aku by ste mi odporucili telku k pc na stenu nie 3D co najvacsiu ? max vyska 45cmzatial som nasiel toto co na to hovorite http://www.alza.sk/32-sony-bravia-kdl-3 ... 413762.htm najvacsie co tam das je 32 s tenkym ramikom. to len tak pre info. ok a ten link bol zly sorry http://smartik.sk//detail/32-tv-philips ... 82-cm.html ...