vsetky kontakty som ocistil, baterky som skusal dve cez druhy telefon ju nabije, mal som to tam asi 2 hodiny a baterka sa skorej vybijala, a nebol to moj telefon ked ho utopili takze neviem....je zazrak ze som ho priviedol na svet ale to nabijanie ma sere
_________________ Nokla the best!
Mrkvosoft the best!
Predám všetko čo mi prejde rukami ! |