Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 32 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 11:57

Zdravim prosim vas, chcem sa opytat ,ze ci sa mi oplati kupovat tento procesor, ci bude postacujuci a zvladne aj novsie hry viac menej bez problemov http://www.youtube.com/watch?v=HtCZ3ZyT ... re=related

a ktomu chcem dokupit novu dosku ,lenze neviem ktoru mam vybrat aby bola kompatibilna s tymto procesorom a aby to nebol zas nejaky smejd ale taka v pohode, aj co sa tyka v pomere cena/vykon. Mohli by ste mi nejaku poradit? Ale tiez len z tejto stranky http://sisoft.ekatalog.biz/default.aspx Dakujem.

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Ten prvy link si prosim nevsimajte, preklep :D Tu je link na ten procesor
http://sisoft.ekatalog.biz/zbozi/cpu-am ... p=z:170561


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 12:29

nemoze to byt z ineho shopu?
planujes taktovat procak?
ramky mas(ake)?







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.10.2010 12:36

killer píše:
nemoze to byt z ineho shopu?
planujes taktovat procak?
ramky mas(ake)?


vies co, ja by som bol najradsej keby z toho co som dal lebo tam vzdy chodim aj do kamenneho shopu a poznam tam aj ludi. Procak neplanujem vobec taktovat ani nic. Len cisto kupit a hrat ,ziadne zasahy robit nemienim. Ramky neviem presne typ len ze mam 2x 512


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 12:38

no lebo potom ti je uplne zbytocny Black Edition procesor
napis cenovy strop
aku mas teraz dosku?
a necituj posledny prispevok je to zbytocne







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.10.2010 12:41

preco je zbytocny? nerozumiem.. cenovy strop asi tak do 200E + planujem este dokupit RAM ,lebo 1GB je malo, takze to prihodim viac penazi. Teraz mam asus M2N-E


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 12:43

no black edition (BE) sa od normalnej verzie lisi len tym ze ma odomknuty nasobic teda ako stvoreny na extremny OC inak je to uplne to iste ako non-BE procesor kapisto?
doska je tato?
http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=NFlvt10av3F7ayQ9







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.10.2010 12:50

No tak to sa moze zist. Hoci teraz neplanujem taktovat, ale casom mozno,clovek nikdy nevie.. A ano doska je presna ta


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 12:55

tak ak chces ten BE procak, kludne...
ak je to ta doska tak mas DDR2 ramky







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.10.2010 13:00

No tak zobral by som ho, ale bude teda postacujuci na novsie hry? A mohol by si mi prosim ta najst ,co som dal link na ten shop, dosku k tomu procaku? Taku jak som pisal pomer cena/vykon. vdaka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.08
Prihlásený: 03.03.19
Príspevky: 268
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 29.10.2010 13:16

V dnesnej dobe je skoda za 90€ ist do dvojjadra. Za tu cenu mas z ineho eshopu stvorjadro...

AMD Athlon II X4 640, socket AM3, 3.0 GHz, BOX
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c6000373

+ nova doska

Gigabyte GA-880GM-UD2H
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c6700616

+ DDR3 pamate

Kingston 4GB (Kit 2x2GB) 1333MHz DDR3
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c9851486

Spolu sa v pohode vmestis do tvojho rozpoctu 200€+ (7€ nadlimit)

Celkom: [s DPH] 207,55 €

Ak by si nemal 7€ navyse, tak doska sa da najst aj lacnejsia (osobne by som vsak nesetril). Potrebujes ATX, alebo staci mATX? A zdroj mas aky? Graficku? Na hry ti nestaci len vykon procesora a pamete ram, potrebujes mat aj vykonnejsiu graficku kartu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.10.2010 23:17

No asi nakupim tie komponentny zo stranky ktoru si mi ty dal a nie z tej mojej lebo tam je to drahsie. A tiez si myslim ,ze radsej zoberiem ten athlon x4 ako phenom x2. Len neviem co spravim s tymi ramkami 2x 512MB co mi ostanu kedze su ddr2 a ta tvoja doska bude na ddr3. Ja nie som nejaky expert na pc takze neviem co je to mATX a ATX a ci mi bude stacit. Tak zdroj neviem ,zajtra tu napisem sa mi necche teraz rozoberat pc :) a graficku mam slabu no, ati radeon HD 2600 XT 256 MB.. A ta velkost pamate cache je 2mb natom procaku co si mi dal link, neni to malo? resp. ci to bude stacit, neviem kamos mi vravel ,ze cim vacsie cislo tym lepsie..? Btw je tam velky rozdiel vo vykone medzi tym co som dal link na ten phenom X2 - athlon X4?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 8:34

postupne:
1. zvysne ramky mozes sa nejaku symbolicku cenu predat ;)
2. ATX a mATX je velkost (format) dosky (nieco podobne ako pri papieroch existuje A4, A3,...) rozmer ATX predstavuje dosku velku 305 × 244 mm, mATX zase 244 mm x 244 mm. Planujes pouzivat rozsirujuce PCI karty (napriklad TV tuner, PCI zvukovku,....)?1 Ak ano, zide sa ti ATX doska ktora ma viac PCI slotov. Ak nie, mozes kupit mATX dosku ktora je minimalizovana tak, ze ked zapojis vacsiu grafiku (teda s lepsim chladenim), tak skoro ziadne miesto na rozsirujuce PCI karty ti uz neostane.
3. Cache cpu - no jasne cim vacsia tym lepsie ale si dost obmedzeny rozpoctom tak nemozes vyskakovat vysoko







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 11:30

tak asi zoberiem tu ATX, lenze tu chalan hore co mi dal link na tu dosku tak pri nej je vedla formatu napisane micro ATX.. v com je rozdiel oproti "klasickemu" ATX. A je tam aj ,ze ta doska ma integrovanu grafiku. A teraz co s tym? :D ked ja mam vlastnu na slot pci-e.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 11:36

rozdiel medzi mATX (micro ATX) a ATX som ti napisal vyssie (bod 2.) :rolleyes:
diskretnu grafiku zapojis normalne do PCIe a integrovana sa bud vypne sama alebo ju vypnes manualne v biose. Ta je vhodna napriklad keby bola diskretna vadna alebo z nejakeho dovodu nefunkcna tak aby si neostal bez PC







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 12:10

ahaa, tak zoberiem asi tu mATX. Len neviem si predstavit ako to budem zapajat doma...:D Dufam, ze nedoje*em tu dosku a procak este skor ako si stihnem zahrat :)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 12:12

podla mna zlozit pocitac do funkcneho stavu dokaze kazdy co je aspon trochu zrucny... casom ziskas skill a budes skladat pocitac aj zo zavretymi ocami ;) hlavne to rob pomaly - ponahlat sa nevyplaca







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 12:19

jasne no pomaly dalej zajdes:) Len mam strach,ze mi napr. nebude chciet sadnut lahko procak do patice, tak jemne pritlacim a puk :D A hlavne tie kabliky nejake pozapajat,kde co ide tak to neviem neviem...


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 12:22

vsetko mas v navode ku doske
nezabudni sa pred skladanim zbavit statickej elektriny (chyt sa radiatora alebo kolika v zasuvke) a az potom skladaj. procesor sa da zasunut len jednym sposobom (tiez mas vsetko v navode) a hlavne nepouzivaj hrubu silu ani na ramky ani na procak ani na nic vsetko musi ist krasne hladko







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 12:35

Teraz ti ma napadlo,ze chalani co mi hore davali linky na tie komponenty pccko.sk tak tam maju konfigurator s tym,ze si tam zadas svoje komponenty ,ulozis si to a si to nejak objednas a oni ti to poskladaju za nejaky poplatok, neviem kolko mozni 30e cca. Ale tak mal by som istotu ,ze by to bolo dobre spravene,ako ked si to sam spravim a nahoodu pokazim napr. dosku v hodnote 70e,tak to radsej obetujem navyse par eur, ci? myslis,ze je to dobry napad? Ale zas by som si k tym ramkam, procaku a doskam musel kupit bednu, zdroj,disk atd. tak neviem, Mozno ,keby sa ti chcelo pohladat nieco z ich shopu, nejaku schopnu bednu, zdroj a disk za rozumne ceny a aby boli veci kompatibilne navzajom vsetky dokopy tak by som popremyslal. Nebol by si taky dobry a nepozrel sa?:) Ď


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 12:37

hej mozu ti to poskladat (tusim 20€ to stoji)
napis cenovy strop na skrinu, zdroj, disk ak ich chces z pccka ("rozumna cena" je dost siroky pojem ;) )







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 12:51

ja ti naozaj neviem povedat moj strop ,pretoze neviem aku budem mat teraz vyplatu. Proste skus povyberat take veci ktore podla teba niesu moc drahe ale zaroven budu aj kvalitne a kompatibilne. Lebo nechcem aby sa mi stalo ,ze si ho kupim a mi budu blbnut veci prave kvoli tej nekompatibilite. Proste vyber veci a ja ti poviem ci je to vela a ked tak vyberieme nieco lacnejsie. Procesor necham ten co mi dal chalan link, a aj tu dosku a aj RAM. Takze tak skus nejak s tymto skombinovat pre tu kompatibilitu. Ď


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 12:53

tak aspon priblizne (v stovkach €)
ked vezmes tu dosku, procak a ramky co napisal kolega predtym, potrebujes este disk, mechaniku, skrinu, zdroj a grafiku
// grafiku mas aj integrovanu na tej doske takze tu netreba (mozes zase nasetrit a neskor dokupit dovtedy pobezis na integrovanej)







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 13:07

a ta integrovana grafika, to je aka?? strop do 300e samozrejme minus tych 207e za tamtie komponenty, takze do kopy tych 500E. Ale keby sa dalo aj za menej poskladat bol by som len rad

// pridané po 32 sekundách od posledného príspevku

a so zvukovkou to bude ako??


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 13:10

integrovana grafika je cip na zakladovej doske (neoddelitelny) skratka grafika ktora je sucastou dosky. takze ak to spravne chapem tak 300€ cca je na disk, mechaniku, skrinu, zdroj a ak vijde tak grafiku.
Zvukovka je integrovana na doske

Tu som daco vycaroval :-)
ZDROJ: http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/notebooky-príslušenstvo/zdroj-seasonic-s12ii-520-520w-80-plus-bronze-retail/p-c3102004
58,82€
DISK: http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/pevné-disky/seagate-barracuda-7200-12-500gb-hdd-serial-ata-30-ncq-16mb-cache-7200rpm/p-c3900716
33,44€
DVD: http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... bare-bulk-čierna-sh-s223c-bebe-cz/p-c7801245
16,74€
CASE: http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... ez-zdroja-čierna/p-c1117001
58,85€
Bez grafiky toto co som napisal vychadza 167,85€
Grafika: http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/grafické-karty/powercolor-radeon-hd-5770-1024-mb-ddr5(128bit)-hdmi-dvi-cf-pci-e-box-ax5770-1gbd5-h/p-c9202141
119,19€

S grafikou = 287,04€ (doprava zadarmo)







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 13:54

ja som tou integrovanou grafikou myslel skor ako ,ze aky je to typ alebo jej vykon, lebo to mi ona neda asi ani na steame v cs 1.6 100 fps stabilnych :) Ale asi zoberiem aj s grafikou ,pretoze ak si dam u nich poskladat comp a bez grafiky a oni mi daju na bednu tu blombu :D ci ako sa to vola, ktoru ked pretrhnem-poskodim skor ako mi skonci zaruka ,tak nemozem dat reklamovat veci. Takze tym padom keby som dokupil grafiku neskor tak by som nemohol otvorit bednu. No a co sa tyka toho zdroja bude mi bohate stacit 520W ? A chcem sa este opytat,ze na cpu budem mat fan, na grafike bude fan, ale nemam si dat este nejaky vetrak niekde ? alebo mi to bude stacit? A ta grafika, ja neviem proste sa rozhodnut ci nvidia alebo ati. Ja som sa skor vzdycky priklanal ku nvidii ale u nej sa clovek riadne preplati tak ako je to aj u intelu procesorov. Co si myslis ty? Bude ta "tvoja" grafika stacit na novsie hry , pofici to ? A nemal by som zobrat od inej firmy ako od powercolor?? A este co sa tyka tej bedne tak je tam ,ze typ formatu skrine ( podla zakl. dosky ) a je tam ATX.. ale ja idem brat tamtu dosku co mi dal link ten chalan a ona je mATX, nebude to vadit? A aj ten zdroj pekne vojde do tej bedne a vlastne ,vsetko co si mi tu dal bude kompatibilne? D

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

A ta bedna mi pride drahsia ako oni tam hned pod toutou maju aj ine bedne za menej penazi a aj s ventilatorom pricom tato co si mi dal bedna nema? tak jak mam teraz spravit?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 13:58

ak si das poskladat PC do pccka tak oni ti tam plombu nedaju (niesom si celkom isty ale tusim sa to tu uz riesilo) cize zaruka je potom na komponenty zvlast. na to co som napisal (+ to co navrhol kolega) ti bude 520W zdroj stacit urcite. od nvidie iba ak GTX 460 (cize taketo nieco http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/grafické-karty/gigabyte-geforce-gtx460-1024-mb-(256bit)-gddr5-hdmi-dvi-d-sub-box/p-c6700644 a neviem ci s tym vlezies do rozpoctu). Do bedne formatu ATX mozes nainstalovat aj mATX dosku ale naopak nie (teda ATX dosku nenapchas do mATX bedne). Zdroj samozrejme vojde







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 14:30

aha tak okey.. Tak tu od nvidie neberiem, je to je uz prilis drahe. A to chladenie co som ti pisal? hm? bude stacit len ak budem mat na cpu fan a grafike? nebudu sa prehrievat?Ci si mam este nejak ventilator doobjednat k tomu ale neviem ,ze kde by sa "pichol" . A ako som ti uz pisal tak tam maju v ponuke aj lacnejsie bedne uz aj so zabudovanim ventilatorom, nebude to lepsie riesenie? Alebo mam nechat tu bednu ktoru si mi ty vybral? A ta grafika? Nemohol by si mi este hodit link , nejaku alternativu namiesto totej a inu znacku?Lebo ja osobne powercolor nepoznam, a radsej by som isiel do niecoho znamejsieho. Myslis ,ze s touto zostavou by sa uz dali hrat novsie hry na slusnej urovni? A este ktomu disku ( a uz ti dam pokoj :P ) bude dostatocne rychly? neviem ,ze pri disku a ake parametre treba pozerat tak preto sa pytam. Sry ,ze tak vela otravujem ale pochop ,chcem mat istotu ,ze vsetko bude dobre, kompatibilne... D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.08
Prihlásený: 03.03.19
Príspevky: 268
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 14:34

Zdravim, ku tej grafike na doske (ja mam tu istu dosku, ktoru som ti poradil). Grafika je Radeon HD 4250 a ma 512 MB. Zatial som velmi hry neskusal, ale teraz mam nainstalovany CoD Modern Warfare 2 a bezi to v pohode bez "trhania" na strednych detailoch. Procak mam o jedno jadro slabsi (Athlon X3) a ramky tie iste ktore som ti poradil.

Ked neuvazujes do buducna nad kupou nejakej grafiky, ktora bude extremne odoberat prud, tak ti podla mna vystaci aj Corsair CX430, mam ho doma, zatial uplna spokojnost (navyse super cena).

http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/ ... p-c9800463

A k tomu skladaniu pc. Tiez som zhruba pred tydznom alebo dvoma, skladal pc uplne po prvy krat v zivote a mal som tiez trocha obavu, aby som nieco "nedos*al". Zozen si na nete navod na skladanie pc od redakcie PC Space, velmi mi ten videonavod pomohol a skladanie pc som zvladol uplne v pohode bez nejakych problemov, hned na prvy krat nastartoval.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
upgrade pc

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2010 14:47

na tichepc.sk http://www.tichepc.sk/Antec-Three-Hundr ... l?arg1=001 pri tej skrinke pisu ze v skrinke su 4 kusy 120mm vetraky a 1 kus 140mm vetrak. Neviem ako je to v pccku lebo tam k tomu nic nepisu. Ak su tam tie vetraky osadene, tak ti bude stacit zapojit ich do dosky.







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.05.09
Prihlásený: 13.06.11
Príspevky: 30
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2010 15:56

Zdravim k1.. tak ja som to vyriesil tak ,ze si dam u nich poskladat pc so vsetkym bedna, zdroj ,atd. Uricte je tam HD 4250 512mb? nechapem preco to nepisu pri tych vlastnostiach zakl. dosky... No vies co ja si asi zoberiem ten zdroj co mi dal killer ten link. Lebo neviem ,mozno ,ze neskor kupim grafiku ktora bude viac odoberat prud. Tak ale to si ma potesil s tou grafikou na tej doske. Lebo asi teraz nekupim inu ked hovoris ,ze na tej doske je urcite 4250 512mb.Tak vyskusam tuto pri hrach a uvidim, a ked tak neskor dosetrim a dokupim poriadnu. A chcem sa este opytat ,ze neni tam nejaky hacik pri tych integrovanych grafikach? Myslim tym to ,ze ci vykon je rovnaky?.ak je integrovana v tomto pripade hd 4250 alebo ak by bola normalne v slote pci-e presne ta ista karta? neviem ci som to napisal zrozumitelne :D, proste ,ze ci vykon karty neni nijak obmedzeny tym ,ze je integrovana.?

// pridané po 1 hodine 5 minútach od posledného príspevku

Uf. Tak dufam,ze tam budem mat zabudovane. Vsak produkt je ten isty... A este ma napadla jedna vec ,ako je to zo SIETOVOU kartou??? lebo to nemam sajnu :/


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 32 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grafika upgrade teraz a na jar upgrade pc

v Grafické karty

24

1631

19.11.2009 16:48

salamoon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. upgrade CPU alebo upgrade grafiky

v PC zostavy

20

1400

27.11.2012 18:04

antoni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC upgrade -> upgrade na tiche PC (zdroj+disk) 140€

v PC zostavy

20

1469

01.02.2015 23:27

maRT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. upgrade

v PC zostavy

3

859

20.06.2009 10:50

4Dimension Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. UPGRADE

v PC zostavy

10

950

17.06.2008 14:51

Peterson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. upgrade

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

48

2074

08.06.2010 21:18

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v Procesory

10

529

21.03.2013 21:34

MilanYX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v PC zostavy

1

1147

02.02.2007 14:28

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v Grafické karty

11

890

21.01.2018 11:33

semir66666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v PC zostavy

16

1409

23.10.2008 17:12

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v PC zostavy

2

602

22.11.2015 1:17

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. UPGRADE

v PC zostavy

11

413

28.02.2017 21:14

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade

v PC zostavy

2

463

01.06.2016 16:48

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade...

v PC zostavy

8

1070

14.05.2009 16:28

roomanr Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. upgrade?

v nVidia grafické karty

9

569

22.12.2016 21:44

zajo301 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade??

v PC zostavy

7

711

31.08.2013 19:06

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra