[ Príspevkov: 69 ] 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 22.01.2019 22:21 | Telefon do 250€

ok takze redmi note 6 pro asi vylucim kedze je o nieco vacsi aj...

takze je jedno ci zoberiem mi8 lite alebo a2 ?
pises ze A2 vo vsetkom lepsi
a tak pises ze mi8 lite ma lepsi fotak a baterku...tak v com je a2 lepsi teda od mi8 lite ? :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 22.01.2019 22:26 | Telefon do 250€

Všetky tri sú cca rovnako veľké, a2 nemá ale notch na displeji preto je displej 6 vs 6,2"

A2 je lepší hlavne v cene.. to čo má Mi 8 lite naviac sú drobnosti na to, že je o dosť drahší, keď A2 sa dá zohnať za 160 eur + ten čistý android. Lepším foťákom nemyslím lepším o 2 triedy, len za horších svetelných podmienok o čosi menej zrnité foto

Ešte jedna vec, čo mne na A2 vadí je neskutočne vystupujúci fotoaparát. Ak nebudeš mať púzdro, tak okraj budeš mať ošúchaný do mesiaca. + Telefón na stole neleží stabilne ale hojdá sa kvôli nemu. Ale opäť je to len detail, proste je to telefón za 160 eur, bude to o drobných kompromisoch


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.01.2019 22:31 | Telefon do 250€

Nemá notch
Nemá MIUI
Nemá skleny back ktorý sa rozbije po prvom páde
Nevyzerá ako 200e telefón čo sa snaží hrať na prémiový a nejde mu to


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 22.01.2019 22:36 | Telefon do 250€

Cirky píše:
Všetky tri sú cca rovnako veľké, a2 nemá ale notch na displeji preto je displej 6 vs 6,2"

A2 je lepší hlavne v cene.. to čo má Mi 8 lite naviac sú drobnosti na to, že je o dosť drahší, keď A2 sa dá zohnať za 160 eur + ten čistý android. Lepším foťákom nemyslím lepším o 2 triedy, len za horších svetelných podmienok o čosi menej zrnité foto

Ešte jedna vec, čo mne na A2 vadí je neskutočne vystupujúci fotoaparát. Ak nebudeš mať púzdro, tak okraj budeš mať ošúchaný do mesiaca. + Telefón na stole neleží stabilne ale hojdá sa kvôli nemu. Ale opäť je to len detail, proste je to telefón za 160 eur, bude to o drobných kompromisoch

na alze ide za 189€ ten a2... :) 4gb... neviem kde si videl za 160e mozno na heureke najlacnejsi ale aj stranka to bude ktora nebude nejak overena


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 22.01.2019 22:44 | Telefon do 250€

stále je to 20% cenové navýšenie. Mal som zafixovanú cenu 220 za ktorú sme ho kupovali pred zopár týždňami, preto mi Mi8 lite prišiel voči tomu ako skvelá ponuka ale naozaj neponúkne nič za čo by sa oplatilo priplácať. V rovnakej cene by som volil mi 8 lite ale ináč nie. Mimo to, kúpiš z alzy, vyskúšať zopár dní, nebude sa ti páčiť vymeníš za druhý.


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 22.01.2019 23:05 | Telefon do 250€

hej ja viem...tak 30€ drahsi mi8 lite...ok ved uvidim ak budem kupovat mobil cca do mesiaca chcem..uvidim ake ceny potom budu ci sa nieco pohne alebo nie...cize Mi8 lite alebo A2 alebo Redmi Note 6 pro heJ? so ziadnym chybu neurobim?

// Spojený príspevok Str 23.01.19 0:15

mne sa aj ten mi 8 lite paci dizajn.....takze je to jedno ci zoberiem a2 alebo mi 8 lite ? :) 8lite ma quick charging aj ..
kebyze cena je rovnaka tak 8 lite je vitaz?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 10:53 | Telefon do 250€

Kebyze rovnaká cena je a2 a mi8 lite tak ten mi8 lite lepšie je zobrať ?
Lebo je tam 35€ rozdiel len a to je nič


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 10:53 | Telefon do 250€

Ja by som aj tak vzal A2


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 10:59 | Telefon do 250€

A2 nestojí 160€ ale 180€ minimálne
A mi 8 lite 215€

Prečo a2? Neber do ohľadu cenu

Povedz mínusy a plusy a2 a mi8 lite dik

Akože aké lepšie veci sú na mi8 lite oproti a 2 a naopak


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telefon do 250€

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 25.01.2019 11:11 | Telefon do 250€

Fakt chces tuto temu natahovat, kym Ti niekto nenapise, aby si si kupil Mi 8 Lite? Su to Tvoje peniaze, Ty budes ten telefon pouzivat, for me behind me, kup si Mi 8 Lite, aj bazarovy iPhone, ak Ti to doda lepsi feeling alebo workflow..

Ze to bude zrejme blbost, je uz vedlajsie..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 11:28 | Telefon do 250€

Miso122 píše:
Nemá notch
Nemá MIUI
Nemá skleny back ktorý sa rozbije po prvom páde
Nevyzerá ako 200e telefón čo sa snaží hrať na prémiový a nejde mu to


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 11:32 | Telefon do 250€

Alebo počkať na note 7?

// Spojený príspevok Pia 25.01.19 11:34

Miui je dobrá nadstavba vec vkusu a nepotrebujem mat 2x do týždňa update

Ide mi o batériu
Fotak kvalitnejší
Pevnejšia konštrukcia
Rýchlosť

// Spojený príspevok Pia 25.01.19 11:46

Čo je tak zle na vyreze?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telefon do 250€

Registrovaný: 11.10.10
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 415
Témy: 54 | 54
Bydlisko: Jatov/Galanta
NapísalOffline : 25.01.2019 12:19 | Telefon do 250€

Na vianoce som kupoval Xiaomi Note 5 a priatelke Note 6 pro. Jedine co lutujem ze som si aj ja nevzal 6 Pro. Inak telefony takmer identicke. Celkovo som s nim spokojny, vykonu dost, zatial ziadne zasekavanie neregistrujem. MIUI celkom fajn prostredie, aj ked nejake veci treba na zaciatku nastavit aby ta to neotravovalo. Bateria mi vydrzi bez nabijacky 3 dni pri beznom pouzivani + nejake 2hodky hier denne. Ak by si siel do Note 6 Pro urcite chybu nespravis, Note 5 by som bral iba ak mas naozaj obmedzeny budget a kazde euro sa pocita. Zvazoval som aj A2 ale slabsia bateria a USB C vs. note 5/6 ma odradili . V sucasnosti beriem USB C skor ako minus kedze jeho nasadenie este nieje take rozsirene a musis so sebou vlacit aj kabel lebo Ccko vasconou nikto poruke nema ked ho potrebujes. Dalej ak chces nabijat a pouzivat sluchadla sucasne potrebujes tahat so sebou dalsi kabel/redukciu. Pokial by ti to nevadilo a nemas problem nabijat telefon takmer kazdy den tak chod kludne do A2.

//edit
Tiez som sa zozaciatku vyrezu bal ale nieje to vobec taka katastrofa ako som si myslel. Preto som si aj vzal 5 a nie 6 co lutujem. Cakat na note 7.. no neviem zalezi ako bude nastavena cena v SK shopoch ak teda budes brat tu + faktory spomenute v suvyslosti s USB C a bateriou.


_________________
[HTPC] Lenovo M80q: i5-10500T, 16GB 2666Mhz, WD SN5000S 1TB
[SERVER] Lenovo V520s: i5-7400, 8GB 2400Mhz, Intel SSD 660p 256GB, WD Blue 5TB , 2xToshiba L200 2TB
[Others] TCL 65Q7C, Sony Playstation 5 Slim 1TB + 2TB Samsung 990 Pro, Poco X6 5G 256GB/12GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 12:40 | Telefon do 250€

A mi 8 lite neuvažoval si ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 12:45 | Telefon do 250€

N5 a N6 sú totožné telefóny až na notch. Nevidím dôvod brat N6, notch je rakovina


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 12:54 | Telefon do 250€

Ty máš a2 Mišo ? Že to tak ospevuješ? Alebo mal si aj ostatne spomenuté telefóny ? N6 mi8 lite a a2? Že tak vždy stojíš si za a2? Baterka vydrží ako dlho


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telefon do 250€

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 25.01.2019 12:57 | Telefon do 250€

kup si mi 8 lite


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 12:59 | Telefon do 250€

Ja mám mix2


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 13:09 | Telefon do 250€

Takze nukas mi a2 namiesto mi 8 lite len pretože nemá notch a miui?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 13:14 | Telefon do 250€

Nestačí?


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telefon do 250€

Registrovaný: 09.06.15
Príspevky: 3684
Témy: 56 | 56
Bydlisko: BT
NapísalOffline : 25.01.2019 13:18 | Telefon do 250€

Ja by som ti poradil A2.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 25.01.2019 13:22 | Telefon do 250€

Ja by som sa rozhodoval medzi a2 a mi 8 lite.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 13:29 | Telefon do 250€

Miso122 píše:
Nestačí?

Čo je take zle na miui ? Veľa ľudí si to chváli
A čo je zle na vyreze?


A ďalšia vec a2 nemá quick charger a mi8 lite má ne ?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telefon do 250€

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 25.01.2019 13:37 | Telefon do 250€

vsak si kup tu mi 8 ked chces. co riesis? ci cakas kym ti povie ze kup teda mi 8? Po radu si neprisiel, chces len schvalit svoj vyber, asi mas prilis vela casu vo svojich rukach.
btw na notchy neni nic zle, kus displeju navyse je vzdy plus, lepsie ako bezvyznamny ram


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 25.01.2019 13:43 | Telefon do 250€

Objednával niekto odtiaľ ?

https://zdomu.sk/telefony/277027-Xiaomi-Mi-A2-464G-Gold-6941059609797.html

Našiel som na Heuréka a2 za 163€ ( to by už som aj premýšľal o tom keďže 60€ lacnejšie od mi8 lite)
Ale je to najlacnejšie na Heuréka čiže ohľadom reklamácie atd radšej asi kúpiť s overeného obchodu či ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.01.2019 13:57 | Telefon do 250€

Problem s notchom je ten, že MIUI s tým mizerne pracuje a môžeš zabudnúť na nejaké notifikacne ikony z aplikácií


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 26.01.2019 10:44 | Telefon do 250€

Našiel som ešte nokia 7 plus za 255€ je
Kebyze mám brat do úvahy fotak rýchlosť atd tak mi 8 lite 6gb/128gb 260€ alebo nokia 7 plus 4/64?? 255€

// Spojený príspevok Sob 26.01.19 10:52

No a quick charger akú nabijacku
Čítal som že TUTUO od qualcommu je naj

Nenašiel som to u nás nikde len ali

https://m.aliexpress.com/item/32747528378.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32747528378&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=9709amp-1ADiuX_4awlFUkNJZp6U9w1548496281314

Alebo

https://m.aliexpress.com/item/32809334627.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32809334627&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=9709amp-1ADiuX_4awlFUkNJZp6U9w1548496281314


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 28.01.2019 22:14 | Telefon do 250€

Chalani mi 8 lite objednaný za 225€ Ale neviem či zoberiem ho keďže

Našiel som Nokia 7 plus za 250€

Stojí to za tých 25€+ ? Tá nokia ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 28.01.2019 22:18 | Telefon do 250€

dobre si urobil. a este by som prikupil A2, nech je to kompletne.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.12
Prihlásený: 05.09.19
Príspevky: 192
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Lipany,Preš...
Napísal autor témyOffline : 28.01.2019 22:19 | Telefon do 250€

Ha Ha
Veď nemusím vyzdvihnúť mobil
Nekupujem ho každý rok tak preto sa pýtam ja mám mobil tak na 3 roky

Či mi 8 lite alebo nokia 7 plus


 [ Príspevkov: 69 ] 1, 2, 3


Telefon do 250€



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Telefon 250-300€

v Prenosné zariadenia

8

919

28.10.2016 14:35

imac_win

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Telefon do 250€

v Prenosné zariadenia

11

957

09.04.2014 9:28

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

telefon do 250€

v Prenosné zariadenia

5

777

22.02.2017 9:37

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Android telefón do 250€

v Prenosné zariadenia

2

518

11.06.2014 21:45

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Odolný telefón do 250€

v Prenosné zariadenia

11

622

12.07.2014 13:33

SNAKE_3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Telefon cca 200-250€ bazar

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Prenosné zariadenia

48

1864

31.03.2017 16:17

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čínsky telefón na hry, internet - 250€

v Prenosné zariadenia

26

946

18.11.2015 9:01

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Telefon pre priatelku do 250 eur.

v Prenosné zariadenia

4

492

20.05.2015 15:57

brmbo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

GTS 250 512 vs GTS 250 1gb

v Grafické karty

1

698

22.11.2009 15:54

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

telefon

v Prenosné zariadenia

4

817

29.04.2009 19:55

petocervik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorý telefón

v Kôš

4

150

08.12.2016 21:45

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Strateny telefon

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

80

9614

18.04.2009 19:36

psichac

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash telefon

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Biosy a ladenie výkonu

32

2238

14.06.2011 23:04

Bajzik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Telefón 150€

v Prenosné zariadenia

10

846

02.11.2017 22:30

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

350eur telefon

v Prenosné zariadenia

9

766

02.02.2015 18:51

20niceboy20

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novy telefon

v Prenosné zariadenia

1

512

25.11.2009 17:09

***VIP***



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF