Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 96 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2551
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.03.2014 17:17

The Division

Ak vie niekto ukončiť tlačovú konferenciu búrlivým potleskom, je to Ubisoft. Minulý rok to bolo Chicago ovládané mobilným telefónom, tento rok je to New York, kde sa zvádza boj o to, čo zostalo po pandémii. Watch Dogs a Tom Clancy’s: The Division nemajú spoločného len vydavateľa a spôsob, akým boli svetu predvedené - zlatý klinec programu s odhaleným názvom v absolútnom závere - ale aj témami sú obe hry príbuzné, i keď pochádzajú každá z iného žánru.

Tom Clancy’s: The Division je Online Open World RPG a švédske štúdio Massive Entertainment si v nej kladie otázku: “Čo bude vyžadovať záchrana toho, čo zostalo?” Podobne ako vo Watch Dogs má hrozba realistický podtext, no namiesto hackovania digitalizovaných životov, ide o kolaps ekonomiky a spoločnosti. Keď v roku 2001 bola spustená simulácia bioteroristického útoku na území Ameriky, výsledky boli hrozivé.

Dark Winter odhalila, že ak by k niečomu takému došlo, počas niekoľkých dní by inštitúcie padali jedna za druhou, dav by sa stal nekontrolovateľný a o život by prišlo mnoho ľudí. Preto bola v tichosti o pár rokov neskôr uvedená do platnosti tzv. Directive 51, ktorá mala chaosu zabrániť. Spadali pod ňu celé agentúry, jednotlivci cvičený na krízové situácie aj super agenti.

Vedeli ste o tom, že vírus chrípky dokáže prežiť na bankovke až po dobu 17 dní? Počas nákupného ošiaľu v období dňa Vďakyvzdania sa len v Amerike otočí okolo 90 miliárd dolárov počas jedného dňa. A teraz si predstavte, že do obehu sa v tento deň dostanú infikované bankovky. Skôr než sa u prvého pacienta objavia príznaky, milióny ďalších sú nakazení. A keď sú ľudia zúfalí, urobia všetko pre to, aby sa dožili ďalšieho dňa.

Pohľadnicový výhľad na Manhattan roztrhá streľba. Pokojná atmosféra prichádzajúcich vianočných sviatkov strieda desivý pohľad na vyrabované obchody, bez ladu a skladu zaparkované autá, v ktorých pred chvíľou ešte niekto bol, kopiace sa odpadky u stien opustených domov a potom znovu zaznie streľba. Agent Bronson sa díva smerom k nepokojom, ale kolega mu navrhne, aby sa pozrel po inej úlohe. Aktivuje náramkové zariadenie a to premietne zem okolo neho mapu mesta. Kurzorom prechádza nad značkami s misiami.

“Nie každá misia je zaznačená na mape,” hovorí producent Andre Twani, keď dvojica agentov, ku ktorým sa pripojí Megan, dorazí na križovatku a díva sa na stavenisko s tunelom. “Chceme, aby ste prostredie preskúmavali aj na vlastnú päsť a objavovali.” Pre účely prezentácie je zvolený Event (tak sa v The Division volajú misie), odkiaľ je zachytený signál o pomoc.

Hrať môžete sami, ale aj v co-ope, na ktorý je kladený mimoriadny dôraz. Chuť hrať s priateľmi je posilnená aj integráciou cross platformového multiplayeru cez mobilné zariadenia, ktorý sa stáva zlatým štandardom novej generácie hier. Ak ste sa dívali na prezentáciu počas tlačovky Ubisoftu, mohli ste vidieť, ako počas prvej prestrelky pred policajnou stanicou sa k trojici agentom pridal ďalší hráč ovládajúci dronu. Označil ňou nepriateľa skrývajúceho sa za reklamnou tabuľou na streche a ďalší hráč ho cez prekážku zneškodnil.

Na prezentácii za zatvorenými dverami bol tejto spolupráci venovaný väčší priestor. Trojica agentov sa nachádzala na streche, ktorú ostreľovali nepriatelia z dvoch smerov - z protiľahlej budovy a z vyvýšenej plochy pred nimi. Hráč s tabletom v ruke sa díva na identickú lokalitu z vtáčej perspektívy, neprichádza o žiadne detaily - vidí, ako sa ničí krytie, ako odletujú tehly, aj keď sa podlomia nohy kovovej konštrukcie s reklamou a tá sa zosunie na ulicu. Dokonca, ak nepriatelia uvidia dronu, tak na ňu zaútočia a snažia sa ju zničiť.

Na tablete máte vlastný progres a získavate vlastné EXPy. Okrem sledovania a označovania hrozby, môžete skupine cez Macro Skilly zvýšiť spôsobovaný damage, liečiť ich a keď treba tak zaútočiť raketami. Na hranie s tabletom stačí Wi-Fi pripojenie a môžete sa po New Yorku preháňať a pridávať k skupinám hráčom.

The Division poháňa engine Snow Drop, jeho prednosťou je realistický svetelný model, vďaka ktorému aj tie najslabšie zdroje vrhajú svetlo a vytvárajú tiene. Zvláda plynulý prechod z exteriérov do vnútorných priestorov, deštrukciu okolia, ale aj sleduje, kam každá guľka dopadne a na aký materiál narazí. Ak je to drevo, môžete si nakresliť smajlíka.

Agenti si z náramkového zariadenia vyberajú skilly, ktoré im v boji umožňujú liečiť spolubojovníkov, vypúšťať riadené míny alebo postaviť obrannú vežičku. V The Division neexistujú klasické classy postáv, ale o ich špecializácii rozhoduje vybavenie, zbrane a predmety, ktoré nájdete. Za záchranu uväznených policajtov na stanici tím získal útočnú pušku MK 17SR, dozásobil sa aj vodou a skenovaním mapy získal ďalšie informácie.

Vo svete The Division je každý nepriateľom. Hra je neustále online a k stretom medzi hráčmi môže dôjsť aj počas tzv. extrakcie, kedy je vystrelená svetlica a musíte 90 sekúnd počkať na odvoz. Týmto však na seba strhnete pozornosť a iní agenti sa môžu pokúsiť získať loot. Scénou, kedy sa k nábrežiu s výhľadom na Manhattan schádzali iní hráči a zahájili útok, prezentácia The Division končila.

Ubisoft pre PS4 a Xbox One má pripravenú ďalšiu hru, ktorá zaujala nielen prezentáciou, ale aj samotným nápadom a integráciou companion app na tablete. Viac o The Division sa dozvieme na augustovej výstave GamesCom.

The Division Gameplay (HD)

https://www.youtube.com/watch?v=O_j9uKBmUEk

The Division

The Division


Naposledy upravil tarezni dňa 30.03.2014 0:38, celkovo upravené 4






_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fractal Design ION+ 860P;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 3420
Témy: 64
Bydlisko: Bojničky (o...
Príspevok NapísalOffline : 29.03.2014 22:02

Ono sa to predáva za 48€!!!!!!!! A to obyčajná verzia na PC. Čo si myslia že kradnem? Zatiaľ to vyzerá že hra bude maž hodnotenia 9.5-10/10 dúfam že to nedodžubú.

http://www.progamingshop.sk/advanced_se ... 818ca7c140







_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.09.10
Prihlásený: 16.01.24
Príspevky: 644
Témy: 95
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2014 0:02

to ma vyjst uz v novembri?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2551
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.03.2014 0:36

Kedze to ma jeden shop v predpredaji,nemozes cakat nizku cenu...

Ma to vyst koncom roka,no urcite to este prelozia,tak ako Watch Dogs,taka pecka sa v termine skratka neda stihnut.

// Spojený príspevok Ned 30.03.14 1:44

Najnovsi trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=NviN5ZiL5bs

Co ma ale znepokojuje je fakt,ze video je stale z tej istej ulice a su tam opakujuce sa zabery,ktore sa dali vidiet uz minuly rok v prvom traileri,cize akoby sa tvorcovia nikam neposunuli a ja tak len dufam ze tomu nebude hrozit to,co hrozi momentalne Watch Dogs.







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fractal Design ION+ 860P;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2014 9:24

Nema byt tato hra len pre Xbox one a Ps4?







_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2551
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.03.2014 13:39

Este to tak:
http://stickskills.com/2013/08/29/the-d ... cant-role/
Division na PC nebude portom z konzol
29.8.2013
autori majú všetky tri verzie vyvíjané oddelene, aspoň tak hovoria, aj keď pre tri PC architektúry toho veľa nenaoddeľujú. Dôležité však bude PC ovládanie a UI. Dodávajú, že ako pravá nextgen hra bude mať Division psov, nebudú mať však výraznú úlohu
20.12.2013
autori to síce už hovorili, ale znovu potvrdzujú, že PC verzia Division je čisto tvorená a optimalizovaná pre túto platformu, nebude portom z konzol. Samotné Massive Entertainment má totiž PC korene a preto chcú, PC hráčom priniesť veľmi kvalitný zážitok. Nie je to ani prekvapivé vyhlásenie, keďže po novom sa všetko vyvíja na PC.

Predpredaj:
http://hry-pro-pc.heureka.sk/tom-clancys-the-division/

// Spojený príspevok Ned 30.03.14 13:41


Division aj na strechách budov

The Division

Jeden nový záber z Division nám ukazuje zakrádanie a prestrelky na strechách budov v New Yorku. Žiaľ stále nemáme o vydaní hry bližšie informácie a je možné, že ju uvidíme až budúci rok. V každom prípade pôjde o čisto online hru, v ktorej budeme môcť prechádzať a snažiť sa prežiť v opustenom New Yorku sami, alebo so svojou skupinkou kooperačne. Voliteľná bude aj možnosť zasiahnuť proti inej skupinke a vytvoriť tak štandardný PvP boj.

// Spojený príspevok Ned 30.03.14 13:55

Niekoľko gameplay záberov z Division
Rozmanité zábery z prichádzajúcej online akcie Division nám približujú samotnú akciu v hre ako aj rôzne prostredia a rôzny čas dňa. Bojovať tak budeme ako cez deň, tak aj v noci a aj v skladiskách alebo tuneloch.
Hra zatiaľ nemá dátum vydania ale zrejme na E3 nám k tomu Ubisoft povie viac. Hry vyvíjajú na PC, Xbox One a PS4.
The Division
The Division
The Division
The Division







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fractal Design ION+ 860P;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2014 14:28

vyzera to super, moje oko mi hovori, ze si davaju zalezat... dufam, ze to bude aj na ps3 aj ked mam pochybnosti :(


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
The Division

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2014 15:57

Pokiaľ ja viem, tak viackrát potvrdili, že to bude iba na nextgen konzoly a PC.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2551
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.06.2014 1:52

E3 2014: Nový dychberúci filmový trailer z The Division

Ubisoft na svojej konferencii na E3 znovu potvrdil vydanie svojej hry The Division na rok 2015. Aj keď máme také tušenie, že titul bude mať meškanie a nakoniec sa The Division dočkáme až v roku 2016. Ubisoft si je istý, že to bude hitom. Okrem toho štúdio vydalo nový filmový trailer k tomuto impozantnému titulu:
https://www.youtube.com/watch?v=DX9d-glW-TY







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fractal Design ION+ 860P;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 7:51

Nech sa na mňa nikto nenahnevá, ale ja fakt nechápem, čo na tejto hre vidíte. Podľa mňa...aspoň z videí je viac než obyčajná aj po hratelnej stránke a po grafickej tobôž...

Takže v čom to je, že ste z nej tak PAF ?? Akože sa vám páči grafika ? Zatiaľ som v každom videu videl len schovávačky s priemernou strielačkou za tými krabicovými autami...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 20257
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 9:13

krabicove auta mas v nfs2 :-)
Sak si pozri osvetlenie, ambient occlusion, tiene a podobne veci, v niektorych obrazkoch to vyzera realistickejsie ako cryengine, ktory je v sucasnosti etalonom v realistickosti a kvalite zobrazenia. Vizualne sa mi to velmi paci. Ak to fakt bude open world MMO, tak to som zvedavy ako to spravia, bude to taky novodoby fallout :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 9:25

Ok, keď myslíš...zatiaľ som videl len tie gameplay videá a nejako ma to neočarilo, možno preto, že som ich nevidel v top kvalite. Ale ok, nechám sa prekvapiť, ja budem len rád ak to bude dobré a aspoň trošku next gen :-)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 27.03.14
Prihlásený: 15.05.22
Príspevky: 453
Témy: 53
Bydlisko: Trebišov ok...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 9:33

Nerobí to náhodou Ubisheet? Len aby to nedopadlo tak ako WD.







_________________
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Sony Xperia Z3 Compact
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 9:51

Tak WD nechápem ani ja. Mohla to byť naozaj pecka, ale strelba z auta, jazdný model fyzika a kopec iných vecí čo už mali hry z roku pána samozrejmosťou...no pre mňa v tomto obrovské sklamanie hlavne preto, že tie veci čo tam nezmyselne chýbajú boli objavené už dávno...pritom mnoho nových vecí to má dobré, dobre sa to hrá, ale mohlo to byť oveľa oveľa lepšie.

Ďalej čo nepochopím, aj keď mi až tak o grafiku nejde, ale preboha, máme rok 2014, prečo to vyzerá ako z roku 2008-2010 ? Veď tá hra už bola spravená tak, že sme z nej padali na zadky, to akože nevedia dať aspoň do PC verzie možnosť nastavenia aj takej grafiky ? Veď keď to nezvládne ani dnešný high end, tak aký problém ? Alebe budúca generácia grafík by to už zvládla nie ? Veď ani prvý crysis nezvládol na full aktuálny HW...toto nepochopím...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2551
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.06.2014 13:32

Urcite to teraz vyzera velmi dobre,ale co z toho bude,ked to vyde nevie ani pan boh,takze by som urcite nepredobjednaval a pockal na prve recenzie,lebo ak by to vyslo v podobe,aku teraz prezentuju,bola by to ozaj pecka,no tak isto sa odpadavalo aj z WD a dopadlo katastrofalne oproti prvym videam.







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fractal Design ION+ 860P;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 16:27

Myslím si, že PC dostala vďaka nvidie šancu...Chytila si UBISOFT, ktorý ma v posledných rokoch najlepšie hry. Už len kvôli tomuto faktu mám sto chutí dať nvidie "trochu" lóve do kapes...

Každopádne nám kvôli tejto spolupráci UBISOFT vychádza celkom v ústrety, aj keď prvý pokus WD nedopadol podľa mojich predstáv...aj napriek tomu, ideme ďalej. Veľmi som zvedavý na The Crew a verím, že tam bude podpora volantov...potom Far Cry 4, nový AC...tiež pevne verím, že to trošku už modernizovali, hlavne pohyby, krytie atď...a nakoniec aj toto division, zatiaľ na tom nevidím nič zvláštne, ale keď totu všetci ospevujete...no som zvedavý, snáď to výde a bude to pecka...Chcem už nejaké next gen pecky ! Ale najviac tŕpnem za GTA V...ak to neposerú na PC a bude to fungovať, tak sa asi zbláznim od radosti...keby k tomu dali ešte aj češtinu, tak sa hádam aj rozplačem :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 17:05

"Myslím si, že PC dostala vďaka nvidie šancu"
:facepalm: :( :waggle:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 20257
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 18:49

pc malo sancu vzdy, len vyvojari a ich spolocnosti su lenive prasata, co chcu co najviac $$ za co najvacsie :shit: aby museli co najmenej robit.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.09.10
Prihlásený: 16.01.24
Príspevky: 644
Témy: 95
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2014 19:59

to chce asi kazdy tak :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 8:04

shiro píše:
pc malo sancu vzdy, len vyvojari a ich spolocnosti su lenive prasata, co chcu co najviac $$ za co najvacsie :shit: aby museli co najmenej robit.


No lenže oni sú leniví kvôli tomu, že sa tie ich :shit: kupujú. A vďaka komu sa kupujú ? Ja hovorím, že vďaka konzoloidne zmýšlajúcim jedincom, ktorých je nanešťastie až priveľa. Následne nato vývojári nemajú dôvod sa snažiť o vývoj kvalitnejších hier a dokonca viaceré ani nevydajú na PC. Jednoducho to nepotrebujú, lebo majú zisky od konzolákov...vlastne od ich tatkov a mamičiek, lebo sa ich vypatlané deti namotali na pútavý trailer a pekné obrázky. Potom, keď sa vyvíjajú takéto nedorobené srákoty, tak jasné, že si to chce väčšina na PC najprv vyskúšať, takže to stiahne a samozrejme zo 70% zistí, že je to hovadina a všetko okolo toho boli poväčšine klamstvá. No a samozrejme že to potom nekúpi. Čiže zisky na PC sú týmpádom a logicky nižšie ako na konzole...a takto dokolečka...začarovaný kruh. Jedno je ale isté, konzole určujú smer a tak to aj vyzerá.

A za tým, že má nvidia leví podiel na tom, že napr. division a ostatné hry výdu aj na PC si stojím. Momentálne hernú scénu ovládne ubisoft, teda aspoň ja sa celkom na jeho hry teším. V podstate ak výde GTA V na PC, nie je hry ktorú by som chcel a výde len na konzolu. Okrem NHL 15...kua :jaw:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 20257
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 8:46

presne tak. Konzole su uz dlho zbytocny produkt, ktory je zastaraly uz v dobe uvedenia na trh a netusim preco ich sony a microsoft drzia vobec pri zivote. Malo to cele skoncil uz v dobe ps2 a xbox360, ziadne xbox one a ps3 a ps4. Ked vidim co na to stoja hry, ako to tam bezi (kvalita, nastavenia) co za hw je v konzolach a kolko stoji konzola, tak sa len smejem.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 11:35

Preco by to nedrzali pri zivote ked to vynasa ? :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 11:40

shiro píše:
presne tak. Konzole su uz dlho zbytocny produkt, ktory je zastaraly uz v dobe uvedenia na trh a netusim preco ich sony a microsoft drzia vobec pri zivote. Malo to cele skoncil uz v dobe ps2 a xbox360, ziadne xbox one a ps3 a ps4. Ked vidim co na to stoja hry, ako to tam bezi (kvalita, nastavenia) co za hw je v konzolach a kolko stoji konzola, tak sa len smejem.


Nepirati sa tam tak, ako na PC a o tom to je. Preto sa ti mozu studia vykakat na PC verzie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
The Division

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 20257
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 12:33

Ved to sa divim tym ludom, ze im staci hrat take odpady, ako je 98% sucasnych hier.
Jasne ze clovek dnes existuje stylom "upiratim, skusm a ked bude dobre, mozno kupim" - ale to si sposobili vyvojari hier sami, pretoze robia nekvalitne hry. Nik nebude vyhadzovat $$ za daco nedorobene.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 16:03

Vývojári si vďaka marketingovému vymývaniu mozgov zadovážili cvičené opičky...menom konzoláci. A to je celý problém...

A dlho dlho rokov robili tieto cvičené opičky presne to, čo chceli vývojári. A preto to všetko dávam za vinu týmto cvičeným opiciam !

Lebo už ktorý imbecil, si kúpi hru za dvojnásobnú cenu a v oveľa horšej kvalite ?? Nehovoriac o tom, že mnohé dnešné "next gen" hry nesiahajú ani len po členky svojím dávnym predchodcom...a z toho mi je úprimne na grcanie :sick: Že jak sme už sprostí a jak sme toto mohli dopustiť ! Podľa mňa sme za posledné roky išli síce graficky hore, ale hrateľne kurewsky dole ! Aspoň mne to tak pripadá, lebo nepochopím ako môže mať v dnešnej dobe AAA závodná hra úplne nepoužiteľný a katastrofánly jazdný model, veď sa ešte pamätám, ako som hral prvé NFS, to bolo niečo úžasné. Grafika na tú dobu parádna, jazdný model voči dnešným mnohým :shit: priam fantastický a už vôbec nehovoriac o tom, že tam bol tosť vymakaný pohľad z vnútra, načo sa mnohí dnešní vývojári ospravedlňujú tým, že by to nebodaj dnešný HW nezvládol, tak preto sme to vám, cvičeným opiciam tam nedali...A čo urobia opice ?? Dokonca sa to začalo šíriť jak rakovina aj za USA a zblbli z toho aj európske deti. Teraz si to decko kúpi za 400 eur "next gen" konzolu, ktorá je vyrobená z najlacnejších shit materiálov ( viď prvá ps3, prvý xbox360....) a ktorá HW nezvládne ani zasratých 1080 na ultra mega najmenších detailoch! Čiže je jasné, že na takejto srákote môže ísť len old gen v oniečo vyššom rozlíšení. O žiadnej lepšej AI a ani fyzike podľa mňa veľmi reč byť nemôže. Čiže to už je jaká brzda vývoja ?? Za 8 rokov sa to pohlo len biedne, dokonca aj hrateľne sa mnohým starým hrám vyrovná len máločo...Ale my im tu zato dávame 10/10...Ide to 25 fps...no a čo že to seká, že tam miznú autá....my im za to dáme 10/10. Veď nech sa nabudúce lepšie snažia, nie ? Motivácia jak sviňa...nakoniec bude idiot ten, kto im dá najavo aký je to vlastne odpad...nekúpou hry. Lenže cvičených vymletých opíc je oveľa viac a predpokladám, že táto naša "budúcnosť", myslím tým dnešnú mládež, nás bude stáť sakra draho. Väčšinou je to tupé a lenivé, ale hlavne že by chcel zarábať hneď pri nástupe 1000 eur, pritom by som o neho neoprel ani bycikel...taká malá skúsenosť s viacerými násťročnými absolvetmi.

Ale ok, viem že by som do toho nemal toľko rýpať a zmieriť sa s aktuálnym stavom, ale nejako mi to nedá, nechce sa mi uveriť že sme až tak blbí. Už niekoľko rokov nám predávajú niekoľkoročné recykláty s dvoma zmenami, vždy o niečo lepšia grafika a vždy o niečo horšia hrateľnosť. Ale ovce to nenormálne kupujú...Preto to dávam od začiatku za vinu ovciam konzolákom a nie šikovným vývojárom. Len ma to serie kvôli tomu, že z tých mála dobrých hier čo výde, si už tú lepšiu nebudem môcť zahrať ani s myšou...s tou myšou ktorá na to bola stvorená...Oni ma normálne donútia jak debila strielať z auta bez možnosti mierenia...úplná haluz aj s celým mierením na gamepade, otras ! PFUJ ! Ale nie pre ovce, tí sa zahrajkajú aj na tom. Pif puf paf...hocikam...


Ale inak za tie hry čo za niečo stoja zaplatím rád, aj keď mohli byť stokrát lepšie nebiť oviec...ale aspoň niečo. Možno si kúpim aj Division, ak sa mi bude páčiť prvá hodinka "dema"...dúfam, že neposerú hneď základ, má to byť v otvorenom svete tak by som ocenil, keby vedela postava skákať, krčiť sa, plaziť sa a všetko to, čo vie bežný priemerný aj podpriemerný človek. Snáď nechcem tak veľa...hlavne pri NEXT GEN hre.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 16:46

shiro píše:
Ved to sa divim tym ludom, ze im staci hrat take odpady, ako je 98% sucasnych hier.
Jasne ze clovek dnes existuje stylom "upiratim, skusm a ked bude dobre, mozno kupim" - ale to si sposobili vyvojari hier sami, pretoze robia nekvalitne hry. Nik nebude vyhadzovat $$ za daco nedorobene.


Tomu ani sam neveris. Ludia placu v nakupnej poradni, ze iPad nie, lebo tam treba za hry platit a na android si ich stiahnu zadarmo ako warez. Pritom stoja 2, 3€...

Ak by ochrana 100%tna, vyzeralo by to inak. Bf, Day Z a spol nemaju problem a vychsdzaju na PC, lebo tam sa warezacit neoplati. Len dement si stiahne MP hru, aby hral sam so sebou...
Ale SP hry su ina kava, tam sa warezaci ako o zivot, lebo misie, atd si clovek kludne zahra sam. A MP v hre ako WD, GTA aj tak stoji zaprd. A kto si to potom kupi, ked uz ptejde warez verziu? Jeden, alebo 2 z desiatich?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 16:56

Nič jednoduchšie. Nech vydávajú len také hry, ktoré budú aj v single vyžadovať MP a je to vybavené. Nejaký taký štýl, ako je v GTA V alebo WD. Hráš SP a môže ti tam niekto vôjsť a keď chceš tak ho príjmeš a keď nie, tak ho zrušíš. Alebo nech to len proste vyžaduje ten net a hotovo. Veď kto už dnes nemá net ?? Takto by warezákov dostali do kolien a nebojte sa, že by si z nich dobrá polovica nezačali hry kupovať, len by možno trošku viac vyberali, ale práve tam sa dá ovplyvňovať aj to odmietnutie, že toto je sračka, tak toto nekúpim a snáď sa vývojár zbadá, že klamať sa neoplatí. Podľa mňa úplne jednoduchý spôsob ako oddeliť od pliev zrno. Nechápem, prečo to v dnešnej dobe tak nefunguje.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 17:55

Nicobb zase nezvaluj vinu na "konzolákov".Ako keby len oni zato mohli.Úprimne,kto sa bude snažiť na lepšie keď stačí to čo je.A nie sme trochu(úplne) od témy? :D

A daron,warez sprístupňuje multi BF2,BFBC2,BF3,všetky CoD,unreal tournamenty,CS-ka ,GTA-čka ba dokonca aj Arma ked bola v alfe aj DayZ ;).


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2014 23:04

Phanteom píše:
A daron,warez sprístupňuje multi BF2,BFBC2,BF3,všetky CoD,unreal tournamenty,CS-ka ,GTA-čka ba dokonca aj Arma ked bola v alfe aj DayZ ;) .


Nielen BF2, BFBC2, BF3, atd, ale aj Starcraft II, bol som prekvapeny ze nelegalny Starcraft II normalne funguje mutliplayer Online. Ako napisal Daron, len dement si stiahne MP hru.



    // Spojený príspevok Str 11.06.14 23:03

    Ubisoft neplánuje veľa nových AAA značiek - http://www.sector.sk/novinka/84005/ubis ... naciek.htm


    Offline

    Užívateľ
    Užívateľ
    The Division

    Registrovaný: 10.09.08
    Prihlásený: 24.10.23
    Príspevky: 2201
    Témy: 125
    Bydlisko: Harlow England
    Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 5:22

    http://www.sector.sk/sprava/18857/je-uz ... rezany.htm







    _________________
    Laptop Asus TUF A15
    Ryzen 5 4600
    1650 Ti 4GB
    8GB RAM
    512gb ssd
    Odpovedať na tému [ Príspevkov: 96 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ďalšia


    Podobné témy

     Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. The Division ps4

    v Herné konzoly

    0

    565

    18.04.2019 18:27

    fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: The Division

    v Kúpim

    0

    268

    28.03.2016 12:28

    elboro Zobrazenie posledných príspevkov

    Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. D: The Division - Beta

    v Vymením a darujem

    5

    381

    30.01.2016 21:39

    fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: The Division 2

    v Predám

    3

    509

    26.03.2019 20:11

    Koroner Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/k the Division 2

    v Kúpim

    1

    419

    16.04.2019 21:56

    Figio Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tom Clancy's The Division 2

    v Počítačové hry

    1

    379

    12.02.2019 8:18

    shiro Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: The Division 2 Gold Edicia

    v Predám

    7

    852

    02.09.2019 17:42

    Nexuss Zobrazenie posledných príspevkov

    Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Tom Clancy's The Division PC

    v Predám

    2

    525

    08.04.2016 8:55

    SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. predam beta kluc na hru The Division

    v Predám

    1

    493

    30.01.2016 8:27

    Koroner Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Tom Clancys The Division 2 KEY (plná hra) 15€

    v Predám

    5

    529

    24.05.2019 10:00

    Figio Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:World War Z a Tom Clancys The Division 2

    v Predám

    11

    1346

    30.06.2019 19:32

    SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition + World WarZ

    v Predám

    1

    433

    15.05.2019 11:31

    RRHRY10 Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Tom Clancy’s The Division 2 Gold Edition, World War Z

    v Predám

    7

    891

    29.06.2019 22:07

    kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. predám Resident Evil 2 a Tom Clancy's The Division 2

    v Predám

    9

    1237

    19.02.2019 20:04

    Deadroth Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:Resident Evil 2, Devil May Cry 5, The Division 2 Bundle

    v Predám

    14

    763

    15.03.2019 21:33

    Mumaq Zobrazenie posledných príspevkov

    V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: balík hier z Alzy (Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Tom Clancy's The Division 2)

    v Predám

    17

    1208

    17.03.2019 15:50

    buci Zobrazenie posledných príspevkov


    Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
    Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
    Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

    Skočiť na:  

    Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
    Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
    Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra