[ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SEK810I,po zapnuti rozhadzane menu,necitatelne

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 13.02.20
Príspevky: 85
Témy: 14 | 14
Bydlisko: Košice okolie

Ahojte,je to stary fon ja viem,ale uz som sa chystal na vymenu nakolko mal niekolko zavad,castejsie nereagovali tlacitka 1,3,,preblikavanie poslednych dvoch riadkov na klavesnici alebo ak zacnem pisat sms tak po par slov uz pise hned ze posledne 17znaky do 1sms,to sa mi stalo vcera s som skusil telefon restartovat,nastalo to ze po zpanuti mi zacal displej na bielom blikat,nenacital prihlasovacie menu,vybratl som niekolko krat baterku s kombinaciou do nabijacky,potom sa nieco aj nacitalo ale displej cervene a dva slova dalsie,informacie,proste menu ziadne a necitatelne,problem zrejme s firmware,nejak som na slepo sa prihlasil..podla zvucky,ale menu vobec neni prehliadne,problem ma teraz taky ze som zamenil nedavno operatora z ORange na O2 a na O2 karte som nemal ziadne kontakty,vsetko zostalo v telefone,to som zistil teraz po prehodeni karty do ineho telefonu,mam teraz obavy ze pridem o svoje kontakty ktore su v K810i..da sa este ich nejako zachranit? ak preinstaloval by sa firmware v telefone nepridem aj o kontakty? Prosim o serioznu odpoved a to najlepsie riesenie?vO2 by mi vedeli kontakty v telefone zachranit? alebo musim ist radsej do nejakeho bazaru s telefonami nech mi s tym daco urobia a pokusia sa kontakty zachranit,...alebo skusit doma preinstalovat firmware? ale aby som neprisiel o kontakty..dakujem velmi pekne za RADU ! icq v pripade 474 643 703,s preinstlaovanim firmware nemam skusenosti


_________________
MB:Asus P8P67 B3 (1155),CPU:Intel® Core i5-2500K,CPU Chladič:Coolink Corator DS,VGA:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti 1GB DDR5 ,ZVUK: Asus XONAR D1<<optika>>Logitech Z-5500 5+1,RAM:DDRAM3 2x2GB Kingston HyperX 1600 CL9 (KHX1600C9D3K2/4GX) XMP,PSU:Corsair CMPSU-650TXEU 650W,HDD:WD 1TB Serial ATA III WD10EALX + Exter-HDD 3.5 WD 500GB,DvD-RW:Samsung DVD-RW SH-S223C
CASE:CoolerMaster Dominator II 692 Black,,MOUSE: Razer Copperhead Blue,Keyboard:Logitech G-15 blue
 [ Príspevok: 1 ] 


SEK810I,po zapnuti rozhadzane menu,necitatelne



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozhadzane okna v rozliseni vyssom ako 1920x1080 po vypnuti a zapnuti monitora

v Monitory, televízory a projektory

0

268

16.08.2020 18:38

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pri zapnutí alebo po zapnutí PC okamžite zamrzne

v Windows

8

3131

06.01.2013 0:26

mety

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook sa po zapnuti nacita ale po chvile sekne

v Notebooky a netbooky

7

498

03.11.2013 16:03

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staršie PC po zapnuti po 2 sek. vypne

v PC skrinky a zdroje

1

629

30.12.2011 23:23

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekajuce videa po zapnuti, po naslednom restarte idu bez problemov

v AMD platformy

2

443

15.11.2015 19:23

konopes

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Body obnovenia miznú po reštarte ale po vypnutí a zapnutí nie

v Windows

0

557

16.05.2019 19:36

Sirius2526

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WIFI mi nefunguje, po zapnutí set top boxu, ktorý beží po sieti.

v Obchody, reklamácie a právo

1

993

28.06.2016 17:00

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

po zapnuti nereaguje

v Notebooky a netbooky

3

577

05.02.2015 12:36

gelfix

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Blikanie po zapnuti

v nVidia grafické karty

12

913

08.12.2010 20:57

DaTio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Cierna obrazovka po zapnuti

v Intel platformy

1

594

23.02.2018 13:53

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

opakovaný reštart po zapnutí

v Notebooky a netbooky

11

1658

07.01.2008 22:29

Vincent1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Po zapnuti cierna obrazovka

v Ostatné

0

1011

12.05.2012 21:52

pepan09

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čierna obrazovka po zapnuti

v Windows

0

703

27.07.2015 21:57

stew0.sv

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zamrzanie PC po zapnuti

v Ostatné

1

475

04.10.2008 22:02

raf

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pc po zapnuti pipe

v AMD platformy

3

790

04.01.2008 19:35

nZL

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Po zapnuti tmavy monitor

v Ostatné

4

967

27.12.2011 22:31

gadgetsk



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF