Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 22 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2010 19:40

tak tu mam predbezny navrh stranky pre kamarata DJ-a. Nie je to nic profi ale zatial asi moja najlepsia praca aj ked nejake detaily by som este dotiahol. Som zvedavi na vase hodnotenie, dojmy a pripomienky, tak prosim, do toho... http://img716.imageshack.us/img716/9405/djdark.jpg . Inak ten obrazok sa bude menit podla toho na ktoru polozku v menu ukazete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.05.08
Prihlásený: 07.11.14
Príspevky: 43
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2010 19:48

par pripomienok:
- v komentaroch nepouzivaj kurzivu na normalny text, skor to pouzi na nicky uzivatelov
- ten ramcek Next Event je skaredy, resp. nezladeny so zvyskom stranky, co tam robi orandzovy border a modrasty text?
- tie odrazy od toho textu HOUSEPROGRESSIVE atd. by som skusil dat menej viditelne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2010 19:48

Je to take neobvykle ale zatial pekne podla mna.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2010 22:08

80's come back! blud ... skus inspiraciu z inych DJovskych stranok


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.03.2010 22:12

Freelan píše:
80's come back! blud ... skus inspiraciu z inych DJovskych stranok
co konkretne ti tam pripomina roky osemdesiate?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2010 22:17

od layoutu az po header, blbe to je, daj si do googla DJ's a pod do images a inspiruj sa


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.03.2010 16:11

Freelan píše:
od layoutu az po header, blbe to je, daj si do googla DJ's a pod do images a inspiruj sa
tvoje rady su neodcenitelne vobec ma to nenapadlo

Som zvedavi co na to povie Shaggy


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.03.2010 20:48

tak ma napada, nezda sa vam to moc farebne?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2010 21:18

nikdy by ma ani nenapadlo ze jeto pre DJa, je to da sa povedat hrozne, ako povedal Freelan, take frcalo, ked malo internetove pripojenie 50 ludi na celom svete. s modernym designom to nema nic spolocne

popzeraj si nejake stranky (cssmania.com etc.), zakomponuj tam nejake prvky pripominajuce DJa. napr platne a tak.

Moc farebne? nie, ale mas ich zle pouzite







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.03.2010 22:19

emer píše:
nikdy by ma ani nenapadlo ze jeto pre DJa, je to da sa povedat hrozne, ako povedal Freelan, take frcalo, ked malo internetove pripojenie 50 ludi na celom svete. s modernym designom to nema nic spolocne

popzeraj si nejake stranky (cssmania.com etc.), zakomponuj tam nejake prvky pripominajuce DJa. napr platne a tak.

Moc farebne? nie, ale mas ich zle pouzite


prepac ale ako to ze kazdy obycajny clovek ktoremu to ukazem, tak povie ze sa mu to vyslovene paci, a aj ked mu poviem ci mu nevadi to a to, tak povie nie nie je to takto super? Ja nevravim ze je to stranka ako od profesionala alebo ze mam dokonale vycibreny vkus, ale ked povies ze je to hrozne... toto forum vyuziva vela ludi ktory nevedia o com tocia, iba len tak trepu dve na tri a aby sa necitili taki mali a neschopni tak zhadzuju ostatnych, namiesto toho aby sami nieco dokazali. Jedina vec, ktoru mozem tolerovat (aj to si sa trafil len nahodou) je to ze tam nie su prvky pripominajuce DJa, a to len preto ze nevidis ostatne obrazky priradene ku kazdej polozke v menu, ktore jasne DJa pripominaju. Zas tam nemusim mat same platne a mixazne pulty po celej stranke. Na co, to je potom gyc. Pozri si toto: http://anathel.deviantart.com/art/DJ-Va ... t-19774431 , http://d72.deviantart.com/art/Website-D ... y-64337345 profi stanky, tiez tam vidis nejake platne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.03.2010 8:29

- hrozna hlavicka(to si robil vo worde?)
- ten prvok s orazovym outher glowom je co? je hrozny a k nicomu zarovnany
- to radio : 1,zasa k nicomu zarovnane 2, zasa hrozne 3, necitatelny text
- ziadni spacing na urovnim, ta stanka je hotove smetisko, cisty lunik 9 ala nahadzal som to tam ako s lopatou
-deliaca ciara medzi Comments a komentami , ako by povedal Rytmus : " Si zabil" ... vyzera ako nepodareny vtip ...

To ze sa im to paci hovoria iba preto ze ta poznaju, pre nic ine ..

http://anathel.deviantart.com/art/DJ-Va ... t-19774431 toto je profi stranka? takuto stranku robi kazdy sigar ked prechadza od sigov k WD

Ak si chcel pochvalu nemal si sem pisat, sme tu neni na to aby sme ta chvalili ale nasli chyby ... Ja som tam nenasiel nic ani jednu jedinu vec co by sa mi pacila ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 10.03.2010 10:00

fajn, keď sa to páči ľuďom, ktorým sa to má páčiť, tak čo tu riešiš?

Ako môžeš povedať, že som oproti tebe malý a neschopný, keď nevieš, čo som spravil? Možno som malý, ale ty nie si z tých, ktorí by to mohli na to poukazovať. Nie, nie som grafik, nemám na to vlohy ani nervy, ale mám v sebe aspoň kúsok sebakritiky a viem, že ja grafiku robiť nikdy nebudem. Ale keď som potreboval niečo spraviť, spravil som a schválil to väčší okruh ľudí. Môžeš si sám pozrieť, čo som robil. Sem som dal nejaké moje pokusy, je to v dvoch témach. Jedna je z pred 2-3 rokov, druhá je novšia, ale tam vlastne nájdeš môj aktuálny blog.

A keď niekto nerobí grafiku, neznamená to, že nemôže mať názor... Príde ti na stránku niekto, napíše ti, že by ste mali uvažovať na redesigne, lebo je to hrozné, tak mu na to napíšeš "a čo si dokázal ty? potom, keď niečo dokážeš, tak mi môžeš prísť povedať, čo tu mám zle" ??

Buďto sa tomu poriadne venuj, snaž sa a prímaj kritiku, nech dokážeš spraviť niečo na úrovni alebo v sebe nájdi tu sebakritiku a proste sa na to vybodni.

Kde som ťa zhadzoval? Veď som napísal môj dojem, pocit a pripomienky - presne to čo si odomňa čakal. A to si trafil, že ono to pripomína DJa, len o tom neviem, lebo som nevidel tie časti, kde sa to nachádza. To som si mal z prstu vycucať? Kde som ti povedal, že musíš mať všade platne a mixážne pulty? Hodil som ako príklad, čo by sa tam hodilo a nepovedal som, že to musí byť pri každom bloku.

Ako povedal don_jebot, ten prý webdizajn určite nieje od profesionála, pozeral si aj jeho inú tvorbu? Grafikú má fajn, ale možno jeden alebo dva webdizajny má vydarené. A keď si čakal len pochvalu, nemal si sem písať.







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.03.2010 17:00

moje reakcie su take ake su preto, lebo som ocakaval konstruktivnu kritiku, ktora by konkretne pomenovala nedostatky, vysvetlila by PRECO a pripadne by navrhla mozne alternativne riesenia. Odpoved typu je to hrozne ako z 80 rokov sa za nic take povazovat neda. Viem ako to tu chodi a kto sem co pise, a viem ze sa tu vela ludi zabava na tom ze niekoho proste zhodia. Takze podme si to vysvetlit.

don jebot napisal:

Citácia:
hrozna hlavicka(to si robil vo worde?)
estetikou headeru som si ani ja nie celkom isty, ocakaval som pripomienky k tomutu. Ale co je tam take zle? Pismo? Farby?

Citácia:
ten prvok s orazovym outher glowom je co? je hrozny a k nicomu zarovnany
ano je oranzovi. ale preco sa tam nehodi? k comu sa nehodi? Ake farby by sa teda hodili? Zarovnana je ta ciara v tom rame s ciarou v comments. To je zle? Vazne musi byt vsetko uplne zarovnane? Chcel som aby bol ten prvok trochu iny ako zvysok stranky, aby nesplyval zo strankou, aby si ho kazdy vsimol na prvy pohlad.

Citácia:
to radio : 1,zasa k nicomu zarovnane 2, zasa hrozne 3, necitatelny text
ano pismo najdem lepsie, neviete aky font je v menu na tejto stranke? http://anathel.deviantart.com/art/DJ-Va ... t-19774431 , tam su citatelne velmi male pismena. Ten prehravac je zarovnany s tym prvkom next event. Tam sa mi hodil najviac. Podla vas by kde bol lepsi?

Citácia:
ziadni spacing na urovnim, ta stanka je hotove smetisko, cisty lunik 9 ala nahadzal som to tam ako s lopatou
spacing sa este doladi pri kodovani, aky by ste nastavili? je to moc siroke, uzke, alebo su velke medzeri medzi riadkami?

Citácia:
deliaca ciara medzi Comments a komentami , ako by povedal Rytmus : " Si zabil" ... vyzera ako nepodareny vtip
vazne je taka zla? ja som to tak videl uz velakrat, to som nevymyslel ja, to som proste len prevzal, lebo sa mi to tak paci, a je to bezna prax na ktoru som nepocul nikoho sa zatial stazovat

Citácia:
To ze sa im to paci hovoria iba preto ze ta poznaju, pre nic ine
viem rozoznat ked sa ludom nieco skutocne paci a ked to predstieraju. v tom to asi nebude.

Citácia:
http://anathel.deviantart.com/art/DJ-Va ... t-19774431 toto je profi stranka? takuto stranku robi kazdy sigar ked prechadza od sigov k WD
podla umiestnenia medzi prvimi DJ strankami na deviantarte som usudil ze to asi bude kvalitna praca.

Citácia:
Ja som tam nenasiel nic ani jednu jedinu vec co by sa mi pacila
no a co sa ti teda paci napriklad? okrem super namakanych obrazkov ktore spravi len profik?

emer napisal:

Citácia:
Ako môžeš povedať, že som oproti tebe malý a neschopný, keď nevieš, čo som spravil?
pozrel som si tvoju stranku. Je tam len hromada textu, grafika headeru sice pekna a jednoducha, krystalovo cista, ale je to desne otrepany styl uz davno zastarali a uz ma absolutne nebavi sa pozerat na nieco take, radsej na obycajny <H1> s predvolenym textom. Tie listocky zo spendlikmy, to je presne to co sa robilo v 80. rokoch, to je ako kebz si tam dal jeden s tych ozdobnych textov z wordu 95.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 10.03.2010 19:45

NieSomCvok píše:
pozrel som si tvoju stranku. Je tam len hromada textu, grafika headeru sice pekna a jednoducha, krystalovo cista, ale je to desne otrepany styl uz davno zastarali a uz ma absolutne nebavi sa pozerat na nieco take, radsej na obycajny <H1> s predvolenym textom. Tie listocky zo spendlikmy, to je presne to co sa robilo v 80. rokoch, to je ako kebz si tam dal jeden s tych ozdobnych textov z wordu 95.
a čítal si si aj toto ?
Citácia:
Nie, nie som grafik, nemám na to vlohy ani nervy, ale mám v sebe aspoň kúsok sebakritiky a viem, že ja grafiku robiť nikdy nebudem.
vôbec ti nedošlo to, že som zainteresovany do iného oboru?

A ďakujem za konštruktívnu kritiku, resp. že vraciaš požičané. Kěd chceš teda kritiku, skúsim niečo zo seba dostať.

Emerova myseľ píše:
Začnem napríklad hlavičkou. Kde to je? Aha, navrchu. Nebol som si zozačiatku istý, lebo tu je všetko postavené na hlavu :) Všetky elementy ako keby samovoľne lietali, ako keby ešte len hľadali svoje hniezdočko. Takže, čo to tam je to zelené na tom nepríjemnom čiernom pozadí. Ono je to tam naschvál alebo len nejaký vedlajší účinok komprimácie? Zrejme len nevydarený žart. Nevadí. Skúsim prečítať aspoň názov, ak to je vôbec názov. Počkať chvílu, daj mi trochu čas, pretože sa to ťažko číta. Aha, už to mám. Prečítal som to leň vďaka nepodarenému outerglowu a tej grcanici za ním. Prejdem na to trošku čitateľnejšie. Konečene nejaká užitočná informácia, aj keď s divnou farebnou škálou, rozložením a nevydareným efektom. A sakra, špinavý monitor. Idem po Klim.... Ouch, ono to nejde dolu. Ahááá, ono je to tu všade naokolo. Zrejme mi to má ukazovať ohraničenie celkov. Hmm, neviem. Vôbec sa mi to nepáči. Čo je to tu za divný zoznam? Hmm, Dj Park, Music, Club.. eh...Equipment. Sakra čo to je? Čo čil ja s tým? (Predstavujem si, že cez to prejdem myšou, kliknem.. UOALA, ono ma to poslalo na inú stránku, vrátim sa späť). WOW, ono to bolo menu. Uf. A to som mal ako vedieť? Keď to vypadá tak ako všetko ostatné? A tie farebné chlieviky? To čo je? Skoro ako v cirkuse, len tam majú príjemnejšie farby. Hm, nejaký týpek, toho preskočím, nemám si o ňom čo myslieť. To bude zrejme ten DJ Dark, domyslel som si to vďaka duchaplnému červenému nápisu. No nič, text môžem preskočiť. Prichádzam k nejakému bloku, ktorý mi neviem čo má povedať, ale to mňa zrejme nemusí zaujímať, som len malý neschopný návštevník, ktorý nič nedosiahol. Zasá nové a nehodiace sa farby. Už mi z toho očká kmitajú a všetko sa mi rozmazáva. Ešteže je tam čierne pozadie, lebo inak by mi vyliezli bulvy z jamok. Vov, komentáre. Čo tak zrazu? Čo mám okomentovať? Inak, tá čiara je nejaká rozmazaná. To ja už z tohto všetkého zle vidím ? Pfu. Dostávam sa ku koncu, kde vlastne už nie je nič, na čo by som sa mohol pozerať. Aha, a tam naboku toto svetlé? Prehrávač? Načo, veď tá pesnička sa mi vôbec nepáči a navyše mám psutenú vlastnú hudbu. Zbytočné...


Emerova myseľ zrhnula a píše:
Celkový dojem? Hm neviem, nič nové som sa nedozvedel a nemám ani dôvod posielať kamarátovi link, nie je sa ani na čo pozerať. Už sem ani neprídem.


Btw,
Citácia:
nebavi sa pozerat na nieco take, radsej na obycajny <H1> s predvolenym textom
Vadí ti niečo na mojom <h2> s obyčajným textom? :) A môžem sa opýtať, koľko máš rokov? Kľudne na túto otázku v prípade záujmu odpovedaj cez SS.







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 18.07.23
Príspevky: 138
Témy: 36
Bydlisko: Nové Mesto ...
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2010 7:19

Tak sa pripojim aj ja.
Podla mojho nazoru sa na stranku nehodi tene header je tam privela fariem na kope chcelo by to mozno menej. Taktiez sa mi paci cierna a cervena ale je to dost kontrastne a zle sa to cita kedze je to male. Ten oranzovy ramik sa mi tam nehodi je tam taktiez moc farieb oranzova modra cervena neviem mne tie farby nejdu do kopy. Biele pismo dobre citatelne na ciernom podklade a paci sa mi rozlozenie stranky ale ten header by som asi zmenil max 3 farby.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2010 14:41

Neviem, jednotlive prvky tam opisat presne neviem, ale ako celok je to podla mna dost nepodarene


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.03.2010 16:18

konecne tu niekto rozprava normalne. Vidite ze ak sa vam nepaci ramik tak sa to da povedat aj normalne. Len ci nebude problem aj v tom ze to robim na mojom lcd monitore na notebooku, ktory ako vieme zobrazuje farby vseliako, a vam to moze zobrazovat inak. (nemyslim ramik ale celu stranku)

Edit: prave mi pisal dj ze sa mu to zda byt dobre tak som rad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.03.2010 9:24

tu mam zopar zmien ktore by mozno pomohli emerovi a spol. sa lepsie zorientovat a oddelit obsah od komentarov a zvysku. Je to lepsie? http://img31.imageshack.us/img31/415/djdarkv2.jpg







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 13.03.2010 11:35

Je to lepšie, ale vezmi si napríklad ten blok, čo si mu odstránil ten oranžový glow. Aké máš rozlíšenie monitora? Ja mám širokouhlý monitor, a keď si predstavím, že na tej stránke len tak zrazu bude ten blok useknutý z ľavej strany, tak nemám z toho dobré pocity. Teda, predpokladám, že stánka bude vycentrovaná.







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 13.03.2010 11:57

Jediné čo sa mi tam páči je ten úplný vrch s tými farebnými nápismi tých štýlov. K zvyšku sa nevyjadrujem, pretože sa to nedá...







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.03.2010 16:03

ten blok este vymyslim nejak inak. Moze si na tu stranku dat DJ nejake pesnicky ktore ma zakupene na CD? Neporusi tym nejaky autorsky zakon? Alebo len svoju vlastnu tvorbu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stranka pre DJ-a

Registrovaný: 27.11.09
Prihlásený: 10.05.13
Príspevky: 254
Témy: 24
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2010 16:00

Kedze nie som profesional tak ti poviem iba svoje postrehy ktore vychadzaju z nejakej tej teorie.

Suhlasim so Svolom ze jediny napadity graficky prvok je ten vrch tak podme dalej :

1.)Obrazok v header-y na pozadi je nekvalitny a chvilu mi trvalo co vlastne znazornuje

2.)Napis DJ.... podla mna hrozny efekt a neprirodzene prilepeny na dalsi blok, proste s tym logom si sa mohol trochu pohrat
chcelo by to nejake vyzarujuce farebne luce na pozadi textu, alebo nieco podobne

3.)Musel som rozmyslat co je vlastne menu a kde sa nachadza to urcite zmen. zvyrazni,odlis od ostatneho textu atd... Neviem preco si pouzil vertikalne menu.

4.)Typografia uplne zle.Minimalne zarovnaj text v odstavcov po obidvoch stranach, zarovnaj nadpisy z odstavcami, urob odsek medzi datumom a dalsim textom.cele tie bloky textu su rozhadzane po stranke bez nejakej hierarchie. Nadpisy cervenu podla mna uplne nevhodne skus napriklad take farby ako mas pouzite navrchu aby to nejako ladilo ako celok....

Takze tak







_________________
NIKDY NEHOVORÍM, ŽE SA NIEČO NEDÁ UROBIŤ, LEBO VŽDY SA MOŽE NÁJSŤ BLBEC, KTORÝ NEVIE ŽE SA TO NEDÁ A UROBÍ TO !
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 22 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DJ Dark - stranka

v Webdesign

7

647

25.04.2010 19:10

Forty- Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MIC a PHONES pre DJ

v Ostatné

5

500

20.11.2010 18:56

ultimateman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb pre zacinajuceho dj

v Notebooky a netbooky

14

667

09.01.2012 16:00

Toso1992 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Virtual DJ a Skiny

v Audio programy

2

1640

01.04.2010 17:47

lacream Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvukovka 7.1 a Virtual DJ

v Zvuk

1

733

03.06.2011 10:02

tomas4578 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. stránka pre spolužiaka

v Webdesign

23

1319

12.05.2010 21:54

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Specificka stranka pre upload

v Služby a webstránky

0

223

03.06.2013 20:52

pucak92 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stranka pre partiu ludi

v Webdesign

11

696

18.11.2008 13:45

pablox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. webová stránka pre firmu

v Krčma

7

530

16.05.2014 13:24

davider137 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ruská stránka ponúka DirectX 10 pre XP

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

44

5569

05.10.2008 22:11

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stránka kde sa predávajú CD-key pre software (nie hry)

v Obchody, reklamácie a právo

0

492

21.01.2012 11:51

KeNNi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTML stránka a Lightbox

v JavaScript, VBScript, Ajax

5

852

18.08.2009 8:12

pilná lama glama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. www stranka a katalog

v HTML, XHTML, XML, CSS

4

603

06.01.2008 17:18

Hees Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Explorer/Firefox a www stránka

v Operačné systémy Microsoft

4

448

09.05.2008 15:40

Numline1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozcestnik, eshop a stranka firmy

v HTML, XHTML, XML, CSS

2

792

13.11.2011 17:28

Murtagh Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web stranka a autorsky zakon

v Obchody, reklamácie a právo

28

2328

18.07.2008 9:32

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra