Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2014 20:51

Hral to niekto? Oplati sa kupit?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tropico 5

Registrovaný: 02.05.13
Prihlásený: 10.04.24
Príspevky: 140
Témy: 17
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2014 21:41

Ja by som povedal že áno aj nie, ak si fanúšik série tak rozhodne ÁNO:) Ak si hral 4 tak nečakaj príliš nových vecí (možno ti pomôže recenzia na sectore) chalani to tam zhodnotili presne ako to je...ale samozrejme ten vtip, nadhľad tam ostal ako v predošlých sériách El presidente:)







_________________
PC1 Osobný počítač: CASE: Evga Hadron air, PSU: Integrated Evga hadron air PSU 500W GOLD, DVD: Evga hadron air DVD, MB: Asus Z97i-plus, CPU: Intel core i5-4440, RAM: 8GB Zeppelin GOLD 1600, GPU: GTX 1070 FE, SSD: Sandisk 64GB, HDD: Seagate barracuda 1TB, CHLADIC: NOCTUA NH-U9B SE2, LED: Biely LED pásik,MONITOR: DELL p2414h professional
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.07.2014 10:07

mam z hrou jeden problem
vždy keď skonči ta kolonialna era, a začne druha tak my hodi tabulku (tu na screene) a ked odkliknem/dam esc tak hra skonči
najskvor som si myslel že to robý iba preto že som tu hru iba skušal pred kupenim( takže to nebol origo),tak som hodil save kamaratový čo ju ma kupenu na steame a tam to iste.. teraz sa ju bojim kupiť :)
Tropico 5
rozumiem tomu čo tam piše, ale nerozumiem tomu čo mam robiť


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tropico 5

Registrovaný: 02.05.13
Prihlásený: 10.04.24
Príspevky: 140
Témy: 17
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2014 12:36

To isté u mňa. V Tropico 4 bola taká možnosť že keď si sa dostal v kampani už do určitého štádia kedy si splnil podmienky stanovené pre level tak ti ponúklo to ukončiť a prejsť na level ďalej alebo proste ukončiť...toto ale nie je tento prípad....

Ja som to hral iba chvíľku...možno niekto iný poradí čo s tým.







_________________
PC1 Osobný počítač: CASE: Evga Hadron air, PSU: Integrated Evga hadron air PSU 500W GOLD, DVD: Evga hadron air DVD, MB: Asus Z97i-plus, CPU: Intel core i5-4440, RAM: 8GB Zeppelin GOLD 1600, GPU: GTX 1070 FE, SSD: Sandisk 64GB, HDD: Seagate barracuda 1TB, CHLADIC: NOCTUA NH-U9B SE2, LED: Biely LED pásik,MONITOR: DELL p2414h professional
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 15:45

SKiLEX píše:
mam z hrou jeden problem
vždy keď skonči ta kolonialna era, a začne druha tak my hodi tabulku (tu na screene) a ked odkliknem/dam esc tak hra skonči
najskvor som si myslel že to robý iba preto že som tu hru iba skušal pred kupenim( takže to nebol origo),tak som hodil save kamaratový čo ju ma kupenu na steame a tam to iste.. teraz sa ju bojim kupiť :)
Tropico 5
rozumiem tomu čo tam piše, ale nerozumiem tomu čo mam robiť


tak čo,vie niekto čo s tým? :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: 2x matrac Tropico Amundsen 100x200

v Predám

1

255

21.05.2018 13:12

Andre Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra