[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Prievidza
NapísalOffline : 07.12.2005 17:16 | The Punisher

Nazdar, mam hru The Punisher a nechce mi ju spustit, lebo zevraj nemam graficku kartu ci co. Neviete mi poradit co s tym je?


_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 07.12.2005 17:20 | The Punisher

napiš co ti to hlásí,nebo hoď screen.Takhle ti poradíme asi velký :shit:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Prievidza
Napísal autor témyOffline : 07.12.2005 17:27 | The Punisher

ako sa sem posielaju obrazky?


_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Prievidza
Napísal autor témyOffline : 07.12.2005 17:55 | The Punisher

Unable to detect a video card that supports hardware transform and lighting (T L). The Punisher requires hardware T L to run. To mi pise ked si vyberam v nastaveniach nastavenia videa. Ked si hru pustam tak mi tam napise, ze nemam nastavene video v nastaveniach. Treba dajaky patch, alebo co?


_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15 | 15
Bydlisko: blawa ne?
NapísalOffline : 07.12.2005 19:12 | The Punisher

ne treba grafiku ktora je aspon dx 8 ;)


_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10 | 10
NapísalOffline : 08.12.2005 0:32 | The Punisher

Tvoja grafika nezvlada T&L.Aku mas graficku kartu?


_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37 | 37
Bydlisko: UK, London
NapísalOffline : 08.12.2005 0:51 | The Punisher

pokial nemas niejaku predpotopnu graficku kartu tak to bude softwarova vada
preinstaluj DirectX a ovladace grafiky


_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Prievidza
Napísal autor témyOffline : 08.12.2005 12:33 | The Punisher

No mam integrovanu na doske. Myslim SiS, 64 MB. DirectX9C


_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 08.12.2005 12:48 | The Punisher

Tak to je ono :) Na ni to nerozjedeš...


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Punisher

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Prievidza
Napísal autor témyOffline : 08.12.2005 18:03 | The Punisher

do ........................................................................................................................................................................... :wall: :funny: :spirit:


_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
 [ Príspevkov: 10 ] 


The Punisher



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zla grafika na starej hre The Punisher

v Hry a herné konzoly

12

685

27.10.2012 22:36

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s grafikou GH3 a Punisher

v Hry a herné konzoly

0

366

25.11.2009 15:08

r0bhin0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

"No physical memory is available at the location required for the windows boot manager. The system cannot continue"

v Notebooky a netbooky

2

1274

04.11.2016 17:30

Lessik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

v Novinky

3

1476

23.10.2021 13:12

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2

v Hry a herné konzoly

0

797

01.07.2011 16:19

aratic

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Lord of The Rings : The Battle For Middle Earth 2 (+ daták)

v Hry a herné konzoly

0

1219

15.06.2007 20:20

maTh3Z

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Fall: Last of the Gaia Rozlíšenie

v Hry a herné konzoly

1

625

28.04.2013 12:00

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Lord of the Rings Online

v Hry a herné konzoly

5

578

02.07.2012 20:39

euthanan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: MGS V: The Definitive Experience + Cities: Skylines (+ After Dark DLC) + The Dwarves + Resident Evil + dalšie hry.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bazár

33

2858

17.10.2019 14:52

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

v Hry a herné konzoly

1

706

02.06.2007 11:16

robino

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

the sims 2 seasons bez the sims 2

v Hry a herné konzoly

4

601

24.01.2010 17:34

mirec353

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Suffering

v Hry a herné konzoly

6

438

18.02.2008 14:43

HollyShit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Fall

v Hry a herné konzoly

1

451

26.05.2012 11:06

Trivi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Secret

v Diskusia

19

1730

27.08.2009 0:19

Dzimbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Sims

v Hry a herné konzoly

3

724

24.08.2008 22:56

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

The Sims

v Hry a herné konzoly

9

430

28.10.2015 23:06

Yacko



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF