[ Príspevkov: 66 ] 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava

http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... -a-1324656

Chcelo by to popracovat na designe :)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...

Fuj ako.. celkovo tento nápad... nič sa nevyrovná kvalitným klasickým hodinkám, toto sú bludy


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Trnava

presne tak jedine blazon by si nieco hentake dal na ruku... zachvilu bude prilepeny smartfon na celej ruke...Niet nad elegantne hodinky


_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 11.11.08
Prihlásený: 30.01.23
Príspevky: 1498
Témy: 131 | 131
Bydlisko: Veľké Kapuš...

nula bodov , ak toto bude mat uspech tak fakt uz neviem co si mam mysliet :D ,


_________________
PC: 27" HP All in One 27-N103NC - 4th Generation Intel® Core™ i7-4785T CPU 2.20 GHz , 8,00GB DDR3, 120GB SSD Patriot + 2,5" 2TB Maxtor (Samsung) M3 Portable HDD
KEYBOARD/MOUSE: Microsoft Wireless Desktop 800 USB CS/SK OS: Windows 10 Home x64
PHONE:
Samsung Galaxy S10+ White 128GB TV: Samsung LED SMART TV UE40ES5500 CONSOLE: Xbox One 500gb
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Cirky píše:
Fuj ako.. celkovo tento nápad... nič sa nevyrovná kvalitným klasickým hodinkám, toto sú bludy

Pamatam, ako vsetci ohrnali nos nad dotykovymi telefonmi... Rovnako si pamatam, ako vela ludi ohrnalo nos celkovo nad mobilmi...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 27.02.26
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

Verím tomu že sa nájde nejaký exot ktorý si to dá na ruku.
Rovnako ako si niekto dokáže dať na ruku diginálne hodinky :D


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 7084
Témy: 86 | 86
Bydlisko: BA

Mne sa ja tak najviac pacia mechanicke hodinky ktore potrebuju pohyba n to aby fungovali :) (a toto si na ruku definitivne nedam) :D


_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA XFX RX6800XT | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: Mac M4 Air 512 &
Mobil: Pixel 7a & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...

Daron píše:
Cirky píše:
Fuj ako.. celkovo tento nápad... nič sa nevyrovná kvalitným klasickým hodinkám, toto sú bludy

Pamatam, ako vsetci ohrnali nos nad dotykovymi telefonmi... Rovnako si pamatam, ako vela ludi ohrnalo nos celkovo nad mobilmi...


Ja si to nepamätám, keď vyšli mobily, každý ich chcel.. ak vyšli dotykové mobily, každý ich chcel


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR

tak si potom moc mlady, ked si nepamatas, ja si pamatam, ze na zaciatku moc nesli, lebo mali hlavne rezistivne displeje, ovladanie nic moc.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina

mohli aspoň použiť ohybný display,takto vyzerajú ako staré ruské digitálky
http://www.itnews.sk/spravy/spotrebna-e ... ny-displej
zase to vidím na čínu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Trnava

toto si uz viem predstavit ze by si niekto dal na ruku (ja nie).. ale od funkcnosti to ma asi este daleko.


_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...

delong píše:
tak si potom moc mlady, ked si nepamatas, ja si pamatam, ze na zaciatku moc nesli, lebo mali hlavne rezistivne displeje, ovladanie nic moc.


Tak jasné na začiatku stály za prd kvôli ovládaniu a podobne... ale to neplatí o samotných mobiloch.. fakt neviem, kto nam nimi ohŕňal nos.. snáď kvôli cene... veď prvé mobili tehly stáli aj cez vtedajších 30 tisíc sk.. ale nie preto, žeby ich nikto nechcel alebo by každému prišli divné... ani iPhone keď vyšiel nikomu divný neprišiel a každý ho chcel... ale to určite neplatí o tých hodinkách


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...

delong píše:
tak si potom moc mlady, ked si nepamatas, ja si pamatam, ze na zaciatku moc nesli, lebo mali hlavne rezistivne displeje, ovladanie nic moc.

na zaciatku nesli hlavne preto, ze boli drahe.

to ze boli rezistivne displeje je uplne irelevantne, jednoducho vtedy vladla taka technologia.

to je ako napisat, ze pred 25 rokmi ludia nechceli mobily, lebo boli velke, tazke a mali slabu vydrz baterie...


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 27.02.26
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

Keď už hovoríte o tej výdrži batérie, tak som zvedavý ako to vyriešia pri tých hodinkách.
Ale predstava že si každý večer dám pred spaním nabíjať hodinky je minimálne smiešna :lol:

edit: kua hodinky s 2jadrovým procesorom, to môžu vymyslieť len šikmookí :-D


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Trnava

Súhlasím, tiež by som si to nedal na ruku :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Zaujimave ze boli reci o iWatch od Apple a odrazu su tu hodinky aj od Samsungu. :)
Kazdopadne ani jedno ani druhe by som nenosil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 27.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...

sak to vyzera jak hodinky s kalkulackou...teda tym obdlznikovym tvarom.
Ze to ma displej cez cely predok neni nic divneho v dnesnej dobe.
Ked dojdeme k dacomu co ma na ruke Leela z Futuramy, to este len budu kydy :D


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 27.02.26
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

a hodinky s kalkulackou niesu divne ? :lol:


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Trnava

inac ked uz sa bavime o tychto dotykovych hodinkach, tak myslim ze sony vede Sony smart watch


_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 691
Témy: 35 | 35
Bydlisko: Rimavská So...

sysel777 píše:
Verím tomu že sa nájde nejaký exot ktorý si to dá na ruku.
Rovnako ako si niekto dokáže dať na ruku diginálne hodinky :D

čo máš proti digitálkam? naopak ručičkové (čisto) by som si nedal asi ani keby mi za to výrobca platil hlavný dôvod je ten, že kým odčítam čas na ručičkových tak aj zmeškám autobus ( obrazne povedaná skutočnosť že mi to trvá viacnásobok času ako pri digitálnych ) a to vravím o obyčajných rukách na obrázkoch "luxusných" " milión" ručičkových hodinkách som dokonca musel skonštatovať, že neviem koľko hodín ukazujú aj keď napr. môj oco len kukne mikropohľadom na ruky a vie koľko je hodín neprekvapilo by ma keby s presnosťou 1 až 2 minúty určil čas aj bez ciferníka len z polohy ručičiek


_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Obávam sa, že úplne súhlasím so syslom, keby bol rok 1991, digitálky by boli v pohode, aj dnes sú v pohode, ale len 1-4 ročník ZŠ.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Mne zozaciatku ked som zacal nosti hodinky tiez cosi dlhsie trvalo odcitat cas ale teraz mi na to staci jeden pohlad, to je o zvyku a digitalky vypadaju podla mna dost zle. Analogove su klasika..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Trnava

ked maly bratranec dostal rucickove hodinky a niekto sa ho opytal na cas, tak namiesto toho aby si to spocital tak vytiahol mobil.... takze asi tak :D


_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 691
Témy: 35 | 35
Bydlisko: Rimavská So...

??? kto hovorí o lacných trhových digitálkach nehovorte že napr. casio digitálky ( väčšina modelov ) sú pre 1-4 ročník


_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Obávam sa, že sú.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 14.07.18
Príspevky: 1045
Témy: 18 | 18

Keď som bol malý tiež som chcel digitálky, lebo je to proste pohodlie, ale vekom som prispel k názoru, že kvalitne spracované ručičkové hodinky dodávajú istú eleganciu a luxusný doplnok. Osobne by som nosil len ručičkové, len lacné nechcem a na kvalitné teraz peniaze nemám. :D


_________________
CPU:Intel Core i5 4460, CPU Cooler:Silentium Fera 2, GPU:MSI M9 380 Gaming 4, MB:MSI B85-G41 PC Mate, HDD:Seagate Barracuda 7200.14 1TB, SSD: Samsung 850 EVO 250GB, RAM: 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series, PSU: EVGA 500B, CASE: Fractal Desing CORE 3500, LCD: Samsung P2470HD 24", Mouse: Logitech MX 518, Keybord: Logitech K350, CONNECT IT GK2000 Biohazard Keyboard , Head set: Roccat Kave + ASUS Xonar DX, Notebook: Lenovo IdePad Y510, Mouse: Logitech G500s, Phone: Samsung Galaxy S7 Edge
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 691
Témy: 35 | 35
Bydlisko: Rimavská So...

ak aj sú tak len preto,že väčšina ľudí je prakticko geometricky založená ja taký nie som
nejde o vek, ale o typ človeka či je geometricky alebo symbolicky založený


_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Jarrro nic v zlom ale podla toho ako si kedysi opisoval seba ako osobu (brada, tak trochu pri sebe, mas rad matematiku, nechodis von = geek [fakt nic v zlom] ) sa skutocne necudujem, ze nosis digitalky.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

mne tie hodinky tiez pridu ako džigitálky, ktore v 90. rokoch predavali olašski gipsy po autobusovych stanicicah


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 03.09.2013 7:17 | Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu

Ja mam napr Edifice, rucickove (aj ked povodne som chcel kombinovane s digitalkami) a cas z nich neodcitavam. Na hodiny mam mobil. Toto je skor doplnok :D


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
 [ Príspevkov: 66 ] 1, 2, 3


Tajné: první snímky prototypu hodinek Samsungu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čínski hackeri ukradli tajné materiály

v Novinky

1

680

17.10.2010 22:17

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zaradenie hry Enigmatis tajné mesto duchov

v Hry a herné konzoly

2

399

01.02.2013 15:12

karinkamiska

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Trhá mi video snímky pri capture.

v Video programy

0

763

15.10.2007 20:27

DNA

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Google spustil na Slovensku panoramatické snímky Street View

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

42

2451

02.11.2012 18:17

KingTommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

"LIVE" kamera - časový údaj aktuálnej snímky

v Ostatné

18

1086

12.03.2018 15:00

H107

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Záchrana nefunkčného Samsungu

v Smartfóny a tablety

2

722

28.07.2023 19:06

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozlisenia Samsungu t220.

v Monitory, televízory a projektory

4

1040

14.01.2009 0:51

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pamatovka do samsungu u600

v Prenosné zariadenia

2

766

28.01.2008 22:38

fantasy123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nastavenie MMS na Samsungu D600e

v Prenosné zariadenia

0

1329

28.07.2007 17:16

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa samsungu i9505 alebo i9506

v Prenosné zariadenia

5

847

19.10.2014 9:51

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nastavenie farieb u Samsungu 226BW

v Monitory, televízory a projektory

0

1228

25.12.2007 19:56

ThroniX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový notebook od samsungu alebo asus?

v Notebooky a netbooky

0

985

08.02.2010 8:58

joshua159

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zatkli šéfa Samsungu Lee Jae-yonga

v Novinky

0

1047

17.02.2017 12:06

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pixel remaping na samsungu PL60/SL420

v Prenosné zariadenia

0

810

17.06.2010 0:08

Gyrxiur

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozlúčme sa s pevnými diskami od Samsungu

v Novinky

7

1092

13.12.2011 11:47

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus N53SV miesto Samsungu RF510? Oplati sa ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

30

2448

12.05.2011 9:25

delong



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF