[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.12.14
Prihlásený: 15.02.15
Príspevky: 27
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 10.12.2014 21:31 | Tento zdroj asi nebude stihat.

Zdravim!

Mam zdroj 430w Seansonik model SS-430GB.Ma na 12v vetve max 17A. Problem je vtom ze GTX 660 potrebujs 450w 12v vetvu s 24A. Takze pc asi nerozbehnem na tomto zdroji. Moja zostava: ma asus p8z77-v deluxe soc. 1155 cpu i5 3570k, ram 4x2gb corsair vengeance 1600mhz,gpu azus gtx 660 2gb, hd 1tb seagate 7200rpm sata3,hd samsung 750gb 7200rpm sata 2, dvd-rw samsung sata 3,zvuk sound blaster titanium hd pcex 1,vetrak 2x140mm, 1x120. Povodny zdroj som mal Enermax revolution 750w ktory je momentalne na RMA.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tento zdroj asi nebude stihat.

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 22.06.23
Príspevky: 3403
Témy: 73 | 73
Bydlisko: Brezno
NapísalOffline : 10.12.2014 21:40 | Tento zdroj asi nebude stihat.

A co ti v tom brani vyskusat ten zdroj, ked ho mas?


_________________
PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB
Every Man Is Hero... In his dreams...

Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.12.14
Prihlásený: 15.02.15
Príspevky: 27
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 10.12.2014 21:46 | Tento zdroj asi nebude stihat.

Je to zapozicka z obchodu kym my opravia ten moj respektive vymenia. A nemam redukciu s dvi na hdmi pre iGP. A nerad by som bol keby prdol potom by my asi nedali ten moj.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tento zdroj asi nebude stihat.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 10.12.2014 21:50 | Tento zdroj asi nebude stihat.

Bude v pohode stačiť podľa mna.
Ak ju nebudeš zaťažovať a pc budeš fakt používať ako zobrazovadlo nevidím v tom problem.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 10.12.2014 21:59 | Tento zdroj asi nebude stihat.

s tymi A bude trosku problem, ale maximalne ti vo velkej zatazi zhasne PC.

hry by som asi moc neskusal, ale na nejaky surf by to malo stacit.

prinajhorsom pojdes na iGPU, kupis si za 1e adapter.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Tento zdroj asi nebude stihat.

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 10.12.2014 23:50 | Tento zdroj asi nebude stihat.

Nemyslim ze pc s i5 a gtx660 bude zrat v peaku viac ako 300W


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tento zdroj asi nebude stihat.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 11.12.2014 9:33 | Tento zdroj asi nebude stihat.

Na zostave v podpise mam 650W Corsair zdroj a povedal by som ze sa nudi...takze 430-500W kvalitny zdroj by ti mal stacit.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
 [ Príspevkov: 7 ] 


Tento zdroj asi nebude stihat.



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bude tento procesor stihat 9800GT ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Intel

63

3304

17.11.2008 14:28

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

piskanie, mikrofonom to asi nebude

v Zvuk

0

487

05.05.2012 20:37

FoO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ovladače AMD Adrenalin mají problém s hrami pro DX9, oprava asi nebude

v Novinky

1

518

03.01.2018 2:39

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

staci tento zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

556

10.10.2007 21:32

mhatko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

odesel asi zdroj

v PC skrinky a zdroje

17

880

05.04.2011 20:18

smarton1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zdroj asi 550W

v PC skrinky, zdroje a chladenie

10

674

31.07.2009 21:10

Spartan.Ex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

asi chybni zdroj

v PC skrinky a zdroje

7

1149

21.12.2005 10:01

ajofo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asi odpálený zdroj

v Ostatné

3

379

30.06.2013 10:36

ajem3run

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa tento zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

5

743

20.02.2007 14:47

Zdravotnik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

utiahne to tento zdroj?

v PC zostavy

15

836

11.04.2008 22:37

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvládne túto zostavu tento zdroj?

v PC skrinky a zdroje

2

477

25.03.2016 14:44

stewinko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Je tento zdroj v poriadku?

v PC skrinky a zdroje

13

673

08.02.2013 9:03

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bude mi stacit tento zdroj????

v PC zostavy

7

549

11.11.2007 20:23

1fantz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GK do 200€ + asi aj zdroj

v Grafické karty

3

376

07.04.2017 13:19

kubinek17

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zdroj asi nekompatibilny so zakladnou doskou

v PC skrinky a zdroje

5

551

16.08.2010 18:43

rezystor

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Moze byt tento zdroj na tuto zostavu?

v Ostatné

8

670

30.07.2008 21:23

zmija31



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF