Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.09.06
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 34
Témy: 21
Bydlisko: Nedožery - ...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2011 19:58

Existuje nejaky system, ktory by mi umoznil vytvorit jednoducho stranku z ktorej by sa dali stahovat tapety?

Nieco ako je napriklad tu:
http://www.wallpaperbase.com

S tym, ze mne by stacilo vytvorit len jednotlive kategorie a nahodit obrazky?

Pripadne nejake pluginy, zasuvne moduly, alebo nieco podobne do napriklad joomla, drupal atd


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vytvorenie stranky pre download wallpaperov

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2011 20:15

pokiaľ nevieš nič viac o tvorbe webu, tak asi nie :) najskôr by som skúsil nejaký free hosting, dajme tomu endora.cz (ponúka 2 GB free priestoru) pre úplnych laikov, tam je položka :nainštalovať php: a máš web, potom napr, nejaký plugin pre galériu, prípadne si vytvoríš v menu sekcie a tam budeš mať odkazy na stiahnutie z ftp ... veľa možností, treba porozmýšľať čo budeš vedieť a čo ti najviac vyhovuje.







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vytvorenie stranky pre download wallpaperov

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2011 20:26

smiem vedieť, prečo chceš pridať na internet niečo, čo tam už je? Keďže programovať nevieš, žiadna prevratná novinka to určite nebude. Máš pocit, že je na internete málo stránok s wallpapermi?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vytvorenie stranky pre download wallpaperov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2011 20:34

v prvom rade si zozen hosting ktory ti umozni mat sakra velky traffic...nejakych bezne ponukanych 5GB presvihnes za tyzden ak ti tam zacne chodit viac ludi.

Co sa systemu tyka, pouzi nejaky z miliona CMS.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.09.06
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 34
Témy: 21
Bydlisko: Nedožery - ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.01.2011 21:41

Traffic nie je problem Mam neobmedzeny hosting :D

Niektory z miliona CMS by som mohol pouzit, ale chcel by som nieco odladene a priamo na toto prisposobene.

Mam napriklad jeden video portal a tam mam pouzite php melody.

Mohol som to z niecoho pozliepat, ale naco? Napriklad take php melody je odladene a na video portal ako stvorene.

To iste napriklad forum, nie je problem urobit forum aj vo wordpresse, joomle a miliona dalsich aplikacii. Ale naco? Ked take phpBB je primarne urcene na forum a nato odladene.

Ja napriklad nemam problem urobit aj vo wordpresse galeriu, alebo v joomle. Ale to je take nemastne - neslane - proste pozliepane.

A pre rypala, ze naco robit nieco coho je milion na webe, no asi naco? Jeden moj katalog stranok zaraba mesacne nejake drobne k tomu mam videoportal ktory ma velmi slusne zarobky. Ale treba sa posunut aj trochu dalej a skusit nieco nove.

Programovat viem sice len malo, ale do teraz mi to stacilo a staci. A naco sa aj ucit programovat zlozitejsie veci, ked sa da pouzit hotova vec. Ci to kazdy kto si chce dat na stranky forum si ho ma naprogramovat, odladit, odskusat a po pol roku ho spustit?! Nie je jednoduchsie nahodit behom dna na web napriklad phpBB? ako si to programovat a odladovat pol roka?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vytvorenie stranky pre download wallpaperov

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2011 22:52

ďakujem za dva odstavce venované len mne :)

nejde mi konkrétne o fakt, že niečo podobné už existuje. Konkurencia je samozrejme perfektná vec a dokáže veci pohnúť dopredu. To, s čím mám problém ja je to, že príde človek, zapáči sa mu nejaký existujúci projekt a miesto toho, aby prišiel na to, ako tú myšlienku ozvláštniť, ako to urobiť iné, ako z toho proste vyťažiť čo najviac - on to proste okopíruje a chce už hotové riešenie ktoré si len nahodí na svoj neobmedzený hosting a nacápe do toho obsah (odkiaľ? všetko budeš tvoriť wallpapery sám? to mi nejako nesedí s tým tvojim heslom "jednoduché a rýchle"). TO mi vadí a prekáža, pretože podobných klonov všemožných stránok je na Slovensku (a nielen tu) až príliš a neprinášajú nič nové. Povedz jeden dôvod, prečo by mal práve na tvoj portál prísť človek? Čím sa bude odlišovať, čo prinesie novátorské? Množstvom obsahu oproti už zabehaným portálom konkurovať nemôžeš. Ak si vyberieš už nejaké hotové riešenie, nebudú to ani funkcie či dačo nové, čo by prilákalo návštevníkov.

Citácia:
Programovat viem sice len malo, ale do teraz mi to stacilo a staci. A naco sa aj ucit programovat zlozitejsie veci, ked sa da pouzit hotova vec. Ci to kazdy kto si chce dat na stranky forum si ho ma naprogramovat, odladit, odskusat a po pol roku ho spustit?! Nie je jednoduchsie nahodit behom dna na web napriklad phpBB? ako si to programovat a odladovat pol roka?

Ak sa chceš baviť o tom, čo je jednoduchšie, prosím. Ale nie som z tých, ktorí by podobné správanie schvaľovali. Nemyslím si, že tvorba webstránok a celkovo prinášanie nápadov na internet, by mala byť o tom, či je to jednoduché alebo nie, ale o tom, či je to kvalitné a či to má čo ponúknuť návštevníkom a prepáč, ale používanie CMS akurát s inými šablónami teda za novátorstvo ani za originalitu nepovažujem a osobne sa z takýchto klonov ozajstných webstránok veľmi rýchlo pracem. Fórum do toho nepleť, tam je ťažisko inde ako v originalite. Fórum je originálne vďaka návštevníkom, nie kvôli funkciám, ale je pravda, že viacero spoločností ukázalo, že fórum nemusí byť len pár tabuliek ala phpbb (napr sa mi páči ako má fóra vyriešené microsoft).







_________________
C#, PHP, ...
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie stránky

v Ponuka práce

2

1030

02.08.2009 12:01

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. vytvorenie aukčnej stranky

v Ponuka práce

1

619

21.02.2012 17:07

lukass007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie stranky + logo

v Ponuka práce

2

1003

11.11.2009 10:50

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vytvorenie web stranky

v Ponuka práce

8

1468

13.04.2009 19:41

kaper Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie web stranky

v Ostatné

1

472

01.04.2012 12:42

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie jednoduchej webovej stránky

v Ponuka práce

2

1517

19.08.2009 13:05

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie stranky cez PHP

v PHP, ASP

2

850

27.05.2009 6:54

Mmartin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie o na vrchu stránky

v PHP, ASP

2

334

21.10.2011 17:56

Bokos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co pouzit na vytvorenie stranky

v Ostatné

3

303

06.01.2013 12:38

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie zahnuteho rohu stranky/listu

v Grafické programy

5

326

06.09.2013 16:52

Russel Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows 7 a rotovanie wallpaperov

v Operačné systémy Microsoft

1

293

25.01.2010 8:28

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako nastaviť download pre klientov na ľubovoľnom routeri

v Siete

5

1017

07.02.2008 22:57

mistr85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie programu pre BETFAIR

v Ponuka práce

0

1062

07.10.2010 17:38

scorpion90 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie pozadia pre hry

v Ostatné

9

615

20.03.2018 16:12

F3RY Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie HOTSPOTU na notebook pre mobil

v Ostatné programy

1

506

25.11.2012 21:36

radovan.matej Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vytvorenie dizajnu pre chat/komunitný portál

v Ponuka práce

0

975

14.02.2010 17:27

thases Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra