[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SE nefunguje nabijanie

Registrovaný: 26.04.10
Prihlásený: 31.03.15
Príspevky: 175
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Dubnica nad...
NapísalOffline : 25.08.2010 20:26 | SE nefunguje nabijanie

caute, mam doma sony ericsson k530i ktory bol utopeny a znefunkcneny ale podarilo sa mi ho priviest na svet. problem je taky ze ked ho dam na nabijacku alebo nabijanie cez PC tak indikator ukazuje ze sa nabija ale vobec sa nenabija. neviete kde moze byt problem ? a este mi nesiel zapnut bluethooth


_________________
Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.10
Prihlásený: 16.04.17
Príspevky: 194
Témy: 19 | 19
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.08.2010 22:53 | SE nefunguje nabijanie

skorozovane alebo zoxidovane kontakty.. ale ked ukazuje ze nabija tak mozno baterkou. s bluethoothom neviem.. ale tiez moze byt nejaky kontakt.. ako dlho si cakal kym si skusil pustit telefon? hned po vybrati z vody si vytiahol baterku?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SE nefunguje nabijanie

Registrovaný: 26.04.10
Prihlásený: 31.03.15
Príspevky: 175
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 26.08.2010 8:19 | SE nefunguje nabijanie

vsetky kontakty som ocistil, baterky som skusal dve cez druhy telefon ju nabije, mal som to tam asi 2 hodiny a baterka sa skorej vybijala, a nebol to moj telefon ked ho utopili takze neviem....je zazrak ze som ho priviedol na svet ale to nabijanie ma sere


_________________
Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SE nefunguje nabijanie

Registrovaný: 26.04.10
Prihlásený: 31.03.15
Príspevky: 175
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 26.08.2010 8:22 | SE nefunguje nabijanie

skusal som hodit new FW ale vzdy pri konci mi to napise ze pripojenie zlyhalo...a pise ze mam najnovsi FW ale myslim ze nie..na nokii som to vyriesil zmenou product code


_________________
Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.10
Prihlásený: 16.04.17
Príspevky: 194
Témy: 19 | 19
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 26.08.2010 13:11 | SE nefunguje nabijanie

tak este mozes vyskusat neoficialny FW.. ale s tym skusenosti nemam ziadne..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SE nefunguje nabijanie

Registrovaný: 26.04.10
Prihlásený: 31.03.15
Príspevky: 175
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 26.08.2010 14:56 | SE nefunguje nabijanie

no prave ze mi to nejde nejak flashnut...ani cez oficialny program a ani cez ine


_________________
Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.10
Prihlásený: 16.04.17
Príspevky: 194
Témy: 19 | 19
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 26.08.2010 15:05 | SE nefunguje nabijanie

a ked si mal tu druhu baterku v tom utopenom mobile tiez sa nenabijala?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SE nefunguje nabijanie

Registrovaný: 26.04.10
Prihlásený: 31.03.15
Príspevky: 175
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 26.08.2010 20:40 | SE nefunguje nabijanie

hej, tam su urvate niektore SMD o velkosti zrnka piesko dva sa pokusam teraz priletovat ale mam pocit ze mobil nepojde vobec


_________________
Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami !
 [ Príspevkov: 8 ] 


SE nefunguje nabijanie



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie

v Notebooky a netbooky

7

925

17.12.2014 19:27

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie

v Elektronika

29

2355

27.09.2012 18:23

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabijanie notebooku

v Notebooky a netbooky

1

545

04.01.2012 22:06

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie smartfonov

v Kôš

3

84

01.09.2017 20:34

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie baterky

v Notebooky a netbooky

2

547

09.07.2014 7:33

freat

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neustale nabijanie

v Prenosné zariadenia

18

1548

23.01.2010 20:28

Merlin_sk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabijanie NB

v Notebooky a netbooky

4

680

08.10.2018 20:14

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

USB nabijanie

v Smartfóny a tablety

7

633

27.09.2013 17:36

Krakish

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bezdrotove nabijanie.

v Smartfóny a tablety

1

923

29.05.2019 15:49

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabijanie nb

v Notebooky a netbooky

5

694

30.12.2011 17:59

F3RY

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabijanie bateriek

v Ostatné

11

22486

12.10.2007 10:29

edoso

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabijanie smartfonu

v Smartfóny a tablety

4

602

15.01.2016 19:42

mareks4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie bateriek

v Ostatné

16

2541

04.03.2010 0:46

Marian Peťko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabijanie baterii

v Notebooky a netbooky

1

1137

02.10.2011 19:22

F3RY

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nabíjanie notebooku

v Notebooky a netbooky

1

1443

26.12.2010 15:35

Trty

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nabíjanie batérie

v Notebooky a netbooky

2

990

28.01.2012 19:51

neclovek



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF