| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Vyber zdroja. |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 872
| |
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| je to relatívne jedno... ja mám dole dosť hustý filter, o prach sa nebojím, navyše to pravidelne čistím... ak je fanom dole tak nasáva "relatívne" čerstvý vzduch, nie ten, čo má byť pre grafiku alebo čo sa už otočil vnútri odznova...
martinko v tej skrinke sa dajú káble pekne sťahovačkami... |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| sú to silverstone káble, nie bitfenix (neboli dostupné) a boli kupované v tichepc, tak ako pomaly už väčšina vecí :D musím povedať že kvalitatívne sú na tom veľmi dobre, nie je to tak celkom flexo, je to skôr ako látka, niečo ako býva steelseries myšiach, husté, nikde slabšie miesta, ale ak by sa s ... |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| radšej nespomínaj :D keď vezmem koľko prachov bol každý upgrade :D ak ich budeš dávať, tak najprv si ich nalep len lepiacou páskou, a vyskúšaj, či ti nevadí svetlo nijako, hlavne či ich nevidno ak sa pozrieš do skrinke, lebo to dosť vadí očiam pozerať priamo na ledky ja ich asi predsa dám na bočnicu... |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vas PC ??? |
Odpovede: 1468 Zobrazenia: 77738
| tak, po upgrade dosky a skrinky, ešte sú v pláne RGB ledky, len neviem či ich dať na spodok a vrchu, alebo na bočnicu dole, napravo a hore od plexiskla... so skrinkou maximálna spokojnosť, oproti predošlej je to prechod zo stredoveku do modernej doby... zostava z podpisu http://i.imgur.com/LW2ZbtSh... |
|
Fórum: Krčma Téma: Vaše workplace... |
Odpovede: 1647 Zobrazenia: 116907
| na intráku...
 napravo je "kuchyňa", naľavo "pracovňa a jedáleň" a počas semestra je moja len polka stola (teraz cez leto spolubývajúci nie je na intráku). Výhoda je asi len tá, že všetko je kompletne po ruke . |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Gamer Computer |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1392
| dosku a 2 fany som prebral, všetko funguje, dik  |
|
Fórum: Elektronika Téma: Njdu regulovat fany v skrinke |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 377
| akú máš dosku a kde na doske ich máš zapojené? ak to nepôjde doskou tak jedine kúpiť si nejaký regulátor... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: divne farby na monitore po vymene chladica |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1180
| zrejme si niečo jemne domrvil pri osadzovaní, skús všetko ešte raz popozerať, či máš dobre pozapájané konektory na všetkom, či sa ti nikde nič nedotýka kde nemá (a neskratuje tým pádom), či si niečo omylom nepokrivil alebo niečo podobné... tie pípnutia nie sú nejaká chybová hláška? http://www.comput... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 2560x1440 alebo dva krat 1920x1200 ? |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 647
| 2x 1200p
a prečo? lebo toho napcháš vedľa seba viacej, oveľa viacej... nie je nič lepšie jak si niečo robiť svoje a vedľa si pustiť na druhom monitore hocičo iné (filmy, telka atď)... |
|
Fórum: Intel Téma: Aky Intel Core i5 ? |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 756
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Doska 1155 okolo 100€ |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 467
| | Tak, nadišiel čas pre upgrade dosky. Aktuálne mám to čo je v podpise, čo nie je žiadna výhra. Od novej očakávam viacej fan konektorov, usb 3.0 interný konektor. Časom plánujem aj upgrade cpu na niečo taktovateľné, čiže by som uvítal aj chladenie napájacej kaskády pre taktovanie aj so zvyšovaním napä... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Fan do skrine |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 416
| záleží či riešiš ticho, mal som aimaxxy, no už by som ich nekúpil, začali im (obom) hučať ložiská... gelid za tú cenu sú fajnové fany, ak si ich mal a bol spokojný, šiel by som zase do nich... corsair fany zvyknú tiež buď klepkať alebo hučať ložiská... navyše ani s regulovaním to nie je bars výhra... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Čo by ste robili na mojom, alebo Aký job? |
Odpovede: 104 Zobrazenia: 3236
| | to najskôr znamená že berú ľudí čo majú spravenú živnosť... o tú si musíš požiadať sám predtým než tam chceš ísť robiť... |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Fan konektor |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 523
| | dá sa to, ak máš usb kábel, kde vieš kde je + a -, tak to len rovnako pripojíš na fan... či už troj alebo štvorpin, malo by to byť jedno... tretí kábel je len na tacho na meranie otáčok, a štvrtý na pwm reguláciu, tam však neviem ako sa správa ten fan, no mal by ísť regulovať aj len čisto podľa napä... |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: Gmail - Mail notifikátor |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 738
| | presne to čo dal LeaR používam už takmer dva roky a funguje v pohodke... takže odporúčam to, ide aj na sedmičke aj na osmičke... |
|
Fórum: Ostatné Téma: gaming headset |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 573
| ja mám http://www.alza.sk/headset-creative-hs-1000-d99710.htm už vyše roka a som spokojný, jediná výtka možno trochu menšie ušnice, pri fakt dlhom používaní (5+ hodín a tak) mám otlačený spodok ucha a sem tam potrebujem dať dole... ak chceš niečo drahšie, tak poväčšine sú pridávané iba nejaké fíčur... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 6454 Zobrazenia: 93175
| | to sú autá, ktoré by som si kúpil napr ako firemné... do nejakej menšej firmy so stavebninami alebo také veci... proste pracovné autá, za tú cenu si to svoje odpracujú a presne po dvoch rokoch šup do AAA... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o automobiloch |
Odpovede: 6454 Zobrazenia: 93175
| ja si raz za čas kúpim AutoTip, čo je vlastne preložený nemecký Auto Bild, a je to vcelku v pohodke, ťažko hodnotiť zaujatosť, keď je človek sám zaujatý :D
inak jak som v sobotu šiel na chatu, tak ma zastavil policajt, boli na opačnej strane cesty, zastavovali normálne ako cestná kontrola... tak r... |
|
Fórum: Windows Téma: presuvanie Win 8 z HDD na SSD |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 629
| | rozumnejšie ako kopírovať veci na ssd je spraviť novú čistú inštaláciu... ssd má iný systém ukladania a radenia dát ako hdd, nemusí to teda vždy pôsobiť na neho najrozumnejšie, keď spravíš presný obraz hdd... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: LGA 1150 a 1155 |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 4039
| | len tak mimochodom, to čísel pri názve socketu hovorí o počte pinov v samotnom sockete pre pripojenie cpu, čiže haswell s 1150 pinmi nevojde do socketu s 1155 pinmi... |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Kvalitna klavesnica pre programatora 40-60Eur |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1798
| tak z membránových X4 je fajnová, len tie makro tlačidlá naľavo možno nevyužiješ ak píšeš veľmi veľa, odporúčam mechanickú klávesnicu, trochu však drahšia, najlacnejšia z kvalitný je táto http://klavesnice.heureka.sk/corsair-ve ... rformance/ z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že používanie mechan... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: SLI |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 424
| | na obrázku máš 650Ti, ktorá nemá "SLi finger" teda ten SLi konektor, čiže aj keby boli rovnaké jadrá, 650 a 650Ti nepodporujú SLi nijako... až Boost verzia má, a tie ak chceš dať dve do SLI, to sa oplatí a vcelku dosť, výkonnostný nárast je slušný (za predpokladu že ale jednu už máš, nie ž... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: SLI |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 424
| ono skôr bude problém inde... na tomto obrázku je to značne zreteľné by som povedal... a jadro nemajú vôbec to isté... 650 je GK107 a 650TiB je GK106 (lepšie ako pri 650Ti, no horšie ako pri 660, značne osekané) http://images.bit-tech.net/content_images/2012/10/nvidia-geforce-gtx-650-ti-review/gtx6... |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 1799 Zobrazenia: 52990
| |
Fórum: Pamäte Téma: MSI Z87-G45 GAMING |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 632
| tak keď doska podporuje do 3000, a ramka je nižšie, určite pôjde. ak by náhodou aj nie, ramky pôjdu maximom čo povolí doska. takže veselo do toho  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Skládaný PC |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 528
| záleží ako silno a veľa chce človek hrávať... 650TiB stačí v pohodke na dnešné hry na high na fullHD bez AA, ssd zas využije pri každodennej existencii  ak by si to ale skladal niekde inde, tak by si sa vedel dostať nižšie s cenou a hore napr s grafikou... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Skládaný PC |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 528
| uff, tak do tisícky by sa to dalo možno aj lepšie, hlavne dosku určite lepšiu, takto ten procesor ani ssd by si nevyužil nijako, zdroj tiež za tú cenu radšej iný, skúsim niečo
http://www.alza.sk/intel-core-i5-4670k-d430873.htm 220€ http://www.alza.sk/msi-z87-g43-d435434.htm 107€ http://www.alza.sk/... |
|
Fórum: PC skrinky a zdroje Téma: Tiché skrinky |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 845
| Tak ako som už dávnejšie písal, napadlo ma dať trochu dokopy prehľad skriniek, určených primárne pre ticho. Mňa osobne veľmi zaujímajú, sledujem každú novinku, no začína ich byť vcelku dosť, preto by bolo fajn mať to pokope. Formát je jednoduchý, skrinka, obrázok, krátky obkec, odkaz na oficiálnu s... |
|
Fórum: Novinky Téma: NZXT H230 - ďalší R4 wannabe? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 815
| | aha, hliníkové dvierka... to je fakt výhra :D na rozdiel od plastových sa aj zašpinia a bude na nich vidno viacej odtlačkov ako na plastových, okrem toho vyzerajú rovnako... a vyberať klietka, no len tak, šupnú hdd do 5,25" pozícií a je to "krajšie"... radšej gumu okolo zdroja ako hli... |
|