[ Príspevkov: 38 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
Napísal autor témyOffline : 24.08.2011 23:43 | Slúchadla 30€ (in-ear)

Ok, vdaka za pomoc, velmi si to vazim :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 26.03.25
Príspevky: 817
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 24.08.2011 23:59 | Slúchadla 30€ (in-ear)

neni zac, kludne daj potom vediet ako si spokojny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
Napísal autor témyOffline : 25.08.2011 17:32 | Slúchadla 30€ (in-ear)

Ok uz som ich objednal, dam vediet ked ich rozbeham :D

// pridané po 5 hodinách 27 minútach od posledného príspevku

No uz ich mam doma :D Neskor ich vyskusam ze ako to hraje, a potom cez noc ich necham hrat.. Mozem to nechat hrat aj cez den? Alebo treba nechat nejaku pauzu po niekolkych hodinach?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 26.03.25
Príspevky: 817
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 25.08.2011 17:53 | Slúchadla 30€ (in-ear)

ono to vydrzi dost, nema sa velmi co stat... tie prve dni som ich pocuval cez den resp. nechal pustene cely den a v noci sli tiez takze v pohode


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
Napísal autor témyOffline : 25.08.2011 18:37 | Slúchadla 30€ (in-ear)

Ok diki :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
Napísal autor témyOffline : 28.08.2011 13:22 | Slúchadla 30€ (in-ear)

No, tak nechal som ich hrat cez noc aj den, potom dalsiu noc.
To moze byt dokopy tak 20 hodin, ale ja neviem, nejak mi nesedia tie basy..

Ako keby boli len tak v popredi, akokeby ze tie sluchadla dobre neizolovali, ale pritom som si tam dal tie najvacsie stuple..

Tie Creative maju taky basovejsi zvuk, moze to byt tym ze uz su rozohrane ved som ich mal 2 roky..

Myslis, ze ked sa tie Jays trochu viac rozohraju tak sa zmeni ten zvuk?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 26.03.25
Príspevky: 817
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 28.08.2011 13:52 | Slúchadla 30€ (in-ear)

si si isty ze ti sedia tie najvacsie? basy su prave zalezitost toho cize ak mas prilis male/velke stuple budu slabe... lebo tak ako si opisal sa tvaria ked si nasadim stuple co mi nesedia.. ze basy nikde...po rozohrani budu sice aj basy krajsie a vyraznejsie ale zazraky sa nedaju cakat.. skor by som poskusal aj ine stuple ak si to este teda nespravil


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 780
Témy: 79 | 79
Bydlisko: KE
Napísal autor témyOffline : 28.08.2011 14:48 | Slúchadla 30€ (in-ear)

Najprv som mal tie co tam boli uz nasadene, to su myslim M, tie mensie som ani neskusal to by mi hned vypadlo, tak som este chcel vyskusat tie S ale tie su mensie nez tie co uz boli, tak som skusil tie najvacsie, sice mi nevypadavaju ale zase nesedia tak uplne najlepsie, a teraz ked som ich dal dole tak ma trochu bolia usi a hlava..

Znova som nasadil tie M, tie sedia uz lepsie, ale sa mi zdalo ze stymi L boli uz lepsie basy..

Necham usiam chvilu cas, pretoze teraz ked som mal tie vacsie tak sa im usi prisposobili a tie M nesedia tak dobre, vyskusam si ich potom inak nasadit a zatlacit..

Inak teraz ich skusam na PC, a je to lepsi zvuk, mam sice na EQ vytiahnute basy uplne, ale teraz sa mi paci ten zvuk..

Pri pc mam inak velke sluchadla na usi, takze moze aj to skreslovat, ze sa mi tie basy zdaju ine na tych Jaysoch, no uvidime..


 [ Príspevkov: 38 ] 1, 2


Slúchadla 30€ (in-ear)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slúchadlá in-ear do 30€

v Externé zariadenia

11

653

05.07.2017 0:08

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

in ear slúchadlá - štuple do 30€

v Ostatné

4

464

08.02.2013 19:01

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

In Ear slúchadlá do 30 eur pre Cirkyho

v Ostatné

12

716

02.05.2012 9:36

david3504

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

True wireless in-ear cca 30€

v Ostatné

2

375

26.01.2021 16:06

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

In-ear slúchadlá

v Ostatné

9

660

20.12.2012 11:35

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sluchadla in-ear

v Ostatné

2

536

08.02.2011 16:53

Horalka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slúchadlá(in-ear)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ]

v Ostatné

355

21806

26.09.2020 14:09

dunihlav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nove in-ear sluchadla

v Ostatné

1

441

11.11.2016 17:02

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mp3player + in-ear sluchadla

v Ostatné

2

554

17.03.2010 8:47

expresado

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

[RADA] In-ear sluchadlá

v Externé zariadenia

7

747

19.11.2017 20:10

haffen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slúchadlá in-ear 100€

v Ostatné

3

617

16.02.2017 22:37

Custodio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

In-ear sluchadla cca 20€

v Ostatné

3

581

09.12.2015 15:48

Sh4d0W

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

in-ear sluchadla pre frajerku

v Ostatné

2

513

14.12.2010 18:17

gufacx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

sluchadla in-ear 20-30e

v Ostatné

9

1088

16.12.2010 21:35

majso

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

in ear sluchadla do cca 70e

v Ostatné

6

487

14.06.2015 1:40

yamal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuková karta + Slúchadlá (in-ear) 250€

v Ostatné

15

788

20.04.2019 15:15

fonkey



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF