| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| laky pekne si to vytmelil  |
|
Fórum: Krčma Téma: Akú hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2988 Zobrazenia: 86866
| |
Fórum: Krčma Téma: Vaše workplace... |
Odpovede: 1647 Zobrazenia: 116910
| hentai :sick: :lol: inac tu je moje workplace
http://obrazok.eu/files/ilzu4kg05y378i8wiryn.jpg
hh LoL :lol: mas neostrihane nechty ;)
omega ta zenska je neskutocnaaaaaaaaaa :shock: inak ten film sa mi hrozne pacil
inak omega velmi sa mi paci tvoj stol a ako to mas spravene fakt super ... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| hh LoL to si toho vela povedal, inak by si mohol castejsie prist na icq a napisat trolo  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| Tak potom neni dovod odhovarania iba CENA :rolleyes: Ale ked ti neni luto a zvukovku mas aku? Integraca? A to byvas dakde v lazoch lebo taky veeelky hudobny potencial je hries nevyuzit :D
hmm no ta cena je dost vysoka no beriem to tak ako by som tych 6 a nieco tisic dostal od niekoho :-D vies a... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| "laky" píše: asi tak o tyzden otvorim novu temu kde hned naraz budem robit 2 case spawn vie tak priblizne oco sa jedna zee 
jj a uz sa tesim ako to bude vyzerat cele  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| Z-5500 su super ale cena no ja by som tolko za repro nedal.. Vlastne od Logitechu hraju dobre vsetky repro co som ja pocul X-530 sa oplatia za cena vykon.. A mas aj daku poriadnu zvukovicu k tomu? // v popise mas este stale Z-5400 :rolleyes:
no mam :lol: zabudol som vymazat, viem ze su moc drah... |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| spawn je by som radsej kupil komponenti a postavil zosilovac a reproduktori .... ak vies robit podla navodu a cinovat ..... a ak nie tak chod na www.1111.sk alebo moj bratranec predava za 1700 zosilovac a k tomu 2x 100w bedne na male disko..... a to vies v poho ces aux kabel pichnut do pc...
pr... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| "laky" píše:
jaj uz som si vsimol link na zaciatku ale nevem preco mi nechce otvorit  |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| | chcem sa ta spytat na ten predny panel, to si mal normalne s case? alebo si to dokupoval? |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Gaming mys |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2587
| ahoj, ta podlozka ma taky isty povrch ako razer mantis speed - ide o fibritek povrch... spickova latkova podlozka ide o to na co si zvyknuty :) ale ja osobne by som latkovu uz nechcel, lepsie sa mi hra na plastovych... spominana 5L
cize podla toho je lepsie nebrat tu akciu ale kupit osobitne a... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Odporucte hru |
Odpovede: 102 Zobrazenia: 7864
| thomo píše: skus Comandos Strike Force,
tak toto sa mi neskutocne pacilo, je to najlepsi comandos nemohol som sa od toho odtrhnut proste pecka  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| MTK píše: maju mrtne dobry zvuk.
mrtne to co znamena
tie creativy sa mi zdaju prehnane drahe a iba 310W |
|
Fórum: Diskusia Téma: Chudnutie, posilnovanie I |
Odpovede: 2868 Zobrazenia: 102591
| ja som mal na sutazi tusim 55/min ale to bolo uz strasne davno, no musim to skusit aj ja ze ako na tom stojim teras ale brucho teras stale makam hlavne koli kick boxu  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| neviem presne ale tie Z-5500 su najvykonejsie od logitechu, je to ich vlajkova lod
MTK a ako sa ti zdal ich zvuk, ci bol dobry pekny a cisty?
a co tak nieco od creative? nema niekto nejaky napad? |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Gaming mys |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2587
| |
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| vyslo ti to super velmi sa mi to paci, a ta modra je neskutocne nadherna a ta turbina je super
vyslo ti to zatial super |
|
Fórum: Diskusia Téma: Chudnutie, posilnovanie I |
Odpovede: 2868 Zobrazenia: 102591
| Lub0$ píše: Joj ja uz musim zajst do posilovne, nebol som uz dlho, ale mam este troska zdravotne problemy tak neviem, neviem.
daj sa dokopy a hura posilka  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| moc sa mi nepacia maju divne tvary a su polovicne vykone ako tie co som mal predtym, moc mi nesedia. A audiofil som no ziadny extremny cize zatial vazne rozmyslam nad tymy Z-5500. Pokial niekto nehodi lepsi napad  |
|
Fórum: Ostatné Téma: NEW repraky |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1250
| Cawte, potrebujem vybrat nove repraky moje stare Logitech Z-5400 sa mi pokazili a vratili mi peniaze lebo sa nedaju opravyt, cize mam nejakych 6litrov. Zatial rozmyslam nad Logitech Z-5500 kedze Z-5400 sa uz nedaju zohnat http://reproduktory.alza.sk/reproduktor ... d49597.htm
Ak ma niekto iny le... |
|
Fórum: Novinky Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps |
Odpovede: 359 Zobrazenia: 13654
| Tak hodim aj svoje rychlosti:
2333.1 Kbps
2264.4 Kbps
2478.2 Kbps
2478.2 Kbps
2314.4 Kbps
2335.1 Kbps
2304.7 Kbps
1892.2 Kbps
2151.4 Kbps
2391.7 Kbps
Celkom v poho, len niekedy to padne aj na 1700-1600
Mam Turbo2 a meral som na dsl.sk |
|
Fórum: Diskusia Téma: KLAKSON v spreji - kde zozeniem? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 9701
| |
Fórum: Novinky Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps |
Odpovede: 359 Zobrazenia: 13654
| | dsljohn a cool_point nemozte tu hodit 10testou za sebou ze ako vam to kolise, mne to tiez trochu kolise ale nevem ci je to v norme alebo nie, podla toho by som to potom aj ja riesil |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| nechcem zakladat dalsiu temu a preto sa pytam ci mozem vyvrtat vzadu na bedni dierky na ventilator (tie dierky su strasne nahusto a maju male otvory :jaw: ) bez toho aby som musel vyberat HDD, ci tie vybracie neposkodia ho :rolleyes:
nic nevrtaj ziadne dierky!!! radsej vyrez to miesto a hod na ... |
|
Fórum: Novinky Téma: DSL na Slovensku zrýchli od mája o 512 Kbps |
Odpovede: 359 Zobrazenia: 13654
| Mne to uz tiez konecne zvysili
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2310.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 288.7 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
 |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: Otestujte si vasu rychlost pripojenia do Internetu |
Odpovede: 831 Zobrazenia: 110936
| mam turbo 2 a frci to dnes dobre
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2304.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 288.0 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Peterson si z vychodu? lebo vcera aj mne blblo strasne pomaly a dokonca bol aj vypadok, nejaky robotnici pretli opticke kable na branisku :lol: :l... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: First CaseMod by "TheAdo" |
Odpovede: 49 Zobrazenia: 7156
| "laky" píše: Jo chlapi nech zije 1 mmaaaj treba brusit a brusit
LoL |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie modema AD2706 |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 1260
| el mariachi píše: preco ? lebo ini ludia s nim mali problemy ? mne funguje spolahlivo...
ano aj to, mne moc spolahlivo nefuguje, dost mu drbe, som dost nastvaty koli tomu  |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Ktory internetovy download manager? |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 2980
| ja pouzivam GetRight zatial som nemal problem  |
|
Fórum: Krčma Téma: 20. narodeniny fóra |
Odpovede: 163 Zobrazenia: 17646
| len tak dalej  |
|