Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 17 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 29.07.13 Príspevky: 13 Témy: 6 | 6 |
Ahojte, chcel by som vyrábať videorecenzie na moje obľúbene pc hry.
Poradte:
1 Kde publikovať?
2 Aký program použiť (keď tam chcem dávať aj moju obrazovku, ako to hrám-zvuk čo o tom budem rozprávať)
3 S kade čerpať info...
4 Tipy a triky...
Prosím
|
|
Registrovaný: 19.03.11 Prihlásený: 17.01.20 Príspevky: 995 Témy: 106 | 106 Bydlisko: Martin, Slo... |
1. Sector.sk
2. Softer na nahravanie hier asi FRAPS, zvuku kludne aj voice recorder vo windowse. Na úpravu videa, strih, efekty sony vegas.
3. z hry ktoru recenzuješ nie?  ..alebo ake info myslíš
_________________ uz nemam pocitadlo |
|
Registrovaný: 03.03.11 Prihlásený: 25.06.14 Príspevky: 297 Témy: 30 | 30 |
Zvuk ti nahrava aj fraps.. da sa to nastavit 
_________________ CPU : AMD Phenom X4 3,3 Ghz , RAM : 4 GB Kingston 1333 Mhz , GPU : GIGABYTE HD 7790 2GB, HDD : Seagate Barracuda 500 GB , MB : GIGABYTE MA78LMT-US2H , PSU : Corsair cx 430 , CASE : coolermaster elite 334 OS: Windows 8 Pro 64 bit, Kali Linux |
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 29.07.13 Príspevky: 13 Témy: 6 | 6 |
Ďakujem, a tie tipy a triky myslím že čoho savyvarovať...
|
|
Registrovaný: 03.01.11 Prihlásený: 07.03.21 Príspevky: 276 Témy: 11 | 11 |
KSER4I hlavne musis byt objektivny nie ze budes robit rezenciu na MW3 a povies toto ma vsetko perfektne a BF3 nema nic dobre  dufam ze si to pochopil
|
|
Registrovaný: 29.10.07 Prihlásený: 27.10.23 Príspevky: 1395 Témy: 30 | 30 Bydlisko: Bratislava |
O objektivitu sa nestarat, nemas byt ako objektivny a nikoho by to nezaujimalo. Rob recenzie zo svojho subjektivneho pohladu, ale opieraj sa o skusenosti. Porovnavaj.
Napr, toto sa mi paci, lebo v hre XX a YY to bolo riesene zle a tu je to lepsie a podobne.
_________________ PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO |
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 29.07.13 Príspevky: 13 Témy: 6 | 6 | |
Registrovaný: 12.10.10 Prihlásený: 10.04.20 Príspevky: 373 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Bratislava |
tak to mas teda dobrý príklad 
|
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 13.04.18 Príspevky: 7744 Témy: 127 | 127 Bydlisko: BA/TT |
KSER4I píše:
dufam, ze poucenie ako sa to robit nema.
_________________ CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB, LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB) CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget |
|
Registrovaný: 26.07.10 Prihlásený: 18.09.16 Príspevky: 1198 Témy: 40 | 40 Bydlisko: Košice |
Och bože tak to ani nerob to niesu recenzie to je skôr fUNNY channel 
|
|
Registrovaný: 14.04.09 Prihlásený: 20.09.24 Príspevky: 1188 Témy: 198 | 198 |
 pekne som sa nasmial na tom videu. to je ukazka ako sa idealne strapnit a nie recenzia hry.
|
|
Registrovaný: 26.07.10 Prihlásený: 18.09.16 Príspevky: 1198 Témy: 40 | 40 Bydlisko: Košice |
že ide rano na dovolenku  to je recenzia 
|
|
Registrovaný: 16.08.09 Prihlásený: 16.08.24 Príspevky: 422 Témy: 19 | 19 Bydlisko: Šoporňa |
O San Andreas som sa tam dozvedel konský lobogoš  a to že ide na dovolenku zaujíma snáď len jeho
-ak si chceš brať príklad od neho tak radšej sa na to vyprdni
btw preco chcu vsetci na youtube Subscribe/odber co z toho maju ?
|
|
Registrovaný: 26.07.10 Prihlásený: 18.09.16 Príspevky: 1198 Témy: 40 | 40 Bydlisko: Košice |
uploaderi nic  ale odberatelia su informovaný o novinkach od uploadera.
|
|
Registrovaný: 12.10.10 Prihlásený: 10.04.20 Príspevky: 373 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Bratislava |
Zoinks píše: ak si chceš brať príklad od neho tak radšej sa na to vyprdni
myslím že to myslel ironicky ...  aj keď 
|
|
Registrovaný: 15.08.11 Prihlásený: 16.03.12 Príspevky: 130 Témy: 4 | 4 |
Som to ani dopozerat nemohol tak mi bolo trapne  Drsnak riadny ten chlapec 
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Sa mi páči názov témy
Ako vytvárať video-recenzie pc hrý?

_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 17 ] | |
|