[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 15.05.13
Prihlásený: 07.10.25
Príspevky: 506
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Lehnice
NapísalOffline : 03.09.2017 16:06 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Caute mam malú otázku, pc z popisu mi nejako moc neťahá gta 5 v online(nikdy som neskúšal offline). Zapnem hru po načítaní v garáž je tak 60% využitia na cpu ako náhle vyjdem von tak to vyjde na 80+ a ked sadnem do auta tak je to 97% a viac pritom uz mam frame dropi do 35fps čo už je citeľné. Casom je využitie ramky tak 10gb (10865mb som mal najviac).
Môže tak ťahať cpu?
Hrám to na high detailoch na 1080p, tiene na very high. Co sa týka grafiky nevykazuje nejaké brzdenie tá len málo krát prejde do 100% a zacne brzdiť hru.
Len som pozeral na yt sú videa a tam pri streľbe a vybuchoch prechádza moje cpu na 100% pri hraní tak 70 a menej. Neviem ci to je tým ze uz tá hra pokročila v updatoch a viacej tlačí cpu alebo mam niečo riešiť.


_________________
Mobil: Samsung A50 white
PC- CPU: Intel i5 9400f | MB: Asus ROG H370i gaming | GPU: Gigabite Gtx 960 4GB | Ram: 2x8GB Kingston hyperx 2666Mhz CL16 | PSU: Fractal integra sfx 450W | Case: Fractal Node 202| Cpu fan: Noctua NH-l9i | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB | SSD: WD blue M.2 500Gb

Ntb: Acer Aspire R13 R7-371T-702T
________________________________________________________________
Vždy predávam aj mimo fóra !!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 03.09.2017 16:14 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Nemáš tam vlastnú hudbu ? Prípadne skús vypnúť rádio pri hraní či vyťaženie klesne.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 15.05.13
Prihlásený: 07.10.25
Príspevky: 506
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Lehnice
Napísal autor témyOffline : 03.09.2017 16:16 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Nemam okej večer to skúsim. Inak hru mam uloženú na hdd nie ja ssd.


_________________
Mobil: Samsung A50 white
PC- CPU: Intel i5 9400f | MB: Asus ROG H370i gaming | GPU: Gigabite Gtx 960 4GB | Ram: 2x8GB Kingston hyperx 2666Mhz CL16 | PSU: Fractal integra sfx 450W | Case: Fractal Node 202| Cpu fan: Noctua NH-l9i | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB | SSD: WD blue M.2 500Gb

Ntb: Acer Aspire R13 R7-371T-702T
________________________________________________________________
Vždy predávam aj mimo fóra !!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 14.01.18
Príspevky: 43
Témy: 13 | 13
Bydlisko: Námestovo
NapísalOffline : 03.09.2017 18:10 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Aku mas vlastne i5 ? Neviem pisal si vobec ? Alebo som ju prehladol ? :) Alebo je to tam co mas v signature ? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 15.05.13
Prihlásený: 07.10.25
Príspevky: 506
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Lehnice
Napísal autor témyOffline : 03.09.2017 18:18 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Hej je to v popise :D zabudol som dopísať


_________________
Mobil: Samsung A50 white
PC- CPU: Intel i5 9400f | MB: Asus ROG H370i gaming | GPU: Gigabite Gtx 960 4GB | Ram: 2x8GB Kingston hyperx 2666Mhz CL16 | PSU: Fractal integra sfx 450W | Case: Fractal Node 202| Cpu fan: Noctua NH-l9i | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB | SSD: WD blue M.2 500Gb

Ntb: Acer Aspire R13 R7-371T-702T
________________________________________________________________
Vždy predávam aj mimo fóra !!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 14.01.18
Príspevky: 43
Témy: 13 | 13
Bydlisko: Námestovo
NapísalOffline : 03.09.2017 18:34 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

A od kedy mas tento problem ? Troska mam obavy s GPU ci je schopna zvladnut hru na HIGH... Skus nastavit nizsie detaily v hre pre grafiku.

Ja osobne som to hral na GTX 970 4 GB ale zdaleka som sa nevedel vysokym detailom :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 2111
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 03.09.2017 23:07 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Ak by bol problém s tou tak mu nejde cpu na 100%, tie FPS stopy budú tými 100%tami kedy to nestíha cpu tlačiť do grafy, ak teda GPU nebeží tiež na 100%

// Spojený príspevok Ned 03.09.17 23:08

Ak máš rýchly net tak to rovno zmaź a znova stiahni.


_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 15.05.13
Prihlásený: 07.10.25
Príspevky: 506
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Lehnice
Napísal autor témyOffline : 04.09.2017 9:51 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Radio nepomohlo. Stále sa to drží na 95% a viac. Grafika ide tak na 46-70%. Net moc rychli nemám. Ak to bude treba tak to vyskúšam


_________________
Mobil: Samsung A50 white
PC- CPU: Intel i5 9400f | MB: Asus ROG H370i gaming | GPU: Gigabite Gtx 960 4GB | Ram: 2x8GB Kingston hyperx 2666Mhz CL16 | PSU: Fractal integra sfx 450W | Case: Fractal Node 202| Cpu fan: Noctua NH-l9i | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB | SSD: WD blue M.2 500Gb

Ntb: Acer Aspire R13 R7-371T-702T
________________________________________________________________
Vždy predávam aj mimo fóra !!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 2550
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 04.09.2017 10:43 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Teploty máš aké? Kamarát mal podobný problém v hre, grafika vytazená na 70% a hra sekala, procak skoro na 100%, až následne zistil že mal teploty procaku 100C pritom dovtedy nemal žiadny problém, no prišla náročnjšia hra na cpu a prejavilo sa to, prepastoval a má pokoj na 60 stupnoch bez sekania vysmiaty.


_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Razer Tomahawk ATX | MONITOR: 48" ROG Swift OLED PG48UQ | RAMENO: Rapture ECLIPSE SXL Ultra | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Aiyima A03 + Heco Aurora 300 + Magnat subwoofer 200A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
V gta 5 takmer i5 stále na 100%

Registrovaný: 15.05.13
Prihlásený: 07.10.25
Príspevky: 506
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Lehnice
Napísal autor témyOffline : 04.09.2017 12:07 | V gta 5 takmer i5 stále na 100%

52 az 55 tam nemám problém.

// Spojený príspevok Uto 05.09.17 10:44

no zavrel som jeden proces ktorý žral tak 10% z procaku stále a je to lepšie, v garáži tak 50% len tak na mape 70% a ked sa rozbehnem tak to je aj tých 100% ale to už je prostre procákom asi ...


_________________
Mobil: Samsung A50 white
PC- CPU: Intel i5 9400f | MB: Asus ROG H370i gaming | GPU: Gigabite Gtx 960 4GB | Ram: 2x8GB Kingston hyperx 2666Mhz CL16 | PSU: Fractal integra sfx 450W | Case: Fractal Node 202| Cpu fan: Noctua NH-l9i | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB | SSD: WD blue M.2 500Gb

Ntb: Acer Aspire R13 R7-371T-702T
________________________________________________________________
Vždy predávam aj mimo fóra !!
 [ Príspevkov: 10 ] 


V gta 5 takmer i5 stále na 100%



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

XP - stále tučné písmo (takmer všade)

v Windows

2

706

27.05.2010 15:49

laco623

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

takmer 100% vytazenie CPU na Youtube

v Sieťové programy

6

1163

11.04.2010 13:11

SkyHiRider

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Wifi - download takmer nefunguje, upload fici na 100%

v Siete

2

631

30.03.2012 14:10

mil84

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

celeron ide stale na 100%

v Biosy a ladenie výkonu

3

688

26.02.2008 18:03

maross

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Disk pracuje stále na 100%

v Windows

5

5109

30.10.2015 9:55

Leslie12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PWR_FAN 3pin stale na 100%

v Chladiče a všetky druhy chladenia

1

393

15.01.2014 21:17

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CPU Fan ide stale na 100%

v Chladiče a všetky druhy chladenia

0

593

28.02.2016 17:48

Lozty

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vyčistený a nová chladiaca pasta-stále teplota okolo 100°c

v Notebooky a netbooky

9

1850

24.06.2013 19:12

donnie

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

rozdiel Gta IV a Gta Episodes From Liberty City

v Hry a herné konzoly

12

1511

17.04.2011 14:05

LukasMI

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA 3 ,GTA VICE CITY na 64BIT?

v Hry a herné konzoly

3

1217

06.07.2008 19:30

zmija31

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA San Andreas na GTA IV engine

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

31

3176

23.08.2011 21:12

Fry

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

gta 4-gta san andreas

v Hry a herné konzoly

2

1039

24.01.2010 18:37

xpeterx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

originalnost? takmer nemozne..

v Ostatné

8

843

23.08.2008 17:46

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Takmer čarovný prsteň...

v Novinky

4

557

05.03.2014 23:38

ViktorinoSK

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: psu Corsair 400w -takmer novy

v Bazár

7

674

29.11.2010 19:28

Kozel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Takmer akákoľvek hra Steam/Origin

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Bazár

116

5815

19.04.2015 23:04

d&rthak



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF