Zdravím, omylom som si miesto ms office aktivoval legalny windows. Prepísali sa mi údaje k licencií ktoré som nenašiel nalepené na notebooku ani nikde inde. Vracal som zmeny, obnovoval os a nepomohlo, ani everest mi nič neukazuje. Ako to obnovím ?
Díky
|