| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| tieto konektory su tam voľné:
http://img101.imageshack.us/img101/9713/dsc02818es4.jpg
http://img383.imageshack.us/img383/1762/dsc02816rl5.jpg
PCI-e:
http://img383.imageshack.us/img383/962/dsc02813ol6.th.jpg http://img383.imageshack.us/images/thpix.gif |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| Tak práve som vyskúšal 2600xt a išlo to v pohode ... V záťaži vyfukoval zdroj letný vzduch ... A o koľko viac žere 4670 oproti 2600xt ?  |
|
Fórum: Rozširujúce karty Téma: Pomoc pri vybere externej TV karty |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 1218
| | O aku kablovku sa jedna ? Ak chceš aby ti karta spracovala signal z kablovky tak musi mat DVB-C tuner (aspon si myslim)... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| Na zdroji je napisane 6A, 50-60HZ, 365W a potom tam je
+5.08V--->19A
+3.33V--->24A
+12V--->12A
+12Vcpu--->14.5A
-12V---0.15A
+5.08Vaux---3A
A potom tam je napisane citujem:
"MAXIMUM COMBINED POWER OF 5.08V AND 3.33V IS 160W"
Tak čo je to schopny zdroj alebo je to shit ?! :( |
|
Fórum: Ostatné Téma: T-Com Turbo 3 oplatí sa? |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 992
| | Ak mas moznost tak radsej fibernet... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| | Ale zas na druhej strane myslite, že HP dava do svojich zostav shitne zdroje ? Počet Watov nie je rorhodujuci... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| | A 4670 sa napaja na zdroj ? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Čo to znesie ? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 952
| | Chcem dat synovcovi jeden PC z firmy (kupujeme novy). Je tam core2duo E6300 na zakladnom takte t.j. 1.86 GHZ. Taktovat sa neda, lebo to je kancl.PC s doskou HP. A chcem sa spytat aka grafika by bola idealna k tomu PC. Chcel by hrat GTA:IV a podobne novinky. Teraz tam je int. GMA 3000 čiže to neposta... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NTB parametre ? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 604
| | Ty pokladaš pracu tipu robenie tabuliek, grafov a písanie za nejakú "extra ťažkú robotu zaťažujúcu systém" ?. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NTB parametre ? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 604
| | Nič v zlom, ale načo jej bude taký laptop :roll: . Ja som sestre kúpil STUDIO 15 na podobnú robotu (OFFICE, NET, FILMY ...) a bohate stačí :D . LATITUDE E je pre iných ľudí ... Ja by som zobral STUDI 15 alebo XPS 1530. Notebooky vyzerajú lepšie a sú určené viac na multimédia. LATITUDE E je pracovný ... |
|
Fórum: Ostatné Téma: WEB CAM |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 788
| | Nie je to k stolnemu PC. A chcem sa spytat či su webky lepšie od Microsoftu alebo Logitechu. |
|
Fórum: Ostatné Téma: WEB CAM |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 788
| |
Fórum: Siete Téma: Nejde mi NET... :( |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1734
| Tak nakoniecje chyba v routri. Zavolal som technika a ani jemu sa internet nepodarilo spojazdniť ... Zobral router na nejaké preskúmanie do serv. strediska, že kde je chyba. Zatiaľ mi poskytol náhradu VIGOR2700VGST  |
|
Fórum: Siete Téma: Nejde mi NET... :( |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1734
| Dik za navod, skusim sa s tym pohrat. Ja mam PC napoje cez LAN (kablik ide z toho routra do takej skrinky (asi to je modem ) a Z modemu idu kable do ISDN linky. A ako to je s tymi udajmi ? (meno, heslo ?) TREBA to vyplnit niekde vo wine ? Dik |
|
Fórum: Siete Téma: Nejde mi NET... :( |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1734
| Shiro: Skusim pozriet do tych zmluv, ale pokiaľ si dobre pametam tak tam boli len prihlasovacie udaje (meno, heslo) a na žiadne DNS si nespomynam, ale dam vediet
Janof: Mohol by si mi bližšie povedať ako sa dostanem do manual. nastavenia IP adresy. Pre vas to je určite banalita, ale ja sa tymto vec... |
|
Fórum: Siete Téma: Nejde mi NET... :( |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1734
| | Zdravim Vas. Pišem z mobilu lebo mi neje internet. Mam net TURBO2 a Dnes sa mi tu pri kompe hrali male deti a vypli mi ADSL WIFI ROUTER (ZYXEL P-660HW-T). Normalne pri zapnutom PC stlačili tlačidlo POWER... Tak ja som ho zas zapol a začalo vyhľadavať sieť. Len po čase sa objavil žlty vykričnik, a bo... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| ale ten text som kopíroval z toshiba.cz nie zo shopu ...  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| Je možné aby tá TOSHIBA mala grafiku s DDR1 pameťami ? :shock: :)
TOSHIBA píše:
NVIDIA® GeForce™ 9700M GTS s podporou technologie TurboCache™, 512 MB vyhrazené paměti VRAM (až 1 791 MB celkové dostupné paměti pro grafiku pomocí technologie TurboCache™ s 3 GB systémové paměti), grafic... |
|
Fórum: Články Téma: MP4 Ramos RM970 - Prehravajte videa bez konvertovania |
Odpovede: 70 Zobrazenia: 18958
| | Tak to, že sa všetko musí robiť cez ITUNES mne nevadí. (mal som ipod nano a dá sa na to rýchlo zvyknúť). S tým videom to je horšie, lebo kým mi prekonvertuje celý film do požadovaného formátu tak to chvíľu potrvá ... a ako je to s tým videom ? Čo je dôležité ? Aký formát , kodek, alebo koľko FPS ? V... |
|
Fórum: Články Téma: MP4 Ramos RM970 - Prehravajte videa bez konvertovania |
Odpovede: 70 Zobrazenia: 18958
| Spirit chcem sa ťa spýtať či máš skúsenosti aj s IPODOM TOUCH. Ak áno ako si bol s ním spokojný ? Ja rozmýšľam nad 2. generáciou
http://www.pixmania.sk/sk/sk/1581592/ar ... b-new.html
ktorá má oproti tomu starému TOUCH naviac:
reproduktor, tlačidla na ovladanie hlasitosti, lepšiu výdrž, men... |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Iphone 3G |
Odpovede: 334 Zobrazenia: 21291
| Chcem sa spýtať. Že ked urobím JALBREAK strácam záruku ? A môžu nastať nejaké komplikácie pri JALBREAKNUTÍ ? Sťahovať veci cez appstore nemožem, dá sa aplikácia/hra 3S dostať do jablka aj iným sposobom ?? |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: nakup cez pixmania.sk |
Odpovede: 41 Zobrazenia: 16481
| | da sa cez PIXMANIU platiť aj na dobierku ? Že zaplatím až ked bude tovar u mna ... |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Iphone 3G |
Odpovede: 334 Zobrazenia: 21291
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| ScorpionSX píše: Nič moč
šak som to aj čakal . Ale jej využitie je nasledovné:
60 % INTERNET
25 % OFFICE
15 % FILM
10 % HUDBA
a za cenu 17.990 SKK je to myslím parádny notebook ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: hp6920 |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 879
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| no tak asi objednám tú fialovú ...
inak mohli by ste zhodnotiť tú konfiguráciu ?  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: hp6920 |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 879
| mindy87 píše: no asi tu toshibu zoberem z toho hej.sk ale mate skusenosti s tym shopom..aky ja tam cas dodania??
jeden z naj. SK internetových shopov... Notebook majú priamo na sklade. Tak najneskôr v pondelok ho máš doma ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Kupa notebooku - rady, postrehy |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 785
| Ak chceš kvalitu bez kompromisov ber jednoznačne DELL. A čo mysliš pod pojmom teren ? Akože les, priroda ? Lebo ak hej tak nova rada LATITUDE E je pre teba ako stvorena. Maš na vyber z 12.1", 13.3" a 14.1". |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| Ja to berem z hej.sk a tam sú tieto:
BLACK
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/
BLUE
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/
GREEN
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/
PURPUR
http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/7 ... udio-1535/
... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| Chcem kúpiť sestre STUDIO 15. Len neviem akú farbu . Spýtať sa jej nemožem, lebo to je k narodeninám ...
Čo myslíte, ktorá farba je pre ženy najvhodnejšia ?
 |
|