Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 16 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2010 2:37

Zdravím,
v diktafone môžem súbory (sú s príponou .wav) prehrávať aj zrýchlene.

Existuje nejaký bežný free program (napr. na úrovni winampu) ktorým dokážem ich prehrávanie zrýchľovať aj v PC?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2010 3:05

vlc, aj ten prehravac co je pribaleny k nero-vi to vie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.02.2010 9:32

Prioritou je pre mňa (v Nero Wav editor) súbor pri počúvaní aj vizuálne sledovať. Ide to takto? zrýchľovať?

Ide to súčasne vidieť aj v tom programe VLC?

Pýtam sa dopredu bez toho žeby som to vyskúšal preto, lebo tu si stiahnem program a odnesiem so sebou preč - tam už nebudem mať možnosť komunikovať cez net.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2010 10:55

PaceMaker Plug-in do winampu dokáže zrýchliť aj bez zmeny tónu. Z editorov to pekne zvláda soundengine.







_________________
DESKTOP: Intel Pentium Dual Core E2180, Gigabyte GA-P31-DS3L, 3GB DDR2 800Mhz, ASUS Radeon HD3650 256MB, ASUS DRW-1608P3S, Hitachi Deskstar T7K250 160GB, Fortron FSP350-60GLN
NTB: HP 510: Intel Celeron M360, 512MB DDR2 533MHz, Intel GMA 900, Hitachi Travelstar 4K120 40GB, Sony CRX880A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.02.2010 11:24

To sa do toho PC? winampu? nejako "priinštaľuje"? jednoduché veci (aj niečo málo okolo inšt. si urobím) na PC zvládam, ale toto PC vyjadrovanie potrebujem priblížiť nejako, môžem poprosiť?
Ďakujem :)


Upravujem:

Tak som pochopil, že to prvé mi zrýchli winamp (už som to stiahol do pc). Tam ale v časovej osi nevidím čo počúvam. Snáď to ale využijem niekedy pri niečom inom :) To potom pustím bežne winamp a ukáže sa mi aj tento "ovládač"?

Ten soundengine (ten by som mal zrejme stiahnuť a nainštaľovať ako bežný editačný program a používať) vyzerá dobre, aj keď dosť zložito, ale anglicky nezatnem a čínsky už vôbec - ako si ho zo stránky stiahnem do pc?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2010 11:48

soundengine http://www.cycleof5th.com/download/esef_412.zip len rozbalíš
potom je tu známy audacity, ale ten to má vyriešené dosť nešikovne. Treba najprv zvoliť rýchlosť, potom samostatným tlačidlom pustiť, pričom nefunguje ďalšia zmena rýchlosti.







_________________
DESKTOP: Intel Pentium Dual Core E2180, Gigabyte GA-P31-DS3L, 3GB DDR2 800Mhz, ASUS Radeon HD3650 256MB, ASUS DRW-1608P3S, Hitachi Deskstar T7K250 160GB, Fortron FSP350-60GLN
NTB: HP 510: Intel Celeron M360, 512MB DDR2 533MHz, Intel GMA 900, Hitachi Travelstar 4K120 40GB, Sony CRX880A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.02.2010 12:00

Poklikom na SoundEngine.exe už nejako nainštaľujem?

Priebežná zmena rýchlosti by asi bola lepšia.. Ale vyskúšam aj ten audacity. Mohol by som poprosiť aj tu link na stiahnutie? Neviem to z tej stránky dostať, sám som nešťastný z tej mojej negramotnosti.........Na AJ už pracujem, len kedy a čo z toho bude je zatiaľ otázkou :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2010 12:47

Soundengine sa neinštaluje. Ak si otvoril zip archív, jednoducho všetko skopíruj do nejakej zložky.
Audacity http://audacity.googlecode.com/files/au ... 1.3.11.exe







_________________
DESKTOP: Intel Pentium Dual Core E2180, Gigabyte GA-P31-DS3L, 3GB DDR2 800Mhz, ASUS Radeon HD3650 256MB, ASUS DRW-1608P3S, Hitachi Deskstar T7K250 160GB, Fortron FSP350-60GLN
NTB: HP 510: Intel Celeron M360, 512MB DDR2 533MHz, Intel GMA 900, Hitachi Travelstar 4K120 40GB, Sony CRX880A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.02.2010 12:56

Rozbalením "rozbaliť do" som ho dostal do adresára.
Ale ak ho chcem používať, musím ho predsa nejako spustiť (?)

Audacity už mám stiahnutý, ďakujem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2010 0:42

Po rozbalení SoundEngine do adresára vidno, že sú tam ďaľšie ZIP "pod-súbory".

Je možné to nainštaľovať do pc, kde nemám program na rozzipovanie? (napr.WinZIP)

Ak nie, môžem to obísť tak, že to porozbaľujem priamo v tých adresároch predbežne ešte pred samotnou inštaláciou??


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2010 11:13

Keď si otvoril zip so soundengine, asi máš program na rozzipovanie, resp. používaš ten integrovaný vo win. Tie ostatné zip súbory nechaj tak.







_________________
DESKTOP: Intel Pentium Dual Core E2180, Gigabyte GA-P31-DS3L, 3GB DDR2 800Mhz, ASUS Radeon HD3650 256MB, ASUS DRW-1608P3S, Hitachi Deskstar T7K250 160GB, Fortron FSP350-60GLN
NTB: HP 510: Intel Celeron M360, 512MB DDR2 533MHz, Intel GMA 900, Hitachi Travelstar 4K120 40GB, Sony CRX880A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2010 11:41

Písal som na zač., že to nesiem preč, ale nenapísal som že to použijem na inom PC.. :oops: .......(tam rarzip nemám).......

Mám nejaký "externý?" - neinštaľuje sa vraj (sú v ňom o.i. súborov exe súbory a to: RarExtLoader.exe, UnRAR.exe a zbalený súbor Launch WinRAR.exe - možno ho poznáš) rarzip a nechcem ho už používať,
narobil som si tam v tom v pc s ním samé problémy...(padol mi pc - predtým 3roky pc bezproblémový!! - vypísal mi že vážna chyba, acdsee mi blbne z neho odvtedy - neotvorí jpg fotky - alebo otvorí ich pri naštartovaní toho zipu a pýta v jpg(!!) po mne nejaké dialog.okno na poodsúhlasovanie rôznych nastavení spôsobov zipu(!!) či čoho, mrzne pri otvorení , ....) včera som audacity stihol skúsiť a viacmenej som sa trápil s tým mrznutím...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2010 17:47

derdis píše:
Písal som na zač., že to nesiem preč, ale nenapísal som že to použijem na inom PC.. :oops: .......(tam rarzip nemám).......

derdis píše:
Mám nejaký "externý?" - neinštaľuje sa vraj (sú v ňom o.i. súborov exe súbory a to: RarExtLoader.exe, UnRAR.exe a zbalený súbor Launch WinRAR.exe - možno ho poznáš) rarzip a nechcem ho už používať,

to nieje nijaky rarzip ale program WinRAR.


derdis píše:
narobil som si tam v tom v pc s ním samé problémy...(padol mi pc - predtým 3roky pc bezproblémový!! - vypísal mi že vážna chyba, acdsee mi blbne z neho odvtedy - neotvorí jpg fotky -

nic ti nepadlo, winrar ti windows nezhodi. "vazna chyba" je co? popis problemu jak svina....

derdis píše:
alebo otvorí ich pri naštartovaní toho zipu a pýta v jpg(!!) po mne nejaké dialog.okno na poodsúhlasovanie rôznych nastavení spôsobov zipu(!!) či čoho,

pravdepodobne to chce nastavit asociacie pripon suborov - nic divneho

mrzne pri otvorení , ....) včera som audacity stihol skúsiť a viacmenej som sa trápil s tým mrznutím...

mrznutie byva niecim sposobene, same sa to nestane.
Odporucam naucit sa pracovat s pc a programami ako takymi. predides bezdovodnemu kydaniu na nefunkcnost programov alebo ich nespravnu funkcnost zavinenu pouzivatelom. Nechcem kydat, ale toto je hola pravda.

Inac priamo v instalacii winampu mas nejake DSP nastavenia, kde si mozes menit vysku, rychlost a ton zvuku.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2010 2:36

to shiro

ťažisko mojej otázky bolo k inému - či to nainštaľujem, aj keď v PC nemám ani WinZIP ani WinRAR.

k 1. sorry za nepresné pomenovanie, použitie slovíčka bolo skôr orientačné, zbytok vyplýval z presného popisu súborov xy.exe ale polepším sa
Skôr išlo o to, že je to nejaký program, ktorý sa vraj do PC neinštaľuje.
Ja ho využijem tak, že poklikom na Launch WinRAR.exe mi to otvorí niektoré archívy v PC, vo Win-hlavnej lište sa ukáže ikona a už mi otváranie archívov (lepšie povedané "musím ich niekam rozbaliť") ide.

k 2. nebolo cieľom rozoberať problém za účelom nápravy, len oboznámenia, v čom sa asi nachádzam, pretože skutočne neviem už úplne presne ako to pred 1 - 2 mesiacmi prebehlo..ale za každú, aj malú pomoc, som vďačný.
To ako som to napísal, tak som to zažil. Možno to bolo nevhodné poradie mojich operácií, neviem. Stav bol: WinXPhome, cez USB jeden? alebo dva? ext. HDD-y http://www.pcmania.sk/zbozi/320gb-exter ... p=z:158375 otvorené v securite zonach, tam zip či rar archívy - a práca s tým. Viem že mi to nejako začalo vo väčšom rozsahu rýchlo blbnúť - inak to napísať neviem, potom? či pred tým? vypísalo niečo o vážnej chybe a následne začali nabiehať nejaké tabuľky - akoby pascalu, nešlo mi s tým nič robiť a až po pár pokusoch sa mi PC podarilo riadne zapnúť.

k 3.a. áno, je to také niečo, ale neviem ČO nastaviť, tak radšej tabuľku vždy zatvorím. Neobjavuje sa vždy.
Pre niekoho možno banalita, ale pre mňa je aj spojenie "asociacie pripon" cudzie. Z kontextu a slov viem asi o čo by mohlo ísť, ale nastavenie chce veci jednoznačné.

k 3.b. nekydám, nemám to vo zvyku, len som z toho zúfalý
Zapnem PC, napr. otvoriť ide vždy jpg obrázok, ktorý mám umiestnený na ploche. ACDSee 4-ku mám (pre mňa nešťastne) nainštaľovanú tak, že po zatvorení obrázku mi vpravo dole vo win-lište zostane ikona. Pokiaľ nedám jej ukončenie, žiaľ nevytiahnem napr. USB kĽúč, alebo nepremenujem jpg súbor (radšej by som bol, keby sa program ihneď zatvoril úplne, lebo to dosť obťažuje..)
Ak následne otvorím iný obrázok v jpg, ide. Ale sú také, ktoré mi jednoducho už neotvorí. Ak poklikám na taký, PC úplne spomalí a o dlhšiu chvíľu sa objaví dialog. okno s oznamom, že takýto súbor v tej a tej ceste s príponou jpg nevie nájsť. Potom už neotvorím jpg súbor žiadny..až po reštarte.
V inom programe otvorím všetko v pohode. Iný prípad: spustil som ten WinRAR a otvárať šli následne všetky. Inokedy zase jeho spustenie vplyv nemá.

Taktiež sorry za vyjadrovanie, nie som odborník z IT a robím čo môžem. Dokážem si porobiť na PC niekedy všeličo, ale len intuitívne, a ak sa to vymyká rastru mojich znalostí, som vedľa.. Tak sa radšej pýtam, aby som nekazil a nabudúce vedel...

A ešte k zrýchľovaniu. Ten winamp niekedy pre zaujímavosť iste pozriem, ďakujem.
K môjmu účelu potrebujem ale aj vidieť, čo počúvam a mať to rozprestreté v časovej osi.
"Nero wave editor / editovať zvuk" je ideálny. Avšak pri napr. 10 hodinovej editovanej stope je to časovo náročné. Chcel by som to v nezaujímavých úsekoch zrýchliť - ale určite nie (po skúsenosti s audacity) na úkor tónu, pretože to by nebolo použiteľné...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
zrýchlené prehrávanie súborov .wav

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2010 8:27

derdis píše:
to shiro

ťažisko mojej otázky bolo k inému - či to nainštaľujem, aj keď v PC nemám ani WinZIP ani WinRAR.

nainstalujes. je to samorozbalovaci instalator. a slovo "instalovat" sa nepise s makkym L. :-)

derdis píše:
k 1. sorry za nepresné pomenovanie, použitie slovíčka bolo skôr orientačné, zbytok vyplýval z presného popisu súborov xy.exe ale polepším sa
Skôr išlo o to, že je to nejaký program, ktorý sa vraj do PC neinštaľuje.
Ja ho využijem tak, že poklikom na Launch WinRAR.exe mi to otvorí niektoré archívy v PC, vo Win-hlavnej lište sa ukáže ikona a už mi otváranie archívov (lepšie povedané "musím ich niekam rozbaliť") ide.

V takom pripade nemas problem, rozbalis si to tam , kam sa to rozbalit ma.

derdis píše:
k 2. nebolo cieľom rozoberať problém za účelom nápravy, len oboznámenia, v čom sa asi nachádzam, pretože skutočne neviem už úplne presne ako to pred 1 - 2 mesiacmi prebehlo..ale za každú, aj malú pomoc, som vďačný.
To ako som to napísal, tak som to zažil. Možno to bolo nevhodné poradie mojich operácií, neviem. Stav bol: WinXPhome, cez USB jeden? alebo dva? ext. HDD-y http://www.pcmania.sk/zbozi/320gb-exter ... p=z:158375 otvorené v securite zonach, tam zip či rar archívy - a práca s tým. Viem že mi to nejako začalo vo väčšom rozsahu rýchlo blbnúť - inak to napísať neviem, potom? či pred tým? vypísalo niečo o vážnej chybe a následne začali nabiehať nejaké tabuľky - akoby pascalu, nešlo mi s tým nič robiť a až po pár pokusoch sa mi PC podarilo riadne zapnúť.

tazko povedat uz teraz co sa s tym stalo.

derdis píše:
3.a. áno, je to také niečo, ale neviem ČO nastaviť, tak radšej tabuľku vždy zatvorím. Neobjavuje sa vždy.
Pre niekoho možno banalita, ale pre mňa je aj spojenie "asociacie pripon" cudzie. Z kontextu a slov viem asi o čo by mohlo ísť, ale nastavenie chce veci jednoznačné.

staci citat co to pise a pouzivat mozog. Nastavenie nikdy nemusi byt jednoznacne, musis sa vediet sam rozhodnut, nik to za teba robit nebude.
Ked nieco nevies vzdy tu mas google alebo wikipediu. Necakaj ze ti kazdy hodi hotove riesenie

derdis píše:
k 3.b. nekydám, nemám to vo zvyku, len som z toho zúfalý
Zapnem PC, napr. otvoriť ide vždy jpg obrázok, ktorý mám umiestnený na ploche. ACDSee 4-ku mám (pre mňa nešťastne) nainštaľovanú tak, že po zatvorení obrázku mi vpravo dole vo win-lište zostane ikona. Pokiaľ nedám jej ukončenie, žiaľ nevytiahnem napr. USB kĽúč, alebo nepremenujem jpg súbor (radšej by som bol, keby sa program ihneď zatvoril úplne, lebo to dosť obťažuje..)

to nieje nijaka nestastna instalacia, ale nejaky jeho modul ktory ti vkuse bezi a nieco robi...acdsee nepouzivam tak neviem na co to tam je. Na prehliadanie obrazkov je lepsi irfanview ktoru pri stvrtinovej velkosti acdsee dokaze toho rovnako vela. A USB kluc vytiahnes vzdy, ci sa to nejakej ikone paci alebo nie.

derdis píše:
Ak následne otvorím iný obrázok v jpg, ide. Ale sú také, ktoré mi jednoducho už neotvorí. Ak poklikám na taký, PC úplne spomalí a o dlhšiu chvíľu sa objaví dialog. okno s oznamom, že takýto súbor v tej a tej ceste s príponou jpg nevie nájsť. Potom už neotvorím jpg súbor žiadny..až po reštarte.
V inom programe otvorím všetko v pohode. Iný prípad: spustil som ten WinRAR a otvárať šli následne všetky. Inokedy zase jeho spustenie vplyv nemá.

To je uplna divocina co ti to robi, ktovie co tam mas dodrbkane.

derdis píše:
Taktiež sorry za vyjadrovanie, nie som odborník z IT a robím čo môžem. Dokážem si porobiť na PC niekedy všeličo, ale len intuitívne, a ak sa to vymyká rastru mojich znalostí, som vedľa.. Tak sa radšej pýtam, aby som nekazil a nabudúce vedel...

ako som pisal, mas google a wikipediu ak nieco nevies. kludne sa pytaj, no na forach sa caka, ze ovladas banalne veci a pracu s pc.

derdis píše:
A ešte k zrýchľovaniu. Ten winamp niekedy pre zaujímavosť iste pozriem, ďakujem.
K môjmu účelu potrebujem ale aj vidieť, čo počúvam a mať to rozprestreté v časovej osi.
"Nero wave editor / editovať zvuk" je ideálny. Avšak pri napr. 10 hodinovej editovanej stope je to časovo náročné. Chcel by som to v nezaujímavých úsekoch zrýchliť - ale určite nie (po skúsenosti s audacity) na úkor tónu, pretože to by nebolo použiteľné...

vyskusaj goldwave, ma tam na to tlacitko.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 175
Témy: 32
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2010 10:42

Veď hlavne kvôli tej "divočine" a mojej už nevedomosti to tu presne popísať som to, a hlavne v tejto téme, pôvodne rozoberať nechcel. Mal som v úmysle niekedy založiť konkrétnu tému na konkrétny problém a s konkrétnym popisom. To obnáša ale PC priniesť sem - a mať spúústu času :)
a natrafiť zase na niekoho ochotného v prípade potreby pomôcť :)
Ďakujem - tu všetkým, za všetko :)

(goldwave - na obr. vyzerá pekne, žiaľ, nie je free..)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 16 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravanie suborov?

v Operačné systémy Microsoft

5

512

21.02.2009 16:38

bledo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prehravanie .mov suborov

v Video programy

4

2280

05.12.2007 20:24

Dzin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prehrávanie DVD-Video súborov

v Video programy

3

1932

02.07.2009 7:33

Maron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunguje mi prehrávanie videí ani zvukových súborov :-(

v Video programy

6

456

19.07.2015 18:45

davider137 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdieľanie-Prehrávanie Súborov z priečinka (Albumu) ako sú zoradené..

v Siete

0

333

31.01.2016 18:16

mamigos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zrychlene alebo spomalene hry

v Ostatné grafické karty

7

1217

01.04.2008 22:02

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. spakovanie wav

v Audio programy

3

777

04.04.2008 15:54

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Siemens S65 wav

v Ostatné

6

476

15.09.2008 17:40

Lenco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .wav to .mp3

v Audio programy

9

2111

12.02.2006 13:40

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .midi to .mp3/.wav

v PHP, ASP

1

264

30.12.2013 21:05

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zvysenie hlasitosti wav suboru

v Ostatné programy

4

945

01.05.2007 15:44

d_o_d_o Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Audio konverter to wav, ogg

v Audio programy

2

691

06.08.2009 11:56

Black Scorpion Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prekonvertovanie z wav do mp3

v Audio programy

3

526

27.08.2012 14:20

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. neukončený .wav-neda sa prehrať

v Audio programy

0

413

28.08.2011 17:46

psichac Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako pridat zopar suborov do image *.nrg suborov?

v Ostatné programy

7

1274

30.08.2007 12:33

paulix Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Konverzia .cmp do wav a mp3

v Audio programy

1

657

15.09.2009 10:14

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra