Skyro - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 12 z 77 [ Vyhľadávanie našlo 2288 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Hry k môjmu typu PC


Odpovede: 52
Zobrazenia: 2694


Kup si xbox ;)

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: Prepinanie inputu medzi PC a XBOX


Odpovede: 0
Zobrazenia: 499


Zdravim, chcel by som sa opytat ci jestvuje nieco take, co mi dovoli prepinat input do monitora z PC alebo z XBOXu. Skratka, mam jeden monitor, a aby som nemusel behat dozadu a prepinat kable, potrebujem aby som nejakym jednoduchsim sposobom mohol prepinat medzi xboxom a monitorom, snad som to objas...

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: Aky monitor si kupit na Xbox?


Odpovede: 1
Zobrazenia: 944


killer píše:
co tento samsung?
http://datacomp.sk/lcd-samsung-p2450h-24-_d45611.html
sam mam v studiu dva a som velmi spokojny ;)


http://www.pcforum.sk/monitor-k-xbox-360-vt101719.html

;)

Sice je o 50e drahsi, ale FullHD myslim si za to stoji ;) A snad ti dva palce navrch vadit nebudu.

 Fórum: Krčma   Téma: nove podsvietene tabulky ECV


Odpovede: 19
Zobrazenia: 2299


Dobre a takto sa opytam, nechcem vyrobit flame...ale co my s tym? Ziadnu otazku tam nevidim, ani problem na riesenie...zamer je vyvolat diskusiu?

Ale moze to byt pekne...s bielym podsvietenim.

 Fórum: Novinky   Téma: EÚ definitívne schválila jednotnú nabíjačku pre mobilné tel.


Odpovede: 27
Zobrazenia: 1711


Nedávno si naši kúpili nový foťák a tam je to riešené úplne geniálne, nabíjačka má ako výstup USB konektor, takže sa dá foťák zapojiť buď do nabíjačky (nabíjanie), alebo do PC (nabíjanie cez USB + prenos súborov) tým istým káblom. Takto to mohli mať všetci už dávno poriešené a nemusia dávať ku každ...

 Fórum: Krčma   Téma: Aku hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2993
Zobrazenia: 97930


Ajattara - Ilon Päivä

Nejako tento druh rockovej hudby nemusim, ale tento jediny song sa mi neskutocne paci, hlavne preto ze je v finstine

 Fórum: Krčma   Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I


Odpovede: 3552
Zobrazenia: 176884


Sa mi to len zda, alebo ma ten vodic slovensku SPZ? :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Aku hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2993
Zobrazenia: 97930


Rob Dougan - Clubbed to death

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited 2


Odpovede: 823
Zobrazenia: 42891


Aj bez stieracov a tankovania sa na to tesim. Zvlast ked si to budem moct poriadne zahrat, kedze si do tyzdna idem kupovat Xbox :lol:

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited 2


Odpovede: 823
Zobrazenia: 42891


Kód:
Will fuel be included in TDU2?
No, fuel will not be in TDU2. It was said that a fuel system was tested and turned out to be a bit of a hassle so it was left out.

:-)

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited 2


Odpovede: 823
Zobrazenia: 42891


Nejak to na stranke neviem najst, bude hra aj pre Xbox?

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy III


Odpovede: 2986
Zobrazenia: 301848


http://preview.tinyurl.com/398jdgf

Kliknite si na poslech :lol:

//OmeGa: skrateny link

 Fórum: Siete   Téma: iPhone 4 - Nastavenie routera


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1126


ElN: Robi to aplikacia na stahovanie inych aplikacii (nie appstore)
SS: Zatial som nemal moznost skusit.
Dzin: Nerozumiem aky speedtest z iTunes, mam z appstore stiahnutu free app na ktoru ma speedtest.net presmeruje ak ju navstivim z iPhonu

Merac.sk mi ukaze 3mbits

EDIT: Skusal som wifinu o...

 Fórum: Siete   Téma: iPhone 4 - Nastavenie routera


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1126


Tak som zistil, ze v nastaveniach to zrejme nebude. Ak robim speedtest.net z iPhonu, nameria mi normalnych 3,5mbit, ale ak stahujem (je jedno z akeho hostingu) tak rychlost neprekroci 20kb/s (niekedy je to v radoch b/s). Nevie nikto?

 Fórum: Diskusia   Téma: Preklad z AJ a trosku matematiky


Odpovede: 8
Zobrazenia: 699


Druhý krok zahrnuje řešení pro 3D návrh. Tento proces se snaží odvodit pohyb kamery při řešení inverzní-projekci 2D cesty pro pozici kamery. Tento proces se nazývá kalibrace.

Další vysvětlení: když bod na povrchu trojrozměrný objekt je fotografován svou pozici v rámci 2D lze vypočítat 3D projekce ...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Matrix-Path Of Neo


Odpovede: 13
Zobrazenia: 795


No hej, ale ja som sa zatial dostal iba k tomu ziskavaniu zrucnosti, nejaku dejovu liniu tam nevidim :lol:

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Matrix-Path Of Neo


Odpovede: 13
Zobrazenia: 795


Chcem sa opytat, neviem sa vyklikat, alebo je ta hra o iba ziskavani tych schopnosti?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Matrix-Path Of Neo


Odpovede: 13
Zobrazenia: 795


velmi dobre video, vidim ze ta bavi ich robit :) A rozmyslam ze si to zahram :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Pokus na fyziku


Odpovede: 15
Zobrazenia: 7530


To je odstrediva sila, ta je mi momentalne na nic.

 Fórum: Diskusia   Téma: Pokus na fyziku


Odpovede: 15
Zobrazenia: 7530


Zdravím, chcel by som sa opýtať, či niekto z Vás nevie o nejakom zaujímavom pokuse (nie je to podmienka :lol: ) na osciláciu, rezonanciu, vlastné kmitanie, frekvenciu apod. (Jedná sa taktiež o fyziku) Za odpvede budem veľmi vďačný ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Aku hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2993
Zobrazenia: 97930


Rammstein - Du reichts so gut

http://youtu.be/PXpahW2MW3k

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy III


Odpovede: 2986
Zobrazenia: 301848


Ja som precital matikár :lol: Potom okej :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy III


Odpovede: 2986
Zobrazenia: 301848


Som jediny co to nepochopil? :shock:

 Fórum: Diskusia   Téma: Deti mi škriabu auto


Odpovede: 70
Zobrazenia: 3162


Kupit si 9v baterku, transformator, a dva draty na karoseriu :lol:

//Ta kamera je asi najrozumnejsi napad

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Aký mobil???


Odpovede: 23
Zobrazenia: 3590


Poznam ludi co funguju aj bez jb. Aj ja som sa tomu snazil vyhnut...Kebyze mozem kradnut bez jb...inak nic moc z Cydie neinstalujem, akurat SBSettings a MyWi, to su dve uzitocne veci, inak nemam za potreby tam hadzat nedokoncene alebo chybne aplikacie...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited 2


Odpovede: 823
Zobrazenia: 42891


Mne nic neprislo.. :(

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Aký mobil???


Odpovede: 23
Zobrazenia: 3590


Pri iPhonoch ich operator ani ziadny servismen nemoze otvarat. Davaju rovno novy kus. ;)

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Aký mobil???


Odpovede: 23
Zobrazenia: 3590


Ak ti padne iPhone 4 tak je na milion kuskov :lol:

 Fórum: Novinky   Téma: Bílý iPhone 4 se zákazníkům opět vzdaluje


Odpovede: 44
Zobrazenia: 1552


Ja verim svojim ociam a rozumu a nie tvojmu poctu Google odkazov. Drzim ho hoci aj s vlhkymi rukami, a signal je rovnaky.

 Fórum: Krčma   Téma: Aký mobil vlastníte?


Odpovede: 614
Zobrazenia: 38960


iP 4. Zapory nebudem pisat, tie tu vsetci poznate velmi dobre :) (vacsina ich pozna aj viac :lol: )
Stránka: 12 z 77 [ Vyhľadávanie našlo 2288 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF