Seruste uvažujem nad prechodom na mac tak pri tej príležitosti ponukam na výmenu moj notebook sony vaio fit 15e black:
Intel core i5 3337u,8gb ram,1tb hdd,intel HD4000/nvidia 740m,15,5" LCD,podsvietená klávesnica,integrovaný subwoofer,baterka cez 5 hodín pri filme,samozrejme je aj záruka v nayku-kupovaný bol 2014.Bezproblémový stav nového.
Moja predstava o macbooku je že musí to byť pro bud 13 alebo 15 od 2009 a vyššie,minimum 4gb ram,500gb disk a nvidia grafika.Podsvietenu klávesnicu maju asi všetky a mal by byt zachovalý a hlavne nerozoberaný a nijako do neho nezasahované s origo OS Doplatkom +- sa nebránim.Pre info za Sony som dal 800e.
_________________ NTB1-Dell Inspiron 15-Intel Core i7-4510u@3,1ghz/16gb ram ddr3l/256gb Samsung PM871/Nvidia geForce GT 750m 2gb gddr5/LCD 15,6" hd/Backlit Keyboard NTB2-Acer E1-572g vine red-Intel Core i7-4500u@3ghz/8gb ram ddr3l/1tb Apacer AS350/Amd Radeon HD 8750m 2gb gddr3/LCD AOC 24G1WG4 144hz/Trust RGB keyboard+Zuoya RGB mouse HTPC1-HP Elitedesk 705 G4-AMD Ryzen 5 pro 2400GE@3.8ghz/16gb ram/SAMSUNG MZVLW256HEHP-000L7 256gb NVMe/AMD Radeon Vega 11/Wifi HTPC2-Pegatron Saishiat 2-Intel Celeron 1037u@1.8ghz/8gb ddr3l ram/64gb ssd mSATA/Intel HD/Wifi
Iphone 14 plus 128gb |