Nie, zle si ma pochopil, svoje casovanie som uviedol len ako priklad.... chyba je v tom ze BIOS (nie windows, ten s tym nic nema) sa rozhodol (na zaklade neviem coho) ze nastavi frekvenciu na 667. Chod do biosu a tam sa to da zmenit. Je tu ale aj taka moznost, ze tvoja doska nepodporuje 800 MHz ramky... v takom pripade to ani nenastavis
a len tak na okraj, ak ma tvoja ramka 5-5-5-12, tak potom nemame rovnaku
