Zdravím, chcem sa spýtať, či treba mať zapojené všetky piny z predného panelu bedne do dosky? Konkrétne ide o dosku GIGABYTE B85M-D3H. Stačí mi napojiť len tlačidlá power, reset a speaker? Alebo musím aj HDD led a power led?
Možno banálna otázka, no odpoveď som nenašiel... Ďakujem

(p.s. pri tých pinoch je aj konektor " +CI- " , tam sa čo vôbec zapája? v manuále je napísané CI: Hlavička neoprávněného přístupu do skříně - to snáď tiež nemusím

)