| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Novinky Téma: Noctua začne ponúkať konečne aj ventilátory v čiernej farbe |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1017
| ten fan na obrázku konkrétne by mala byť lacnejšia verzia terajších fanov... menej vecí v balení a podobne... viacej je v tomto videu, okrem toho sú tam aj ďalšie novinky od noctui, napr nástupca NH-D14 a podobne priamo s komentárom od týpka z noctui http://www.youtube.com/watch?v=E7Y9dV0XX6s |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy V |
Odpovede: 1471 Zobrazenia: 118170
| |
Fórum: Krčma Téma: Vtipy V |
Odpovede: 1471 Zobrazenia: 118170
| | neviem, no nevidím v tejto snahe o čo najväčšie zosmiešnenie sa chytať takejto blbosti... proste sa pozerať na jednu vetu... o riadok nad tým píšu v kubických, dole to už nenapísali, lebo je samozrejmé že sa pohybujeme v kubických, je to len proste ďalšia veta... keby to človek rozpráva tiež tam nep... |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy V |
Odpovede: 1471 Zobrazenia: 118170
| | tak ako neviem, snaha o troll veľmi podľa mňa nevyšla, o riadok nad tým píšu o kubických metroch, dole to len nespomenuli, tak neviem čo je na tom tak úžasné... |
|
Fórum: Bazár Téma: P: i5 3570K + MSI Z77A-G45 GAMING |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 806
| | sry za trochu OT, ale nedá mi to... nemaj položenú tú dosku na tom sáčku takto... pri týchto sáčkoch ide práve o to, že zvonku sú potiahnuté jemnou vrstvou kovu/vodivého materiálu a vnútri sú bezpečné, zvonku to je teda presný opak, statickú elektrinu to pustí rovno do dosky... |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| tak to už je iný homemade level :D ale dobrý nápad, len to nevyzerá najskvostnejšie... ty tam máš tiež hdd koše, čiže by si to mal kde upnúť...
takže odporúčaš že radšej čierne káble hej? ja práve zvažujem biele, lebo najlepšie odrazia farbu RGB podsvietenia čo mám... ešte uvidím, no ak by si sa ch... |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| mino kam šli biele káble?  inak nejako jemne vzadu skúsiť podoprieť chladič o hdd koše by nešlo? len nejaký špagát alebo sťahovačka... a čo sa týka mriežky pomohlo to nejako tomu multiframeu? keby tam máš e-loop tak by som to chápal, no takto neviem  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Cooler Master DominatorCM 690 NVIDIA edition |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 706
| takže, máš vlastnú predstavu o tom čo je pekné? máš peniaze a nevieš čo s nimi? tu sú možné "imidžové" skrinky, no zároveň s trochou využiteľnosti a zdravého rozumu... http://www.alza.sk/bitfenix-colossus-s- ... 280858.htm http://www.alza.sk/fractal-define-r4-bl ... 362966.htm http://www.a... |
|
Fórum: Novinky Téma: Haswell je na svete: Recenzia Intel Core i7-4770K |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 2352
| | majú prísť Haswelly pre tento socket, ak som to dobre niekde čítal... dokonca je to aj v minovom obrázku -.- |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: SAPPHIRE VAPOR-X HD 4890 1GB GDDR5 PCI - zdroj |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 508
| | ak si to spočítaš, tak 75W z pci slotu, 75W z jedného 6pin napájania a 75W z druhého, dokopy 225W iba na kartu v záťaži... ak pripočítaš cpu (neviem aký athlon máš, no nejak veľa nebude papať, keďže doska potrebuje 4pin iba), dostaneš sa hodne cez 50% zdroja... okrem toho kvalita jeho komponentov ne... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Chladič na CPU Core2Duo E8400 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 434
| |
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 1799 Zobrazenia: 52990
| |
Fórum: Novinky Téma: NZXT H230 - ďalší R4 wannabe? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 815
| Daron, myslím že toto tiež môže byť v tvojom hľadáčiku ešte to chce ale vidieť vnútornosti, no zvonku je parádna http://www.corsair.com/330r |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Procesor, doska, ramky a skriňa |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 573
| LoL má veľké problémy s dvomi monitormi... kamarátovi napr vždy pri loadovaní ho hodí dole do stredu medzi oba monitory ako keby ich mal 4(2x2) a nevidí polku obrazovky... je to čisto o LoL, hw s tým nič nemá... teda jedine ten druhý monitor  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Cooler Master DominatorCM 690 NVIDIA edition |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 706
| | podsvietenie si vieš dať do hocičoho... ako aj napríklad do mojej Elite 431... ak chceš dať prachy a mať plexi, tak buď R4 s oknom, alebo Arc Midi R2 s oknom... |
|
Fórum: Novinky Téma: NZXT H230 - ďalší R4 wannabe? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 815
| | ďalšia volavka... tentoraz len promo info z Computexu od Corsairu, tichá verzia Carbide 330r, vyzerá to zaujímavo, no tiež som zvedavý na to miesto, podľa toho koľko miesta je okolo zdroja, mohol by vojsť aj veľký chladič (podobne mám u seba a vojde NH-D14) video tu: http://hexus.net/tech/news/chass... |
|
Fórum: Novinky Téma: NZXT H230 - ďalší R4 wannabe? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 815
| tá hodnota maximálne výšky chladiča je trochu biedna... NH-D14 nevojde... neviem kedy pochopia tvorcovia skriniek, čo vlastne používať chce... to je taký problém pridať centimeter dva na šírke pred bočnicou a 5 až 10mm za bočnicou? napr ATX konektor má na užšej strane 11mm, a oni spravia vzadu 14m... |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Herna mys na Dotu 2 80 euro |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 659
| ha, je to v akomkoľvek prípade hlavne o kuse... mne moja Trust GXT14 drží už štvrtý rok akéhokoľvek hrania, aj presúvania domov->intrák v taške s noťasom a nie je jej vôbec nič... chvíľku som mal pocit že sa "vyklikala" ale to ju prešlo... nemôžem na ňu nič zlé povedať... inak čo sú potom... |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Herna mys na Dotu 2 80 euro |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 659
| heh poradiť Nagu niekomu kto napíše že nepotrebuje tlačidlá navyše a má prevažne claw grip, to chce gule 
kúp si logitech, prípadne ak nechceš vôbec bočné tlačidlá, tak v tvojom prípade niečo lacnejšie, a rovno viacej kusov napr Kinzu od SteelSeries... ale radšej tú G400/500  |
|
Fórum: Základné dosky Téma: socket 1150 - Z87 |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1096
| dosiek je dosť, a pri týchto čo sú teraz na alze si môžeš vybrať asi hociktorú, nie je vyslovene výrobca ktorý by mal šmejdy (zatiaľ) v ponuke... je to len o osobný preferenciách, a tom čo chceš aby doska mala, a ako vyzerala...
rozdiel medzi danými procákmi je v tom, že i7 má HyperThreading povole... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Gaming PC |
Odpovede: 25 Zobrazenia: 1059
| | nie je na tom nič prekvapivé :D bolo to plánované, no počkal by som na nejaké rozsiahle OC recenzie, ako je na tom s potenciálom... testy na stock taktoch v hrách a programoch sú, tam je to lepšie, otázkou je OC... okrem toho ešte musí prísť viacej dosiek na trh, zatiaľ oficiálne uvedené nie sú všet... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Gaming PC |
Odpovede: 25 Zobrazenia: 1059
| | po tých zmenách už je to fajn ;) na zváženie by možno bolo ešte počkať na Haswell kým bude viacej v ponuke, aj dosák... je tam výkonnostný nárast mierny, cca 5%, ale zas nižšie spotreby... ešte by som možno uvažoval pri grafike o 2x GTX770, namiesto jednej 780tky... no záleží či hrávaš aj staršie hr... |
|
Fórum: Novinky Téma: 650Ti boost s 1GB pamate pod 140€ |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1167
| jak som včera kukal recky ohľadom Haswellu, tak táto doštička sa mi neskutočne zapáčila... najkrajšia Intel doska akú kedy urobili... http://www.rwlabs.com/article.php?cat=& ... genumber=3 z takých reálnejších, ak chce človek SLi, tak nemá moc zmysel ísť po iných chipsetoch ako Z77, prípadne ešt... |
|
Fórum: Novinky Téma: NZXT H230 - ďalší R4 wannabe? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 815
| | NZXT predstavilo na Computexe v Taiwane novú tichú skrinku H230... zatiaľ len nejaké fotky, ešte nie sú unboxingy ani nič podobné... čo ma však prekvapilo je cena... podľa FB stránky NZXT by mala stáť 70$... čo si môžeme preložiť ako cca 80€ (ak nebude dodávateľ nenažraný), čo je už vcelku zaujímavá... |
|
Fórum: Novinky Téma: 650Ti boost s 1GB pamate pod 140€ |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1167
| ďalšia takmer recenzia na použitie dvoch... tentoraz v porovnaní s GTX670... dve 650TiB - pod 300€, najlacnejšia 670 mimo akcie - 350€... pri 100W väčšom peak odbere, myslím že sa to oplatí na nové hry asi určite  https://www.youtube.com/watch?v=thVFumH5F4c |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o seriáloch |
Odpovede: 1101 Zobrazenia: 35844
| | a niektoré sú zas presný opak (väčšina :D) napríklad také Walking Dead... v originále je to fajn, no slovenský dub je totálny otras, kto tam vyberal ľudí na dabovanie asi nevidel ani jeden diel... úplne sa strácajú charaktery postáv a všetko okolo... fakt asi jeden z najhorších aké som kedy videl...... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o seriáloch |
Odpovede: 1101 Zobrazenia: 35844
| dnes sa mi konečne podarilo pustiť do seriálu Alcatraz, silno odporúčam... 5 dielov som videl a ani jeden nebol "slabší"... uvidíme čo prinesie viacej  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 1799 Zobrazenia: 52990
| |
Fórum: Novinky Téma: Aktualizace Windows 8.1 bude distribuována zdarma |
Odpovede: 69 Zobrazenia: 2090
| vyzerá to veľmi dobre, žiadne extra mega giga zmeny a návrat ku sedmičke... akurát pekné tweaky... určite updatenem... a som rád že nemusím za osmičku platiť msdn je super vec  |
|
Fórum: Novinky Téma: 650Ti boost s 1GB pamate pod 140€ |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1167
| to práve neviem, nepíšu to tam nikde, no povedal by som že asi isto 2GB verzie... to by tie výsledky potom vyzerali ešte optimistickejšie pre 2GB, ak by to boli 1GB verzie... tie nové nvidie tiež vcelku dosť mútia vodu... napr 770 s tou cenou čo má je momentálne úplne brutálna karta pri tom výkone..... |
|