Ahojte.Prosim Vas poradite mi ako nainstalujem FLASH PLAYER do PC MAC?Operacny system mam MAC OS X 10.4 je to starsi PC ale neviem postup instalacie,flash player stiahnem pre MAC ale neviem to spustit a tym padom mi neprehrava ziadne video na nete.Ak mozte prosim Vas o podrobny postup dakujem vopred.
