spawn - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 3 z 16 [ Vyhľadávanie našlo 461 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


laky pekne si to vytmelil ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Akú hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2988
Zobrazenia: 86866


Paulooze píše:
lol, check this one: http://youtube.com/watch?v=36Xt-XeWnHM
ten chalan dava... nemam rad tamtie srandovne veci s gramcami, ale toto sa da (teda skor tie husle)


je to pecka :)

 Fórum: Krčma   Téma: Vaše workplace...


Odpovede: 1647
Zobrazenia: 116910


hentai :sick: :lol:

inac tu je moje workplace

http://obrazok.eu/files/ilzu4kg05y378i8wiryn.jpg

hh LoL :lol: mas neostrihane nechty ;)

omega ta zenska je neskutocnaaaaaaaaaa :shock: inak ten film sa mi hrozne pacil

inak omega velmi sa mi paci tvoj stol a ako to mas spravene fakt super ...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


hh LoL to si toho vela povedal, inak by si mohol castejsie prist na icq a napisat trolo :lol:

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


Tak potom neni dovod odhovarania iba CENA :rolleyes: Ale ked ti neni luto a zvukovku mas aku? Integraca? A to byvas dakde v lazoch lebo taky veeelky hudobny potencial je hries nevyuzit :D

hmm no ta cena je dost vysoka no beriem to tak ako by som tych 6 a nieco tisic dostal od niekoho :-D vies a...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


"laky" píše:
asi tak o tyzden otvorim novu temu kde hned naraz budem robit 2 case spawn vie tak priblizne oco sa jedna zee :D


jj a uz sa tesim ako to bude vyzerat cele ;)

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


Z-5500 su super ale cena no ja by som tolko za repro nedal..
Vlastne od Logitechu hraju dobre vsetky repro co som ja pocul X-530 sa oplatia za cena vykon..
A mas aj daku poriadnu zvukovicu k tomu?
// v popise mas este stale Z-5400 :rolleyes:

no mam :lol: zabudol som vymazat, viem ze su moc drah...

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


spawn je by som radsej kupil komponenti a postavil zosilovac a reproduktori .... ak vies robit podla navodu a cinovat ..... a ak nie tak chod na www.1111.sk
alebo moj bratranec predava za 1700 zosilovac a k tomu 2x 100w bedne na male disko..... a to vies v poho ces aux kabel pichnut do pc...

pr...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


"laky" píše:
to bol v case ked si pozries obrazok ako cae vyzerala predtym tak tam hodil aj obrazok a displej tam bol uz len ho dal vyssie predtym bol v pozicii fanu :D :D :D


jaj uz som si vsimol link na zaciatku ale nevem preco mi nechce otvorit :loony:

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


chcem sa ta spytat na ten predny panel, to si mal normalne s case? alebo si to dokupoval?

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Gaming mys


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2587


ahoj, ta podlozka ma taky isty povrch ako razer mantis speed - ide o fibritek povrch... spickova latkova podlozka ide o to na co si zvyknuty :)
ale ja osobne by som latkovu uz nechcel, lepsie sa mi hra na plastovych... spominana 5L

cize podla toho je lepsie nebrat tu akciu ale kupit osobitne a...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Odporucte hru


Odpovede: 102
Zobrazenia: 7864


thomo píše:
skus Comandos Strike Force,


tak toto sa mi neskutocne pacilo, je to najlepsi comandos nemohol som sa od toho odtrhnut proste pecka :)

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


MTK píše:
maju mrtne dobry zvuk.


mrtne to co znamena :D

tie creativy sa mi zdaju prehnane drahe a iba 310W

 Fórum: Diskusia   Téma: Chudnutie, posilnovanie I


Odpovede: 2868
Zobrazenia: 102591


ja som mal na sutazi tusim 55/min ale to bolo uz strasne davno, no musim to skusit aj ja ze ako na tom stojim teras ale brucho teras stale makam hlavne koli kick boxu :)

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


neviem presne ale tie Z-5500 su najvykonejsie od logitechu, je to ich vlajkova lod :)

MTK a ako sa ti zdal ich zvuk, ci bol dobry pekny a cisty?

a co tak nieco od creative? nema niekto nejaky napad?

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Gaming mys


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2587


cry_more co povies na tuto akciu? http://www.progamingshop.sk/akcia-razer ... 13086.html

co povies na tu podlozku je ina ako si odporucal

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


vyslo ti to super ;) velmi sa mi to paci, a ta modra je neskutocne nadherna a ta turbina je super

vyslo ti to zatial super

 Fórum: Diskusia   Téma: Chudnutie, posilnovanie I


Odpovede: 2868
Zobrazenia: 102591


Lub0$ píše:
Joj ja uz musim zajst do posilovne, nebol som uz dlho, ale mam este troska zdravotne problemy tak neviem, neviem.


daj sa dokopy a hura posilka ;)

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


moc sa mi nepacia maju divne tvary a su polovicne vykone ako tie co som mal predtym, moc mi nesedia. A audiofil som no ziadny extremny cize zatial vazne rozmyslam nad tymy Z-5500. Pokial niekto nehodi lepsi napad ;)

 Fórum: Ostatné   Téma: NEW repraky


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1250


Cawte, potrebujem vybrat nove repraky moje stare Logitech Z-5400 sa mi pokazili a vratili mi peniaze lebo sa nedaju opravyt, cize mam nejakych 6litrov. Zatial rozmyslam nad Logitech Z-5500 kedze Z-5400 sa uz nedaju zohnat http://reproduktory.alza.sk/reproduktor ... d49597.htm

Ak ma niekto iny le...

 Fórum: Novinky   Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps


Odpovede: 359
Zobrazenia: 13654


Tak hodim aj svoje rychlosti:
2333.1 Kbps
2264.4 Kbps
2478.2 Kbps
2478.2 Kbps
2314.4 Kbps
2335.1 Kbps
2304.7 Kbps
1892.2 Kbps
2151.4 Kbps
2391.7 Kbps

Celkom v poho, len niekedy to padne aj na 1700-1600

Mam Turbo2 a meral som na dsl.sk

 Fórum: Diskusia   Téma: KLAKSON v spreji - kde zozeniem?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 9701


to chcem aj ja

 Fórum: Novinky   Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps


Odpovede: 359
Zobrazenia: 13654


dsljohn a cool_point nemozte tu hodit 10testou za sebou ze ako vam to kolise, mne to tiez trochu kolise ale nevem ci je to v norme alebo nie, podla toho by som to potom aj ja riesil

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


nechcem zakladat dalsiu temu a preto sa pytam ci mozem vyvrtat vzadu na bedni dierky na ventilator (tie dierky su strasne nahusto a maju male otvory :jaw: ) bez toho aby som musel vyberat HDD, ci tie vybracie neposkodia ho :rolleyes:

nic nevrtaj ziadne dierky!!! radsej vyrez to miesto a hod na ...

 Fórum: Novinky   Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps


Odpovede: 359
Zobrazenia: 13654


Mne to uz tiez konecne zvysili
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2310.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 288.7 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
:applaud:

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Otestujte si vasu rychlost pripojenia do Internetu


Odpovede: 831
Zobrazenia: 110936


mam turbo 2 a frci to dnes dobre

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2304.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 288.0 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

Peterson si z vychodu? lebo vcera aj mne blblo strasne pomaly a dokonca bol aj vypadok, nejaky robotnici pretli opticke kable na branisku :lol: :l...

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: First CaseMod by "TheAdo"


Odpovede: 49
Zobrazenia: 7156


"laky" píše:
Jo chlapi nech zije 1 mmaaaj treba brusit a brusit


LoL

 Fórum: Siete   Téma: Nastavenie modema AD2706


Odpovede: 23
Zobrazenia: 1260


el mariachi píše:
preco ? lebo ini ludia s nim mali problemy ? mne funguje spolahlivo...


ano aj to, mne moc spolahlivo nefuguje, dost mu drbe, som dost nastvaty koli tomu ;)

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Ktory internetovy download manager?


Odpovede: 17
Zobrazenia: 2980


ja pouzivam GetRight zatial som nemal problem :)

 Fórum: Krčma   Téma: 20. narodeniny fóra


Odpovede: 163
Zobrazenia: 17646


:birthday: len tak dalej ;)
Stránka: 3 z 16 [ Vyhľadávanie našlo 461 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF