Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2021 12:47

caute, planujem si kupit hodinky s Wear OS a eSIM (pravdepodobne TicWatch Pro 3 LTE), je to z toho dovodu ze momentalne mam 3 SIM karty, moju hlavnu 4ka, sluzobny Orange a zalozny internet O2

povodne som chcel dat do hodiniek sluzobne cislo, ale zatial zamestnavatel nedovoluje zmenit klasicku SIM na eSIM, takze sa rozhodujem ze tam dam moje hlavne cislo teda 4ku

a chcem sa opytat niekoho kto ma skusenosti s Wear OS idealne s konkretne tymi hodinkami co chcem kupit ci sa da nastavit, ze ked som v dosahu telefonu tak hovory budu prebiehat cez telefon a takisto ci na telefone by som si vedel vytocit cislo a volat zo sim karty v hodinkach, zjednodusene povedane ze telefon by mi sluzil ako bluetooth sluchadlo :)


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MMO Strategia - Esim

v Počítačové hry

0

420

07.09.2012 14:51

achilles04 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacné čínske hodinky s Android Wear

v Ostatné

0

326

26.09.2017 15:54

buci Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra