| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Hry k môjmu typu PC |
Odpovede: 52 Zobrazenia: 2694
| Kup si xbox  |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: Prepinanie inputu medzi PC a XBOX |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 499
| | Zdravim, chcel by som sa opytat ci jestvuje nieco take, co mi dovoli prepinat input do monitora z PC alebo z XBOXu. Skratka, mam jeden monitor, a aby som nemusel behat dozadu a prepinat kable, potrebujem aby som nejakym jednoduchsim sposobom mohol prepinat medzi xboxom a monitorom, snad som to objas... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: Aky monitor si kupit na Xbox? |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 944
| |
Fórum: Krčma Téma: nove podsvietene tabulky ECV |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 2299
| Dobre a takto sa opytam, nechcem vyrobit flame...ale co my s tym? Ziadnu otazku tam nevidim, ani problem na riesenie...zamer je vyvolat diskusiu?
Ale moze to byt pekne...s bielym podsvietenim. |
|
Fórum: Novinky Téma: EÚ definitívne schválila jednotnú nabíjačku pre mobilné tel. |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 1711
| | Nedávno si naši kúpili nový foťák a tam je to riešené úplne geniálne, nabíjačka má ako výstup USB konektor, takže sa dá foťák zapojiť buď do nabíjačky (nabíjanie), alebo do PC (nabíjanie cez USB + prenos súborov) tým istým káblom. Takto to mohli mať všetci už dávno poriešené a nemusia dávať ku každ... |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2993 Zobrazenia: 97930
| Ajattara - Ilon Päivä
Nejako tento druh rockovej hudby nemusim, ale tento jediny song sa mi neskutocne paci, hlavne preto ze je v finstine |
|
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I |
Odpovede: 3552 Zobrazenia: 176884
| Sa mi to len zda, alebo ma ten vodic slovensku SPZ?  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2993 Zobrazenia: 97930
| | Rob Dougan - Clubbed to death |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited 2 |
Odpovede: 823 Zobrazenia: 42891
| Aj bez stieracov a tankovania sa na to tesim. Zvlast ked si to budem moct poriadne zahrat, kedze si do tyzdna idem kupovat Xbox  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited 2 |
Odpovede: 823 Zobrazenia: 42891
| Kód: Will fuel be included in TDU2? No, fuel will not be in TDU2. It was said that a fuel system was tested and turned out to be a bit of a hassle so it was left out.
 |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited 2 |
Odpovede: 823 Zobrazenia: 42891
| | Nejak to na stranke neviem najst, bude hra aj pre Xbox? |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy III |
Odpovede: 2986 Zobrazenia: 301848
| |
Fórum: Siete Téma: iPhone 4 - Nastavenie routera |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1126
| ElN: Robi to aplikacia na stahovanie inych aplikacii (nie appstore)
SS: Zatial som nemal moznost skusit.
Dzin: Nerozumiem aky speedtest z iTunes, mam z appstore stiahnutu free app na ktoru ma speedtest.net presmeruje ak ju navstivim z iPhonu
Merac.sk mi ukaze 3mbits
EDIT: Skusal som wifinu o... |
|
Fórum: Siete Téma: iPhone 4 - Nastavenie routera |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 1126
| | Tak som zistil, ze v nastaveniach to zrejme nebude. Ak robim speedtest.net z iPhonu, nameria mi normalnych 3,5mbit, ale ak stahujem (je jedno z akeho hostingu) tak rychlost neprekroci 20kb/s (niekedy je to v radoch b/s). Nevie nikto? |
|
Fórum: Diskusia Téma: Preklad z AJ a trosku matematiky |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 699
| Druhý krok zahrnuje řešení pro 3D návrh. Tento proces se snaží odvodit pohyb kamery při řešení inverzní-projekci 2D cesty pro pozici kamery. Tento proces se nazývá kalibrace.
Další vysvětlení: když bod na povrchu trojrozměrný objekt je fotografován svou pozici v rámci 2D lze vypočítat 3D projekce ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Matrix-Path Of Neo |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 795
| No hej, ale ja som sa zatial dostal iba k tomu ziskavaniu zrucnosti, nejaku dejovu liniu tam nevidim  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Matrix-Path Of Neo |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 795
| | Chcem sa opytat, neviem sa vyklikat, alebo je ta hra o iba ziskavani tych schopnosti? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Matrix-Path Of Neo |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 795
| velmi dobre video, vidim ze ta bavi ich robit A rozmyslam ze si to zahram  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Pokus na fyziku |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 7530
| | To je odstrediva sila, ta je mi momentalne na nic. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Pokus na fyziku |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 7530
| Zdravím, chcel by som sa opýtať, či niekto z Vás nevie o nejakom zaujímavom pokuse (nie je to podmienka ) na osciláciu, rezonanciu, vlastné kmitanie, frekvenciu apod. (Jedná sa taktiež o fyziku) Za odpvede budem veľmi vďačný  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2993 Zobrazenia: 97930
| |
Fórum: Krčma Téma: Vtipy III |
Odpovede: 2986 Zobrazenia: 301848
| Ja som precital matikár Potom okej  |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy III |
Odpovede: 2986 Zobrazenia: 301848
| Som jediny co to nepochopil?  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Deti mi škriabu auto |
Odpovede: 70 Zobrazenia: 3162
| Kupit si 9v baterku, transformator, a dva draty na karoseriu
//Ta kamera je asi najrozumnejsi napad |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Aký mobil??? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 3590
| | Poznam ludi co funguju aj bez jb. Aj ja som sa tomu snazil vyhnut...Kebyze mozem kradnut bez jb...inak nic moc z Cydie neinstalujem, akurat SBSettings a MyWi, to su dve uzitocne veci, inak nemam za potreby tam hadzat nedokoncene alebo chybne aplikacie... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited 2 |
Odpovede: 823 Zobrazenia: 42891
| Mne nic neprislo..  |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Aký mobil??? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 3590
| Pri iPhonoch ich operator ani ziadny servismen nemoze otvarat. Davaju rovno novy kus.  |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Aký mobil??? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 3590
| Ak ti padne iPhone 4 tak je na milion kuskov  |
|
Fórum: Novinky Téma: Bílý iPhone 4 se zákazníkům opět vzdaluje |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 1552
| | Ja verim svojim ociam a rozumu a nie tvojmu poctu Google odkazov. Drzim ho hoci aj s vlhkymi rukami, a signal je rovnaky. |
|
Fórum: Krčma Téma: Aký mobil vlastníte? |
Odpovede: 614 Zobrazenia: 38960
| iP 4. Zapory nebudem pisat, tie tu vsetci poznate velmi dobre (vacsina ich pozna aj viac ) |
|