[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Velky problem s Nod32 a Windows XP

Registrovaný: 27.08.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 84
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 23.02.2008 16:24 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

Zdravim skusenych uzivatelov, mam velky problem..
Pouzivam antivirus Avast {free verziu} a dneska som si chcel na chvilku nainstalovat Nod a skontrolovat nahodou ci nemam niake vyrusi. Pri instalacii vsak PC zamrzol, tak som ho restartoval,
a odvtedy ked zapnem PC, tak nabehne Windows, zapne sa, a vsetko sa zda byt v poriadku nez nezacne startovat Nod, vtedy sa vsetko zamrzne..
Potreboval by som niak pomoct, hladam niaku radu ako ten nod odstranit, alebo hladam niaku inu radu co by mi pomohla.
Teraz som sa dostal na internet pomocou CD Kubuntu, chcel som skusit aj dostat sa do Cecka a tam Nod odstranit, ale niak ma tam nechce pustit..
Tiez som skusal nainstalovat toto Kubuntu, ze ked bude nainstalovane tak sa dostanem do suborov a ten nod odstranim, ale pri instalacii mi to ukaze jeden harddisk, a chce odomna na kolko patricii ho chcem rozdelit, atd., a to by vsetko zmazalo, a to ja nechcem.
Skusal som aj dat instalacne cd Win XP a tam vybrat repair, ale chce to heslo administratora, pritom tam mam jedno prihlasovacie konto [Peter} a to konto ma administratorske prava, heslo nema ziadne tak neviem co po mne chce..
Prosim pomozte mi niako, myslim si ze ked ten Nod niak odstranim, tak bude vsetko v poriadku
Windows mam Win XP SP2

Dakujem velmi pekne za kazdu pomoc


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Velky problem s Nod32 a Windows XP

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...
NapísalOffline : 23.02.2008 16:36 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

okooko píše:
Skusal som aj dat instalacne cd Win XP a tam vybrat repair, ale chce to heslo administratora, pritom tam mam jedno prihlasovacie konto [Peter} a to konto ma administratorske prava, heslo nema ziadne tak neviem co po mne chce..


Keď spustíš Recovery Console je normálne, že pýta heslo. Konto administrátora je konto , ktoré vytvorí Windows a normálne sa nezobrazuje iba pri štarte v núdzovom režime. Keď tam heslo nie je dáš Enter a ideš. :D
Naštartuj Windows v núdzovom režime (pri štarte PC F8) a odstráň Nod.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Velky problem s Nod32 a Windows XP

Registrovaný: 27.08.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 84
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 23.02.2008 17:51 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

Uz som to tak poriesil, ze som chcel nainstalovat na novo windows, ale ponuklo mi to repair tohto windowsu co mam, tak som to dal, sice neviem ci to spravilo spravne ale nakoniec som sa sem uz dostal, len ked chcem odinstalovat ten nod tak to sekne, mozem ho akurat tak vypnut..
A diky ten nudzovy rezim skusim, nevedel som tu skratku..


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Velky problem s Nod32 a Windows XP

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...
NapísalOffline : 23.02.2008 18:10 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

Teraz som si všimol - nemôžeš používať dva antivíry :shock: preto ti to mrzne


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 23.02.2008 18:27 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

...pred dvomi dnami som riesil ten isty problem u kamosa...mal avast, hodil nodku a PC uz nenabehol,sekol sa pri spusteni Nodky...odinstaluj avast v nudzovom rezime a bude po probleme..

edit:// aj tak sa da :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Velky problem s Nod32 a Windows XP

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153 | 153
Bydlisko: Komárno
NapísalOffline : 23.02.2008 21:15 | Velky problem s Nod32 a Windows XP

jj nemožes aj ja som som mal AVas v pc hodil som tam NOD32 3.xx.xx a potom mi zamrzol a vsetko možne myslel som že to robí to že je novy a narocny n system tak som ho zmazal potom som niekde cital že to tak nemože byť tak som stiahol zas ESET slr smart security a vyhodil som avast a potom to ficalo a ide mi to bez zamrznutia a este ktomu je aj rychlejsi ako s avastom.


_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
 [ Príspevkov: 6 ] 


Velky problem s Nod32 a Windows XP



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Windows 7 Veľký problém

v Windows

9

754

27.05.2011 16:37

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Velky problem s Windows Xp

v Windows

3

392

17.05.2010 17:35

Denco1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Velky problem. notebook sa nezapne. windows nenabehne.

v Windows

8

3117

16.12.2013 1:09

Ladislav85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NOD32 po aktualizácii spôsoboval nestabilitu Windows

v Novinky

3

554

07.09.2010 19:55

LeaR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem NOD32

v Antivírusy a ochrana

15

1733

16.03.2007 13:18

Ingenium Deerro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NOD32 4 problem

v Antivírusy a ochrana

1

1607

05.05.2009 5:58

dinoboro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s NOD32

v Antivírusy a ochrana

1

423

26.10.2013 13:59

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nod32 problem Kernell Service

v Antivírusy a ochrana

1

1493

03.03.2007 19:04

XPM

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NOD32 a môj problém

v Antivírusy a ochrana

14

1536

02.07.2007 17:41

Tomas1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nod32-problem s Guild wars

v Antivírusy a ochrana

4

665

24.04.2008 16:13

P€PoX

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Nod32 - verzia na 40 000rokov - problem

v Antivírusy a ochrana

1

594

31.10.2009 11:10

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

velky problem

v Windows

5

573

15.01.2008 0:10

malman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ESET NOD32 64-bit problem s odinstalovaním ....

v Antivírusy a ochrana

10

2508

19.04.2010 22:25

Milanese

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mam velky problem

v Windows

2

586

18.01.2008 22:08

Tomas1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Veľky insert - problem

v Databázy

8

864

06.05.2009 14:54

Hue

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Modem - veľký problém

v Siete

17

2489

02.03.2008 20:46

Devil_SK



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF