[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Prihlásený: 11.08.09
Témy: 8 | 8

Môžte mi prosím poradiť?...Mám notebook, ktorý som kúpil s integrovanou Vistou...ale tento OS mi nevyhovoval, dal som ho preinštalovať na XP niekomu skúsenejšiemu, keďže som sa nechcel sám do toho púšťať, lebo som nemal skúsenosti s preinštalovaním OS na integrovaný OS...ale teraz to chcem preinštalovať znovu a už sám, tak chcem vedieť, či s tým nebude žiadny problém...Ďakujem...

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Prihlásený: 11.10.09
Témy: 3 | 3

geronimo píše:
Môžte mi prosím poradiť?...Mám notebook, ktorý som kúpil s integrovanou Vistou...ale tento OS mi nevyhovoval, dal som ho preinštalovať na XP niekomu skúsenejšiemu, keďže som sa nechcel sám do toho púšťať, lebo som nemal skúsenosti s preinštalovaním OS na integrovaný OS...ale teraz to chcem preinštalovať znovu a už sám, tak chcem vedieť, či s tým nebude žiadny problém...Ďakujem...

Chceš pomoct ale nenapišeš aky notbuk maš, ten skuseny ked to robyl spravil ti aspon DVDrecovery visti z tvojho notbuka?, v navode od notbuka je napisane jak spustíš system vista zo skritej particie, da sa to aj takto spravit, stiahni si program CURE http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5
vypal si v nom zavadzacie cd-z neho nabotuj, nastav si z toho skriteho oddielu boot a tim z neho urobíš aktivni oddiel,daj save a reštart, mala by ti nabehnut inštalacia, pokial ti ten skusedny nezlikvydoval tu skritu particiu tak maš vyhrate a ked hu zlikvydova tak si kup DVDrecovery vista ktore si objednaš zo stranky servisu alebo si kup vistu bud niekde z vypredaju alebo inzeratu skratka čo bude vyhodnejšie, lebo ak sa na to necitiš tak to daj niekomu skusenemu spravit

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Prihlásený: 11.08.09
Témy: 8 | 8
Napísal autor témyOffline : 07.08.2009 4:07 | XP do počítača s integrovanou Vistou!

lukaš píše:
Chceš pomoct ale nenapišeš aky notbuk maš, ten skuseny ked to robyl spravil ti aspon DVDrecovery visti z tvojho notbuka?, v navode od notbuka je napisane jak spustíš system vista zo skritej particie, da sa to aj takto spravit, stiahni si program CURE http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5
vypal si v nom zavadzacie cd-z neho nabotuj, nastav si z toho skriteho oddielu boot a tim z neho urobíš aktivni oddiel,daj save a reštart, mala by ti nabehnut inštalacia, pokial ti ten skusedny nezlikvydoval tu skritu particiu tak maš vyhrate a ked hu zlikvydova tak si kup DVDrecovery vista ktore si objednaš zo stranky servisu alebo si kup vistu bud niekde z vypredaju alebo inzeratu skratka čo bude vyhodnejšie, lebo ak sa na to necitiš tak to daj niekomu skusenemu spravit

Ďakujem...pomohol si mi, ale ja práveže chcem zasa preinštalovať XP lebo mi už blbne komp, tak potrebujem sformátovať disk a všetko nanovo tam nahádzať...chcem vedieť, či nebude problém nainštalovať znovu XP, či na to netreba nejaký špeciálny soft, keď v ňom bola integrovaná Vista...ešte raz díky...

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Prihlásený: 11.10.09
Témy: 3 | 3

geronimo píše:
Ďakujem...pomohol si mi, ale ja práveže chcem zasa preinštalovať XP lebo mi už blbne komp, tak potrebujem sformátovať disk a všetko nanovo tam nahádzať...chcem vedieť, či nebude problém nainštalovať znovu XP, či na to netreba nejaký špeciálny soft, keď v ňom bola integrovaná Vista...ešte raz díky...

Ked si tam mal XP tak by nemal byt problem to znova preinštalovat, na to neni treba žiadny soft a akurat ked ti to inštaloval priatel tak bud hdd nastavil na native alebo tam nahral sata ovladače

[ Príspevkov: 4 ] 

XP do počítača s integrovanou Vistou!

Podobné témy

Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s integrovanou kamerou

v Notebooky a netbooky

3

84

08.04.2014 18:53

Dellovick

CPU s integrovanou grafikou

v AMD - Advanced Micro Devices

12

483

07.01.2013 21:34

BOBO415

problem so integrovanou zvukovou kartou

v Zvuk

3

299

22.11.2008 21:15

OmeGa

Základná doska s integrovanou grafikou

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Základné dosky

41

2606

25.10.2010 21:57

Mr.Crow

Základná doska S integrovanou VGA

v Základné dosky

16

899

30.11.2008 11:35

Xaltotun

CPU + MB s integrovanou grafikou

v PC zostavy

8

225

24.10.2011 18:56

xml

Nova doska s integrovanou grafikou

v Základné dosky

4

661

09.10.2006 15:29

Zdravotnik

problem s integrovanou sietovkou (MSI)

v nVidia čipové sady

3

740

18.10.2006 21:08

looser

Procesor s integrovanou grafikou + grafická karta

v Intel - Integrated Electronics

3

192

02.11.2014 18:14

ujo zigo

Comp okolo 230€ (s integrovanou grafikou)

v PC zostavy

14

353

21.03.2010 21:51

KocuR

Problém s integrovanou LAN na doske MSI

v Intel čipové sady

3

499

25.10.2008 21:05

tomy

Radeon HD 4850 Crossfire s integrovanou grafikou

v ATI/AMD grafické karty

9

1806

24.06.2009 13:50

rsn4ke

SSD/HDD + RAM + MB + CPU s integrovanou grafikou

v PC zostavy

4

231

24.10.2011 21:36

automoto2

Asus predstavil základnú dosku s integrovanou pamäťou RA

v Novinky

9

254

13.07.2007 12:34

fuco

Zostava Pc s integrovanou grafikou do 500 Euro

v PC zostavy

14

328

02.11.2012 14:01

klingo

Zakladna doska s podporou HD videa a integrovanou grafikou

v Základné dosky

1

446

27.07.2009 17:35

Jaro

© 2005 - 2017 PCforum, edited by JanoF