Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.08
Prihlásený: 11.08.09
Príspevky: 17
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2009 0:30

Môžte mi prosím poradiť?...Mám notebook, ktorý som kúpil s integrovanou Vistou...ale tento OS mi nevyhovoval, dal som ho preinštalovať na XP niekomu skúsenejšiemu, keďže som sa nechcel sám do toho púšťať, lebo som nemal skúsenosti s preinštalovaním OS na integrovaný OS...ale teraz to chcem preinštalovať znovu a už sám, tak chcem vedieť, či s tým nebude žiadny problém...Ďakujem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.05.09
Prihlásený: 11.10.09
Príspevky: 265
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2009 3:02

geronimo píše:
Môžte mi prosím poradiť?...Mám notebook, ktorý som kúpil s integrovanou Vistou...ale tento OS mi nevyhovoval, dal som ho preinštalovať na XP niekomu skúsenejšiemu, keďže som sa nechcel sám do toho púšťať, lebo som nemal skúsenosti s preinštalovaním OS na integrovaný OS...ale teraz to chcem preinštalovať znovu a už sám, tak chcem vedieť, či s tým nebude žiadny problém...Ďakujem...


Chceš pomoct ale nenapišeš aky notbuk maš, ten skuseny ked to robyl spravil ti aspon DVDrecovery visti z tvojho notbuka?, v navode od notbuka je napisane jak spustíš system vista zo skritej particie, da sa to aj takto spravit, stiahni si program CURE http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5
vypal si v nom zavadzacie cd-z neho nabotuj, nastav si z toho skriteho oddielu boot a tim z neho urobíš aktivni oddiel,daj save a reštart, mala by ti nabehnut inštalacia, pokial ti ten skusedny nezlikvydoval tu skritu particiu tak maš vyhrate a ked hu zlikvydova tak si kup DVDrecovery vista ktore si objednaš zo stranky servisu alebo si kup vistu bud niekde z vypredaju alebo inzeratu skratka čo bude vyhodnejšie, lebo ak sa na to necitiš tak to daj niekomu skusenemu spravit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.08
Prihlásený: 11.08.09
Príspevky: 17
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.08.2009 4:07

lukaš píše:
Chceš pomoct ale nenapišeš aky notbuk maš, ten skuseny ked to robyl spravil ti aspon DVDrecovery visti z tvojho notbuka?, v navode od notbuka je napisane jak spustíš system vista zo skritej particie, da sa to aj takto spravit, stiahni si program CURE http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5
vypal si v nom zavadzacie cd-z neho nabotuj, nastav si z toho skriteho oddielu boot a tim z neho urobíš aktivni oddiel,daj save a reštart, mala by ti nabehnut inštalacia, pokial ti ten skusedny nezlikvydoval tu skritu particiu tak maš vyhrate a ked hu zlikvydova tak si kup DVDrecovery vista ktore si objednaš zo stranky servisu alebo si kup vistu bud niekde z vypredaju alebo inzeratu skratka čo bude vyhodnejšie, lebo ak sa na to necitiš tak to daj niekomu skusenemu spravit


Ďakujem...pomohol si mi, ale ja práveže chcem zasa preinštalovať XP lebo mi už blbne komp, tak potrebujem sformátovať disk a všetko nanovo tam nahádzať...chcem vedieť, či nebude problém nainštalovať znovu XP, či na to netreba nejaký špeciálny soft, keď v ňom bola integrovaná Vista...ešte raz díky...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.05.09
Prihlásený: 11.10.09
Príspevky: 265
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2009 11:04

geronimo píše:
Ďakujem...pomohol si mi, ale ja práveže chcem zasa preinštalovať XP lebo mi už blbne komp, tak potrebujem sformátovať disk a všetko nanovo tam nahádzať...chcem vedieť, či nebude problém nainštalovať znovu XP, či na to netreba nejaký špeciálny soft, keď v ňom bola integrovaná Vista...ešte raz díky...


Ked si tam mal XP tak by nemal byt problem to znova preinštalovat, na to neni treba žiadny soft a akurat ked ti to inštaloval priatel tak bud hdd nastavil na native alebo tam nahral sata ovladače


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s integrovanou kamerou

v Notebooky a netbooky

3

273

08.04.2014 18:53

Dellovick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CPU s integrovanou grafikou

v AMD - Advanced Micro Devices

12

786

07.01.2013 21:34

BOBO415 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Základná doska S integrovanou VGA

v Základné dosky

16

1022

30.11.2008 11:35

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CPU + MB s integrovanou grafikou

v PC zostavy

8

396

24.10.2011 18:56

xml Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nova doska s integrovanou grafikou

v Základné dosky

4

837

09.10.2006 15:29

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s integrovanou sietovkou (MSI)

v nVidia čipové sady

3

897

18.10.2006 21:08

looser Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem so integrovanou zvukovou kartou

v Zvuk

3

521

22.11.2008 21:15

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Základná doska s integrovanou grafikou

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Základné dosky

41

3205

25.10.2010 21:57

Mr.Crow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC s integrovanou grafickou kartou

v PC zostavy

8

339

08.09.2019 22:11

zimCol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Procesor s integrovanou grafikou + grafická karta

v Intel - Integrated Electronics

3

384

02.11.2014 18:14

ujo zigo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Comp okolo 230€ (s integrovanou grafikou)

v PC zostavy

14

546

21.03.2010 21:51

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s integrovanou LAN na doske MSI

v Intel čipové sady

3

663

25.10.2008 21:05

tomy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Radeon HD 4850 Crossfire s integrovanou grafikou

v ATI/AMD grafické karty

9

2071

24.06.2009 13:50

rsn4ke Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Asus predstavil základnú dosku s integrovanou pamäťou RA

v Novinky

9

429

13.07.2007 12:34

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC za 600-700 eur s integrovanou GPU

v PC zostavy

6

832

28.02.2023 11:12

Fruni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zostava Pc s integrovanou grafikou do 500 Euro

v PC zostavy

14

527

02.11.2012 14:01

klingo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra