Zdravým!
Snažím sa kódovať HTML a CSS a potreboval by som mať na PC všetky najrozšírenejšie prehliadače, aby som mohol sledovať ako sa kde, čo zobrazuje.
Mám FF, Operu7,10, Safari, Chrome, IE8 , ale potreboval by som najmä tie dva IE 7 a 6. S nimi je kopa problémov.
Lenže, keď som sa pokúšal nainštalovať IE6, tak mi PC ohlásil, že mám novšiu verziu a že sa to nedá. Pokúšal som sa teda aj odinštalovať IE 8, ale to zase PC vypísal, že sa to nedá. Ale ako to potom môžem vidieť v tých dvoch?
Nejako sa to predsa musí dať.
Vďaka za odpoveď!