Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 27.12.12 Prihlásený: 13.02.14 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 | |
Registrovaný: 17.08.11 Prihlásený: 21.04.26 Príspevky: 2507 Témy: 75 | 75 Bydlisko: Brvnište, t... |
davas prednost nvidii (pouzivas cuda) alebo amd? a skor budes chciet asi pasivnu vsak?
_________________ CPU: AMD Ryzen 2700X, Chladič: Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Ram: G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL14 Trident Z RGB, Základná doska: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING, GPU: ASUS ROG STRIX RX VEGA 64, Zdroj: Seasonic Prime 650 W Platinum, SSD: Samsung 970 EVO, 500 GB HDD1: Seagate Barracuda 7200.14 1000GB, HDD2 2,5 Samsung SpinPoint M6 250gb, ASUS DVD DRW-24D5MT, Skrinka: Fractal Design Define R6 Blackout Tempered Glass, Monitor: BENQ GW2320 Mobil: Huawei Mate 10 lite Slúchadlá: AKG K141 Studio, AKG K420, Xiaomi Piston 2 |
|
Registrovaný: 27.12.12 Prihlásený: 13.02.14 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
ujo zigo píše: davas prednost nvidii (pouzivas cuda) alebo amd? a skor budes chciet asi pasivnu vsak? No keď ti mám pravdu povedať,moc sa do VGA nevyznám takže mi je dosť jedno či nVidia alebo AMD.Ide mi hlavne o to aby mi pasovala k zákl. doske a CPU,CUDA používam na akceleráciu videa. Pasívne chladená je lepšia(0dB/tichá),ale čítal som že aj niektoré aktívne chladené sú dosť tiché. Skrátka by som chcel doporučiť nejakú dobrú VGA v pomere cena/výkon 
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 27.12.12 Prihlásený: 13.02.14 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Zotac vypadá dobre,len nechápem načo dávajú na VGA mini HDMI výstup(ako na mobil,tablet...)  ,zbytočné náklady navyše.Musím si ešte k tej VGA dokúpiť redukciu k môjmu "klasickému" HDMI káblu,aby som mohol spárovať PC k TV
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
ja som mal mini hmdi redukciu ku karte pribalenu, ak k tejto nebude, to je najmensi problem za 2-3€
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 27.12.12 Prihlásený: 13.02.14 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Xaltotun píše: http://www.alza.sk/zotac-geforce-gt630-1gb-ddr3-zone-edition-d346519.htm Kúpil som a už osadil tú GeForce GT630...,je to podstatný rozdiel oproti mojej starej VGA +dokúpil som si aj kvalitnú HDMI redukciu Ďakujem za radu 
|
|
|
Jak si zistil ze ta redukcia je "kvalitna" ?
|
|
Registrovaný: 27.12.12 Prihlásený: 13.02.14 Príspevky: 16 Témy: 3 | 3 |
Daron píše: Jak si zistil ze ta redukcia je "kvalitna" ? Či je to TOP kvalita to neviem(ani ma to netrápi),hlavne že funguje bez stráty kvality prenášaného obrazu  ("pozlátené" konektory)
|
|
|
Je tak isto kvalitna, ako hociaka bez pozlatenych konektorov. Tym kablom sa totiz prenasaju len 0 a 1, cize digitalny signal, nie analogovy signal. Tam tazko hovorit o nejakej kvalite, kedze ziadna normalna redukcia nebudue natolko nekvalitna, aby z 0 urobila 1, alebo naopak.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
|