| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: Co si myslite a rada |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1236
| | No tak si kup grafiku , a na Zdroj si nasetri , .... |
|
Fórum: Novinky Téma: Nová myš Razer Naga |
Odpovede: 42 Zobrazenia: 2717
| | Si myslis ze ked sa tebe ta mys nepaci ta si ju nikto nekupi , Wiliam a ost... niekomu bude tak uzitocna ze , napr. AUTOMATICKE KUPOVANIE ZBRANI , NABINDOVANE 1 .... to ta nenapadlo .... |
|
Fórum: Novinky Téma: Prvý deň s Windows 7 - pochvala aj kritika 1. diel |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 2920
| kamarat mal stary PC , asi MS dos , ten si z toho pc robil haluz , zapol hru auticka , normalne 3D , tak zacal kricat ONO TO IDE , ONO TO FAKT IDE  |
|
Fórum: Novinky Téma: Prvý deň s Windows 7 - pochvala aj kritika 1. diel |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 2920
| | j ale aj tak je to len test , taze urcite su tam este niejake CHYBY , ako na kazdom zacinajucom WINE ,.... |
|
Fórum: Novinky Téma: Prvý deň s Windows 7 - pochvala aj kritika 1. diel |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 2920
| | podla mna je win7 este nahodit do PC riskatne , nevie sa kolko je tam este chyb predsa je to len TEST verzia , taze pockam si kim fakt bude na to dobry ohlas , zatencas ostanem na starom dobrom XP . |
|
Fórum: Windows Téma: Mrznutie PC |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 835
| |
Fórum: Diskusia Téma: Piercing v jazyku |
Odpovede: 256 Zobrazenia: 36024
| | Piercing je sprostost , tak isto ked chlapci nosia nausnicku na uchu , uz ich teraz maju deti 12ROCNE , to ma stve , uz som videl aj debila 12ROCNEHO ktory ma neviem ci 4 NAUSNICE NA UCHU , riadny magor ... |
|
Fórum: Diskusia Téma: kolieskove korcule |
Odpovede: 48 Zobrazenia: 3588
| |
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1073
| | mozem ti len povedat ze ak si napr. objednas z internetu , tak ti tovar moze prist v poskodenom stave , alebo ti nieco nepojde , alebo ti nebudu sediet komponenty alebo nefunkcnost , tak to moze byt problem s reklamaciami atd . Taze ja si myslim ze lepsie je kupovat u predajcu tam kde byvas ... Ja s... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1073
| | tak potom mas maly rozpocet , ale da sa poskladat z toho nieco , sak uvidis niekto lepsi sa ti ozve... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1073
| na tvojom mieste by som ti hodil AMD X4 PHENOM II. QUADCORE 940 , am2
150 EUR , a ostatne neviem , nesom PROFIK v tomto ... ale uz som tu dost dlho na tom forume a sledujem ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1073
| CPU AMD Phenom™ II X4 Quad-Core Black Edition 955 3.2GHz
3.6 pri taktovani ...
____________________________________________________
ANO MA NAJSILNEJSIE CPU INTEL ale AJ najdrahsie , ale kedze to chce na hry a nebude futrovat s i7 v niejakych programoch , no ale rolu tam ma aj grafika ... taze. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1073
| Broky procesory na Hry su lepsie AMD , pretoze niesu drahe a su aj dost vykonne ...
Lahsie sa taktuju.. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostavy pre videostrih bez obmedzenia ceny |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 827
| i7 vyhovuje v praci v grafickych a neviem este akych , videovych programoch , este aj na hry je perfektny ...
A ked uz chces nadupany PC tak GTS285 , ale tebe staci 275 aspon myslim ze sa nemylim
Aj tak si myslim ze minat 3000EUR na PC tak to je vyhodenie penazi : |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC na hry |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 725
| | boze moj ked tam je ramik orandzovy tak to je ako zle ? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostavy pre videostrih bez obmedzenia ceny |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 827
| | Grafika dost slaba , odporucil by som intel i7 , ano a zdroj , chladic , skrinka ? to mu netreba ne ?:D |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostavy pre videostrih bez obmedzenia ceny |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 827
| | bez omedzenia , to znamena ze aj 10000000000000000000 , daj tam niejaku cenu ktorej sa uzivatelia mozu chytit... takto ti tu daju drahu zostavu na ktoru nema a vtedy povies lacnejsiu tak hod cenu |
|
Fórum: Diskusia Téma: Hodinky pre ac.milana |
Odpovede: 48 Zobrazenia: 4256
| Rozhodne si ukradni tie DRUHE , :D paci sa mi vzhlad a vsetko :D len ja som na digitalky s velkymi cislicami :. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Najoblubenejsia online hra |
Odpovede: 60 Zobrazenia: 3865
| Crime life , to je dobra hra same BITKY :D AKO GANGY :D |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Najoblubenejsia online hra |
Odpovede: 60 Zobrazenia: 3865
| Je lahke zacat s online hrami , ale tazsie s nimi skoncit :D niekedy som hraval CS , hraval som to kvoli tomu ze som tam stretol novych kamosov , s ktorymi sme kecali a zaroven hrali , 2. na mojom NB uz sa neda rozbehnut niejaka hra pretoze uz je 4rocny , no idem si kupovat PC teraz niekedy .
_____... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Komponenty do 330€ |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 545
| | naspor si kusok viac penazi ...... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pc do 850eur |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1066
| | lebo tieto i5 este nevysli .. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herný PC |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 998
| | sory ze sa tu tak pytam , ale keby som objednaval z pcmania a pocitac z komponentov , tak da sa na splatky ? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pc do 850eur |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1066
| ale vies co ma najviac serie ?:D ze uzivatel ktoru tuto temu vytvoril ju vobec nesleduje .. : a my sa tu hadame ne ?:D |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pc do 850eur |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1066
| ano je grafika ale ak mas PROCESOR 1.6 GHZ tak ti asi nebude dobre klapat CRYSIS NA PLNYCH :D PRoste vsetko je na nieco ine dobre.. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pc do 850eur |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1066
| | i7 na hranie , radsej si kup stvorjadro AMD . |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC - Net, praca... 300€ |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 571
| | nech si zobere aj grafiku niejaku lacnu , ja ti mozem odporucit na CS ked nemas dobru grafiku bude ti padat FPS , cize tvoje FPS budes mat pri hre mozno 70 , a ked ti tam hodia SMOKE tak asi tak 10 ,.. Dobre by bolo keby si si dokupil niejaku grafiku tu lacnejsiu a priplatit este nieco za nu... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC do 50000SK |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2960
| | Jn nemusel si to tu pisat , lebo tu je zrejme , ze povies dovod preco chces PC , ale ty ho chces urcite na HRY , a myslis si ze tvoji kamarati ti dostatocne nebudu hovorit aky mas skvely PC :D ja si idem tiez kupit PC , no myslel som ze pc stoja teraz 45tisic , no zrazu som zistil ze dobry PC aj s M... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC do 50000SK |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2960
| | alebo viete co , nechajte mu nech si kupi ten KOMP za 50000SK , on na to pride sam , on tu ani nemusel pisat.... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC do 50000SK |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2960
| | Mr crown naco ti taky drahy PC ? |
|