Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 519 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2009 14:00

Citácia:
Píšeš, že: "ludia vacsinou nefotia s tym ze cvaknu ducha a fotia s tym co maju poruke"
Tá fotka ale vyzerá skôr na to, že sa pripravovali odfotiť sa a nie akoby sa niekto snažil zachytiť ducha...


A o com som pisal?

Citácia:
//Jo, a ešte jedna vec, keby tá fotografia prešla rukami profesionála, určite by nekvalitné JPG nezmenšoval a neukladal ZNOVA ako JPG s celkom viditelnou kompresiou (usudzujem, že ten červený krúžok si nerobil ty). To robí len nejaký poondiatý amatér ktorý nevie ani len nastaviť ukladanie do iného súboru


Ja som s nou nic nerobil

Citácia:
//posledná vec, tá fotka je od nejakých známych zo Slovenska? Čo to sfotili a poslali (aj) tebe, predpokladám, pravda? A to priblíženie si robil ty?


Opakujem nic som s nou nerobil len som sem hodil material, ktory je volny. Neni som grafik ani som ju nepriblizoval ci nieco podobne

Citácia:
//a hopla, čo som našiel

Tento material je samozrejme volne stiahnutelny

Citácia:
asi to nebude až tak z prvej ruky...


Su len dve moznosti bud nechapes alebo nechces pochopit. To, ze mam fotografiu z prvej ruky nehovori nic o tom, ze som sem dal original. . Dal som sem fotografie, ktore su samozrejme volne stiahnutelne. Neviem ci ti hovori nieco vyraz autorske pravo ale nemam pravo zverejnovat original bez povolenia a ani nechcem kedze som neni autorom.
Vravim len co sa stalo. Originalny rozmer fotografie sa mi zda ze bol identicky tomuto cize o nejaku zmenu velkosti fotky sa nejednalo.
Original som ukazal aj tusim dvom ludom z tohoto fora, ktori moznu potvrdit ze neupravovany original existuje.


Citácia:
To robí len nejaký poondiatý amatér ktorý nevie ani len nastaviť ukladanie do iného súboru

Samozrejme original je bez kruhov a bez zvyrazneni. Ano, mas pravdu nikto z nich nerobi do grafiky ani nic podobne a vsetci su "poondiaty" :rolleyes:







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 29.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2009 14:59

no tak od tych dvoch ludi sy vypytaj neporuseny original a upni ho sem, ked sa s nimi tak dobre poznas.

a poznamka na zaver, ziadny fotoaparat ani mobil nefoti v rozliseni, v akom je tento obrazok. takze velkost obrazku sa upravovala.

a zacinas si aj protirecit, najprv si mal znamych a teraz si len stiahol obrazky,ktore su volnesiritelne...

na to sa ale vsetko vykaslat. daj nam sem originalny obrazok neupravovany v original velkosti a budeme to moct lahko vsetko porovnat.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2009 15:11

Aby som to zhrnul:

Mas fotografiu z prvej ruky?

Ano mam. Original fotografie mi prisiel rovno na moj e-mail od autora. Tj. original fotografie mam z
prvej ruky. Fotografia bola neupravovana. Mam na to dvoch-troch svedkov, ktori ju videli.

Upravoval si ty fotografiu?

Neupravoval.

****
Fotografiu, ktoru som uverejnil som samozrejme vybral volne stiahnutelnu. Nevlastnim autorske prava tejto fotografie
a nemam ani dovolenie autora zverejnovat original tejto fotografie. Z tohoto dovodu som uverejnil volne stiahnutelne
materialy, od ktorych nemusim ziadat povolenie autora.

Na obhajovanie fotografie nie som spravna osoba z dovodu, ze som sa neucastnil spominanej udalosti. Ty ma tlacis do
pozicie urciteho "obhajcu" fotografie, no tym niecom kedze som sa udalosti nezucastnel a nemam dostatok informacii o
detailoch, ktore sa stali. Tvoje prispevky su zbytocne kedze sa to takejto pozicie umelo vsuvas.
****

****
Ako som vravel, tieto volne fotografie boli upravovane niekolko krat. Ako si ty vravel "milion" tak to asi nie je velmi
presne cislo. Podla mojich odhadov to raz upravoval autor ked sa snazil zvyraznit toho ducha pre odbornika. (Preco
to spravil to sa syptaj jeho [ak by si na toto chcel narazat alebos a toho chytat]) a druhy krat odbornik ked zvacsoval
tu fotografiu a nasiel tam aj tu tetku. Ta druha cast vety ze,to mam z "miniontej ruky" to som tu uz jasne vysvetlil.
****

Preco som nezverejnil original?

Nie som autorom fotografie a nemam ani povolenie na uskutocnenie takejto cinnosti.


Ak by tieto veci este po vycerpavajucom prispevku neboli jasne alebo by si mal nejake otazky na mna z pozicie na akej
sa nachadzam kludne napis. Rad odpisem.

Aby som sa vratil ku teme, ktorej som sas venoval:
Osobne som nazoru, ze fotografia nebola urobena falosne alebo pre nejaky z takychto ucelov. Osobne ma ku tomuto
tvrdeniu dohnali nepopieratelne skutocnosti a udalosti, ktore sa odohrali po spominanom zazitku.

Fotografia bola vytvorena priblizne pred rokom. Dej fotograife nie je absolutne nejak napadny alebo popieratelny.
Partia ludi sa cez zimne sviatky rozhodna ist na chatu.
V prizkosti tej fotografie resp. svedkovia tej fotografie boli v hojnom mnozstve. (6-7 ludi). Ani jeden tuto udalost
do dnesnej doby neberie na lahku vahu alebo by sa prezradil.
Ani jeden z nich neroi s grafikou ani nicim podobnym, ze by boli schopny takuto fotografiu vytvorit a urcite by
nebolo tolko svedkov umelo danych a tak dobrych umelo danych svedkov. (osobne si myslim, ze ak by to dokazali takto kamuflovat
tak mozu ist rovno hrat ako herci)
a takto mozem pokracovat ale to by bolo asi do nekonecna...

Este sa vyjadrim ku poslenemu prispevku:

Citácia:
a zacinas si aj protirecit, najprv si mal znamych a teraz si len stiahol obrazky,ktore su volnesiritelne...


Fotografiu originalu mam od autora. Sem som upol obrazky, ktore som mohol. Neprotirecim si, iba si si poskladal urcite veci tj. ze ked mam original od autora tak sem upnem ten ale toto nie je pravda.

Fuu tusim nadlhsi prispevok v histori pcforumi (ale snazil som sa to skratit)...

Piste len vtedy ak ste v texte nenasli odpoved (inak nebudem odpovedat, mam dost roboty :lol: )







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 29.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2009 15:18

ok, to mi na vysvetlenie toho celeho a urobenie si obrazu o celej veci staci. zase len FAKE a tvoj pokus nas oklamat.


Naposledy upravil ac.milan dňa 18.12.2009 11:39, celkovo upravené 1






_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 11:34

Originál foto si dostal od autora, ale sem si upol fotku, ktorá je upravená už niekoľko krát, vrátane toho "priblíženia". Tie fotky sú ale na českom serveri pomenované ako neidentifikované a hlavne, je tam aj názor toho profesionála, naozajstný názor ;) Čiže naozaj pochybujem, že máš originál foto, keď sa tu oháňaš, ako nemôžeš upnúť fotky pretože si myslíš, že porušíš autorské práva (ktoré by si porušil aj v tom prípade, keby sa jednalo o rovnakú fotografiu, len upravovanú, v prípade, že by si autor uplatňoval autorské právo na originál). Rozlíšenie obrázka - buď zmenšené alebo orezaná fotografia.
A v poslednej časti, niesom expert na posudzovanie ludí, ale tí ľudia na fotke vôbec nevyzrajú ako slováci/česi, resp. slovania, ale skôr by som to tipoval na australanov.

Škoda, že si sem upol fotku, ktorú si najprv dostal z prvej ruky, pritom je upnutá na českom serveri, nechceš sem uploadnúť originál, pretože ho buď nemáš, alebo tam proste nič nieje, a stále sa len oháňaš slovami, že niesi obhajca fotografie. Tak načo ju sem postuješ?

BTW: Aby si sa nemusel súdiť, skús sem upnúť aspoň spodnú polovicu ORIGINÁLU fotografie... (alebo aby si mal úplný pokoj na duši, proste mi ju pošli do SS, ja ju prebehnem cez pár programov)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 12:24

Snacker píše:
Na pravo je potom decko jednej z tych co sa tam fotia. Ako je vidiet velmi place. Totiz nechcelo sa vobec fotit a jeho matka vravela, ze ho tak nikdy nevidela plakat a nechcelo opvedat co ho v tej miestnosti tak videsilo.

Tu fotku mam z prvej ruky. Som si isty ze nikto by ju neupravoval ani nic podobne. Vsetko su to bezny ludia co neviedia vobec robit s fotoshopom ani nic podobne. Som si isty ze by to neupravovali, a na ich tvari je jasne vidiet ze su z toho dost mimo. Od tej fotky presiel tusim uz rok a bolo to pred silvestrom na jednej chate. Opakujem bolo ich tam dost a ani jeden doteraz neberie to co sa stalo len tak.

aspon keby si nekecal...


Naposledy upravil stenley dňa 18.12.2009 12:46, celkovo upravené 1






_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 12:31

stenley: a aky je problem? mozno ten autor dal fotky viacerym znamym nie? :D


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 12:51

mozno ano :)

Snacker píše:
Ja som dokonca rozmyslal, ze by som zobral vybavu a siel na vikend do tej miestnosti a trosku to preskumal.

v ktorej casti slovenska to bolo fotene? ze by som tam zasiel tiez pozriet, ak to je niekde pri Bratislave ;)







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:18

Citácia:
A v poslednej časti, niesom expert na posudzovanie ludí, ale tí ľudia na fotke vôbec nevyzrajú ako slováci/česi, resp. slovania, ale skôr by som to tipoval na australanov..


:-D

Citácia:
v ktorej casti slovenska to bolo fotene? ze by som tam zasiel tiez pozriet, ak to je niekde pri Bratislave


Neviem kde presne







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:27

sak ked to tvoj kamos fotil a chcel si tam ist "preskumat to", tak asi musis vediet, kde to je, nie? sever, juh, vychod, zapad slovenska?







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:32

znamy != kamos
uvazovat, rozmyslat != chciet && uvazovat, rozmyslat != asi musiet vediet, kde to je







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 29.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:35

opytaj sa toho tvojho znameho,ze kde to je,aj ja by som rad vedel a ak by to nebolo prilis daleko,pozrel by som sa tam...

keby sa dalo presne miesto...kedze to nie je ziadne tajomstvo







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:47

Snacker píše:
znamy != kamos
uvazovat, rozmyslat != chciet && uvazovat, rozmyslat != asi musiet vediet, kde to je

aha, cize ty si rozmyslal, ze tam pojdes na vikend, ale vlastne si ani nevedel, ze kde to bolo fotene... zaujimave...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 26.06.08
Prihlásený: 19.02.15
Príspevky: 390
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 13:59

jak povedal eXistenZ upni sem len neupraveny spodok tej fotografie, aj ked tam nic nie je vidno bez upravy. Ak tam nieco ja tak sa s tym pohram vo photoshope a ukaze sa to tam urcite.







_________________
CPU: Intel C2D E8400 3GHz, VGA: Gainward 9800GT 1024/256, MB: Asus P5K PRO, RAM: Kingston CL5 2GB 800MHz, HDD1: Maxtor 7200RPM 250GB, HDD2: Seagate Baracuda 160GB, LCD: LG Flatron L1954TQ 19", Zdroj: Euroshit ATX-400 JSP 400W.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 14:05

stenley píše:
aha, cize ty si rozmyslal, ze tam pojdes na vikend, ale vlastne si ani nevedel, ze kde to bolo fotene... zaujimave...


Pozri, toto skutocne straca zmysel ked vsetko prekrucas. Fotografia a pribeh s nou spojeny ma zaujal o to viac ked sa ohohral v takej blizkosti. Prebliklo mi hlavou, ze by som to tam mozno isiel skontrolovat ale iba cisto len na hipotetickej urovni. Nemal som zbaleny batoh ani som nemal v umysle ist tento vikend. Proste cisto len urcita myslienka ktora mi prebehla hlavou. Ako som uz napisal hore, strach by bol asi vacsi takze som to dalej asi nerozvijal tuto moju myslienku. Ak by som realne a odhodlane mal v umysle tam ist, urcite si adresu zistim o to sa nemusis bat ;)

Skutocne ako vravim, uz som to pisal hore, pytajte sa na veci, ktore tu neboli spomenute a neprekrucajte zbytocne aby ste umelo rozburili vodu a vytvorili urcity dojem chaosu, ktory by mal odradit ludi od doveryhodnosti tejto udalosti. Na taketo veci uz nebudem odpovedat.

Udalost, ktora sa odohrala je pravdiva.







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 14:13

Snacker píše:
Fotografia a pribeh s nou spojeny ma zaujal o to viac ked sa ohohral v takej blizkosti.

Skutocne ako vravim, uz som to pisal hore, pytajte sa na veci, ktore tu neboli spomenute a neprekrucajte zbytocne aby ste umelo rozburili vodu a vytvorili urcity dojem chaosu, ktory by mal odradit ludi od doveryhodnosti tejto udalosti. Na taketo veci uz nebudem odpovedat.

Udalost, ktora sa odohrala je pravdiva.

ja nic neprekrucam, zatial nespochybnujem tuto fotku a pytam sa na to, co tu este nebolo spomenute - kde cca sa to odohralo, kedze pises, ze to bolo "v takej blizkosti" - z tohto mi vyplyva, ze priblizne vies, kde sa to fotilo, co vsak odporuje tvojmu predchadzajucemu prispevku, kde pises, ze nevies, kde to bolo... tak sa ta pytam, kde je pravda?







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 14:29

stenley píše:
ja nic neprekrucam, zatial nespochybnujem tuto fotku a pytam sa na to, co tu este nebolo spomenute - kde cca sa to odohralo, kedze pises, ze to bolo "v takej blizkosti" - z tohto mi vyplyva, ze priblizne vies, kde sa to fotilo, co vsak odporuje tvojmu predchadzajucemu prispevku, kde pises, ze nevies, kde to bolo... tak sa ta pytam, kde je pravda?


Blizko bolo myslene nie iba z geografickeho hladiska ale taktiez z kontaktov, ktore mam na osoby, ktore tuto udalost zazili. Z geografickeho hladiska to bolo myslene cca. od par sto km.

Prichadzam s novym info

Prave som odoslal e-mail, kde sa pytam na dolezite fakty ktore by treba doplnit a na ktore som Vam nevedel odpovedat. E-mail bol odolany nie primarnemu zdroju ale lepsie informovanej osobe.

Sam som zvedavy na odpoved. Vopred ale nemozem zarucit , ze odpoved pride a preto vas ziadam aby ste to tak brali a zbytocne neprekrucali neskor tvrdenia. Pytal som sa na najdolezitejsie veci a fakty, ktore by sme potrebovali doplnit pre uplnost, kedze aj ja som malo informovany.
Dufam, ze odpoved pride a bude zodpovedanych viacero otazok. Samozrejme nic nepozem zarucit a priebezne vas budem informovat.

// popri tom mozem odpovedat aj na vase otazky ale len z toho co viem a velke mnozstvo toho uz bolo povedane







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 15:07

väčšina tvojich tvrdení sa zakladá na tom, že sa ich znažíme prekrútiť, no odpoveď na ne nedáš.

"Tu fotku mam z prvej ruky. Som si isty ze nikto by ju neupravoval ani nic podobne."
Fotka bola viackrát upravená programom, znížené aj rozlíšenie (pravdepodobne aby sa zmestila do štruktúry nejakého blogu)

"Ja som dokonca rozmyslal, ze by som zobral vybavu a siel na vikend do tej miestnosti a trosku to preskumal."
Keď si rozmýšľal, že tam cez víkend pôjdeš, tak snáď vieš, kde sa to nachádza, nie? No každopádne, ak aj nie, predsa si dostal tú fotku z prvej ruky, čiže zistiť lokáciu a napísať ju sem nemôže byť pre teba žiaden problém...

"dali tu fotku nejakemu specialistovi at en urobil nejaky iny kontrast ci co a objavil aj druhu tvar"
Tá druhá tvár je viditeľná sfleku a špecialista by s tým spravil podstatne viac ako výsledok, čo si sem postol. (čiže tá fotka čo tu je nieje ani od špecialistu, ani originál)

"Originalny rozmer fotografie sa mi zda ze bol identicky tomuto cize o nejaku zmenu velkosti fotky sa nejednalo."
Pekne ťa prosím, ukáž mi mobil, ktorý fotí v takom rozlíšení...

"Samozrejme original je bez kruhov a bez zvyrazneni. Ano, mas pravdu nikto z nich nerobi do grafiky ani nic podobne a vsetci su "poondiaty""
Hovoril si, že ten obrázok prešiel nejaký špecialista... zrazu to už ale editoval niektorý z nich, keďže poriadne ani kruh nevie nakresliť... A ten čierny kruh pod tým si nevysvetlil.

"Podla mojich odhadov to raz upravoval autor ked sa snazil zvyraznit toho ducha pre odbornika. (Preco
to spravil to sa syptaj jeho [ak by si na toto chcel narazat alebos a toho chytat]) a druhy krat odbornik ked zvacsoval
tu fotografiu a nasiel tam aj tu tetku."

Tu si to už vysvetlil, najprv to prešlo cez odborníka, potom zase nie, a teraz znova prešlo. Tak sa už rozhodni prosím.

"Fotografiu originalu mam od autora. Sem som upol obrazky, ktore som mohol."
Lenže sem si upol obrázok, ktorý sa dá nájsť na internete podľa môjho linku. A ak to neupravoval sám autor, tak potom ten, kto to upravoval a upol to, aby si si to aj ty mohol stiahnuť a capnúť sem, dopustil trestného činu, nie?

"Neviem kde presne"
Aspoň mesto, alebo aspoň štát si spomeň... Keďže si v mailovom kontakte s autorom fotografie, mal by si to vedieť, alebo aspoň vedieť zistiť...







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 15:33

Citácia:
"Tu fotku mam z prvej ruky. Som si isty ze nikto by ju neupravoval ani nic podobne."
Fotka bola viackrát upravená programom, znížené aj rozlíšenie (pravdepodobne aby sa zmestila do štruktúry nejakého blogu)


V zmysle "upravoval" som myslel, ze by to niekto z nich odfotil a toho ducha tam nejak prirobil. Bola normalne cvaknuta fotka, na ktorej sa ukazala ta zvlastna tvar.
To, ze uz niekto z nich si ju otvoril v nejakom programe, zakruskoval cervenou farbou toho ducha a poslal tomu na preskumanie, to uz je toho vec kto to poslal. Vobec netusi, kto to poslal na preskumanie. Samozrejme to nema nic spolocne s originalom fotografie, cize tieto dve veci nemozes spajat v jednu.

Citácia:
Keď si rozmýšľal, že tam cez víkend pôjdeš, tak snáď vieš, kde sa to nachádza, nie? No každopádne, ak aj nie, predsa si dostal tú fotku z prvej ruky, čiže zistiť lokáciu a napísať ju sem nemôže byť pre teba žiaden problém...


Precitaj si sekciu Prichadzam s novym info a rozhovor so Stenleym.

Citácia:
"dali tu fotku nejakemu specialistovi at en urobil nejaky iny kontrast ci co a objavil aj druhu tvar"
Tá druhá tvár je viditeľná sfleku a špecialista by s tým spravil podstatne viac ako výsledok, čo si sem postol. (čiže tá fotka čo tu je nieje ani od špecialistu, ani originál)


Samozrejme ze to nie je original. Uz to tu bolo velmi velmi vela krat povedane. A toho specialistu som myslel toho cecha co skuma taketo fotografie a dal si sem aj ten link.

Citácia:
"Originalny rozmer fotografie sa mi zda ze bol identicky tomuto cize o nejaku zmenu velkosti fotky sa nejednalo."
Pekne ťa prosím, ukáž mi mobil, ktorý fotí v takom rozlíšení...


Sam som sa spytal v emaile, cize uvidime ci a co dotycny odpovie.

Citácia:
"Samozrejme original je bez kruhov a bez zvyrazneni. Ano, mas pravdu nikto z nich nerobi do grafiky ani nic podobne a vsetci su "poondiaty""
Hovoril si, že ten obrázok prešiel nejaký špecialista... zrazu to už ale editoval niektorý z nich, keďže poriadne ani kruh nevie nakresliť... A ten čierny kruh pod tým si nevysvetlil.


Specialistu som ti napisal uz hore a kto to editoval a poslal jemu to ti neviem povedat. Cierny kroh tiez neviem kedze neviem kto z nich tu fotku poslielal tomu odbornikovi

Citácia:
Tu si to už vysvetlil, najprv to prešlo cez odborníka, potom zase nie, a teraz znova prešlo. Tak sa už rozhodni prosím.


Myslim, ze to je jasne. Zbytocne mutis vodu, ktoru som jasne vysvetlil niekolko krat. Nebudem opakovat cize plane reci

Citácia:
Lenže sem si upol obrázok, ktorý sa dá nájsť na internete podľa môjho linku. A ak to neupravoval sám autor, tak potom ten, kto to upravoval a upol to, aby si si to aj ty mohol stiahnuť a capnúť sem, dopustil trestného činu, nie?



Ano da sa najst na internete a preva preto som to sem upol ako ukazku. Nepoznam clovek ktory to upol na ten server. Proste naznacil v editore toho ducha a poslal asi, ja neviem kedze neviem kto to je a preco to spravil. Tazko sa o taketo vecii opierat.

Citácia:
"Neviem kde presne"
Aspoň mesto, alebo aspoň štát si spomeň... Keďže si v mailovom kontakte s autorom fotografie, mal by si to vedieť, alebo aspoň vedieť zistiť...


Cast : Prichadzam s novym info

[/quote]







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 15:52

Samozrejme ze to nie je original. Uz to tu bolo velmi velmi vela krat povedane. A toho specialistu som myslel toho cecha co skuma taketo fotografie a dal si sem aj ten link.

Jasne, ťažiť z informácií ktoré si nevie človek vygoogliť je najjednoduchšie :) Ale dobre, hrám tvoju hru ďalej:

Píšeš, že autor poslal tú fotku "nejakému" špecialistovi. No zrazu je to ten čech :) A zrazu nevieš, kto to upol na server, aj keď vieš, že to autor poslal špecialistovi čechovi, ktorý to sám upol na ten server s jeho analýzou. Navyše, keby si si tú českú stránku aspoň prečítal, tak by si vedel, že tá fotografia sa k nemu dostala od akéhosi človeka menom Jirka D. ktorý vlastnil len ten počmáraný neoriginál, čiže ten špecialista asi ten čech nebude.

Trepeš dve na tri a zamotávaš sa vo vlastných klamstvách.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 19:45

Skutocnost ktora sa ohorala tu uz bola niekolko krat popisana. Bola odfotografovana fotka, kde na nasli tvar(e) neznamych ludi.

Vsetko co sa stalo bolo realne. Ak sa potrebujes chytat za slovicka urcite sa niekto takuto hru s tebou zahra, no odomna to necakaj aby som ti vysvetloval co ako bolo milion krat. Vsetko tu uz bolo povedane.

Fotografia a udalost, ktora sa odohrala je realna aj ked ju budes do nekonecna spochybnovat. Ja ta nenutim aby si tomu veril.

Mozes sa tu dotahovat donekonecna a vzdy si nieco vytiahnes a prekrutis, no pravdu a to co sa stalo nevyvratis nikdy, bez ohladu na to co si myslis.







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 19:49

Myslim ze staci ak splnis toto:
Kde to bolo fotene?
Kedy to bolo fotene?
Original foto / spodna polovica...
zvysok asi nie je podstatny


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 20:01

Kedy už splnil... ostatné splní až keď si to vygoogli :)

Snacker - pravda sa nedá vyvrátiť, to je pravda, no rozdiel je v tom, že ty nehovoríš pravdu :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 20:07

eXistenZ píše:
Snacker - pravda sa nedá vyvrátiť, to je pravda, no rozdiel je v tom, že ty nehovoríš pravdu :)


Ak by si veril tomu co hovoris, prestal by si pisat uz davno a nevenoval tomu taku velku pozornost.







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 20:13

Neboj, až také zaujímavé to nieje. Ja už viem, že si tu z nás robíš prdel, len chcem vedieť, s akými informáciami vyrukuješ po obdržaní odpovede od tvojho "známeho". Už si sa dosť zahrabal do klamstiev neustálymi zmenami faktov, som zvedavý aké horúce novinky prinesieš teraz...







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.03.09
Prihlásený: 10.09.17
Príspevky: 139
Témy: 71
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2009 22:46

don jebot píše:
mne sa stalo deja vu ... normalne som uhadol ake pojde zo zakruty auto ..


lol :D deja vu je ked prežiješ niečo a tvoja hlava si povie že toto som už raz zažil to je deja vu a nema to nič spoločne s touto temou :D


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2009 11:39

eXi: myslim, ze sa uz neozve :D

Snacker píše:
Z geografickeho hladiska to bolo myslene cca. od par sto km.

cize vies priblizne, kde to bolo fotene, inak by si tie km nenapisal... ale aj napriek tomu tvrdis, ze to nevies, dokonca ani pribliznu oblast...

Snacker píše:
E-mail bol odolany nie primarnemu zdroju ale lepsie informovanej osobe.

Preco si sa nespytal priamo primarneho zdroja? :)

Fotka moze byt realna, ale pribeh, co si nam tu predostrel, je totalny vymysel...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2009 11:54

stenley píše:
ale pribeh, co si nam tu predostrel je totalny vymysel...


Ziadny pribeh som nepredostrel. To, ze to male decko zacalo plakat konieckoncou vidis aj na fotke. To, ze sa fotili na chate partia, to som povedal lebo som to tak pocul. To, ze mam fotku od zdroja je fakt. To, ze neviem kde to presne bolo je fakt. Tak aky nezmysel?? Povies nezmysel, to je pekne ale co z toho? Ja ti poviem, to je zmysel. A neboj sa ked sa bude niekto normalne pytat, kludne mu odpoviem.

stenley píše:
Preco si sa nespytal priamo primarneho zdroja?

Menil som si mailovu adresu a stratil som na neho kontakt, cize z tohoto dovodu pisem osobne na ktoru kontakt mam.







_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2009 11:56

stenley píše:
eXi: myslim, ze sa uz neozve :D


vdaka bohu, ze si nemal pravdu, tento thread bol po dlhom case nieco zaujimave na tomto fore, bola by skoda nepokracovat. :)
Inac fakt nerozumiem tymto ludom, preco by mal fotoaparat zachytit nieco, co clovek nevidel?

Asi najviac sa mi paci : idem niekam par sto kilometrov na vikend, este ale neviem kam. v spojeni s : dej ma zaujal, najma ked sa odohral v takej blizkosti :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vsetko co sa vam stalo mysteriozne

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37
Bydlisko: BegyBen
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2009 12:06

stopa27 píše:
Asi najviac sa mi paci : idem niekam par sto kilometrov na vikend, este ale neviem kam. v spojeni s : dej ma zaujal, najma ked sa odohral v takej blizkosti :)


Priznam sa , ze som to pisal aby to pochopili ludia s priemernou inteligencou. No ak to nezabralo, za to skutocne nemozem. Tvoje vyjadrenia niesu presne, co si napisal a jasne som tieto veci vysvelil hore. Ak nerozumies, kludne sa spytaj pastnem ti to tu este raz aby si si to mohol precitat.

ac.milan píše:
... a tvoj pokus nas oklamat.


Pokial si dobre pamatam, napisal som jeden prispevok a to som sa v nom ovela menej vyjadroval o tejto udalosti ako o tej co sa mi stala, z dovodu, ze sa to nestalo mne a nemam tolko informacii o tom. Na to mi niekto napisal aby som sem dal fotografie. Takto nevyzera niekto, kto by mal umysel vas oklamat.

Na jednom konkurenckm fore som original fotografie dokonca s umyslom aby sa na to pozreli ludia zverenil. Bolo to presne v ten vecer kedy som j dostal, no asi o tri minuty som si uvedomil, ze tu fotografiu dal mne na osobne ucely a neviem ci je prinajmensom moralne to rozhlasovat do sveta bez nejakeho suhlasu, o ktory som ani neziadal a tak som prispevok hned stiahol.


Naposledy upravil Snacker dňa 19.12.2009 12:20, celkovo upravené 1






_________________
"Ženy jsou jako domény. Ty nejlepší jsou zabrané, ale pořád můžete získat nějaké z exotických zemí."
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 519 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Co zaujimave sa vam stalo za tento den

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 43, 44, 45 ]

v Krčma

1344

40788

02.07.2008 23:50

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prieskum: Stalo sa vám s WinXP že program nešiel?

v Operačné systémy Microsoft

9

498

16.03.2008 19:29

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prehrivanie, a vsetko co sa stalo potom

v AMD - Advanced Micro Devices

17

1158

16.05.2009 20:00

johnny7 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BIOS - čo sa stalo?

v Biosy a ladenie výkonu

1

517

17.05.2012 21:38

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co by sa stalo, ak...

v Ostatné grafické karty

3

1212

01.03.2007 13:30

Mastros Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nieco sa stalo z repro

v Zvuk

6

583

26.06.2010 18:03

LE_IWAN22 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co by sa stalo ak... 2

v Ostatné grafické karty

4

1157

31.03.2007 17:45

Shark NX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mam zacat? a kolko by to stalo

v Modifikácie, návody a projekty

18

2006

30.12.2008 17:41

webkar Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Netusim co sa stalo...Prosim o pomoc

v Sieťové a internetové programy

10

760

12.04.2009 7:09

bayo15 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo sa mi stalo s počítačom? Prosím Pomoc!

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bezpečnosť a firewally

48

1246

01.02.2013 8:31

Livto Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. google ide vam ?

v Sieťové a internetové programy

4

774

06.09.2009 1:41

piskvorko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nálepka VAM R1

v Automobily, motorky

1

442

10.07.2023 5:38

Ivan-K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vám tam chýba?

v Webdesign

3

809

30.12.2007 16:05

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. robí vám KDE problémy?

v Operačné systémy Unix a Linux

12

784

12.08.2008 12:49

branislav.poldauf Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co vam ide lepšie?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

31

2992

22.01.2008 18:47

EndersoN Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako vám fičí VirtualDub?

v Video programy

0

1276

05.06.2006 15:08

router Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra