Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 69 ] | 1, 2, 3 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
ok takze redmi note 6 pro asi vylucim kedze je o nieco vacsi aj... takze je jedno ci zoberiem mi8 lite alebo a2 ? pises ze A2 vo vsetkom lepsi a tak pises ze mi8 lite ma lepsi fotak a baterku...tak v com je a2 lepsi teda od mi8 lite ? 
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Všetky tri sú cca rovnako veľké, a2 nemá ale notch na displeji preto je displej 6 vs 6,2"
A2 je lepší hlavne v cene.. to čo má Mi 8 lite naviac sú drobnosti na to, že je o dosť drahší, keď A2 sa dá zohnať za 160 eur + ten čistý android. Lepším foťákom nemyslím lepším o 2 triedy, len za horších svetelných podmienok o čosi menej zrnité foto
Ešte jedna vec, čo mne na A2 vadí je neskutočne vystupujúci fotoaparát. Ak nebudeš mať púzdro, tak okraj budeš mať ošúchaný do mesiaca. + Telefón na stole neleží stabilne ale hojdá sa kvôli nemu. Ale opäť je to len detail, proste je to telefón za 160 eur, bude to o drobných kompromisoch
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Nemá notch Nemá MIUI Nemá skleny back ktorý sa rozbije po prvom páde Nevyzerá ako 200e telefón čo sa snaží hrať na prémiový a nejde mu to
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Cirky píše: Všetky tri sú cca rovnako veľké, a2 nemá ale notch na displeji preto je displej 6 vs 6,2"
A2 je lepší hlavne v cene.. to čo má Mi 8 lite naviac sú drobnosti na to, že je o dosť drahší, keď A2 sa dá zohnať za 160 eur + ten čistý android. Lepším foťákom nemyslím lepším o 2 triedy, len za horších svetelných podmienok o čosi menej zrnité foto
Ešte jedna vec, čo mne na A2 vadí je neskutočne vystupujúci fotoaparát. Ak nebudeš mať púzdro, tak okraj budeš mať ošúchaný do mesiaca. + Telefón na stole neleží stabilne ale hojdá sa kvôli nemu. Ale opäť je to len detail, proste je to telefón za 160 eur, bude to o drobných kompromisoch na alze ide za 189€ ten a2...  4gb... neviem kde si videl za 160e mozno na heureke najlacnejsi ale aj stranka to bude ktora nebude nejak overena
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
stále je to 20% cenové navýšenie. Mal som zafixovanú cenu 220 za ktorú sme ho kupovali pred zopár týždňami, preto mi Mi8 lite prišiel voči tomu ako skvelá ponuka ale naozaj neponúkne nič za čo by sa oplatilo priplácať. V rovnakej cene by som volil mi 8 lite ale ináč nie. Mimo to, kúpiš z alzy, vyskúšať zopár dní, nebude sa ti páčiť vymeníš za druhý.
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
hej ja viem...tak 30€ drahsi mi8 lite...ok ved uvidim ak budem kupovat mobil cca do mesiaca chcem..uvidim ake ceny potom budu ci sa nieco pohne alebo nie...cize Mi8 lite alebo A2 alebo Redmi Note 6 pro heJ? so ziadnym chybu neurobim? // Spojený príspevok Str 23.01.19 0:15mne sa aj ten mi 8 lite paci dizajn.....takze je to jedno ci zoberiem a2 alebo mi 8 lite ?  8lite ma quick charging aj .. kebyze cena je rovnaka tak 8 lite je vitaz?
|
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Kebyze rovnaká cena je a2 a mi8 lite tak ten mi8 lite lepšie je zobrať ? Lebo je tam 35€ rozdiel len a to je nič
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Ja by som aj tak vzal A2
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
A2 nestojí 160€ ale 180€ minimálne A mi 8 lite 215€
Prečo a2? Neber do ohľadu cenu
Povedz mínusy a plusy a2 a mi8 lite dik
Akože aké lepšie veci sú na mi8 lite oproti a 2 a naopak
|
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
Fakt chces tuto temu natahovat, kym Ti niekto nenapise, aby si si kupil Mi 8 Lite? Su to Tvoje peniaze, Ty budes ten telefon pouzivat, for me behind me, kup si Mi 8 Lite, aj bazarovy iPhone, ak Ti to doda lepsi feeling alebo workflow..
Ze to bude zrejme blbost, je uz vedlajsie..
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Miso122 píše: Nemá notch Nemá MIUI Nemá skleny back ktorý sa rozbije po prvom páde Nevyzerá ako 200e telefón čo sa snaží hrať na prémiový a nejde mu to
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Alebo počkať na note 7?
// Spojený príspevok Pia 25.01.19 11:34
Miui je dobrá nadstavba vec vkusu a nepotrebujem mat 2x do týždňa update
Ide mi o batériu Fotak kvalitnejší Pevnejšia konštrukcia Rýchlosť
// Spojený príspevok Pia 25.01.19 11:46
Čo je tak zle na vyreze?
|
|
Registrovaný: 11.10.10 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 415 Témy: 54 | 54 Bydlisko: Jatov/Galanta |
Na vianoce som kupoval Xiaomi Note 5 a priatelke Note 6 pro. Jedine co lutujem ze som si aj ja nevzal 6 Pro. Inak telefony takmer identicke. Celkovo som s nim spokojny, vykonu dost, zatial ziadne zasekavanie neregistrujem. MIUI celkom fajn prostredie, aj ked nejake veci treba na zaciatku nastavit aby ta to neotravovalo. Bateria mi vydrzi bez nabijacky 3 dni pri beznom pouzivani + nejake 2hodky hier denne. Ak by si siel do Note 6 Pro urcite chybu nespravis, Note 5 by som bral iba ak mas naozaj obmedzeny budget a kazde euro sa pocita. Zvazoval som aj A2 ale slabsia bateria a USB C vs. note 5/6 ma odradili . V sucasnosti beriem USB C skor ako minus kedze jeho nasadenie este nieje take rozsirene a musis so sebou vlacit aj kabel lebo Ccko vasconou nikto poruke nema ked ho potrebujes. Dalej ak chces nabijat a pouzivat sluchadla sucasne potrebujes tahat so sebou dalsi kabel/redukciu. Pokial by ti to nevadilo a nemas problem nabijat telefon takmer kazdy den tak chod kludne do A2.
//edit Tiez som sa zozaciatku vyrezu bal ale nieje to vobec taka katastrofa ako som si myslel. Preto som si aj vzal 5 a nie 6 co lutujem. Cakat na note 7.. no neviem zalezi ako bude nastavena cena v SK shopoch ak teda budes brat tu + faktory spomenute v suvyslosti s USB C a bateriou.
_________________ [HTPC] Lenovo M80q: i5-10500T, 16GB 2666Mhz, WD SN5000S 1TB [SERVER] Lenovo V520s: i5-7400, 8GB 2400Mhz, Intel SSD 660p 256GB, WD Blue 5TB , 2xToshiba L200 2TB [Others] TCL 65Q7C, Sony Playstation 5 Slim 1TB + 2TB Samsung 990 Pro, Poco X6 5G 256GB/12GB
|
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
A mi 8 lite neuvažoval si ?
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
N5 a N6 sú totožné telefóny až na notch. Nevidím dôvod brat N6, notch je rakovina
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Ty máš a2 Mišo ? Že to tak ospevuješ? Alebo mal si aj ostatne spomenuté telefóny ? N6 mi8 lite a a2? Že tak vždy stojíš si za a2? Baterka vydrží ako dlho
|
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
kup si mi 8 lite
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Ja mám mix2
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Takze nukas mi a2 namiesto mi 8 lite len pretože nemá notch a miui?
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Nestačí?
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 09.06.15 Príspevky: 3684 Témy: 56 | 56 Bydlisko: BT | |
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
Ja by som sa rozhodoval medzi a2 a mi 8 lite.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Miso122 píše: Nestačí? Čo je take zle na miui ? Veľa ľudí si to chváli A čo je zle na vyreze? A ďalšia vec a2 nemá quick charger a mi8 lite má ne ?
|
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
vsak si kup tu mi 8 ked chces. co riesis? ci cakas kym ti povie ze kup teda mi 8? Po radu si neprisiel, chces len schvalit svoj vyber, asi mas prilis vela casu vo svojich rukach. btw na notchy neni nic zle, kus displeju navyse je vzdy plus, lepsie ako bezvyznamny ram
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... | |
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
Problem s notchom je ten, že MIUI s tým mizerne pracuje a môžeš zabudnúť na nejaké notifikacne ikony z aplikácií
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... | |
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Chalani mi 8 lite objednaný za 225€ Ale neviem či zoberiem ho keďže
Našiel som Nokia 7 plus za 250€
Stojí to za tých 25€+ ? Tá nokia ?
|
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
dobre si urobil. a este by som prikupil A2, nech je to kompletne.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 10.12.12 Prihlásený: 05.09.19 Príspevky: 192 Témy: 25 | 25 Bydlisko: Lipany,Preš... |
Ha Ha Veď nemusím vyzdvihnúť mobil Nekupujem ho každý rok tak preto sa pýtam ja mám mobil tak na 3 roky
Či mi 8 lite alebo nokia 7 plus
|
|
Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 69 ] | 1, 2, 3 |
|