Antonio - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 4 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 179 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


tieto konektory su tam voľné:

http://img101.imageshack.us/img101/9713/dsc02818es4.jpg

http://img383.imageshack.us/img383/1762/dsc02816rl5.jpg

PCI-e:

http://img383.imageshack.us/img383/962/dsc02813ol6.th.jpg http://img383.imageshack.us/images/thpix.gif

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


Tak práve som vyskúšal 2600xt a išlo to v pohode ... V záťaži vyfukoval zdroj letný vzduch ... A o koľko viac žere 4670 oproti 2600xt ? :-)

 Fórum: Rozširujúce karty   Téma: Pomoc pri vybere externej TV karty


Odpovede: 2
Zobrazenia: 1218


O aku kablovku sa jedna ? Ak chceš aby ti karta spracovala signal z kablovky tak musi mat DVB-C tuner (aspon si myslim)...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


Na zdroji je napisane 6A, 50-60HZ, 365W a potom tam je
+5.08V--->19A
+3.33V--->24A
+12V--->12A
+12Vcpu--->14.5A
-12V---0.15A
+5.08Vaux---3A

A potom tam je napisane citujem:
"MAXIMUM COMBINED POWER OF 5.08V AND 3.33V IS 160W"

Tak čo je to schopny zdroj alebo je to shit ?! :(

 Fórum: Ostatné   Téma: T-Com Turbo 3 oplatí sa?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 992


Ak mas moznost tak radsej fibernet...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


Ale zas na druhej strane myslite, že HP dava do svojich zostav shitne zdroje ? Počet Watov nie je rorhodujuci...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


A 4670 sa napaja na zdroj ?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Čo to znesie ?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 952


Chcem dat synovcovi jeden PC z firmy (kupujeme novy). Je tam core2duo E6300 na zakladnom takte t.j. 1.86 GHZ. Taktovat sa neda, lebo to je kancl.PC s doskou HP. A chcem sa spytat aka grafika by bola idealna k tomu PC. Chcel by hrat GTA:IV a podobne novinky. Teraz tam je int. GMA 3000 čiže to neposta...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: NTB parametre ?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 604


Ty pokladaš pracu tipu robenie tabuliek, grafov a písanie za nejakú "extra ťažkú robotu zaťažujúcu systém" ?.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: NTB parametre ?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 604


Nič v zlom, ale načo jej bude taký laptop :roll: . Ja som sestre kúpil STUDIO 15 na podobnú robotu (OFFICE, NET, FILMY ...) a bohate stačí :D . LATITUDE E je pre iných ľudí ... Ja by som zobral STUDI 15 alebo XPS 1530. Notebooky vyzerajú lepšie a sú určené viac na multimédia. LATITUDE E je pracovný ...

 Fórum: Ostatné   Téma: WEB CAM


Odpovede: 3
Zobrazenia: 788


Nie je to k stolnemu PC. A chcem sa spytat či su webky lepšie od Microsoftu alebo Logitechu.

 Fórum: Ostatné   Téma: WEB CAM


Odpovede: 3
Zobrazenia: 788


Je to dobrá web kamera ?

http://www.alza.sk/webkamera-microsoft- ... d68010.htm

podporuje SKYPE ? alebo poradte niečo lepšie do 600-700 SKK dik ;)

 Fórum: Siete   Téma: Nejde mi NET... :(


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1734


Tak nakoniecje chyba v routri. Zavolal som technika a ani jemu sa internet nepodarilo spojazdniť ... Zobral router na nejaké preskúmanie do serv. strediska, že kde je chyba. Zatiaľ mi poskytol náhradu VIGOR2700VGST :)

 Fórum: Siete   Téma: Nejde mi NET... :(


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1734


Dik za navod, skusim sa s tym pohrat. Ja mam PC napoje cez LAN (kablik ide z toho routra do takej skrinky (asi to je modem :D) a Z modemu idu kable do ISDN linky. A ako to je s tymi udajmi ? (meno, heslo ?) TREBA to vyplnit niekde vo wine ? Dik

 Fórum: Siete   Téma: Nejde mi NET... :(


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1734


Shiro: Skusim pozriet do tych zmluv, ale pokiaľ si dobre pametam tak tam boli len prihlasovacie udaje (meno, heslo) a na žiadne DNS si nespomynam, ale dam vediet
Janof: Mohol by si mi bližšie povedať ako sa dostanem do manual. nastavenia IP adresy. Pre vas to je určite banalita, ale ja sa tymto vec...

 Fórum: Siete   Téma: Nejde mi NET... :(


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1734


Zdravim Vas. Pišem z mobilu lebo mi neje internet. Mam net TURBO2 a Dnes sa mi tu pri kompe hrali male deti a vypli mi ADSL WIFI ROUTER (ZYXEL P-660HW-T). Normalne pri zapnutom PC stlačili tlačidlo POWER... Tak ja som ho zas zapol a začalo vyhľadavať sieť. Len po čase sa objavil žlty vykričnik, a bo...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


ale ten text som kopíroval z toshiba.cz nie zo shopu ... ;)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


Je možné aby tá TOSHIBA mala grafiku s DDR1 pameťami ? :shock: :)

TOSHIBA píše:

NVIDIA® GeForce™ 9700M GTS s podporou technologie TurboCache™, 512 MB vyhrazené paměti VRAM
(až 1 791 MB celkové dostupné paměti pro grafiku pomocí technologie TurboCache™ s 3 GB systémové
paměti), grafic...

 Fórum: Články   Téma: MP4 Ramos RM970 - Prehravajte videa bez konvertovania


Odpovede: 70
Zobrazenia: 18958


Tak to, že sa všetko musí robiť cez ITUNES mne nevadí. (mal som ipod nano a dá sa na to rýchlo zvyknúť). S tým videom to je horšie, lebo kým mi prekonvertuje celý film do požadovaného formátu tak to chvíľu potrvá ... a ako je to s tým videom ? Čo je dôležité ? Aký formát , kodek, alebo koľko FPS ? V...

 Fórum: Články   Téma: MP4 Ramos RM970 - Prehravajte videa bez konvertovania


Odpovede: 70
Zobrazenia: 18958


Spirit chcem sa ťa spýtať či máš skúsenosti aj s IPODOM TOUCH. Ak áno ako si bol s ním spokojný ? Ja rozmýšľam nad 2. generáciou

http://www.pixmania.sk/sk/sk/1581592/ar ... b-new.html

ktorá má oproti tomu starému TOUCH naviac:

reproduktor, tlačidla na ovladanie hlasitosti, lepšiu výdrž, men...

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Iphone 3G


Odpovede: 334
Zobrazenia: 21291


Chcem sa spýtať. Že ked urobím JALBREAK strácam záruku ? A môžu nastať nejaké komplikácie pri JALBREAKNUTÍ ? :x Sťahovať veci cez appstore nemožem, dá sa aplikácia/hra 3S dostať do jablka aj iným sposobom ??

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: nakup cez pixmania.sk


Odpovede: 41
Zobrazenia: 16481


da sa cez PIXMANIU platiť aj na dobierku ? Že zaplatím až ked bude tovar u mna ...

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Iphone 3G


Odpovede: 334
Zobrazenia: 21291


je toto dobrá kupa ?

http://www.pixmania.sk/sk/sk/1581592/ar ... b-new.html

vlastne je to to isté ako IPHONE ? Len bez GSM modulu ?

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


ScorpionSX píše:
Nič moč :D


šak som to aj čakal :D . Ale jej využitie je nasledovné:

60 % INTERNET
25 % OFFICE
15 % FILM
10 % HUDBA

a za cenu 17.990 SKK je to myslím parádny notebook ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp6920


Odpovede: 18
Zobrazenia: 879


Ak sa zmieriš s horším procesorom ber toto !!!

http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/

kvalita spracovania a servisu je na tom oveľ lepšie ako u TOSHIBY A300 alebo PAVILIONU

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


no tak asi objednám tú fialovú ...



inak mohli by ste zhodnotiť tú konfiguráciu ? :-)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp6920


Odpovede: 18
Zobrazenia: 879


mindy87 píše:
no asi tu toshibu zoberem z toho hej.sk ale mate skusenosti s tym shopom..aky ja tam cas dodania??


jeden z naj. SK internetových shopov... Notebook majú priamo na sklade. Tak najneskôr v pondelok ho máš doma ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Kupa notebooku - rady, postrehy


Odpovede: 3
Zobrazenia: 785


Ak chceš kvalitu bez kompromisov ber jednoznačne DELL. A čo mysliš pod pojmom teren ? :D Akože les, priroda ? Lebo ak hej tak nova rada LATITUDE E je pre teba ako stvorena. Maš na vyber z 12.1", 13.3" a 14.1".

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


Ja to berem z hej.sk a tam sú tieto:

BLACK
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/

BLUE
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/

GREEN
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/

PURPUR
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/

...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ako nakupovať notebooky Dell


Odpovede: 866
Zobrazenia: 84690


Chcem kúpiť sestre STUDIO 15. Len neviem akú farbu :x . Spýtať sa jej nemožem, lebo to je k narodeninám ...
Čo myslíte, ktorá farba je pre ženy najvhodnejšia ? :)

Stránka: 4 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 179 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF