v nich najdu nieco co sa im paci a nemusia riesit cenu. Co je na tom zle ?

S tebou to je ako hadzat hrach o stenu. Ty si fakt myslis, ze vsetci ti ludia ktori zarabaju pekne peniaze a raz rocne si kupia iPhone nemaju na praci nic ine ako sediet na zadku a pozerat si benchmarky iPhonu, studovat parametre a porovnavat ich s konkurenciou ? fakt si myslis, ze im na Apple nic nevadi ? Jednoducho je to pre nich najlepsia volba a ak im nerobi problem to zaplatit, preco to neurobit ? ja tiez nechapem preco da niekto cez 20000 za Ibizu, ale verim, ze dotycny snad nejake racionalne vysvetlenie pre taku volovinu ma.


xy úspešnejších ľudí?Aký je meter na úspešnosť? Napr. taký prezidenti nemajú ani droid ani WP ani iOS ale BB.Kopec "celebrít" má telefóny aby ich prezentovali na verejnosti a majú zato cash(áno marketing).iOS je debilný,zosekaný systém s minimom vlastností kde sa zorientuje aj novorodenec.Ale ľudia sú lenivý a hlúpy a keby sa iným systémom pohrali 5-10 minút tak zistia ,že je to prinajmenšom také dobré ako iOS a jednoduché.Ale ludia nechcú zmeny a učiť sa niečo nové,chytí tel. do ruky a vidí ,že ikonka telefónu,sms a nastavení je iná a už sa mu to nepáči.

Marketing ich tak pomasíruje ,že nie im iPhone vyhovuje ale proste ,že je to must have vec a o ostatných výrobkoch nemajú ani páru.Keby si nato sadli a pohli riťou tak hneď sú alternatívy k iPhonu


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:35

Jednoduchou dedukciou. Podla teba si clovek ktory nad kupou telefonu rozmysla niekdy iPhone nekupi. Jedine mozne vysvetlenie je teda cool faktor.

Vies, tvoj zasadny problem je, ze svoje naroky a poziadavky na danu vec povazujes za idealne a nedokazes sa na kupu niecoho pozerat z ineho uhla pohladu. No a tiez nazory na to co je dobre menis relativne casto, ale to je tym ze dospievas :-)

Phanteom: Som .NET developer (Microsoft), este par dni dozadu som mal Lumiu, predtym Omniu W, takze WP. Vlastnil som Nexus a mam aj iPad. Aktualne pouzivam ako telefon Blackberry. Nemyslim, ze som si nic nevyskusal a aj napriek tomu je z mojej skusenosti iOS ako system momentalne najdalej. Pre mna. Chybaju mu veci ktore niekto vyzaduje a je to v poriadku, ale ja ich nepotrebujem a preto si za tym stojim. Okrem toho proste nie som ochotny dat 600€ za telefon.

No, mozno unahlene, ale ak si odmyslim, ze som este mlady a blby a obcas ma bavi skusat nove veci, pride mi OS 10 ako lepsi system. Android a WP ma zatial nepresvedcili.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:46

Nie je to môj zásadný problém. Je to moja zásadná výhoda. Názory mením raz za uhorský rok a to len keď sa zmenia okolnosti.

Racionálne nie, lebo marketing zvyšuje cenu nepriatelnou časťou, ale viem lepšie ako hocikto iný, že ludia nerozmýšlajú pri utrácaní peňazí racionálne, nakolko je moja práca vedieť to. Možných vysvetlení je neúrekom, napríklad, že mu skutočne tak záleží na jednochosti OS (kvoli ktorej som zvažoval pred časom iP aj ja, ale kompromisov je tam proste príliš vela na to, aby som ho kúpil), ďalej sa mu môže skutočne extrémne páčiť dizajn, vyhovovať velkosť... z racionálneho hladiska to ale skučone nikdy logické nebude.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:53

Design je rovnaky ako pri iP5 a uhlopriecka sa za 2 roky nezmenila. Okrem toho, ak si kupis Note, asi si nepotrpis na male uhlopriecky. Vsetky funkcie ktore ako manager potrebuje tam ma a z mojej, mozno aj jeho skusenosti funguju lepsie. Ked zarobi 5-6000€ mesacne, cena iPhonu mu problem nerobi.

Lumiu 930 si si kupil, lebo ta Android nudil. Ako moc racionalne ti to pripada ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 17:57

Nie, kúpil som si ho hlavne kvoli tomu, že S III bol po 2 a pol roku opotrebovaný, ošúchaný, baterka už držala menej a novú sa mi kupovať nechcelo. Ale áno, z časti aj preto, že som chcel vyskúšať niečo nové, a chcel som celkové zefektívnenie užívania telefónu, ale kúpu som zvážil. Ja tiež nekupujem veci vždy racionálne, ale veci, ktoré rýchlo strácajú hodnotu sa snažím kupovať čo najracionálnejšie.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:05

No iPhone zase tak rychlo hodnotu nestraca :-) Pozri, jedina vyhoda WP je udajna stabilita a rychlost. Za predpokladu ze ti Android funguje ale neexistuje ziadna realna vyhoda WP (nie je ani rychlejsi), takze o nejake zeefektivneni nemoze byt rec. Pokial si teda s Androidom nikdy problemy nemal, najracionalnejsia volba je kupa dalsieho, pretoze funkcny Android je asi najlepsi system na trhu. Mas more moznosti a more aplikacii. Ja akurat neverim na tu stabilitu a preto povazujem iOS za pre mnohych lepsiu volbu. WP je vhodny len do low-costu a OS 10 je skvely system, ale chybaju aplikacii. Toto tvrdim ja a tvrdim to na zaklade vlastnych skusenosti. Ak tvrdi niekto nieco ine, neberiem mu to, su to jeho skusenosti na zaklade ktorych si vybera to svoje. Recenziami sa ale neriadim.

Sere ma len to, ze mi za toto niekto nadava do oviec, hoci nemam problem svoju volbu zdovodnit klude aj o polnoci.

Ak mi zacne blbnut Z10, som rozhodnuty ist do Nexusu 5. Pokial bude fungovat tak ako si predstavujem, kludne poviem, ze iPhone za tie peniaze nema zmysel.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:23

Tak ja som to chcel z časti aj vyskúšať a Lumia 930 sa mi velmi páči spracovaním, maximálne mi vyhovuje displej a aj ostatok telefónu mimo OS je u mňa momentálne najracionálnejší high-end na trhu :D
BB OS by som tiež chcel vyskúšať, ale odradila ma jediná jedna vec a to, že nemajú aplikáciu pre CSOB smartbanking, čo je pre mňa prvá podmienka pri kúpe telefónu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:28

No ale na zaklade skusenosti je snad kazda druha Lumia 930 vadna. Alebo ma problemy s displejom, alebo s konstrukciou, alebo sa prehrieva, fotak horsi nez v L920, aspon v tme. Nema Glance Screen a ani notifikacnu diodu. No a ten system. Mailovy klient porusuje vlastne guideline a blbo pracuje s dlhymi konverzaciami. Ale je pekny.

Pre Android existuje, nie ? Mala by bezat aj pod OS 10. Ja tak prevadzkujem O2 a Zuno :-P







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:34

Ja mám na veci našťastie šťastie, funguje všetko, glance screen ma nezaujal, notifikačná dioda chýba. Mailový klient pracuje s platformou office 365 dobre, aj je to prehladné, nesťažujem sa.
Pre Android existuje, ale v BB worlde som to nenašiel a oficiálne podpora pre BB nie je, viem že sú tam nejaké možnosti konverzie, ale smartbanking nie je úplne vec na ktorej by som to chcel testovať.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:39

Tiez som svojho casu mal, ale dnes to vnimam skor opacne.

Aj niektore apps v BB worlde su len porty z Androidu a port si vies jednoducho spravit sam. Nie je to ale nutne. Ked stiahnes aplikaciu Snap, proste si natukas CSOB a ono stiahne apk, "konvertuje" na .bar a nainstaluje. Mam par takych aplikacii a funguju bez problemov, len su trochu pomalsie. Schvalne skusim tu CSOB.

S bezpecnostou by som si starosti nerobil. OS 10 je mozno najbezpecnejsi OS a samotny smarbanking je asi tak bezpecny ako na Androide. Ja mam TB a mal som podobny problem na WP. Pre OS 10 nastastie app maju.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:41

ČSOB samrtbanking ti myslím ani nepovolí aktiváciu na androide s root (niečo ako JB u iP), ale na BB by to snáď malo fungovať. Neviem, preskúmam to a uvidím.
To už je ale hodne OT v téme o Apple keynote 9.9.2014 to by som potom poprosil premazať :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2014 18:43

To neviem, ale aplikacia nabehne. Aktivaciu nevyskusam, pretoze, tam nemam ucet. Neposles udaje ? ;)

Ok, uz sme OT :-)

// Spojený príspevok Pon 15.09.14 11:04

BTW: neviem ci sa to spominalo, ale vsetci majitelia Apple ID dostali na keynote najnovsi album od U2 zdarma. V aplikacii "Music" uz len staci potvrdit stiahnutie.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 12:02

http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/09 ... ic-jineho/

Tak tymto nepotesili hlavne vyrobcov prislusenstva, mohol to byt pre nich novy biznis ako sparovat vsetko jednoducho cez NFC.
Nerozumiem tomu zbytocnemu obmedzeniu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 12:05

celý iPhone 6 pekne vystihuje jeden koment pod článkom čo si sem dal:

"Občas mi to trochu přijde, jako kdyby Apple zjišťoval kde je ta pomyslná hranice, co ještě jeho “ovečky” snesou :-)))"







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 13:17

http://tech.sme.sk/c/7385910/apple-rozd ... ml?ref=tit

SEN... to sa mi fakt snad iba zda...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 15:37

Ja nastastie patrim k tym vdacnejsim. U2 mam rad a toto ma rozhodne potesilo aj napriek tomu, ze dnes uz hudbu pocuvam len cez Spotify ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 15:47

Tiez pouzivam spotify. Podla mna naj sluzba momentalne na trhu.
Hlavne kvoli tomu ze sa dohodla s vyrobcami zosikov/receiverov a implementovali spotify priamo do nich.
Je to fajn si na fone v spotify zapnut skladbu a zosik si ju stahuje priamo zo spotify servera.
Funguje to aj cez mobile net a nemusim byt doma, ked chcem napr. priatelke doma pustit nejaku skladbu, tak si ju cez svoj fon pustim a jej sa doma zacne stremovat na zostave :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.09.2014 15:51

Nechce sa mi to citat ani hladat, ten U2 album dostal uplne kazdy vratane mna? :lol:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 15:55

Jasne. Vojdes do aplikacie: "Music" a nechas si to stiahnut.

yaJohnny: Vidis, toto som ani nevedel. Pre mna je to hlavne pohodlny a legalny sposob ako dostat hudbu do tabletu, mobilu a PC. Okrem toho sa clovek lahsie dostane k novej hudbe. Za tych 6 eur mesacne to rozhodne stoji.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 16:01

Spartan.Ex píše:
ČSOB samrtbanking ti myslím ani nepovolí aktiváciu na androide s root (niečo ako JB u iP)
samozřejmě že povolí







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 20:03

nechapem ako si toto Apple vobec moze dovolit.
Len tak mi zasahovat do hudobnej kniznice na dialku. Tiez som na to kukal ze kua co je to tam za album, ved ja U2 nepocuvam.
Az teraz som pochopil ze to maju vsetci uzivatelia iPhonu.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple keynote 9.9.2014

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2014 20:13

Apple za to pekne zaplatil http://www.theverge.com/2014/9/12/61407 ... w-u2-album tak to nanútia každému predsa :P Mňa dneska zaujal zase tento postup prezentácie nového iPhonu http://www.theverge.com/2014/9/16/62097 ... sing-bulge







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 387 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I,P : Ram DDR3 set 2x2gb - 1333mhz corsair 9-9-9-24

v Predám

0

351

22.11.2016 17:58

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. G.Skill RAM 2x2048MB DDR3 1600 9-9-9-24

v Pamäte

4

529

14.03.2013 16:07

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Corsair 4GB (2x 2GB) 1600MHz CL9 DDR3 RAM (9-9-9-24, 1.65V)

v Predám

5

586

07.02.2016 11:44

Jordy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hlučnosť vetraku po aktualizácií Catalyst 9.6 až 9.11 OS 7

v ATI/AMD grafické karty

6

784

03.01.2010 0:20

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: AMD ryzen 5 5600X, 7 5800X, 9 5900X, 9 5950X

v Predám

7

947

11.12.2020 20:01

Figio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 1333 cl7-7-7-20 vs 9-9-9-20

v Pamäte

2

812

09.10.2010 13:32

martinmiro1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Opera 9 TP2 // 9.0Beta

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

35

4548

21.05.2006 23:04

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple novinky ~ 9.3.2015 o 18:00

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

86

4774

13.03.2015 15:33

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple má len 9% mobilného trhu, zbiera ale 75% ziskov

v Novinky

6

558

09.02.2012 16:29

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K: Apple Magic Keyboard iPad Pro 12,9" 2021

v Kúpim

0

570

10.11.2021 15:14

D2O Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. catalyst 9,9

v Ovládače

9

837

09.10.2009 22:43

ponco54 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple Macbook Pro 13 2014

v Predám

0

366

02.05.2022 11:19

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Apple MacBook Air 2014 v zaruke, bez skrabancu

v Informujem sa

3

477

01.03.2016 14:52

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pinnacle 9

v Video programy

1

555

23.09.2008 21:53

Dzin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. IE 9

v Sieťové a internetové programy

0

245

17.02.2012 20:33

capricorn7 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Windows 9

v Novinky

2

314

27.09.2014 12:05

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra