[ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 30.01.2013 15:28 | stare repro

nazdar , mam stare reproduktory 2.0 s basovim stredovim aj vyskovim reproduktorom , masiv . len z nich nejde niaky kabel , a treba tam vymenit zosilovac ... poradi mi niekto aky zosilovac mam kupit??? budu pouzivane na pc =) , inak ako postnut foto na pc forum?? postol by som aj foto . vobec sa do toho nevyznam =D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 30.01.2013 18:29 | stare repro

navod-ako-pridat-obrazok-na-forum-vt6057.html

Bez toho aby si napisal co su to za repra ti tazko ktosi poradi zosilovac. Ked z nich nejde kabel tak ich budes misiet rozobrat a kable dorobit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 14.02.2013 21:02 | stare repro

tie repraky su 8ohm a vlastne neviem ci vobec potrebujem zosilovac chcem to pouzivat na pc - ide z toho taky divny kabel teda nejde z tade kabel teda ide z tade kabel bez koncovky nestaci kupit len niaky kabel???? inak ked najdem nabijacku od fotaku tak poslem aj foto ako vyzera ten kabel.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
stare repro

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 14.02.2013 21:04 | stare repro

Neviem, čo je to niaký kábel, ale mirom ti to napísal už jasne - musíš napísať, o aké reproduktory presne ide a ak nevieš, minimálne fotky, možno to dakto spozná... S takýmto popisom si vieš čo môžeš....

Citácia:
ide z toho taky divny kabel teda nejde z tade kabel teda ide z tade kabel

Proste wtf, nehnevaj sa...


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 14.02.2013 21:05 | stare repro

huh lenze to su dake home made repraky nemozem napisat aky je to model! :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 14.02.2013 21:10 | stare repro

Tak budes musiet napisat morel reproduktorov samostatne teda basaky, stredy, vysky resp stacilo by hlavne basaky.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
stare repro

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 18.02.2013 15:01 | stare repro

Daj najprv tú fotku


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 18.02.2013 17:33 | stare repro

Citácia:
ide z toho taky divny kabel teda nejde z tade kabel teda ide z tade kabel

omg niesi syn nasho prezidenta? :D

pri homemade veciach nemas istotu v nicom. bud to rozoberes a model reprakov si zistis (ak je tam na nich napisany) alebo pojdes za tym kto to robil. a ak su to obycajne repraky tak zosilovac potrebovat budes.

A tiez nezaskodi doucit sa pravopis.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.13
Prihlásený: 02.04.13
Príspevky: 10
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 04.03.2013 20:53 | stare repro

vykašli sa na to... za zosik zaplatis spustu prachov radsej si kup dajaku vezu a tie kable ktore s toho vysia su klasicke dvoj linky (+-) ja mam ties napojene na vezu Tesly a na tych mas jedno ako ich zapojis oni preziju vsetko :) ale tak ci onak ich musiš rozobrat a čeknuť jaky maju vykon. a podla toho vybrat zosik ked maju viac jak 100w tak sa uz moze oplatiť aj externy zosik :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.13
Prihlásený: 02.04.13
Príspevky: 10
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 04.03.2013 20:55 | stare repro

:A ked sa do toho nevyznaš tak nekupuj zadny zosik lebo to itak nezapojis :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 04.03.2013 22:30 | stare repro

Za to ty sa ocividne vyznas.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 06.03.2013 15:23 | stare repro

doubleW : tak ok porad niake repro


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.13
Prihlásený: 17.06.13
Príspevky: 126
Témy: 3 | 3
Bydlisko: LM - Okolie
NapísalOffline : 06.03.2013 20:08 | stare repro

kukox vieš vlastne čo chceš? najskor zosik ludia si pytaju aspon foto ani to tu nedaš a teraz chceš repraky nove? či ako tomu mam rozumieť


Offline

Užívateľ
Užívateľ
stare repro

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 06.03.2013 21:21 | stare repro

povedal ze to nema vyznam ":A ked sa do toho nevyznaš tak nekupuj zadny zosik lebo to itak nezapojis" a foto som neposlal preto ze mi sestra odklada vecy na nezname lokacie. takze som foto nemohol zhotovit :/


 [ Príspevkov: 14 ] 


stare repro



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

co su zac stare tesla repro(aka je ich kvalita)?

v Elektronika

7

1568

11.09.2016 23:28

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: staré CPU Core 2 X6800, QX6700,QX6800, a staré GPU radeon 4850, 5850

v Bazár

0

859

20.01.2018 21:38

rna01

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: dell dock, 12-14CM fany, 2,5" z NTB, stare 3,5" stare RAMky, zdroje... proste upratovanie

v Bazár

0

448

24.05.2021 22:00

SKiLEX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nove repro 2.1...najlepsia znacka na repro

v Zvuk

0

1654

17.03.2008 16:23

tommy1104

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

cmi8738 6ch a 2.0 repro na 5.1 repro

v Ostatné programy

8

2029

13.08.2008 8:36

MAREK17

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pc repro vymena satelitov za hifi repro

v Zvuk

3

966

05.05.2011 20:17

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

stare pc

v Bazár

11

743

20.11.2014 12:37

Mego

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staré zdroje

v Krčma

17

1604

25.08.2011 0:24

TESLA

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stare komponenty

v Bazár

0

471

10.12.2018 22:11

frag1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stare autoradio

v Elektronika

7

2038

12.08.2016 20:19

mareks4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stare platne

v Diskusia

12

3690

17.06.2009 20:05

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

stare hry

v Hry a herné konzoly

6

786

04.01.2010 14:37

Lukas9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staré PC

v Hry a herné konzoly

10

1131

02.09.2013 12:01

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staré komponenty

v Bazár

0

475

20.08.2014 22:00

Peter151512

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staré CD

v Ostatné úložné zariadenia

5

731

07.11.2015 9:30

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staré komponenty

v Bazár

2

638

21.07.2022 17:23

Jordy



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF