Čaute, po update mojej Xperie Z1 na android 5.1 nefunguje dobre foťák. Raz sa v pohode spustí a fotí, ale po druhom otvorení väčšinou už nefunguje a musím mobil reštartovať. Dá sa s tým niečo robiť? Ak je v zaruke, reklamuj ho. Ak nie, sprav si factory reset. Factory reset sprav aj keď je v záruke. Ak nepomôže, tak až potom reklamácia Factory reset asi pomohol, ale musím všetko znova nastavovať. Mal som najprv skúsiť odinštalovať Nova launcher. Ale ďakujem. ...