Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2010 22:53

pripadne je to chyba vyrobcu notebookov, ktori tam trepu milion ich programov, ktore normalny user aj tak nevyuzije a tento ehm "problem" sa da velmi rychlo poriesit ich odinstalaciou.

Navyse pentium dual-core je este stara architektura, keby si tam mal core2 duo, tak rozdiel uvidis.

Daj sem presny typ toho booku.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2010 19:27

Acer extensa 5630 Z


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 17.09.2010 18:48

a navyse to ma 5400rpm disk, teda pokial nemas nejaky iny model, alebo si si ho tam nedokupil sam. tak sa nemas comu divit.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 07.12.09
Prihlásený: 30.12.15
Príspevky: 76
Témy: 15
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.12.2010 23:39

Takže zistil som o tom asi tolko že je to možné. JE možné vipnut na windowse 7 hardware reserved memory. Tu mate link:

http://www.pallab.net/2009/12/30/enable ... s-vista-7/

Link na stiahnutie : http://www.box.net/shared/ej4zr44tae

Ta vecička je sice v ruštine ale nainštaluje ju snad hoci kto :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 11.12.2010 16:48

a vies co si vobec spravil? iba si si zapok PAE rozsirenie. To ti je aj tak na prd, nakolko musis mat program robeny tak, aby tohoto vedel vyuzit. Inac je cele toto riesenie zbytocne. Navyse to mozes zapnut priamo cez windows a nie cez pochybne patchovanie systemoveho kernelu od nejakeho rusaka...







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 07.12.09
Prihlásený: 30.12.15
Príspevky: 76
Témy: 15
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.12.2010 21:01

Vies čo shiro zalez niekam od kial si prisiel. Ked hovoríš že si to poznal a že sa to dá spraviť cez win priamo tak prečo si to už nepovedal. Si múdry jak salamunova rit.

Robys tu z ľudí debilov len preto že ti vieš viac . Od toho je to fórum aby sa tu niekto informoval. Chodiť okolo horucej kaše a nič nepovedat to môže len škodoradostny človek ako ty.

Mal by si sa hambyt. A ked to nemyslíš tak, tak fakt sorry ale od prvého tvojho príspevku v tejto téme robyš z druhých sprostych. Od človeka ako si ty ani pomoc nechcem

Keď si myslíš že to nepomohlo si na veľkom omile. Konečne som sa zbavyl problémov ktoré som mal je pravda že program ktorý na to neni stavaný to neviužije. No ale taký program niesu napr hry ktoré nevedia stanoviť že či ta pamet by mala byt vihradena alebo nie. Potom viuživaju tento priestor spolu s operačným systémom. Ktorý by ho možno neviužil.

V jednom máš pravdu že môžem ohroziť stabylitu sys tím že mu zaberem miesto ktoré by mal mat voľné. Ale to viem aj bez teba.

Ajtak som sem prišiel len s tým že chcem niečo čo by to odblokovalo. A nie názory nejakého zabednenca.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2010 22:56

V prvom rade predaj pc a za peniaze si zaplat kurz pravopisu, kto ma citat ten vygrc s milionom hrubic? omg...

msms0904 píše:
Vies čo shiro zalez niekam od kial si prisiel. Ked hovoríš že si to poznal a že sa to dá spraviť cez win priamo tak prečo si to už nepovedal. Si múdry jak salamunova rit.

Nedokazes rozmyslat a pouzit google? je toho hodne na nete popisane, napr. v pripade winxp staci do boot ini pridat prepinac /PAE a pojde to.
Ale nie, ty hadam cakas ze dostanes vsetko pod nos, ze? Samostatnosti ti je uplne cudzia. Preto nikdy nepoviem nikomu co presne krok po kroku treba robit, nech si ludia potrapia hlavy a pouzivaju ich. Ked to nechapes, je to tvoje minus.

msms0904 píše:
Ked si myslíš že to nepomohlo si na veľkom omile. Konečne som sa zbavyl problémov ktoré som mal je pravda že program ktorý na to neni stavaný to neviužije. No ale taký program niesu napr hry ktoré nevedia stanoviť že či ta pamet by mala byt vihradena alebo nie. Potom viuživaju tento priestor spolu s operačným systémom. Ktorý by ho možno neviužil.

Netaraj. Pokial viem, PAE je programovo zavisle, takze pokial to program nepodporuje, tak o tom ze to existuje ani nevie a nic sa s tym nesnazi robit. Tvoje problemy sa urcite nevyriesili tymto.

msms0904 píše:
V jednom máš pravdu že môžem ohroziť stabylitu sys tím že mu zaberem miesto ktoré by mal mat voľné. Ale to viem aj bez teba.

zase trepes. stabilitu OS ohrozis patchovanim jeho syst. suboru a nie aktivaciou PAE (aj ked na rozdrbkanom windowse sa moze stat hocico...)

msms0904 píše:
Ajtak som sem prišiel len s tým že chcem niečo čo by to odblokovalo. A nie názory nejakého zabednenca.

Ked niesi schopny akceptovat ze nieco robis blbo a niesi schopny akceptovat ako sa veci v skutocnosti maju, je to tvoj problem. Informacie si dostal a pokial ich nevyuzijes, tak si zi vo svojom vysnivanom svete, a do smrti sa cuduj, preco ti PC robi veci, ake ti robi.[/b]







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 07.12.09
Prihlásený: 30.12.15
Príspevky: 76
Témy: 15
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.12.2010 0:43

Omg shiro ty si ale zabednenec za svoj pravopis sa hambim ale som už raz taky do neoficialnych veci nikdy nevkladam snahu aby to malo aj pravopis :P :P :P

Citácia:
Nedokazes rozmyslat a pouzit google? je toho hodne na nete popisane, napr. v pripade winxp staci do boot ini pridat prepinac /PAE a pojde to.
Ale nie, ty hadam cakas ze dostanes vsetko pod nos, ze? Samostatnosti ti je uplne cudzia. Preto nikdy nepoviem nikomu co presne krok po kroku treba robit, nech si ludia potrapia hlavy a pouzivaju ich. Ked to nechapes, je to tvoje minus.


K tomu ti poviem tolko: OMG NEVIES POCHOPIT ZE SOM SEM PRISIEL POTOM CO SOM NIC NENASIEL NA CELOM GOOGLU. Niesom novacik takže nerob tu zo sprosteho.


Citácia:
Netaraj. Pokial viem, PAE je programovo zavisle, takze pokial to program nepodporuje, tak o tom ze to existuje ani nevie a nic sa s tym nesnazi robit. Tvoje problemy sa urcite nevyriesili tymto.


Co si ty vescec ze my vydis do pccka snad viem ze to pomohlo. Ze mi prestalo vyskakovat ze mam plnu ramku a že mam vipnut nejake programy.


Citácia:
zase trepes. stabilitu OS ohrozis patchovanim jeho syst. suboru a nie aktivaciou PAE (aj ked na rozdrbkanom windowse sa moze stat hocico...)

A druhu krat hovorim snad si jasnovidec otkial vies aky win mam aky stary je a nakolko zavireny a zniceny použivanim. Preto to može rozvratit stabylitu že win caka že tam ma volne miesto ale na to sa my tam uloži ina app a windowsu sa to nemusi pacit a bum. Už mam problem. Naštastie moj pripad to neni.


Citácia:
Ked niesi schopny akceptovat ze nieco robis blbo a niesi schopny akceptovat ako sa veci v skutocnosti maju, je to tvoj problem. Informacie si dostal a pokial ich nevyuzijes, tak si zi vo svojom vysnivanom svete, a do smrti sa cuduj, preco ti PC robi veci, ake ti robi.[/b]


Nakoniec este tolko . To ty si ten co to nevie akceptovat a furt do toho musi ripat kebyže nie tak ani nepostnes na to nic že som daco KONECNE objavyl na nete.

Moj PC funguje perfektne jedine co nefacha na celej win 7 a mojom pc bola ta pamet že z 4gb (ktore som dufal že budu stacit) mi zarezervovalo 2.80 gb a zostalo mi strasne malo že sa na tom ani nejake modernejsie hry nedaly hrat. Teraz to facha perfektne. Pre tvoju smolu

PS: Si jak jedno male detsko s bujnou fantaziou. Sa necudujem že si myslis že mam pc zo srotu.(zrejme preto že maš vlastnu skusenosť) :P
Zas musim konstatovat že pomož si sam. Lebo na forku su len zabednenci ako ty. ČESŤ VÝNIMKÁM ;) ;) ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2010 9:03

msms0904 píše:
Omg shiro ty si ale zabednenec za svoj pravopis sa hambim ale som už raz taky do neoficialnych veci nikdy nevkladam snahu aby to malo aj pravopis :P :P :P

ked sa uz raz prezentujes niekde na verejnosti kde si na ociach ludom, tak je to tvoja vec ci vyzeras ako opica, alebo ako normalny clovek. Podla pravopisu si hned kazdy spravi o tebe mienku, nakolko tuna sa inac ako textom prezentovat ani nemozes.

msms0904 píše:
K tomu ti poviem tolko: OMG NEVIES POCHOPIT ZE SOM SEM PRISIEL POTOM CO SOM NIC NENASIEL NA CELOM GOOGLU. Niesom novacik takže nerob tu zo sprosteho.

Tak nevies hladat, tam nieje co chapat. Nauc sa to, v zivote nik za teba nebude robit takto jednoduche veci, akymi je vyhladavanie na googli.
Ked to nevies, tak to neries a daj to niekomu kto vie co robit. Necakaj ze ked vies pc iba zapnut, tak hned budes vediet s pomocou akehokolvek fora riesit vsetky problemy. Forum je na poradenie, na na ucenie ako vyhladavat na googli, to mas vediet sam.

msms0904 píše:
Co si ty vescec ze my vydis do pccka snad viem ze to pomohlo. Ze mi prestalo vyskakovat ze mam plnu ramku a že mam vipnut nejake programy.

Zo skusenosti co za tie roky mam si to viem vydedukovat. Keby si si nastudoval ako to funguje, tak to tiez pochopis.

msms0904 píše:
A druhu krat hovorim snad si jasnovidec otkial vies aky win mam aky stary je a nakolko zavireny a zniceny použivanim. Preto to može rozvratit stabylitu že win caka že tam ma volne miesto ale na to sa my tam uloži ina app a windowsu sa to nemusi pacit a bum. Už mam problem. Naštastie moj pripad to neni.

Opat dokazujes ze nevies nic o tom co PAE je a ako funguje. Nema to nic s tym ci OS caka ci je volne nejake miesto v RAM.

Pokial riesis podobne veci, tak mas PC rozdrbany isto, to ani nemusim nejako tipovat. Pretoze uzivatel co ma PC v normalnom stave, nema taketo problemy.

msms0904 píše:
Nakoniec este tolko . To ty si ten co to nevie akceptovat a furt do toho musi ripat kebyže nie tak ani nepostnes na to nic že som daco KONECNE objavyl na nete.

Nic si neobjavil, PAE existuje uz peknych par rokov. Ale nakolko si myslis ze si objavil Ameriku, tak ti niekto musi napisat ako sa veci v skutocnosti maju. Neobjavil si nic prevratne co vyriesi vsetky tvoje problemy.

msms0904 píše:
Moj PC funguje perfektne jedine co nefacha na celej win 7 a mojom pc bola ta pamet že z 4gb (ktore som dufal že budu stacit) mi zarezervovalo 2.80 gb a zostalo mi strasne malo že sa na tom ani nejake modernejsie hry nedaly hrat. Teraz to facha perfektne. Pre tvoju smolu

lol, s 2.80GB volnej RAM si zahras kazdu novu hru. Mas to nejake popletene.

msms0904 píše:
PS: Si jak jedno male detsko s bujnou fantaziou. Sa necudujem že si myslis že mam pc zo srotu.(zrejme preto že maš vlastnu skusenosť) :P
Zas musim konstatovat že pomož si sam. Lebo na forku su len zabednenci ako ty. ČESŤ VÝNIMKÁM ;) ;) ;)

Moj pc mam v podpise a ci je to srot si uvaz sam. Na moje ucely mi staci. Nepotrebujem sa hadat kto ma rychlejsi pc a vacsieho vtaka. Mozes mat ake chces delo, ale o 5 rokov bude vykonovo vhodne do kancelarie.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 07.12.09
Prihlásený: 30.12.15
Príspevky: 76
Témy: 15
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.12.2010 20:27

Citácia:
ked sa uz raz prezentujes niekde na verejnosti kde si na ociach ludom, tak je to tvoja vec ci vyzeras ako opica, alebo ako normalny clovek. Podla pravopisu si hned kazdy spravi o tebe mienku, nakolko tuna sa inac ako textom prezentovat ani nemozes.

Ok to je pravda ale ty pochop už že tebe je to možno dvoležite ale ja nemam problem si hocikedy zmenit acc. Znova opakujem JE mi to jedno!!!
Prirovnavaj ma k opici okej ale aspon vidim že o inteligencii primatov toho moc nevieš.

Citácia:
Tak nevies hladat, tam nieje co chapat. Nauc sa to, v zivote nik za teba nebude robit takto jednoduche veci, akymi je vyhladavanie na googli.
Ked to nevies, tak to neries a daj to niekomu kto vie co robit. Necakaj ze ked vies pc iba zapnut, tak hned budes vediet s pomocou akehokolvek fora riesit vsetky problemy. Forum je na poradenie, na na ucenie ako vyhladavat na googli, to mas vediet sam.


Shiro urcite veci sa hladaju velmi tažko možno maš pravdu že som hladal zle ale pochybujem o tom kedže som sedel nat tim niekolko dni. Hladal som rozne. TI Už POCHOP žE OD TOHO JE TOTO FORUM. Ked nechces pomahat tak daj pokoj a nebuzeruj ostatnych.

Citácia:
Zo skusenosti co za tie roky mam si to viem vydedukovat. Keby si si nastudoval ako to funguje, tak to tiez pochopis.

Hmmm to mi je doznanie ti si vescec! :-D Maš aj nejaku relaciu v TV ?? Rad by som ti zavolal :D Som zvedavi co by si my vivescil z kariet.
Citácia:
Opat dokazujes ze nevies nic o tom co PAE je a ako funguje. Nema to nic s tym ci OS caka ci je volne nejake miesto v RAM.

A ty opet dokazujes ze o logickom mysleni si este ani nepocul.

Citácia:
lol, s 2.80GB volnej RAM si zahras kazdu novu hru. Mas to nejake popletene.

Fakt??? :-D pusti si wow 2krat a uvidis co sa bude diat ked sa dosanes s obydvoma postavamy do dalaranu. Nevihovaraj sa potom že to je preto lebo v pozadi my idu programy lebo som to skusal aj tak že som ich povipinal vacsinu len tie najdvoležitejšie a systemove som nechal.
ked sa budes pitat ze naco pustam 2 krat wow. odoviem ti jednoducho powerexpenie :P

Citácia:
Moj pc mam v podpise a ci je to srot si uvaz sam. Na moje ucely mi staci. Nepotrebujem sa hadat kto ma rychlejsi pc a vacsieho vtaka. Mozes mat ake chces delo, ale o 5 rokov bude vykonovo vhodne do kancelarie.
Ja nehovorim že teraz maš zle pc ja len hovorim že si mal s tim asi dlhodobu zlu skusenost ked to tak rad pripominas(Mg setko ti vysvetlovat už ma to nebavy)
A ty si myslis že neviem že vivoj ide tak rychlo dopredu že za 5 r to bude pc do kancelarie. No lenže ja si nekupujem tiež to najrychlejsie delo kupujem pc tak aby mi vidržalo 4-6 r potom ho menim znova.

Citácia:
Nic si neobjavil, PAE existuje uz peknych par rokov. Ale nakolko si myslis ze si objavil Ameriku, tak ti niekto musi napisat ako sa veci v skutocnosti maju. Neobjavil si nic prevratne co vyriesi vsetky tvoje problemy.
Ja snad tvrdim že som objavil novinku?? Ja len tvrdim že som konecne nieco objavil po takej dobe. A rad by som sa s tim podelil na fore aby to iny ludia už nemusely hladat .Ty na rozdiel od mna sa o nic nedeliš radčej sa smejes z druheho že nieco mu nejde tak ako by to chcel.

Poprosim niekoho aby dal lock na tuto temu lebo už sa my nechce hadat s timto tvrdohlavcom. :lock: :lock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Windows 7 hardware reserved memory

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2010 21:47

msms0904 píše:
Ok to je pravda ale ty pochop už že tebe je to možno dvoležite ale ja nemam problem si hocikedy zmenit acc. Znova opakujem JE mi to jedno!!!
Prirovnavaj ma k opici okej ale aspon vidim že o inteligencii primatov toho moc nevieš.

tu nejde o nejaky account , mozes mat kont kolko chces, ale neznalost pravopisu s tebou ostane naveky. Ked si budes hladat pracu a sefovi pri prijimani odovzdas "zyvotopis" , tak sa len zasmeje a posle ta het. Schvalne ci zistis kde som spravil chybu :-)

msms0904 píše:
Shiro urcite veci sa hladaju velmi tažko možno maš pravdu že som hladal zle ale pochybujem o tom kedže som sedel nat tim niekolko dni. Hladal som rozne. TI Už POCHOP žE OD TOHO JE TOTO FORUM. Ked nechces pomahat tak daj pokoj a nebuzeruj ostatnych.

omyl. Foum nieje na to aby robilo za teba elementarne veci a pouzivalo google. Forum je na to, aby ti pomahalo riesit problemy s ktorymi si na zaklade informacii co tuna dostanes poradis sam. Nik za teba nic robit nebude. Ocividne o zivote este vela nevies, ked nechapes tuto odjakziva znamu vec.

msms0904 píše:
Hmmm to mi je doznanie ti si vescec! :-D Maš aj nejaku relaciu v TV ?? Rad by som ti zavolal :D Som zvedavi co by si my vivescil z kariet.

to nema s vestenim nic. Ked donesies do opravy radio a povies co na nom nejde, tak ti skuseny opravar hned povie niekolko dovodov, preco je to vadne.

msms0904 píše:
A ty opet dokazujes ze o logickom mysleni si este ani nepocul.

Toto nieje o logike, naco ju sem tahas? Skratka nevies ako PAE funguje, myslis si ze si vynasiel vseliek na tvoje problemy a ked ti niekto povie opak, tak sa este rozkrikujes.

msms0904 píše:
Fakt??? :-D pusti si wow 2krat a uvidis co sa bude diat ked sa dosanes s obydvoma postavamy do dalaranu. Nevihovaraj sa potom že to je preto lebo v pozadi my idu programy lebo som to skusal aj tak že som ich povipinal vacsinu len tie najdvoležitejšie a systemove som nechal.
ked sa budes pitat ze naco pustam 2 krat wow. odoviem ti jednoducho powerexpenie :P

hru si pustaj kolko krat chces ale potom sa necuduj. Skoro vsetci vyrobcovia hry totiz navrhuju tak, ze predpokladaju, ze bezi vzdy len jedna instancia hry. Ze nejaky manik expi dve-tri postavy zaroven ich uz netrapi. Preto hry ani nebyvaju navrhnute tak, aby nejak extra hospodarili s pamatou. Skratka ked im treba, tak si vezmu. Nepocitaju nejako s tym, ze moze aj dojst. Aj vo svojom prispevku som pisal o jednej hre, nie o viacerych hrach. Ze mas 4GB RAM a pustas hru ktora pouziva napr. 1GB pamate este neznamena, ze sa hra bude chovat nejako slusne a nebude robit s pamatou rozne cachre.

Navyse sa nemas comu cudovat, kedze PAE funguje len s programami, ktore to podporuju a dokazu to vyuzit. Program ktory nieje vyrabany s ohladom na pouzitie PAE sa chova ako keby PAE zapnute nebolo. Toto je cely tvoj problem, ktory ty nedokazes pochopit.

msms0904 píše:
Ja nehovorim že teraz maš zle pc ja len hovorim že si mal s tim asi dlhodobu zlu skusenost ked to tak rad pripominas(Mg setko ti vysvetlovat už ma to nebavy)
A ty si myslis že neviem že vivoj ide tak rychlo dopredu že za 5 r to bude pc do kancelarie. No lenže ja si nekupujem tiež to najrychlejsie delo kupujem pc tak aby mi vidržalo 4-6 r potom ho menim znova.

4r sa este da, 6r je uz vela.

msms0904 píše:
Ja snad tvrdim že som objavil novinku?? Ja len tvrdim že som konecne nieco objavil po takej dobe. A rad by som sa s tim podelil na fore aby to iny ludia už nemusely hladat .Ty na rozdiel od mna sa o nic nedeliš radčej sa smejes z druheho že nieco mu nejde tak ako by to chcel.

napisal si ze si to "KONECNE" objavil. Takze som predpokladal, ze si o tom doteraz nevedel.
Z ludi co nieco riesia sa nesmejem, len sa ich snazim dohnat k tomu aby pouzili hlavu a google. Niektori si ine ani nezasluzia a ti co fakt potrebuju poradit s niecim zamotanym sa rady dockaju, ak viem pomoct.

Vid co si robil ty: velke halo, ze co si objavil, ze existuje nejake PAE co riesi vsetky problemy a dovoli vyuzit plnych 4GB pod 32bit OS. A ked ti napisem ze je to blbost, tak zacnes mat sproste narazky a taras. Takze co cakas? Ja ti len vravim ako PAE skutocne funguje. Nesnazim sa ta drbat.

msms0904 píše:
Poprosim niekoho aby dal lock na tuto temu lebo už sa my nechce hadat s timto tvrdohlavcom. :lock: :lock:

Necuduj sa, pretoze sa hadas o hovadine, ktora nieje pravdiva.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 8 memory dump

v Operačné systémy Microsoft

4

243

20.02.2013 13:19

gabo5550 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. OEM verzia Windows vs hardware

v Operačné systémy Microsoft

12

508

08.08.2015 21:50

4040 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 10 Out of Memory

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Operačné systémy Microsoft

61

1709

19.05.2016 9:59

wirus552 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows XP Novy hardware XBox360 controller

v Operačné systémy Microsoft

7

605

07.05.2011 8:50

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s diskom (system reserved)

v Pevné disky a radiče

7

527

15.10.2010 14:47

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "No physical memory is available at the location required for the windows boot manager. The system cannot continue"

v Notebooky a netbooky

2

618

04.11.2016 17:30

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hardware

v Ostatné programy

0

771

20.04.2008 16:31

tantum Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:Hardware

v Predám

12

883

30.07.2010 14:26

Eter Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Inštalácia hardware

v Operačné systémy Microsoft

2

433

30.01.2009 16:38

janko986 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kniha - HARDWARE

v Ostatné

2

440

28.08.2010 11:57

ultimateman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pfsense hardware

v Ostatné

3

600

11.03.2022 19:47

Avatar118 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SUSE-hardware

v Operačné systémy Unix a Linux

2

850

01.02.2006 17:45

quatermain Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. O Hardware

v Krčma

4

738

10.02.2009 20:06

Svolo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dumping memory

v Operačné systémy Microsoft

2

237

26.12.2013 22:24

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hyper memory

v nVidia grafické karty

1

374

03.11.2010 1:29

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dunping memory

v Operačné systémy Microsoft

2

289

16.02.2014 20:03

shiro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra