Dobry den, pisem trochu neskorsie

ale skusal som to, len co to znamena "zakaz ADSL modem"? Ja som nastavil dynamic IP, je to ono? Takze nastavil som dynamic IP, dal som internetovy kabel do Pocitac 1 (ten zlty) ale stale nejde. Ked pozrem sa do sekcie "STATUS" tak to vyzera nasledovne:
http://gyazo.com/17dddd8868dd0ae8005b02d02d0ca862 (TOTO NIE JE MOJ SCREEN) ale ja tam mam nastavene 1x dynamic IP zda sa mi v tom 8 slote, ale IP, Subnet atd mam 0.0.0.0... a Down..
Neviete prosim v com je problem? Diky moc