plz napiste mi (z vlastnej skusenosti) zrozumitelny navod ako pretaktovat procesor bez toho aby sa prehrial. S tymto nemam ziadnu skusenost takze to potrebájem naopzaj jasne a krok po kroku. A inak da sa to spravit normalne len cez soft (bios) alebo treba aj nejake chladenie ci co..
thx
PS: mam AMD Sempron 3200+ 1.10 GHz
