[ Príspevkov: 51 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

pozri si testy
http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/di ... html#sect1
v hrach, ktore vyuziju 4 jadro sa to odrazi


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 06.12.2010 21:21 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

ok vďaka moc :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

A do buducna tiez lepsie 4 jadra. Nerozumiem co je na tom dvojadre take uzasne ked ho predavaju drahsie ako quad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.12.2010 14:28 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

jj veď to aj mňa zarazilo :D ďakujem všetkým :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 17.11.07
Prihlásený: 01.12.24
Príspevky: 1273
Témy: 118 | 118
Bydlisko: SE

Prišla mi odpoved z microsoftu, je možne robit upgrade z hociktoreho XP, ale musi to byt ten istý jazyk. Ale pozor ty môžeš robit upgrade iba na krabicovu verziu XP !!!! nie oem verziu lebo ta sa viaže k tej starej MB. Ja v tvojom prípade by som kupil oem verziu win7, cena je ta ista ako upgrade a to XP predal ak je to krabicove.... možno by som ho kupil aj ja.....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.12.2010 15:56 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

No ja osobne nevlastním žiadny Windows, takže odo mňa nekúpiš :( PC ,s ktorého píšem je jedného kamaráta spolu sme ho re inštalovali a on doniesol z domu CD že vraj orig. XP len nejaká edícia pre firmy či čo :D - upgrady idu v pohode. Teraz vyplýva zopár otázok aká je to verzia? kde to zistím? a pôjde mi na to ten upgrade? . upgrade chcem preto pretože som študent a mám naňho nejaké zľavy. Ešte jedna vec mam NB a tam bol win7 nainštalovaný už keď som ho kúpil šiel by mi ten upgrade aj naňho?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 17.11.07
Prihlásený: 01.12.24
Príspevky: 1273
Témy: 118 | 118
Bydlisko: SE

U teba to nemá zmysel riešit ak kupuješ nový počitač, upgrade je drahší ako oem verzia w7 vid:
upgrade:
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c3150584
oem verzia:
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c7319214


_________________
CPU: r5 7600 CPU cooler: Thermalright Silver Arrow MB: ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI RAM: Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36 GPU: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT HDD system: SSD disk Kingston KC3000 NVMe 2TB Case: Lancool K58 PSU: Seasonic Focus Plus 750 Platinum

Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý. (A. Einstein)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 07.12.2010 19:13 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

ok už som to aj ja nejak poplietol, ešte raz Ďakujem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 09.12.2010 20:02 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Caute, včera som bol s jedným kamarátom a povedal mi že by vedel zohnať Sapphire ATI Radeon HD 5870 1GB GDR5 za cenu okolo 250 eur. Myslíte že sa to oplatí ? :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

oplati


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Podla mna nie ked nova HD6870 stoji 220€ a je len o cosi menej vykona ale ma lepsiu spotrebu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 09.12.2010 20:19 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

OK dik :) síce nebude úplne nová, ale myslím že dobrá kúpa :roll:

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

hmm no ja som sa už rozhodoval medzi GTX 470 a HD6870, tam som sa rozhodol pre GTX 470 -MSI twin Frozer II, ale keď teraz prišla táto ponuka , no neviem, myslím že 600W s tým nebude mať problém :?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

ziadny problem, ta karta ma max 181W v zatazi


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 09.12.2010 20:24 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

no mirom ma trochu zneistil ale myslím že to zoberiem ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

hd6850 ma 127W a hd5870 181W co je na 600W zneistenie???? ten zdroj to potiahne v pohode aj s rezervou


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 09.12.2010 20:35 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

pekne si to napísal :D, tak ja mu idem zavolať že to beriem, dik obidvom zatiaľ :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 22.12.2010 13:30 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Zdravím,
trochu ma to zarazilo ale toto sú tie isté dosky
http://datacomp.sk/mb-gigabyte-intel-p55-usb3-1156-_d61263.html a
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14459311 pretože táto nemá podporu 1600 MHz RAMiek, teraz neviem myslíte, že tlačová chyba?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 30.05.25
Príspevky: 4730
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Prešov

to sú len nepresnosti v shope, často sa to dá všimnúť aj na pccku.

najlepšie je overiť si to na stránke výrobcu
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=3311#sp
/RAM až do 2200 MHz u tejto dosky/


_________________
WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 22.12.2010 14:23 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

no na stránke výrobcu je:
Support for DDR3 2200/1333/1066/800 MHz memory modules, síce ako si napísal RAM až do 2200 MHz, ale bez 1600 :) alebo sa mýlim? bere to aj tie?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 30.05.25
Príspevky: 4730
Témy: 59 | 59
Bydlisko: Prešov

hej, berie.
máš tam aj také, že "memory support list", kde si môžeš nájsť konkrétne typy podporovaných RAM
http://download.gigabyte.eu/FileList/Me ... 5-usb3.pdf


_________________
WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 553
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 22.12.2010 14:33 | Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur

ah, jasne som si to nevšimol hneď na prvý krát :/ ok, Ďakujem pekne :)


 [ Príspevkov: 51 ] 1, 2


Vianočný počítač :) PC zostava 800-850 eur



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herna zostava do 800-850 eur

v PC zostavy

3

527

17.10.2016 9:26

supachopa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herny notebook 800-850 eur

v Notebooky a netbooky

9

728

14.05.2016 15:17

michaelse

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC Zostava - 800 - 850 €

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

54

2014

01.08.2012 18:31

Sinky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava do 800-850 €

v PC zostavy

16

655

16.12.2013 22:05

fpsdilema

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava do 800-850 €

v PC zostavy

13

540

02.06.2012 17:51

dado1812

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook na hry a autocad do 800 max 850 eur

v Notebooky a netbooky

7

692

23.11.2020 22:42

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nový herný počítač 800-900 eur

v PC zostavy

1

537

18.05.2014 18:08

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Počítač All In One 800-1000 eur

v PC zostavy

2

555

24.10.2011 11:47

pcmania

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový herný počítač do hodnoty 800 eur

v PC zostavy

13

1273

17.09.2017 20:45

Ivan-K

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aky pocitac do 800 eur s procesorom amd

v PC zostavy

25

875

14.03.2011 0:34

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pocitac do 800 EUR vyuzivany hlavne na AutoCAD.

v PC zostavy

24

1360

01.11.2011 20:19

Joz1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zostava 850-950 EUR

v PC zostavy

13

859

20.12.2023 22:43

poper25

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava di 850 eur

v PC zostavy

5

557

24.11.2013 12:26

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava cca 850 eur

v PC zostavy

5

695

19.11.2013 14:59

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pc zostava do 850 eur

v PC zostavy

0

384

20.11.2016 19:33

ALIGATOR12332

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC zostava do 850 eur

v PC zostavy

5

554

12.02.2010 18:11

Matias555



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF